Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Під ковпаком у «Свідків Егови»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.07.2012, 23:02 #1991059   #961
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Мені деколи здається що ми з вами говоримо на різних мовах, і вкладаємо зовсім інший зміст і розуміння в одне і теж слово
Коли я зустрічаюся з християнами вони мене завжди розуміють,
ви ж, як з іншої планети

Додано через 1 годину 13 хвилин
В цій брошурі організація рекламує добровільний відказ дітей від життя!!!



Колись в Старому Заповіті, коли євреї відходили від поклоніння істинному Богові,
вони починали поклонятися ідолами і богам тих народів на території яких вони проживали
вони поклонялися Молохові, Ваалу, Астарті
І приносили в жертву цим богам своїх дітей
Це саме зараз, в угоду організації в теперішній час роблять адепти секти свідків якогось бога.
Бо Єгова ніколи цього не вимагав
--Ви мабуть звикли, щоб перед вами розпинались? То чекайте, може дочекаєтесь колись.

ДЕ ВІДПОВІДІ, ПРЕЗИДЕНТЕ?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2012, 01:49 #1991125   #962
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Мені деколи здається що ми з вами говоримо на різних мовах, і вкладаємо зовсім інший зміст і розуміння в одне і теж слово
Коли я зустрічаюся з християнами вони мене завжди розуміють,
ви ж, як з іншої планети

Додано через 1 годину 13 хвилин
В цій брошурі організація рекламує добровільний відказ дітей від життя!!!
[

Колись в Старому Заповіті, коли євреї відходили від поклоніння істинному Богові,
вони починали поклонятися ідолами і богам тих народів на території яких вони проживали
вони поклонялися Молохові, Ваалу, Астарті
І приносили в жертву цим богам своїх дітей
Це саме зараз, в угоду організації в теперішній час роблять адепти секти свідків якогось бога.
Бо Єгова ніколи цього не вимагав
У вас Бенжамін у вас є совість? ви очевидно вважажаетет себе порядною людиною, християнином юНу атк ві пводьтесь відповідно.
Ви , очевидно цьього журналу не читали, інакше б не писали таких дурниць.
Ви або аьсолбтн наївна людина, яка н ерозуміє де їй брешуть, або свідомий брехун, який сподіваеться боротись з інакомислячими шляхом поширення брехні.
Ви навіт гадки н емаетет про те чим ххворіли ів якій ситуації були діти,, але маете нахабство тут патякати на цю тему. І такі "люди" називають себе християнами. та соромно вам має бути за те щови тут робите і говорите.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 20:45 #1992695   #963
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Сергій, не роби тут з мене якогось злого переслідувача інших справжніх християн
Будь ласка, дай мені цей матеріал, якщо ти його маєш. Краще якщо це буде книжка яку можна взяти в руки. Я так зрозумів, що вона в тебе є, якщо ти так говориш. І якщо я прочитавши, зроблю інший висновок, я перед тобою вибачуся

Востаннє редагував Benjamin: 17.07.2012 о 20:58.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 21:05 #1992715   #964
BADMENT
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

НИВА ТЕРНОПІЛЬ --- ЧЕМПІОН !!!!
BADMENT зараз поза форумом  
Подякували 2:
kostyanets (17.07.2012), Sten1 (17.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 04:56 #1993754   #965
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Сергій, не роби тут з мене якогось злого переслідувача інших справжніх християн
Будь ласка, дай мені цей матеріал, якщо ти його маєш. Краще якщо це буде книжка яку можна взяти в руки. Я так зрозумів, що вона в тебе є, якщо ти так говориш. І якщо я прочитавши, зроблю інший висновок, я перед тобою вибачуся
О, то ви навіть нечитали матеріал, на який зсилались? О яка чесна позиція, накопав бруду, не перевірив і виклав тут. Ваша упередженість шкодить вашійчесності і вашому здоровму глузду.
Де знайти електронну білбліотеку ви знаете,, ак що не я маю вам маетеріали давати, а ви самостійно повинні їх перевіряти. Зввісно, якщо ви не мазохіст і не отримуетте задовленнявід тог, що вас тикають у ваші ляпи і брехню публічно.

