Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Що я буду робити далі?
Для мене нічого не зміниться 23 26.74%
Піду в тінь 35 40.70%
Піду на роботу по найму 0 0%
Приєднаюся до поросятка Петра і поїду за бугор 15 17.44%
Я найманий працівник, мене це слабо стосується 13 15.12%
Голосували: 86. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Податковий кодекс

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2010, 09:38 #1489824   #61
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

там ще дуже багато цікавого є почитайте і про всеукраїнський страйк підприємців 4го теж є.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 11:44 #1489932   #62
gavril
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Ключовий меседж в слідуючому:
Цитата
Допис від Кірш
И не надо обижаться на власть. На зеркало нечего пенять. Я думаю, что теперь нужно выкушать полной ложкой все то, за что было проголосовано. Это уже не к экономистам. Это к терапевту. Кушайте полной ложкой. "Братки" не шутят. Здесь уже ничего сделать нельзя. Теперь уже власть совещается не с бизнесом, а внутри себя. Против лома нет приема. Вся надежда, что власть не договорится внутри себя и кодекс не пройдет.
Правда він дядько ше той при формувані багатьох законів був радником і "вставляв своїх пять копійок".

Також показовим є те, що мером стала людина, яка безпосередньо приймала участь в побудові Азаровщини в Тернопільській області, теж великий "плюс" для влади.
З акціями будуть боротись дуже просто. Сенс Азаровщини в тому, що б поставити бізнес в опозицію до законної діяльності і головна мета цього досягнута (так чи інакше порушення є в кожного підприємця). Тому будуть питати з кожногоо окремо - що і призведе до зменшення "опозиційності"
Всім привіт! Доведеться іти на завод "за єду"
Будемо будувати китайське економічне чудо в Україні. Звикайте.
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 17:01 #1490238   #63
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від gavril Переглянути допис
Будемо будувати китайське економічне чудо в Україні. Звикайте.
Звикли вже...звикати, пора ту рабську натуру на корню вбивати.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2010, 06:45 #1490746   #64
gavril
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Потрібно не раз в шість років піднімати голову, а постійно працювати з владою, як споживач адміністративних послуг. А то получаєься всім добре коли дозволяють контрабандою товар ввозити, добре не реєструвати трудових відносин, а тепер: "ми не раби", коли приперло. От тепер і спробуйте підняти голову, коли розпустили владу до такого.
gavril зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader_Lena (05.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2010, 19:41 #1497792   #65
WakS
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Оприлюднено доопрацьований проект Податкового кодексу

Проект Податкового кодексу України оприлюднений на офіційному сайті Верховної Ради України (№7101-1).
Як зазначається у повідомленні інформаційного управління Верховної Ради, парламентський комітет з питань податкової і митної політики за підсумками засідання 11 листопада рекомендував Верховній Раді України прийняти у другому читанні проект Податкового кодексу України.
Проект Податкового кодексу містить норми про спрощену систему оподаткування, облік і звітність суб`єктів малого підприємництва.

http://www.unian.net/ukr/news/news-405962.html

Здається мені, це вже все. Поступок більше не буде. Єдине, що залишилось - озвучити ціну питання - суму податку.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2010, 22:44 #1497991   #66
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Ну якраз час втікати в тінь і платити не податки, а взятки, браво податковму кодексу!
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2010, 23:28 #1498019   #67
WakS
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Ну якраз час втікати в тінь і платити не податки, а взятки, браво податковму кодексу!
Лена, чому так складно? Переходиш на загальне, без ПДВ (до 600тис), ставиш ЕККА (дорогувато, але ж...), лупиш чеки. В результаті за мінусом витрат (оренда-світло-ітп) платиш 19?(здається) відсотків. В кінцевому -до оплати ціла фігня, і відправляєш всіх з чесними очима "в колону, яка йде нафіг". Розумію, що складно, розумію, що накладно (кожен ЕККА по 1400грн), але дешевше, ніж ЄП по 1000+ за найманих працівників. Тим більше, в тебе товар не підакцизний?
Щось подібне "проходили" в 90-х. Скільки я на комісії в ту мудаткову находився..... Переживем. Головне, щоб не діставали з контрольними закупами.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VT (24.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 06:17 #1498072   #68
gavril
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

