Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Халепа. Молочниця

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.07.2015, 15:13 #2562491   #41
sasaymon
Учасник
 
Аватар для sasaymon
Типово Відповідь: Халепа. Молочниця

все не читав, але знаю дієвий спосіб. в мене коли вона була, я ходив до 3 лікарів( і до приватних включно) кожен по своєму щось радив. короче кажучи, основна проблема може критись там, де її не шукаєш - в харчуванні. спринцувався також, дуже важливо. ну і ніякого допуску партнера до своєї квітки. я так вилікувався за 1.5 місяці. надіюсь кому допоміг!
sasaymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:18 #2562900   #42
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Халепа. Молочниця

Цитата:
Допис від sasaymon Переглянути допис
все не читав, але знаю дієвий спосіб. в мене коли вона була, я ходив до 3 лікарів( і до приватних включно) кожен по своєму щось радив. короче кажучи, основна проблема може критись там, де її не шукаєш - в харчуванні. спринцувався також, дуже важливо. ну і ніякого допуску партнера до своєї квітки. я так вилікувався за 1.5 місяці. надіюсь кому допоміг!
Де ти там і в яку квітку спринцювався? )))
Оприділись накінець.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2015, 17:16 #2593291   #43
OksanaSimonets
Учасник
 
Аватар для OksanaSimonets
Типово Відповідь: Халепа. Молочниця

правильно в школі наша біологічка казала, що працювати цими органами ми вміємо, а знати щось про безпеку не знаємо!!! треба обов`язково захищатися, а не по форумам потім писати, що в когось щось там. так мене подібне дратує! і лікувати треба обом, ось так, здавати аналізи і обійти кількох лікарів. а то спочкатку хапаєте, а потім пишите на форумах. я впевнена мало хто з вас знає, що гепатит легше підхватити, ніж ВІЛ)))))
OksanaSimonets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2015, 10:09 #2598835   #44
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Халепа. Молочниця

Ну форуми для того і створені, щоб ділитись своїми проблемами, спілкуватись про це, шукати поради. Можливо, не всі люди готові відразу поговорити з лікарем про це, а тут їх інші підштовхнуть на це + запенять, що немає нічого страшного і треба лікуватись.
Lika87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2023, 15:56 #2806512   #45
Glassssa
Учасник
 
Аватар для Glassssa
Типово Відповідь: Халепа. Молочниця

З'явилася молочниця півроку тому. Лікувалася вагінальним душем Мастрелле флора плюс курсом 6 днів. Треба сказати, що свербіж та печіння пройшли швидко. Більше молочниця не приходила, а раніше була через кожні 2 місяці, висновок очевидний – таке лікування спрацювало.
Glassssa зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (17.10.2023)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:12.