Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Під ковпаком у «Свідків Егови»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.11.2012, 22:36 #2079173   #1181
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Ні не правильно. Доводити вам я нічого не збираюсь- про вас написано: -" бо коли сліпий сліпого водить обоє у яму впадуть".
--Як це не будете доводити, а говорити будете? Якщо я буду казати, що ви Хвойда Шалудива, а доказів наводити не буду, то як такі слова і поведінку можна розцінювати? Розкажіть, бо це цікаво. Коли людина говорить, а за слова свої відповідати не бажає.

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
На Ваше питання яку церкву маю на увазі -відповім -церква одна Христова . Не може бути двох трьох і. т .д ,церков . Ваша ж ячейка не є церквою і бути нею не може за визначенням. Отже вся ваша "філософія" від лукавого -ПО ЗА ЦЕРКВОЮ НЕМАЄ СПАСІННЯ!
--То хто є тією Христовою Церквою, Православні, Католики, Баптисти чи ще хтось, скажіть? Цікаво.
А ще я так само можу сказати, що не є ваша церква ніякою Христовою Церквою. І що будемо робити?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2012, 08:59 #2079337   #1182
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Як це не будете доводити, а говорити будете? Якщо я буду казати, що ви Хвойда Шалудива, а доказів наводити не буду, то як такі слова і поведінку можна розцінювати? Розкажіть, бо це цікаво. Коли людина говорить, а за слова свої відповідати не бажає.
Забавно як ви пішли у рознос. І зовсім забули аргументувати свої вислови цитатами з "Біблії".
Істерика поганий порадник - тримайте себе в руках. Щодо церкви поясню - Засновником Церкви є Христос і на початку Церква була єдина ( до речі вона Церква зараз залишилась такою). Поняття -православні та католики з'явились лише після 1054 року коли від вселенської Церкви відпала гілка, котра згодом стала називати себе католиками і саме від католицької гілки згодом почали відпадати групи котрі сформувались згодом у безліч сект .У середньовіччі це були лютерани, кальвіністи, квакери потім баптисти і різні відгалуження від них . Не буду перераховувати всіх бо й самі протестанти їх не порахують.
Щодо Вашої ячейки це взагалі позахристиянська група. Як і юдейські саддукеї ви не признаєте ні Духа ні ангелів ні потойбічного життя. І де ж у чих "церквах" Христос ? Якщо церква є Тілом Христовим то хіба може бути багато тіл і багато Христів? Христос назвав Кифу- Петром, що перекладається з грецької як камінь. На цьому Камені Христос заснував Церкву, сатана ж протягом тисячі років намагається розколоти ( власне вашими руками і руками вищеперерахованих сект) цей камінь на дрібні шматочки а згодом і на пісок, щоб просто його здути. А довільне тлумачення Біблії якраз маскує антихристиянські плани сатани. Розумники котрі начитались Біблії враз оголошують; - "Мене Бог осінив, мені відрилось, ось як треба розуміти Біблію, всі до мене молились та христились не правильно, давай за мною, організуємо нову церкву! ". І ви хочете когось переконати, що з тими напівбожевільними Бог?
orest5 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Grig (20.12.2012), nadusha (28.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2012, 17:53 #2079717   #1183
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Забавно як ви пішли у рознос. І зовсім забули аргументувати свої вислови цитатами з "Біблії".
--Який рознос? Я присто спонукаю вас думати. І вважаю, що у даному випадку Біблійні цитати не потрібні були

