Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка №3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2009, 19:23 #830276   #21
eldiablo911
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Усім привіт. До всього вище сказаного хочу додати на рахунок цієї теми.
Якщо завели мову про "Крапку 3" то по свому досвіду можу сказати що їй ще до нормального ігрового клубу рости і рости. Багато ігор або не працюють, або працюють але їх не можливо пограти. Сервіс так собі. Адміни на відвідувачів мало звертають увагу) Крім того шо садять їх за компи і беруть гроші за це. Я був там 1 раз але і цього мені хватило шоб склалось негативне враження на рахунок неї.
Дякую за увагу
eldiablo911 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Pascuda (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 20:50 #830407   #22
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

[QUOTE=Pascuda;830271]pikazy про правила знаєм, но де ви бачили школяра який має 20 років? Але якби діло було лише в тому, в вас весь час проблеми я не з мишкою то з клавіатурою. То вам (якщо там працюєте) потрібо розібратися. Напевно сьогодні ще приходили люди, і якщо проблему невирішено було, то адміни певно частиину грошей невідавали назад.

Адмін оцінює по зовнішньому вигляду а не по паспорту
Можу навести конкретний живий приклад клієнта крапки 3 якому 18 років а виглядає на 15!!!!
Підозрюю що проблеми (технічної) і не було. Якщо ви не змогли підконектитись - це не означає що в нас щось не справне. Можливо ви налаштування не вірні зробили?
А на рахунок грошей koka_in хоч і жорстко та вірно написав - ви мали повне право вимагати повернути всі гроші. Якщо ви свідомо цього не зробили - то для чого тут писати всягу єрунду яка не відповідає мабуть дійсності?!
Повторюсь ще раз, підійдіть на крапку і попросіть покликати менеджера.
pikazy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 21:00 #830424   #23
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

ну так ти знаєш шо ми такі лосі шо незнаєм як контр конекнути)))) а адміни шей до того ігротеки шо тож нуби чи шо сам пришов повтикав і сказав шя рішу проблему а сам с....ся до холодільника по воду за 1 мин я підійшов ше раз до нього і така фраза "ой сори я незнаю в чом причина"-і це АДМІН? - це нубяра))) В тій крапці все глюки з програмою в більшіймірі і з апараною частию.... Це гавео а не крапка... Крапка в центрі - РУЛИТЬ і Адміни там на відміну від цих не нуби...
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:10 #830440   #24
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Шановні, вроді всім кому не сподобалось щось, чітко виразились на рахунок того коли щось не працює куди звернутись і кого питати (менеджера)
І давайте не робити проблем з того бо хтось 1створив тему треба значить мені обсирати за компанію....
Варто задуматись над тим що можливо люди які в цей момент там находились на робочому місці мало часу там пропрацювали і не все знають коли стаються якісь неполадки.
І ще одне- велику роль відіграє клієнт: як він себе покаже так його обслужать, бо знаю геймерів які грають контру і коли вони грають то нікого біля себе не бачуть і на зауваження адміна реагують словами "добре,все ноормально" І запамятайте які б проблеми не виникали завжди працівники стараються обслужити клієнтів на належному рівні.
harik зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (17.02.2009), pikazy (16.02.2009)
Старий 16.02.2009, 21:25 #830468   #25
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
ну так ти знаєш шо ми такі лосі шо незнаєм як контр конекнути)))) а адміни шей до того ігротеки шо тож нуби чи шо сам пришов повтикав і сказав шя рішу проблему а сам с....ся до холодільника по воду за 1 мин я підійшов ше раз до нього і така фраза "ой сори я незнаю в чом причина"-і це АДМІН? - це нубяра))) В тій крапці все глюки з програмою в більшіймірі і з апараною частию.... Це гавео а не крапка... Крапка в центрі - РУЛИТЬ і Адміни там на відміну від цих не нуби...
1. я нікого лосем не називав!!!
2. не можу зрозуміти при чому тут вода? брав для себе чи клієнту? та й яка різниця?
3. адмін жива людина яка може не все знати і має право на помилку (не подумайте що виправдовую його, якщо винен - буде покараний.)
4. Називати його "нубяра" - не дуже гарно з вашого боку!
Чекаю вашого звінка...26-05-90
pikazy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tigra (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 21:29 #830476   #26
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: КРАПКА №3