WakS, крім ПДФО (15%) потрібно буде сплатити ше ЄСП(~37%). От і рахуй.
Те що податковий нагадує старі часи ухилення - все вірно. Навідь схеми будуть ті самі (по два РРО, обнулення РРО і т.д.) це вже проходилось. Погано те, що влада знов заганяє під порушення закону, що б потім можна було легше говорити с конкретними людьми, коли від тих людей буде щось потрібне конкретне (хабар, поступки, лояльність, бізнес в решті решт)
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 13:58 #1498382   #69
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Лена, чому так складно?
Тому що не просто, тому що в мої плани тратитися ще більше не входить, тому що на будь якій системі потрібно платити всі відрахування за себе і працівника, тому що на весь товар мені ніхто не готовий дати сертифікати, які обов"язкові по новому кодексу...багато ще можу писати...було просто і я не ухилялася від податків, більше 500 тис. у мене ніколи не було.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2010, 14:14 #1498391   #70
WakS
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Тому що не просто, тому що в мої плани тратитися ще більше не входить, тому що на будь якій системі потрібно платити всі відрахування за себе і працівника, тому що на весь товар мені ніхто не готовий дати сертифікати, які обов"язкові по новому кодексу...багато ще можу писати...було просто і я не ухилялася від податків, більше 500 тис. у мене ніколи не було.
Одне я знаю - ти не будеш сидіти склавши руки. Вихід завжди є.
Мені також неохота робити лишні капіталовкладення, але.... такой судба.
що до документів та сертифікатів, то сама посуди, твої постачальники (якщо ти сама не імпортуєш товар) самі зацікавлені надати ці документи, тому що без тебе ланцюжок імпортер (виробник)-кінцевий споживач розривається. Вони також залишаються без збуту.
Хіба, скоротити к-сть точок і потім в податковій доказувати, що ти попадаєш під ЄП. Але це складно та довго.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 18:50 #1503523   #71
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Співчуваю! Кодекс прийняли.
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 19:23 #1503543   #72
yge0607
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Може конкуренти згинуть ..... Всюди є свій плюс......
yge0607 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (19.11.2010)
Сказали Фууу!: 2
gavril (19.11.2010), Trader_Lena (21.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 21:59 #1503660   #73
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Може конкуренти згинуть ..... Всюди є свій плюс......
Здорова конкуренція - основа нормального бізнесу. Та така вже у нас ментальність... Візьмеш конкурента на роботу? Допоможеш сплатити кредити?? Нас імєют, а ти думаєш як хтось згине, тобі хтось заважає????????????????????????
Trader_Lena зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gavril (19.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 07:19 #1503834   #74
yge0607
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Візьму тебе на роботу..... Бо ти шось все плачеш і плачеш...Неподобається ,рюкзак на спину і в Італію підлоги мити....Тебе тут ніхто нетримає...
yge0607 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
gavril (19.11.2010), Trader_Lena (21.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 07:34 #1503841   #75
scorpik
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Неподобається ,рюкзак на спину і в Італію підлоги мити....Тебе тут ніхто нетримає...
Одна жіночка 2 роки попрацювала в Італії (стару доглядала), то приїхала і купила за ті гроші квартиру, більше не їхала, пішла на наш ринок ковбасу продавати - за два роки купила другу квартиру
Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Може конкуренти згинуть .....
100%!
їх і конкурентами назвати важко. Бариги, не більше
Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Здорова конкуренція - основа нормального бізнесу.
ключове слово "здорова", а не барижна. Бо на даний час є досить поширене явище коли в таких ділків на складі товару на кілька мільойонів гривень, податків не платять (навіть єдиного), працівники не оформлені ...
Звичайно, що в даному кодексі є багато негативних моментів (зростання фіскального тиску, перевірок, занижений ліміт обороту, зайві підстави для податкових перевірок), але організації вже давно працюють за такою схемою, то чому має бути різниця? чому хтось може торгувати контрабандним товаром, хотіти показувати оборот, хотіти ні?

пс. от цікаво, скільки власників торгових лотків з ринку перечитала той проект (2 тисячі аркушів)?
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 09:07 #1503921   #76
Taras87
 
Аватар для Taras87
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

[QUOTE=scorpik;1503841]Одна жіночка 2 роки попрацювала в Італії (стару доглядала), то приїхала і купила за ті гроші квартиру, більше не їхала, пішла на наш ринок ковбасу продавати - за два роки купила другу квартиру

Ха-ха про ковбасу на базарі і ще ха-ха про Італію. А Вам часом не потрібні дві квартири за чотири роки? Спробуйте хоча б один варіант!
Taras87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 10:35 #1503965   #77
scorpik
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Taras87 Переглянути допис
Ха-ха про ковбасу на базарі і ще ха-ха про Італію. А Вам часом не потрібні дві квартири за чотири роки? Спробуйте хоча б один варіант!
ні, не потрібно, свій дах над головою є.
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 14:43 #1504119   #78
gavril
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Візьму тебе на роботу..... Бо ти шось все плачеш і плачеш...Неподобається ,рюкзак на спину і в Італію підлоги мити....Тебе тут ніхто нетримає...
А ти хто такий, що вирішуєш кому що робити і де жити?
Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Фахівець по автономерам.....
- це посередник між тим хто бере і дає хабар? В чому твоя спеціальність (якщо можна згідно класифікатору професій)?


Я хочу жити і гідно жити В ЦІЙ КРАЇНІ, а не в Італії.
Через таку ментальність - може мою хату що скраю не зачеплять (бо все підмазано) ми в такому незавидному становищі.
Це таким як ти пів світа мало, а цілий забагато. Це ти заважаєш мені жити в МОЇЙ КРАЇНІ. Це ти маєш поїхати, або почати працювати.

Востаннє редагував gavril: 19.11.2010 о 15:00.
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 14:58 #1504126   #79
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

[quote=Taras87;1503921]
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Одна жіночка 2 роки попрацювала в Італії (стару доглядала), то приїхала і купила за ті гроші квартиру, більше не їхала, пішла на наш ринок ковбасу продавати - за два роки купила другу квартиру

Ха-ха про ковбасу на базарі і ще ха-ха про Італію. А Вам часом не потрібні дві квартири за чотири роки? Спробуйте хоча б один варіант!

Там просто коли жінка з Італії приїхала, їй на 2 квартиру не хватало 1000 уе

Ось вона і ковбасою на базарі заробила цю тисячу за 2 роки в Україні
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (19.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 15:09 #1504134   #80
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

2 scorpik

Цитата але організації вже давно працюють за такою схемою, то чому має бути різниця? чому хтось може торгувати контрабандним товаром, хотіти показувати оборот, хотіти ні?
А ти кодекс читав, чи так "замля слухами полнится".
Прокоментуй, будь ласка, вплив наступної статі кодексу
Цитата Стаття 139. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку.

139.1.12. витрати понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи-підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв’язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи – платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації);
І розкажи нам всім як вона встановлює рівні правила гри для всіх учасників ринку.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader_Lena (21.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
поросятко петро, податковий кодекс, підприємництво



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:20.