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Істерика поганий порадник - тримайте себе в руках. Щодо церкви поясню - Засновником Церкви є Христос і на початку Церква була єдина ( до речі вона Церква зараз залишилась такою). Поняття -православні та католики з'явились лише після 1054 року коли від вселенської Церкви відпала гілка, котра згодом стала називати себе католиками і саме від католицької гілки згодом почали відпадати групи котрі сформувались згодом у безліч сект .У середньовіччі це були лютерани, кальвіністи, квакери потім баптисти і різні відгалуження від них . Не буду перераховувати всіх бо й самі протестанти їх не порахують.
Щодо Вашої ячейки це взагалі позахристиянська група. Як і юдейські саддукеї ви не признаєте ні Духа ні ангелів ні потойбічного життя. І де ж у чих "церквах" Христос ? Якщо церква є Тілом Христовим то хіба може бути багато тіл і багато Христів? Христос назвав Кифу- Петром, що перекладається з грецької як камінь. На цьому Камені Христос заснував Церкву, сатана ж протягом тисячі років намагається розколоти ( власне вашими руками і руками вищеперерахованих сект) цей камінь на дрібні шматочки а згодом і на пісок, щоб просто його здути. А довільне тлумачення Біблії якраз маскує антихристиянські плани сатани. Розумники котрі начитались Біблії враз оголошують; - "Мене Бог осінив, мені відрилось, ось як треба розуміти Біблію, всі до мене молились та христились не правильно, давай за мною, організуємо нову церкву! ". І ви хочете когось переконати, що з тими напівбожевільними Бог?
--Не турбуйтесь не має ніякої істерики, просто для мене є дивним, коли людина у чомусь звинувачує, а доказів не має чи не наводить. Це можна охарактеризовувати, як наклеп. Знаєте, як буде на нашій мові ім'я Диявол?
--Якого Духа і ангелів ми не визнаємо? І яке потойбічне життя ви маєте на увазі?
--Згоден, що віра (релігія) має бути одна.

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Якщо церква є Тілом Христовим то хіба може бути багато тіл і багато Христів? Христос назвав Кифу- Петром, що перекладається з грецької як камінь. На цьому Камені Христос заснував Церкву, сатана ж протягом тисячі років намагається розколоти ( власне вашими руками і руками вищеперерахованих сект) цей камінь на дрібні шматочки а згодом і на пісок, щоб просто його здути. А довільне тлумачення Біблії якраз маскує антихристиянські плани сатани. Розумники котрі начитались Біблії враз оголошують; - "Мене Бог осінив, мені відрилось, ось як треба розуміти Біблію, всі до мене молились та христились не правильно, давай за мною, організуємо нову церкву! ". І ви хочете когось переконати, що з тими напівбожевільними Бог?
--Ось ваша церква давно займається довільним тлумаченням Біблії і хоче втримати авторитетність Своєї Віри (Церкви) всілякими казками, котрі у більшості своїй не мають нічого спільного із тим чому навчав Ісус Христос і апостоли.
Ось вам приклад із Петром. Зверніть увагу, що каже сам апостол Петро про камінь.

Діяння 4:
8. Тоді Петро виповнився Духом Святим і сказав їм: Провідники народу і старшино ізраїльська!
9. Якщо від нас сьогодні вимагають відповіді за благодіяння немічному чоловікові, як він уздоровився,
10. То нехай стане відомо усім вам і всьому народові ізраїльському, що йменням Ісуса Христа із Назарету, Котрого ви розп‘яли, Котрого Бог воскресив із мертвих, Ним поставлений він перед вами уздоровленим.
11. Він якраз і є камінь, знехтуваний вами, що будують, але вчинився головним на розі, і немає ні в кому іншому порятунку.
12. Бо немає іншого Ймення під небом, що дане людям, котрим належало б нам урятуватися.

А ще, як ви вважаєте відповідає ваша Церква (конфесія) такому критерію істинності Ісуса Христа?

Івана 13:
34. Заповідь Нову даю вам: Любіть один одного, як Я полюбив вас, так і ви любіть один одного;
35. Із того всі пізнають, що ви Мої учні, якщо будете мати любов поміж собою.

Матвія 5:
43. Ви чули, що сказано: Люби ближнього твого і ненавидь ворога твого.
44. А Я кажу вам: Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, що проклинають вас, добродійте ненависникам вашим і моліться за тих, що несправедливо свідчать проти вас і гонять вас.
45. Будьте ж синами Батька вашого Небесного; бо Він наказує Своєму сонцю сходити над лихими і добрими, і посилає дощ на праведних і неправедних.
46. Бо коли ви будете любити люблячих вас, то яка вам нагорода? Чи не те саме чинять і митники?
47. І якщо ви вітаєте лише братів ваших, то що особливого чините? Чи не так чинять і погани?
48. Отож, будьте досконалі, як досконалий Батько ваш Небесний!

--Згоден, що серед харизматів багато зустрічається дивних людей.