Додано через 39 секунд
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Сергій, не роби тут з мене якогось злого переслідувача інших справжніх християн
Я і не рблю, з вас уже хробиили, а вий не помітили.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 19.07.2012 о 04:56. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 20:03 #1996179   #966
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Benjamin зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andriy M (21.07.2012), Yur (22.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 23:17 #1996362   #967
wisper
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

хай там тыльки прийде до влади ше один супер знаток біблії.
даю гарантію буде і 14 і 15....
wisper зараз поза форумом  
Подякували 3:
Андрій Іванович (22.07.2012), Benjamin (23.07.2012), Yur (22.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2012, 01:26 #1996429   #968
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

--Для Президентів і Вундеркіндів.

Цитата Переливание крови опасно?

Многочисленные свидетельства того, что переливание крови в действительности может ухудшить состояние пациента или увеличить риск смерти, вынудили медиков осторожнее относиться к переливаниям крови.


Свидетели Иеговы отказываются от переливаний крови по причине своей веры, однако многие из них успешно подвергаются операциям, включая операции на сердце. По мнению, некоторых врачей и анестезиологов, большинство операций должно проводиться таким методом.

Более высокие показатели смертности

Опасность исходит не от инфекций вроде ВИЧ, а непосредственно от самой крови. Многие исследования за последние 10 лет показали, что переливания, особенно когда вовлекаются красные кровяные тельца, связаны с более высоким показателем смертности пациентов, перенёсших сердечный приступ или которым делали операции на сердце.

Несмотря на то, что точные причины подобной связи неясны, похоже, что ключевую роль играют химические изменения в донорской крови, их влияние на иммунную систему и способность крови поставлять кислород. «Вероятно, от 40 % до 60 % переливаний не несут хорошего эффекта для пациентов», - заявил в интервью журналу New Scientist Брюс Спис, анестезиолог при Вирджинском медицинском университете в Ричмонде.

Переливание крови стали частью медицинских операций во время Первой мировой войны, когда они применялись в качестве последнего средства для солдат, потерявших много крови. В настоящее время сфера его применения не ограничивается пациентами, понесших большие кровопотери, а стало обычной процедурой при хирургии или интенсивной терапии.

Обоснование, поддерживающее переливания крови состоит в том, что поставка эритроцитов пациенту увеличивает обогащение кислородом, таким образом, повышая шансы на выживание. В одном литре крови здорового человека содержится 120-170 г. гемоглобина - белка в красных тельцах, поставляющего кислород. Красные тельца обычно занимают 35-50 % от всего объёма крови. Как правило, медики проводят переливание, если уровень гемоглобина у пациента составляет 70-100 г. на 1 литр.

Не приносящая пользы кровь

Исследование, проведенное в Канаде в 1999 г. среди 838 пациентов, показало, что значительно меньшее число пациентов (22 % против 28 %) умерло в больницах, где переливание проводилось только у лиц с уровнем гемоглобина ниже 70 г. на литр. В 2004 г. в журнале американской медицинской ассоциации было опубликовано исследование, согласно которому пациенты с уровнем эритроцитов свыше 25 % имели в три раза более высокий риск смерти или сердечного приступа в течение месяца после проведённого переливания.

В Великобритании между 1996 г. и 2003 г. было проведено исследование среди 9000 пациентов, перенёсших операцию на сердце, которое подтвердило эти предположения и выявило увеличение риска смерти в шесть раз в течение месяца и в три раза в течение года. Переливания также связаны с риском большого количества инфекций, сердечных приступов и нарушением работы почек. Эти осложнения обычно возникают в результате нехватки кислорода в тканях.

«Фактически, в хирургии нет серьёзных исследований, которые доказывали бы, что переливание крови полезно (за исключением случаев с большой кровопотерей). Зато имеется много исследований, которые свидетельствуют о том, что это плохо для вас», - говорит Гевин Мерфи, кардиохирург в Бристольском кардиологическом институте и руководитель исследований в Великобритании.