напишу як адмін контри...зайдіть на гілку сітінету, купа народу ставить купу тупорилих запитань - сітігард не той, пароль забув, нік не так написав і т.д. і т.п. Не хочу тут когось захищати, але, переважно (99%) проблема в самих юзерах. Крапка3...нічого, абсолютно нічого не можу сказати поганого...ІМХО...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
harik (16.02.2009), pikazy (16.02.2009), tigra (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 21:33 #830482   #27
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Згоден нюбяра некорекне слово для адміна ...
А на щот юзерів сумніваюсь, юзери норм шарать))), лан яшо ми USER (student) то то чого Super ADMIN незнає як.......
З такою ігретекою як 3 крапка просто напросто порите рейтинг.........

Востаннє редагував domendh: 16.02.2009 о 21:42.
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:37 #830487   #28
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Згоден нюбяра некорекне слово для адміна ...
А дзвінка чому чекаєш? ти хто взагалі і яке відношення маєш до цієї причини?
З такою ігретекою як 3 крапка просто напросто порите рейтинг.........
це до мене запитання?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:44 #830499   #29
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

ВСЕ тема закрита.Бачу говорити вже нема сенсу.А на рахунок цієї крапки я вже ліпше схожу в центр в крапку або вдома через нет полабаю)..., но в цю вже крапку думаю не піду. ВСЕ ВСІМ ДЯКУЮ ЗА УВАГУ
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:44 #830500   #30
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Вам написали, якщо виникають якісь проблеми - просіть щоб кликлами менеджера.
А на Крапці 3 так склалось що я мненджер
pikazy зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:45 #830501   #31
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

шо вреалі))?
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:46 #830504   #32
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Згоден нюбяра некорекне слово для адміна ...
А дзвінка чому чекаєш? ти хто взагалі і яке відношення маєш до цієї причини?
З такою ігретекою як 3 крапка просто напросто порите рейтинг.........
Блін дивуюсь твоєму опиту. Давай може на ваканцію адміна - "геймера" підеш працювати або системного адміна?

Завітай на Крапку 1 пграти контру але представишся хто ти і будеш бачити сервіс і якість обслуговування.
harik зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:48 #830507   #33
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

лан pikazy адмінів не чіпай хай живуть) тему закрито а вцю крапку ми просто вже не прийдем, підем протсо в центр...
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:49 #830510   #34
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

а в крапці на дружбі я вже працював.. тож норм сервіс
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:50 #830511   #35
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

я гейм не рубаюся а особисто контри тіко на гроші або на спор
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:51 #830513   #36
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
лан pikazy адмінів не чіпай хай живуть) тему закрито а вцю крапку ми просто вже не прийдем, підем протсо в центр...
Без причини нікого чіпати не буду обіцяю
Не в обідку скажу - якщо ставлення до працівників закладу не зміниться з вашого боку, не важливо якого саме закладу, то не думаю що на К2 зрадіють вашій появі)
pikazy зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:51 #830514   #37
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
або вдома через нет полабаю)
А кого напрягати будеш що не працює щось?(((((
harik зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:53 #830519   #38
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від pikazy Переглянути допис
Без причини нікого чіпати не буду обіцяю
Не в обідку скажу - якщо ставлення до працівників закладу не зміниться з вашого боку, не важливо якого саме закладу, то не думаю що на К2 зрадіють вашій появі)
то типу наші фейси по всіх ігрових закладах і з написом їх розшукують адміни крапки 3 щоб помститися))
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:53 #830520   #39
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
лан pikazy адмінів не чіпай хай живуть) тему закрито а вцю крапку ми просто вже не прийдем, підем протсо в центр...
йой, дякую, що дозволив мені жити...я вже, бідний спереживався наніц....підіть проТсо в центр....
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 21:54 #830521   #40
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
напишу як адмін контри...зайдіть на гілку сітінету, купа народу ставить купу тупорилих запитань - сітігард не той, пароль забув, нік не так написав і т.д. і т.п. Не хочу тут когось захищати, але, переважно (99%) проблема в самих юзерах. Крапка3...нічого, абсолютно нічого не можу сказати поганого...ІМХО...
Ага Invalid Cd-key на всіх компах це гравці на всіх компах зробили?
До мененеджера ніяких претензій нема.
Розберіться з адмінами, а то памятаю як черга була, бо відвідувачка забрала мишку в адіміна і робила якусь табличку на його компі
Pascuda зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:02.