Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2012, 10:26 #1862907   #1
Sunny:)
 
Аватар для Sunny:)
Типово Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Знайшла обидві теми з контактами ветеринарів, позитивні відгуки є на обидві. Влітку зверталась на Острозького, склалось враження, що при різних симптомах в 2 тварин, лікування стандартне: антибіотики, вітаміни і дієта. Добре, що все обійшлось, але зараз не знаю, куди краще звернутись. Потрібна вакцинація, а потім і стерилізація кішки. Можливо хтось має досвід лікування в обох клініках і може порівняти. Заздалегідь вдячна
Sunny:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 10:27 #1862908   #2
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Водив на Лепкого котика, котик задоволений.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 10:30 #1862912   #3
Sunny:)
 
Аватар для Sunny:)
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
Водив на Лепкого котика, котик задоволений.
а можна поцікавитись з якої причини водили?
Sunny:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 10:36 #1862923   #4
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

В нього кліщ був, вбити його як мені родич казав не можливо а приспати можна, от в нього є така проблема весною треба того кліща приспати (тобто дати укол і деколи мазь). Там просто треба декілька раз цю процедуру робити. Лікар досить приємний, плату за огляд навіть не хотів брати.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 11:01 #1862951   #5
Sunny:)
 
Аватар для Sunny:)
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
В нього кліщ був, вбити його як мені родич казав не можливо а приспати можна, от в нього є така проблема весною треба того кліща приспати (тобто дати укол і деколи мазь). Там просто треба декілька раз цю процедуру робити. Лікар досить приємний, плату за огляд навіть не хотів брати.
зрозуміло, дякую. здоров"я Вашому котику!
Sunny:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 11:43 #1863000   #6
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

котику 17 років а грається як маленький)))
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 14:10 #1863128   #7
gio
Активний учасник
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Вакцинація і стеилізація - процедури не складні, тож, думаю, всюди зроблять добре.
Ми колись стерилізували кота на Острозького. Все пройшло чудово.
А потім цей же кіт захворів, то лікар на Лепкого лише усугубив і запустив ситуацію. Вичірхували кота дуже важко на Східному. Лікар дуже старався, хоч як побачив наскільки все запущено - взявся за голову від безвиході. Та вилікував.
І той же кіт ще раз захворів чимось інфекційним. Мучився. (був не вакцинований, хоч на вулицю не виходив). Ми прийняли важке рішення його усипити. Лікар на Острозького сказав, що ще є шанс, за що ми і вхопилися. Вколов якісь уколи, від чого коту на другий день стало так зле, що не можливо було без сліз дивитися. Неділя, ветклініки не працюють, котик помирав тяжко..... Чому лікар його не приспав?Невже дійсно вважав що шанси є? І це без взяких обстежень і аналізів!!!!
Висновок: та всюди добре, якщо повезе.
Я тепер вакциную свого нового котика на Лепкого. Хоч з чимось складнішим звернулася б на Східний.
Та скільки людей - стільки думок. Кожен виходить з свого досвіду.
gio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 14:23 #1863135   #8
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

В мого котика теж була шо він був одною ногою там, але родич ветеринар вилікував (на Чернівецькій), але укол давали то казав який чи усипляєм, чи даємо двойну дозу (за життя не ручаюсь) повірте вибір був важкий, але кіт переніс двойну дозу но дуже важко. Але як то кажуть ВСЕ ДОБРЕ ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 20:04 #1863431   #9
Sunny:)
 
Аватар для Sunny:)
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
В мого котика теж була шо він був одною ногою там, але родич ветеринар вилікував (на Чернівецькій), але укол давали то казав який чи усипляєм, чи даємо двойну дозу (за життя не ручаюсь) повірте вибір був важкий, але кіт переніс двойну дозу но дуже важко. Але як то кажуть ВСЕ ДОБРЕ ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ.
ох, ну добре, що все добре закінчилось. дякую за те, що поділились досвідом.

Цитата
Допис від gio Переглянути допис
Вакцинація і стеилізація - процедури не складні, тож, думаю, всюди зроблять добре.
Ми колись стерилізували кота на Острозького. Все пройшло чудово.
А потім цей же кіт захворів, то лікар на Лепкого лише усугубив і запустив ситуацію. Вичірхували кота дуже важко на Східному. Лікар дуже старався, хоч як побачив наскільки все запущено - взявся за голову від безвиході. Та вилікував.
І той же кіт ще раз захворів чимось інфекційним. Мучився. (був не вакцинований, хоч на вулицю не виходив). Ми прийняли важке рішення його усипити. Лікар на Острозького сказав, що ще є шанс, за що ми і вхопилися. Вколов якісь уколи, від чого коту на другий день стало так зле, що не можливо було без сліз дивитися. Неділя, ветклініки не працюють, котик помирав тяжко..... Чому лікар його не приспав?Невже дійсно вважав що шанси є? І це без взяких обстежень і аналізів!!!!
Висновок: та всюди добре, якщо повезе.
Я тепер вакциную свого нового котика на Лепкого. Хоч з чимось складнішим звернулася б на Східний.
Та скільки людей - стільки думок. Кожен виходить з свого досвіду.
я взагалі не впевнена, що в Тернополі хоч в якісь клініці беруть аналізи крові/сечі та ін. І це незважаючи на те, що в інших містах - це звична практика. В нас же все завжди не як в людей, і тварини мучаються
дякую за поради!

