Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Всі люблять зовнішність.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.04.2018, 09:40 #2727094   #41
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Та він вже ходив - не допомогло. Залишається до кінця життя писати теми, де «не» з дієсловами пишеться разом)
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 14:37 #2727123   #42
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата Та він вже ходив - не допомогло. Залишається до кінця життя писати теми, де «не» з дієсловами пишеться разом)
свічку тримали ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 15:44 #2727127   #43
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

«Нетримала», а те що хтось сховав свого носа і без свічки бачу)
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 09:57 #2727159   #44
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
«Нетримала», а те що хтось сховав свого носа і без свічки бачу)
Дуже дотепно написати - нетримала. Мона, ти думаєш, що постити цитати, зміст яких сама не розумієш, дуже по богемному і загадково. Але тебе чомусь шкода(
Поясню для тебе, чому я придралася до граматики Богдана.
Підняти свою самооцінку і оцінку в очах інших можна не тільки качаючись в залі. Як на мене набагато дієвіший спосіб - це розвивитися внутрішньо: читати, дивитися фільми, спілкуватися з розумними людьми. Мови немає, що є дівчата, яким до сраки все це. Але я знаю дуже багатьох, які відмовляли хлопцям в побаченні, бо в повідомленні він написав "чикаю" і т.д. Для когось єрунда, а для когось це вже щось говорить про людину. Тому я, прочитавши перший пост в цій темі, зразу звернула на це увагу і вже худий чи ні він, не мало ніякого значення. Дійшло?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 12:29 #2727179   #45
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата які відмовляли хлопцям в побаченні, бо в повідомленні він написав "чикаю" і т.д.
Нє, це фантастика
Ну або чекає на принца
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tayrone (15.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 12:57 #2727181   #46
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

навіть самі розумні ламаються на "приїжджаю", тому для цього слова вже готова робити винятки, хай пишуть, як хочуть)
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 17:07 #2727192   #47
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата розумні ламаються на "приїжджаю"
от не задача, щойно прикинув, теж би не правильно написав. Ну що тут сказати, слава гуглю і вам
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 17:25 #2727193   #48
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Нє, це фантастика
Ну або чекає на принца
Може подумала, що ножиком чикне і налякалась.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 23:40 #2727205   #49
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Нє, це фантастика
Ну або чекає на принца
тільки принців вчать грамоті? А решта тілько в полі батракують? Ото біда... Тоді так. Тіко принца.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2018, 09:41 #2727208   #50
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата тільки принців вчать грамоті? А решта тілько в полі батракують? Ото біда... Тоді так. Тіко принца.
ясно, що ні. Але не факт, що в такому досить серйозному питанні відіграла таку важливу роль якась помилка (так, і будь хто може зробити помилку через різні причини) , може вона й там відіграла якусь частинку відмови, але .
Ну от, веду до того, що простіше сказати - він мені не сподобався, бо не дуже грамотний, аніж те, що в нього нема білого коня чи то крузака з прадиком, і мами при кормушці чи то в Італії.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2018, 10:06 #2727214   #51
BogdanNBB
Учасник
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Але в общому до всіх вище коментів,кожен знаходить свою споріднену душу.
BogdanNBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2018, 19:31 #2727226   #52
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата Але в общому до всіх вище коментів,кожен знаходить свою споріднену душу.
ооооооо
" тікай з городу, ..."
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2018, 15:19 #2727262   #53
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ясно, що ні. Але не факт, що в такому досить серйозному питанні відіграла таку важливу роль якась помилка (так, і будь хто може зробити помилку через різні причини) , може вона й там відіграла якусь частинку відмови, але .
Ну от, веду до того, що простіше сказати - він мені не сподобався, бо не дуже грамотний, аніж те, що в нього нема білого коня чи то крузака з прадиком, і мами при кормушці чи то в Італії.
Не хотіла вже нічого писати, але треба, бо ще подумаєш що ти правий))
Якась помилка, само собою, може статитсяя в будь-кого, але якщо це завжди і систематично, то це показує про рівень інтелектуального розвитку.
Я розумію, що тобі простіше думати, що від тебе шугаться нормальні дівчата, тому що в тебе немає крузака чи мами в Італії (Боже, хіба є дівчата, які будуть зустрічатися з "хлопчиком" якого годує мама з Італії??), а не тому що ти тупий і з тобою немає про що поговорити, а коли ти і заговориш, то краще б вже мовчав?
Ти не уявляєш, як важко знайти в Тернополі розумного хлопця без вимахонів, щоб говорив без жахливого сільського акценту і який прочитав в свому житті хоч одну книжку, та ще й з почуттям гумору. Повір, що з крузаком простіше.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2018, 17:01 #2727265   #54
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата Я розумію, що тобі простіше думати, що від тебе шугаться нормальні дівчата, тому що в тебе немає крузака чи мами в Італії (Боже, хіба є дівчата, які будуть зустрічатися з "хлопчиком" якого годує мама з Італії??), а не тому що ти тупий і з тобою немає про що поговорити, а коли ти і заговориш, то краще б вже мовчав?
Ти не уявляєш, як важко знайти в Тернополі розумного хлопця без вимахонів, щоб говорив без жахливого сільського акценту і який прочитав в свому житті хоч одну книжку, та ще й з почуттям гумору. Повір, що з крузаком простіше.
Дуже мило. АЛЕ:
1) я ж не казав, що повністю правий, бо це мова про людей, а тут конкретики немає - бо всі різні.
2) і я писав умовно, не обов`язкого крузак чи то Італійці, і не зовсім так думаю. Хоча навіть для таких,як ви написали, найдуться свої. ( І ТУТ ЖЕ Я МОВЧУ про тих інших багатьох (протилежної статі), які нічим то не кращі, читайте - теж мають ті самі проблеми). Для одних не найдеться теми для "про що говорити", а інші найдуть, а ще інші - говорять, тільки настільки маячню недалеку, що в голові провітрювання треба -але теж найдуть щось своє.
3) Я хлопців не шукав, але і тут вам не повірю, бо таке не можливо (ну або ви шукаєте хто зна якого ґенія). Можливо шукаєте не там і не в ті дні.
Критерій - сілький акцент ? мені здається,як для любофі - це не значний нюанс (який ще можна легко побороти). Це вже дискримінація, і то, на теперішній час не зовсім актуальна), принаймі я, такий акцент ну дуже^2 рідко чую.