Востаннє редагував Vityab: 21.11.2012 о 18:26.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2012, 18:25 #2079740   #1184
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А ще, як ви вважаєте відповідає ваша Церква (конфесія) такому критерію істинності Ісуса Христа?
Знову за рибу гроші. Знову як завжди при відсутності аргументів в хід іде підміна понять . Уважно прочитайте ще раз мій текст нижче , йшлося про Церкву як тіло Христове а ви мені про конфесії та диномінації. Моя вам порада - не маєте аргументів краще промовчіть. Проблема спілкування з сектантами якраз полягає у різному підході до тлумачення Святого Письма. У той час коли традиційні конфесії притримуються в тлумаченні вчення святих отців церкви - протестанти самі собі тлумачі і кожен в міру свого інтелекта подає такі тлумачення як доконаний факт. Зі свого досвіду наведу приклад. колись до мене прийшов колега ( російськомовний) і заявив, що не просити треба у Господа а вимагати. Чому - щиро здивувався я !!?? А тому, що я знайшов церковнослов'янський текст і там пише : -" ...дастъ Господь то чего потребуете". Требовать нужно ,вот ! У відповідь на ці дурниці я його запитав, як він розуміє слов'янське слово - "іспраша"? У відповідь почув - ну навєрноє спрашивать что- то. Яке було його здивування коли виявилось що це слово означає "випрати" ( іспраша ризи своя). Після цього випадку він читає Біблію тільки з тлумаченням святих отців. Таких прикладів можна привести безліч і вони є у вашій ячейці бо користуєтесь Біблією перекладеною не з огигіналу а з англійського тексту.
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2012, 06:39 #2082909   #1185
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Шкода людей, яких затягує релігія і зокрема Свідки Єгови. Свідки ніколи не кажуть про біблійне письмо що це точка зору автора книги, а завжди посилаються на біблію як на доведений факт. Аргументи не сприймають і починають сперечатися навіть в доведених наукою питаннях відстоюючи погляди своєї секти. В цьому і полягає обдурювання легковірних людей. Часом затягують в свої тенета хороших людей і псують їм життя своїми догматами.
--Думаю, що правду лекше відстоювати, а ніж неправду.

І коли ви не можете захисти те у що ви вірите, то хіба у цьому хтось може бути винним сторонній? А ви всі - опоненти, у більшості своїй, коли не можете захистити свої переконання, чомусь переходите на образи і звинувачення безпідставні. Цікаво чому?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2012, 19:19 #2084197   #1186
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Шкода людей, яких затягує релігія і зокрема Свідки Єгови. Свідки ніколи не кажуть про біблійне письмо що це точка зору автора книги, а завжди посилаються на біблію як на доведений факт.
Іронія полягає у тому, що "свідки" не визнають ні ікон, ні церковної ієрархії, ні самої Церкви Христової, натомість залюбки користуються Біблією котра укладена на четвертому Вселенському Соборі Християнською Церквою . Часто в їхніх устах звучить вислів - "а у Біблії цього немає". Питання - а чому власне ви користуєтесь Біблією , вона ж написана тими кого ви не визнаєте? Біблія укладена Вселенським Собором для користування Церквою ."Свідки" ж є поза Церквою, тому жодного морального права цитувати і посилатись на Біблію вони не мають.

Востаннє редагував orest5: 27.11.2012 о 21:00.
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2012, 22:51 #2084352   #1187
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Іронія полягає у тому, що "свідки" не визнають ні ікон, ні церковної ієрархії, ні самої Церкви Христової, натомість залюбки користуються Біблією котра укладена на четвертому Вселенському Соборі Християнською Церквою . Часто в їхніх устах звучить вислів - "а у Біблії цього немає". Питання - а чому власне ви користуєтесь Біблією , вона ж написана тими кого ви не визнаєте? Біблія укладена Вселенським Собором для користування Церквою ."Свідки" ж є поза Церквою, тому жодного морального права цитувати і посилатись на Біблію вони не мають.
--А що за Церква Хриса така? Бо щось не можу уявити соби, хто це за одни.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 07:18 #2084464   #1188
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А що за Церква Хриса така? Бо щось не можу уявити соби, хто це за одни.
Церквою Христовою називаєтья Церква заснована Ісусом Христом, котра була і є зараз ,та церква від якої ви відпали у 19 столітті і пішли за лжевченням алкоголіка і двоєжонця. Ось вашу позацерковну групу він і заснував ,нашу ж Церкву заснував Христос і вона є Церквою наших батьків дідів і прадідів. Ви ж поплентались за пройдисвітами американськими безрідними. Ось така фігня малята.
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 09:31 #2084535   #1189
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Церквою Христовою називаєтья Церква заснована Ісусом Христом, котра була і є зараз ,та церква від якої ви відпали у 19 столітті і пішли за лжевченням алкоголіка і двоєжонця. Ось вашу позацерковну групу він і заснував ,нашу ж Церкву заснував Христос і вона є Церквою наших батьків дідів і прадідів. Ви ж поплентались за пройдисвітами американськими безрідними. Ось така фігня малята.
--Як ви вважаэте, можна називати конфесию Христовим Збором, якщо официйна позиция конфесийи и багато вировчень суперечить тому, чому навчав Исус Христос?
--А про якого двойэжонця и алкоголика ви говорите?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 17:22 #2084825   #1190
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А про якого двойэжонця и алкоголика ви говорите?