Игнорирование рекомендаций

Многие эксперты обеспокоены тем, что эти рекомендации не принимаются во внимание. Они предлагают переливание крови проводить лишь в крайних случаях, обратить больше внимания на предотвращение потери крови у пациентов и проверку перед операцией - не страдает ли пациент малокровием.

«Обычно, если есть любая неуверенность относительно метода лечения, вы не применяете его, но в случае с переливанием крови это происходит», - говорит Джеймс Исбистер из королевского северного берегового госпиталя в Сиднее, который является советником при австралийском Красном Кресте. Однако он всё же призывает людей становиться донорами, поскольку кровь используются в случаях большой кровопотери.

Конкретные причины того, почему переливание крови вредно для некоторых пациентов ещё не полностью поняты, и здравоохранительные ассоциации, включая Американский национальный институт здравоохранения, поддерживают дальнейшие исследования.

Источник: New Scientist, 25 апреля 2008 г.
Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
--А ви, що не знаєте, що в Біблії написано? Навіщо назначати?

32 О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец.

Востаннє редагував Vityab: 22.07.2012 о 01:26. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 20:46 #1998005   #969
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
О, то ви навіть нечитали матеріал, на який зсилались? О яка чесна позиція, накопав бруду, не перевірив і виклав тут. Ваша упередженість шкодить вашійчесності і вашому здоровму глузду.
Де знайти електронну білбліотеку ви знаете,, ак що не я маю вам маетеріали давати, а ви самостійно повинні їх перевіряти. Зввісно, якщо ви не мазохіст і не отримуетте задовленнявід тог, що вас тикають у ваші ляпи і брехню публічно.
Можливо, я і не перевіряю весь матеріал,який тут викладаю
Тому що,я не свідок і я не маю. не зберігаю ваші публікації
Але ж ви свідки. всі так робите.
самі хіба ви не довіряєте вірному рабу своє життя
Він дає вам свою їжу і ви заковтуєте її.перевіряючи, але перевіряючи так, як треба рабу
а коли починаєте задавати запитання.думати самостійно. то вас виганяють. як тут
http://www.jwtruth.com.ua/88-pravovo...rasimovoy.html

Тому Сергій не треба мене звинувачувати в наївності, простоті і як ти сказав: здоровому глузді

Ти ж віриш в те що говорить тобі вірний і мудрий раб.правда?
Навіть коли він помиляється, щось пояснює. Помиляється, щось пояснює і так до безкінечності раз. ти ж все рівно віриш і оправдовуєш раба
цю його помилку
Нове світло - так ви це називаєте

Хоча скажу тобі, різниця велика
Одне.коли помилюся я, чи хтось інший. Ти собі фукнув, тай всі діла
Інше, коли помиляється БОЖА!!! організація
яка калічить при тому. долі тисяч людей
І з якими ви навіть не знаючи чому їх вигнали. потім не вітаєтеся і навіть.якщо ця людина інвалід чи старша жінка. навіть через дорогу не переведеш, один з другим, як тут говорить колишный свідок Свидетели Иеговы - разговор со старейшинами

Востаннє редагував Benjamin: 23.07.2012 о 20:59.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 21:47 #1998083   #970
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Можливо, я і не перевіряю весь матеріал,який тут викладаю
Тому що,я не свідок і я не маю. не зберігаю ваші публікації
Але ж ви свідки. всі так робите.
самі хіба ви не довіряєте вірному рабу своє життя
Він дає вам свою їжу і ви заковтуєте її.перевіряючи, але перевіряючи так, як треба рабу
а коли починаєте задавати запитання.думати самостійно. то вас виганяють. як тут
http://www.jwtruth.com.ua/88-pravovo...rasimovoy.html

Тому Сергій не треба мене звинувачувати в наївності, простоті і як ти сказав: здоровому глузді