Востаннє редагував idcomsomnom: 15.04.2018 о 17:17.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2018, 18:39 #2727584   #55
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Дуже дотепно написати - нетримала. Мона, ти думаєш, що постити цитати, зміст яких сама не розумієш, дуже по богемному і загадково. Але тебе чомусь шкода(
Дивні у людей бувають розваги, у одних схильність до надмірної жалісливості, у інших необхідність ховатися за темами де “не” з дієсловами пишеться разом. А сама тема не викликала питань?.. Ну гаразд, буду стримувати своє неприйняття обману і схильність до сарказму.
А тепер, будь добра, перейди в тему “Фраза дня”, і вкажи мені, де саме я проявила нерозуміння змісту тих цитат, що я навела, інакше мені доведеться вважати тебе балаболкою, а дописи твої такими, що нічого не значать.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2018, 06:07 #2728931   #56
toddi
Banned
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цікава розгортаеться дискусія, напевно затронута болюча тема
toddi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2018, 18:07 #2729015   #57
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата
Допис від BogdanNBB Переглянути допис
Дякую за пораду,зараз вже набагато краще вже часу багато пройшло)
півтора місяця ? )))
бачу тобі та дівка була потрібна рівно на стільки ж, як і ти їй
ну трішки заїло самолюбство і невдоволене его не могло змиритись, що вона тебе бортонула раніше, ніж ти її...

ПС: треба ж, цікава тема була, цікаві люди писали, а я все провтикав

ППС: колись мене теж кілька разів штормило ледь не по пів року після розриву відносин, також в собі колупався і причини шукав на зразок тих, що тут наводять... Зараз це все так смішно виглядає, якщо в минуле зі свого сьогоднішнього життя глянути. Богу надякуватись не можу, що з тими, за ким шкодував найбільше, нічого не склалось таки
Єдина біда - я розівчився казати "я тебе люблю". Девальвувала якось ця фразаю Але моя дружина мабуть і без слів все розуміє.

Бажаю знайти свою людину.
А граматику таки підтягнути варто. Я теж люблю іноді приколотись і ввімкнути "селюк стайл", щоб подратувати деяких неадекватів, але краще якщо то просто "по приколу" Є ж блін зараз всілякі Т9, перевірки орфографії в хромі... Всього то
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2018, 16:49 #2729813   #58
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Бодя так ти в зал пішов чи нє? Бо в мене тут в половини кочків з залу вже дзеркальна хвороба. Ти ше не нарцис? Паралельно читай шось - мозок теж прокачувати треба.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2018, 10:00 #2731264   #59
BogdanNBB
Учасник
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Бодя так ти в зал пішов чи нє? Бо в мене тут в половини кочків з залу вже дзеркальна хвороба. Ти ше не нарцис? Паралельно читай шось - мозок теж прокачувати треба.
Ні
Ще не пішов.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
півтора місяця ? )))
бачу тобі та дівка була потрібна рівно на стільки ж, як і ти їй
ну трішки заїло самолюбство і невдоволене его не могло змиритись, що вона тебе бортонула раніше, ніж ти її...

ПС: треба ж, цікава тема була, цікаві люди писали, а я все провтикав

ППС: колись мене теж кілька разів штормило ледь не по пів року після розриву відносин, також в собі колупався і причини шукав на зразок тих, що тут наводять... Зараз це все так смішно виглядає, якщо в минуле зі свого сьогоднішнього життя глянути. Богу надякуватись не можу, що з тими, за ким шкодував найбільше, нічого не склалось таки
Єдина біда - я розівчився казати "я тебе люблю". Девальвувала якось ця фразаю Але моя дружина мабуть і без слів все розуміє.

Бажаю знайти свою людину.
А граматику таки підтягнути варто. Я теж люблю іноді приколотись і ввімкнути "селюк стайл", щоб подратувати деяких неадекватів, але краще якщо то просто "по приколу" Є ж блін зараз всілякі Т9, перевірки орфографії в хромі... Всього то
Ну я не буду за нею ппц,як страдати бо пішла каралєва бала,правельно?
Плюс вона собі іншого найшла.
Дякую,неодмінно найдеться.

Востаннє редагував BogdanNBB: 22.06.2018 о 10:00. Причина: Пізніше додано
BogdanNBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2018, 08:32 #2731730   #60
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Слухай, я розумію, що не приємно коли тебе кидають. Але переступи через себе і будь наглішим. Знайомся з іншими, не бійся. Скажу по секрету, переважній більшості всім дівчатам подобається увага (більшість в цьому просто нікому не признаються). Тільки без лишньої нав"язливості. І, до речі, більшість дівчат НІКОЛИ не зроблять перший крок, навіть якщо і хочуть цього.
ніколи не доганяв цих приколів на рахунок першого кроку. Це такої дурні мами вчать?? Чи це просто традиції минулого століття? Чи просто елементарні комплекси?? Скоріш останнє. Дівчині подобається хлопець, який не дуже звертає увагу на неї, а воне буде просто сидіти і чекати манки з неба?? Ну удачі з сидінням таким дівчатам....
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:26.