Засновником Міжнародного Товариства Дослідників Святого Письма - сьогоднішньої організації Свідків Єгови вважають Чарльза Тейза Расселла. Він народився 16.ХІ.1852 р. в Пітсбурзі (Пенсіль*ванія), що у Сполучених Штатах Америки. Батьки Расселл - Йосиф і Марія Бірнег були ірландського походження. Вони сповідували пресвітеріанізм (одна із протестантських Церков). Коли Чарльз мав 9 років, померла його мати. Після закінчення школи він працював продавцем у батьковому магазині. Ще до виповнення вісімнадцяти років юний Чарльз три рази змінював своє віровизнання. Спочатку перейшов до конгрегаціоналістів (інша протестантська Церква). Піз*ніше вступає до Християнського Товариства Молодих Людей, де був одним з найактивніших. Правда і там довго не затримується. Його привабила і зацікавила ідея другого приходу Ісуса Христа. Про це Чарльз дізнався, слухаючи проповіді у адвентистів. З 1829 р. свої ідеї проповідував адвентист Вільгельм Міллер. Згідно з його підрахун*ками, 22.Х. 1844 р. на землю мав вдруге прийти Ісус Христос, даючи тим самим початок «тисячолітньому Царству».
Але 22 жовтня 1844 р. було звичайним днем. Розчаровані послідовники залишили Міллера, крім невеликої групи, до якої пізніше приєднався Расселл.
Ідея тисячолітнього царювання справила на буйну уяву молодого Чарльза яскраве враження. Він з великим ентузіазмом почав читати пророцтва Даниїла та книгу Одкровення. З часом Расселл визнав, що Міллер мав рацію, правда дещо помилився в підрахунках. Він стверджував, що Ісус Христос дійсно має прийти, але у 1874 р., а не у 1844, як це передбачав Міллер.
Так само, без жодних змін пройшов 1874 р. Щоб врятувати свій авторитет і віщування фальшивих пророків, Ч. Расселл заявляє, що Ісус Христос сам помилився, подаючи знаки другого приходу.

http://www.google.com.ua/url?sa=t&rc...m_gZe66c6mTV5g
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 18:12 #2084860   #1191
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Засновником Міжнародного Товариства Дослідників Святого Письма - сьогоднішньої організації Свідків Єгови вважають Чарльза Тейза Расселла. Він народився 16.ХІ.1852 р. в Пітсбурзі (Пенсіль*ванія), що у Сполучених Штатах Америки. Батьки Расселл - Йосиф і Марія Бірнег були ірландського походження. Вони сповідували пресвітеріанізм (одна із протестантських Церков). Коли Чарльз мав 9 років, померла його мати. Після закінчення школи він працював продавцем у батьковому магазині. Ще до виповнення вісімнадцяти років юний Чарльз три рази змінював своє віровизнання. Спочатку перейшов до конгрегаціоналістів (інша протестантська Церква). Піз*ніше вступає до Християнського Товариства Молодих Людей, де був одним з найактивніших. Правда і там довго не затримується. Його привабила і зацікавила ідея другого приходу Ісуса Христа. Про це Чарльз дізнався, слухаючи проповіді у адвентистів. З 1829 р. свої ідеї проповідував адвентист Вільгельм Міллер. Згідно з його підрахун*ками, 22.Х. 1844 р. на землю мав вдруге прийти Ісус Христос, даючи тим самим початок «тисячолітньому Царству».
Але 22 жовтня 1844 р. було звичайним днем. Розчаровані послідовники залишили Міллера, крім невеликої групи, до якої пізніше приєднався Расселл.
Ідея тисячолітнього царювання справила на буйну уяву молодого Чарльза яскраве враження. Він з великим ентузіазмом почав читати пророцтва Даниїла та книгу Одкровення. З часом Расселл визнав, що Міллер мав рацію, правда дещо помилився в підрахунках. Він стверджував, що Ісус Христос дійсно має прийти, але у 1874 р., а не у 1844, як це передбачав Міллер.
Так само, без жодних змін пройшов 1874 р. Щоб врятувати свій авторитет і віщування фальшивих пророків, Ч. Расселл заявляє, що Ісус Христос сам помилився, подаючи знаки другого приходу.