Ти ж віриш в те що говорить тобі вірний і мудрий раб.правда?
Навіть коли він помиляється, щось пояснює. Помиляється, щось пояснює і так до безкінечності раз. ти ж все рівно віриш і оправдовуєш раба
цю його помилку
Нове світло - так ви це називаєте

Хоча скажу тобі, різниця велика
Одне.коли помилюся я, чи хтось інший. Ти собі фукнув, тай всі діла
Інше, коли помиляється БОЖА!!! організація
яка калічить при тому. долі тисяч людей
І з якими ви навіть не знаючи чому їх вигнали. потім не вітаєтеся і навіть.якщо ця людина інвалід чи старша жінка. навіть через дорогу не переведеш, один з другим, як тут говорить колишный свідок Свидетели Иеговы - разговор со старейшинами http://www.youtube.com/watch?v=81y0z...feature=g-hist
--Звідки знаєте, хто калічить, а хто ні? Розкажіть яким чином Свідки Єгови калічать долі тисяч людей?

Ось у таких церквах, згоден, дійсно калічать людей.

http://rutube.ru/video/c4df5d5354709...47e842442c7ee/

Це випадково не ваші? Але ж хто признається, геж?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 05:37 #1998341   #971
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Можливо, я і не перевіряю весь матеріал,який тут викладаю
Тому що,я не свідок і я не маю. не зберігаю ваші публікації
Але ж ви свідки. всі так робите.
А ви спробуйте хоч раз перевірити, ви ж дурнем себебе витстваляете.

Додано через 1 годину 5 хвилин
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Він дає вам свою їжу і ви заковтуєте її.перевіряючи, але перевіряючи так, як треба рабу
а коли починаєте задавати запитання.думати самостійно. то вас виганяють. як тут
Я не помытив щоб когось виганяли, те що є правовий комітет це не значить, що людина буде обобвязково виключена, в більшості випадківцього не стається. Весь записис тут не наведено, чим закінчилась історія невідомо. Як бачите старійшини вічливо старались ясувати спосіб мисллення жінки. Видно, що овна була схильна говорити не подумавши Жартувати певними речима просто не допустимо, оскільки це стає камнем спотикання для багатьох. Досить дивним мені було поччути, що людинавиправдувує свої дії вважаючи,, що Єгова спокійно ставиться до висловлювання у гніві дурниць. єгова зввісно побачає такі речі,, за умови якщо людина розкаюється і пробуе виправитись. Щодо особистого досіджння то викорситтовувати наукову літратуру заіісно можна, я знаю свіддків як прводять власні пошуки, видають книги іє старійшинами зборів в Россії, Франції, Норвегії.
Якщо звернути увагу на коментар до аудіозапису, то там зібрані плітки і компромат про людей. Чи це хрситияський вчинок? Ні швидше дрібязкова помста.
Якщо людина чіпляеться до дрібних неточностей, то емачого дивуватись що і ї судитимкть так само, але судячи по розмові навряд чи її позбавили спілкуування, оголосили напервно докір і попосили вислвлюватись обережніше.

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
з якими ви навіть не знаючи чому їх вигнали. потім не вітаєтеся і навіть.якщо ця людина інвалід чи старша жінка. навіть через дорогу не переведеш, один з другим, як тут говорить колишный свідок Свидетели Иеговы - разговор со старейшинами
Допомогти людины, якщо ъй потрыбна допомога потрыбно в будь якому випадку, виключена вона чи ні.
В цій рощмові людина відреклась від свідків Єгови, ну так її що силою тримати? Нічого пояснити собі чоловік не дозволив, свою позиціюю теж не пояснив чітко.