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
котику 17 років а грається як маленький)))
мій попередній котик до свого 21 року так грався.
Sunny:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 22:24 #1863529   #10
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Вет. клініки що та-що та хороші. І лікарі в них компетентні. Правда на Лепкого Іван Федорович саме(бо там ще і син його і дочка обслуговують) доволі жосткий лікар-без всяких там сюсі-пусі. Але враховуючи що інколи саме такого підходу до тваринки потрібно, то це навіть на краще. В мене лабрадор-ретрівер, обслуговуємося на Лепкого бо нам близько від дому. Так що лише вам вирішувати.
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2012, 08:23 #1863638   #11
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Я стерилізувала свою кішку на Лепкого. Все пройшло добре, а зажило ще краще. Колись собаку водила на Східний - не подобається там лікар. Собаку не вилікував, але купу грошей на медикаменти витратили. І взагалі він якийсь сонний
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (06.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2012, 18:02 #1864121   #12
gio
Активний учасник
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

А ми на Східний їздили два рази в тиждень цілий місяць. Складне лікування було. То той лікар вже навіть за послуги не брав, бо ми стільки на лікарства кидали! В мене про нього хороші враження. Хоч таки спецефічний))))
І от якби не Іван Федорович ( бо спершу кота ми показали йому на ранній стадії болячки), то не не прийшлося б так потім кота вичірхувати. Байдуже підійшов. Сказав би вже, що не буду лікувати, а то тільки відморозився, а ми час втратили.
А ще колись на Острозького сказали що коту не треба вакцини, бо він на вулицю не виходитиме. Що за брєд??? І це сказав ветлікар, а не базарниця!!!!! От наш котик і помер в 6 р.
Нема в нас якісного лікування!!!
gio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2012, 20:27 #1864239   #13
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Якщо потрібно робити вакцинацію то тільки на Східному там на мою думку найбільш відповідально відносяться до зберігання вакцини. А в інших ситуаціях в Тернополі немає куди звертатися. Наші лікарі не хочуть нічого робити для покращення умов і методів лукування. Гроші за послуги беруть не малі а зробити собаці узд немають чим . Самий простий аналіз теж невзмозі зробити. Все лікується так пальцем в небо. Здесятого разу авось вгадає. Таке лікування можна і в дома провести самому з допомогою інтернету. Скажу інтернет виручав мене не раз. Я маю багато таких прикладів.
Залишаэться тільки молитися щоб собака була здорова. Вибачте що так багато написала .Наболіло.
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2012, 20:05 #1864974   #14
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Вет. клініки що та-що та хороші. І лікарі в них компетентні. Правда на Лепкого Іван Федорович саме(бо там ще і син його і дочка обслуговують) доволі жосткий лікар-без всяких там сюсі-пусі. Але враховуючи що інколи саме такого підходу до тваринки потрібно, то це навіть на краще. В мене лабрадор-ретрівер, обслуговуємося на Лепкого бо нам близько від дому. Так що лише вам вирішувати.
Якщо ти маєш на увазі клініку Айболить , то в того лікаря нема дочки-2 сини )) Як лікар хз,сам не звертався, знайомі не раз зверталися, все ок-порадив, лікував..
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.02.2012, 09:33 #1865315   #15
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

на Лепкого
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2012, 09:57 #1865337   #16
Vagon
 
Аватар для Vagon
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Водили котика на Острозького - каструвати. Вже декілька місяців і все ок. Ще у котика було запалення нижньої губи - знову водили туди, так лікар заодно всі щеплення поробив. Роботою ведклініки задоволений.
Vagon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2012, 20:12 #1865830   #17
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Ветеринари це болюче питання для Тернополя. Фактично діагноз всі вгадують, бо ні аналізів ні УЗІ не роблять. Але на Східному тормоз конкретний. І діагноз не вгадав ні разу, а часу і грошей йде уйма.
Якщо щось серйозне треба їхати в Львів (коли є можливість), там і аналізи зразу візмуть і підхід до лікування зовсім інакший.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
designer (26.07.2012), Крапелька (23.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2012, 22:35 #1866989   #18
Nataljka 777
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Ми вакцинуєм і лікуєм собаку в Березовиці,і в обл. ветклініці,поки що задоволені))
Nataljka 777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2012, 22:41 #1866994   #19
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

також приходилось 2 рази звертатись на Лепкого...
вроді все ОК
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2012, 07:16 #1867122   #20
nemezida
Учасник
Типово Відповідь: Ветклініки на Острозького і Лепкого: куди краще звернутись?

Постійно звертаюсь на Лепкого до Івана Федоровича,зробила свій вибір побувавши і на Східному і на Острозького.На східному дійсно лікар трохе "тормоз",дуже довго думає і ефекту від цьго ніякого немає,ще й гроші дере немаленькі...На Острозького ледь не загубили мені кота,Федорович практично безкоштовно вилікував.ну а проколи ,в принципі,можуть бути в любого лікаря,спробуйте поставити діагноз без апаратури і лабараторії,та й тварина вам не скаже що в неї болить...В нас і людям то незавжди можуть допомогти,що вже казати про тварин
nemezida зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49.