http://www.google.com.ua/url?sa=t&rc...m_gZe66c6mTV5g
--Я так і не зрозумів, хто є алкоголіком і двоєженцем? А це всього навсього напівправда. І не дивлячись на те, що тут багато перебільшень і перекручень, то слабенький виходить компромат, дивлячись на те, що Ч. Расселл був звичайною людиною.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 19:22 #2084913   #1192
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я так і не зрозумів, хто є алкоголіком і двоєженцем?
Прочитай ще декілька разів текст -може просвітліє? Або не клей блазня.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
слабенький виходить компромат, дивлячись на те, що Ч. Расселл був звичайною людиною.
Тож, якщо я правильно зрозумів -ви писанину звичайної людини ( і далеко не кращої у моральному сенсі) визнаєте як певну догму і є її адептами а вчення святих отців Церкви відкидаєте, де логіка?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І не дивлячись на те, що тут багато перебільшень і перекручень,
Яких власне? Факти в студію!

Востаннє редагував orest5: 28.11.2012 о 19:22. Причина: Пізніше додано
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 06:42 #2084958   #1193
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Прочитай ще декілька разів текст -може просвітліє? Або не клей блазня.
--Я ж і думаю, чому ви такий Просвітленний.

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Тож, якщо я правильно зрозумів -ви писанину звичайної людини ( і далеко не кращої у моральному сенсі) визнаєте як певну догму і є її адептами а вчення святих отців Церкви відкидаєте, де логіка?
--Святі Отці, як ви кажете, для мене не є Святими Отцями. Я їх вваважаю простими людьми, як і Папу Римського чи ще когось, такими ж ввавжаю Були простими людьми і Чарльз Тейз Расселл і Рутерфорд, а не Ратерфорд. Святі Отці теж багато напридумували такого, що суперечить Святому Письму.
--Так що аморального робили Ч. Расселл і Д. Рутерфорд? Я так і не зрозумів?

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Яких власне? Факти в студію!
--Як буде час покажу.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 17:10 #2085427   #1194
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Святі Отці, як ви кажете, для мене не є Святими Отцями.
Хто б сумнівався?

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Святі Отці теж багато напридумували такого, що суперечить Святому Письму.
Ви так думаєте чи знаєте? Дуже сумніваюсь що Ви ,бодай щось читали з праць Кіпріана Карфагенського чи Василія Великого не кажучи про Отців Церкви пізнішлго історичного періоду. Тому свої висновки щодо Отців Церкви можете залишити при собі бо виносячи їх на загал показуєте своє невігластво.

Додано через 54 секунды
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Як буде час покажу.
Маю великий сумнів що покажете.

Востаннє редагував orest5: 29.11.2012 о 17:10. Причина: Пізніше додано
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 18:05 #2085481   #1195
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Дуже сумніваюсь що Ви ,бодай щось читали з праць Кіпріана Карфагенського чи Василія Великого не кажучи про Отців Церкви пізнішлго історичного періоду.
А я майже напевне впевнений, що ви теж нічого з праць цих поважних людей (до речі, чому ці двоє?) не читали ). А дошкуляти свідкам Расселом - це, щонайменше, моветон; все вже на раз обговорено тут на форумі і нічого нового ви не повідомите. Свідки краще за вас знають історію своєї Башти і якщо цей компроміс совісті їх влаштовує - то це не ваша справа, а їхня.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 18:48 #2085513   #1196
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
А я майже напевне впевнений, що ви теж нічого з праць цих поважних людей (до речі, чому ці двоє?) не читали )
Я ж кажу про вас ,що не читали бо ці двоє дуже яскраво писали про єресі .
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 20:32 #2085589   #1197
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Хто б сумнівався?

Ви так думаєте чи знаєте? Дуже сумніваюсь що Ви ,бодай щось читали з праць Кіпріана Карфагенського чи Василія Великого не кажучи про Отців Церкви пізнішлго історичного періоду. Тому свої висновки щодо Отців Церкви можете залишити при собі бо виносячи їх на загал показуєте своє невігластво.
--Вважаю, що не має там що читати. Всіляких філософів і видумщиків і зараз хватає. Думаю, якби ви замість того всього читали Біблію, толку б більше було. Ось наприклад про деяких Отців є така інформація.