Додано через 53 секунды
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Ти ж віриш в те що говорить тобі вірний і мудрий раб.правда?
Навіть коли він помиляється, щось пояснює. Помиляється, щось пояснює і так до безкінечності раз. ти ж все рівно віриш і оправдовуєш раба
Ну так покажіть мені людей які ніколи не помилялись. НАвіть апостоли робили помилки і не все розуміли одразу.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 24.07.2012 о 05:37. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 07:36 #1998364   #972
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Божій людській організації помилятися можна
вона має на це Copyright ©
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 08:14 #1998381   #973
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Божій людській організації помилятися можна
вона має на це Copyright ©
Це, нажаль, неминуче.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 19:01 #1998866   #974
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ну так покажіть мені людей які ніколи не помилялись. НАвіть апостоли робили помилки і не все розуміли одразу.
А тепер будь ласка детальніше. Мене цікавлять приклади такого

Востаннє редагував Benjamin: 24.07.2012 о 19:15.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 19:29 #1998887   #975
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

http://antifranz.narod.ru/
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:15 #1998913   #976
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

І шо? своїми словами будь ласка, приклади з Біблії де апостоли помилялися в вченні
Місце з Писання де апостоли говорили якесь вчення, а потім в другому посланні щось підправляли, чи відмовлялися від попередніх переконань
Місце!!!
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:17 #1998915   #977
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Ти багато тут своїми словами говориш?І взагалі говориш?
Хотів отримати інормацію отримав.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:40 #1998923   #978
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Нове світло
Віра в істинність свого вчення, це невід'ємна частина будь-якої християнської конфесії.
Без цього приналежність до конфесії стає безглуздою.
Кожен Свідок Єгови впевнений, що він знає істину. Але чи може ця істина мінятися?
Будь-який нормальний християнин розуміє, що не може.
Але Свідки Єгови і подібні їм культи можуть заявити, що їх "істина" з часом стає все більш яскравішою і поліпшується її розуміння.
Єдину підставу цьому вони знаходять в Приповістях 4:18, А путь праведних ніби те світло ясне, що світить все більше та більш аж до повного дня!
Пр.4:18

Тут мова йде про праведних і беззаконних, а не про будь-якої релігійної системи.
Вчення організації Свідків Єгови постійно видозмінюється, і все це видається за нове світло від Єгови.
Адже на їхню думку (насправді на думку самих керівників), керівники організації надихаються Богом.
Але ці зміни і поліпшення в Свідків Єгови часто суперечать попереднім розумінням,
що повинно насторожувати будь-якого мислячого християнина тому що
не можна вірити сьогодні в те, що може повністю змінитися завтра.

Додано через 2 хвилини
Місце з Писання де апостоли говорили якесь вчення, а потім в другому посланні щось підправляли, чи відмовлялися від попередніх переконань
Місце!!!

Додано через 12 хвилин
Нове світло
Апостоли отримавши Святого Духа, ніколи не помилялися з будь-яких релігійних питань. А Свідки Єгови періодично відмовляються від своїх минулих, застарілих вчень.
" Бо покликання наше було не з обмани, ані з нечистости, ані від лукавства,(1Сол.2:3)"
В істинному вченні не може бути помилок - стверджують Апостоли.
Свідки за всю історію організації витратили величезні кошти на випуск своєї власної літератури, яка намагалася якось пояснити Писання.
Тепер же все це приходить в повну непридатність, все практично даремно, ця література виявилася тимчасовою і більше нікому не потрібною.
Мільйони і мільйони доларів були пожертвувані членами цієї організації на книги і журнали, яким немає більше ніякого застосування, і в яких на даний момент вже немає істини, тому що розуміння багатьох доктрин сильно змінилося.
Навпаки, в християнстві до цих пір користуються і будуть користуватися працями святих отців Церкви, яким кілька століть.

Востаннє редагував Benjamin: 24.07.2012 о 20:49. Причина: Пізніше додано
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (24.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:47 #1998940   #979
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Ти пишиш про речы в яких абсолютно нычого не розумыееш, статтю я тобы дав там є все що тобі потрібно.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:58 #1998947   #980
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ти пишиш про речы в яких абсолютно нычого не розумыееш, статтю я тобы дав там є все що тобі потрібно.
Ця стаття тобі потрібна, щоб тримати тебе в тому ступорі в якому ти вже купа років. Пробудись Сєрьога
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (24.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:11.