Цитата Краткий экскурс в историю

КОГДА в христианском мире приняли учение об аде?
Намного позже того времени, когда жили Иисус Христос и его апостолы. В одной французской энциклопедии указывалось, что «„Апокалипсис Петра“ (II век н.*э.) является первым [апокрифическим] христианским трудом, описывающим наказание и муки грешников в аду» («Encyclopædia Universalis»).

Среди первых отцов церкви не было единства в понимании ада. Юстин Мученик, Клемент Александрийский, Тертуллиан и Киприан считали ад местом, где грешники мучаются в огне. Ориген и богослов Григорий Нисский представляли ад как место, где грешники отлучены от Бога и духовно страдают. Августин Блаженный, напротив, утверждал, что в аду страдают как физически, так и духовно. Этот взгляд стал общепринятым. По словам профессора Дж. Н. Д. Келли, «к V веку сформировался и стал широко распространен строгий догмат о том, что после смерти у грешников не будет никаких шансов на спасение и их поглотит огонь неугасимый».

В XVI веке такие протестантские реформаторы, как Мартин Лютер и Жан Кальвин считали, что мучения в аду — это символ вечной отделенности от Бога. Однако в течение двух последующих столетий идея ада как места мучений вновь обрела силу. Протестантский проповедник Джонатан Эдвардс ярким описанием ада заставлял трепетать от страха сердца американских колонистов XVIII века.

Однако вскоре адский огонь стал мерцать все слабее. А по словам «Ю.*С. ньюс энд уорлд рипорт», в XX веке он, можно сказать, полностью «угас».
Тобто, хто у що хотів у те і вірив. Звичайно, що щось одні Отці правильно розуміли, щось не правильно. Тобто не варто зациклюватись на Отцях, Біблію б краще читали.

Востаннє редагував Vityab: 29.11.2012 о 22:19.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 21:19 #2085621   #1198
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Тобто, хто у що хотів у те і вірив. Звичайно, що щось одні Отці правильно розуміли, щось не правильно. Тобто не варто зациклюватись на Отцях, Біблію б краще читали.
Ох який висновок після цитування сумнівного джерела! І тут же беретесь судити, що не правильно розуміли отці Церкви не читаючи їх творів а лише те як хтось написав. Супер! Дійсно має рацію приказка ; - "Ми судимо про людину так як нам скажуть про неї інші люди". Щодо поради читати Біблію,- слушно але чи додає Біблія розуміння простих істин тим хто їх не хоче бачити ,тобто "свідкам"?
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 22:10 #2085674   #1199
Vityab
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Ох який висновок після цитування сумнівного джерела! І тут же беретесь судити, що не правильно розуміли отці Церкви не читаючи їх творів а лише те як хтось написав. Супер! Дійсно має рацію приказка ; - "Ми судимо про людину так як нам скажуть про неї інші люди". Щодо поради читати Біблію,- слушно але чи додає Біблія розуміння простих істин тим хто їх не хоче бачити ,тобто "свідкам"?
--Те що стосується Отців, то ваші турботи. Я висловив свою думку, на яку маю право, тим більше, що вона є обгрунтованою.

--Звичайно, що читання Біблії багато дає у розумінні , і не тільки простих Біблійних істин. Наприклад, мабуть все у що я вірю, я можу обгрунтувати по Біблії. Питання чи ви можете обгрунтувати у що ви вірите по Біблії?

--Ось тут трішки того, що обіцяв.

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
--Як буде час покажу.
Маю великий сумнів що покажете.
--Ось ваші колеги по нещастю пишуть таке.

Цитата http://www.apologet.kiev.ua/bibliote...617-14---.html

Ідея тисячолітнього царювання справила на буйну уяву молодого Чарльза яскраве враження. Він з великим ентузіазмом почав читати пророцтва Даниїла та книгу Одкровення. З часом Расселл визнав, що Міллер мав рацію, правда дещо помилився в підрахунках. Він стверджував, що Ісус Христос дійсно має прийти, але у 1874 р., а не у 1844, як це передбачав Міллер.

Так само, без жодних змін пройшов 1874 р. Щоб врятувати свій авторитет і віщування фальшивих пророків, Ч. Расселл заявляє, що Ісус Христос сам помилився, подаючи знаки другого приходу. Тому й проповідує прихід Христа, який мав би бути невидимим для людсь*кого ока. Так Расселл знаходить підтримку і авторитет серед наївних. Правда це не є оригінальною концепцією Расселла. Він узяв її в адвентистського місіонера І. Б. Патона. Расселл стає також приятелем і співпрацівником Н. X . Борбоура. До своєї спілки залучають Патона. Ч. Расселл допомагає редагувати часопис «Проповідник ранку». У цьому ж часописі з\'являються статті Расселла. У 1878 р. він стає пастором адвентистів. Його проповіді і статті друкувались щотижня в американських і канадських часописах. Декілька років пізніше, у 1879 р., побачив світ перший номер часопису «Вартова Башта і проповідник присутності Христа». Цей часопис є офіційним органом секти
--Тому хочу вам сказати, по секрету, що Чарльз Тейз Рассел ніколи не був адвентистом сьомого дня. А тому вже не можна вірити цьому, що тут понаписували. Бо це означає, що крім цієї неправди там ще є багато напівправди, перекручень і просто брехні.

--Ось читайте іншу версію, як все було.

Прихований текст: Проповедь о возвращении Господа (1870—1914) 
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 18:58 #2086168   #1200
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Під ковпаком у «Свідків Егови»

Душа

Свідки Єгови вчать, що людська душа перестає існувати після смерті. Вони основують своє вчення на таких цитатах зі святого Письма: Єзек.18:4, Еккл.9:10, Пс.6:6, 146:4, Івана 11:11-14. Ще вони вчать, що Адам не мав душі, але сам як людина був душею – Бут.2:7. Однак Свідки Єгови не помічають таких цитат: Чом побиваєшся й тривожишся душе моя в мені? Пс.43:5 – де псалмопівець звертається до своєї душі, яка живе всередині людини, і є здатна відчувати, тривожитись... Апостол Павло зазначає, що душа живе в нас неначе в наметі-хатині, яким є тіло, і здатна існувати і поза тілом: Знаємо, що коли наша земна хатина тіла зруйнується, то маємо будівлю від Бога, оселю нерукотворну, вічну на небі. Сміливість же маємо і добру волю для того, щоб бажати краще вийти з тіла та піти до Господа. ІІ Кор.5:1,8. Апостол Іван в Одкровенні описує душі праведних мучеників, які вже померли, і просять від Бога справедливості для тих, які ще живуть на землі [тобто ще до Другого і славного приходу Христа]: Я побачив під престолом душі вбитих за Боже слово і за свідчення, яке вони мали. І вони закричали гучним голосом, кажучи: Доки, святий і праведний владико, не судиш і не мстиш за нашу кров тим, що живуть на землі? Одкр.6:9-10.

У євангелиста Луки є дуже гарний вираз щодо безсмертя душі: Не бійтеся тих, що вбивають тіло, душі ж убити не можуть Мт.10:28, тут говориться про катів, які убивали і мордували християн, однак не могли завдати шкоди їхнім душам, оскільки вони навіть під страхом мук і смерті не зреклися Христа. Однак ця ж цитата продовжується наступними словами: бійтеся скоріше того, хто може і душу, й тіло погубити в геєнні. І на основі цього уривку Свідки стверджують, що грішники просто помруть і вже більше не будуть існувати. Хоча насправді тут є пересторога [бо якщо грішники, злочинці, просто помруть, і нічого не буде поза смертю, то чого їм боятися?], щоб не бути зведеним князем цього світу, тобто дияволом, і не мати участи разом з ним у гієнні: І диявол, що зводив їх, був кинутий у вогняне й сірчане озеро, де і звір, і фальшивий пророк. І мучені будуть вони день і ніч на віки вічні. Одкр.20:10. А от щодо фальшивих пророків, то саме засновник секти Свідки Єгови Чарльз Рассел провіщав кінець світу на 1914 рік. Однак кінець так і не настав. Частина вірних секти відійшла у розчаруванні. Частина, що залишилась почала говорити про невидимий прихід Христа у 1914 – і у це до сьогодні вірять свідки, хоча сам Христос, ще при своєму Вознесінні на небо, запевнив своє постійне перебування: …і ось Я з вами в усі дні до закінчення віку. [Амінь]. Мт.28:20.

http://www.google.com.ua/url?sa=t&rc...tcNtW68hmjwwJA
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:41.