Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.01.2019, 13:40 #2746371   #21
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Доречі скільки погонних метрів у вас кухня? Напевно метрів 10-12? Всі хто не рахував кухню 6 м. зі всіма дотяжками і МДФ фасадами на 2к баксів не виходили.

Користувалися послугами Чуйка?)
десь біля 6м
точно не пам"ятаю

а хто такий Чуйко?)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 25.01.2019, 15:33 #2746392   #22
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Чуйко це лічнасть))
Кухня напевно вся з Блюмом + не стандартні розміри + стільниця з натурального каменю. Більше пояснень такій ціні я не знаходжу.
MakDi зараз поза форумом  
Старий 25.01.2019, 16:50 #2746403   #23
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Чуйко це лічнасть))
Кухня напевно вся з Блюмом + не стандартні розміри + стільниця з натурального каменю. Більше пояснень такій ціні я не знаходжу.
можна зайти на сайт ікеї, там є класна онлайн програмка в якій можна намалювати собі кухню і зразу прорахувати її ціну
програмка цікава і проста, можна легко за пару хвилин розібратись
ми собі прикинули і промалювали шо хотіли, а потім пішли до консультанта/дизайнера, пів годинки посиділи з ним, поправили дешо і внесли деякі зміни, потім нам видрукували список коробочок які нам треба зібрати, з їх місцями на складі, і все)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 25.01.2019, 18:58 #2746411   #24
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

IKEA в цілому для Тернополя то не стандартне рішення ))
практично всі жителі - то як правило токарі і столярі як мінумум 5 розряду, тому меблі проектуть, креслять, ріжуть і складають самостійно.
виходять раз в 10 дешевше.
ну а якість,зручність, ергономіка і т.д. - то величина для кожного відносна )))
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 25.01.2019, 22:22 #2746446   #25
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата виходять раз в 10 дешевше.
Ціна суттєва. Собі як робив кухню, то за 6 метрів зарядили в районі 30 тисяч. Я ж вліз в 16, при тому що вся фурнітура блюм стала в 8 тисяч. Тобто бомж комплект би коштував 10.
leyo зараз поза форумом  
Старий 30.10.2019, 14:08 #2769744   #26
Bublikk
Учасник
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

"90% меблів - IKEA(тільки кухня біля 4000баксів вийшла по меблях)" - Де і як замовляєте меблі Ікея? (можна в приват, буду вдячна)
Bublikk зараз поза форумом  
Старий 30.10.2019, 15:46 #2769754   #27
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата
Допис від Bublikk Переглянути допис
"90% меблів - IKEA(тільки кухня біля 4000баксів вийшла по меблях)" - Де і як замовляєте меблі Ікея? (можна в приват, буду вдячна)
на prom.ua є багато фірм
знайомі замовляли через https://ikea-club.com.ua/

я купляв сам в Ікеї
Sasha зараз поза форумом  
Старий 30.10.2019, 18:40 #2769761   #28
Bublikk
Учасник
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Дякую!
Bublikk зараз поза форумом  
Старий 05.11.2019, 21:09 #2769996   #29
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
на prom.ua є багато фірм
знайомі замовляли через https://ikea-club.com.ua/

я купляв сам в Ікеї
скинь фото своєї кухні .
Корить подивитись на цей шведський витвір . І чи взагалі вартий він тих грошей
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 06.11.2019, 09:14 #2770004   #30
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
скинь фото своєї кухні .
Корить подивитись на цей шведський витвір . І чи взагалі вартий він тих грошей
білий, рівний, глянцевий фасад
нема шо там дивитись)))
Sasha зараз поза форумом  
Старий 08.11.2019, 17:15 #2770083   #31
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Хто пробував знайти майстра який рахує по кв. м. і робить більш-менш прийнятно, поділіться секретом.
saymon зараз поза форумом  
Старий 09.11.2019, 08:36 #2770146   #32
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

60-80 у.о за квадрат. Коли я шукав то звучали такі цифри. Були і що 90-100 хотіли, але хотіти ніхто не забороняє)
MakDi зараз поза форумом  
Старий 09.11.2019, 08:44 #2770148   #33
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Попалась мені в і-неті ось така рекламка. Від неї можете і відштовхуватись для розрахунку вартості ремонту 1м. кв.

IMG_2966.JPG
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (09.11.2019)
Старий 09.11.2019, 16:31 #2770163   #34
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Ладно, не буду тягнути інтригу

ЖОДЕН, наголошу ЖОДЕН нормальний майстер, а точніше бригада, ніколи в жізні не рахують роботу по квадратах.
Просто поміряйте площу віконного відкосу, і зрозумієте чому.

Ніяк неможна визначити вартість затраченого часу і матеріалу на стіну, поки не виставлені маяки. Ніколи неможливо на око прикинути скільки треба буде нарізати плитки у ванну. Ніхто не скаже наперед скільки труби піде на теплу підлогу. І т.д. і т.п.

Якщо наймаєте майстра, який і підлогу робить, і гіпсокартон крутить і в електриці розбирається і двері може поставити і навіть рушникосушку у ванні присобачить, і все це одна людина, то вітаю - ви попали на бабло.
А якщо в нього ще й зварювальний апарт є то тут ви вже попадаєте на серйозне бабло.

Власне як і в будь якій справі, де задіяна механіка. Було б дивно сподіватися що крутий шиномонтажник зможе перебрати мотор, еге ж? Но в "євроремонтах" чомусь всі про це забувають.
saymon зараз поза форумом  
Старий 10.11.2019, 08:05 #2770198   #35
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Дати номер класного майстра який рахує по квадратах і в якого не було незадоволених клієнтів?

Ті роботи які він не хоче чи не може робити він наймає в субпідряд інших майстрів спеціалістів.

Повністю відповідає за фінальний результат.
MakDi зараз поза форумом  
Старий 10.11.2019, 08:49 #2770199   #36
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Дати номер класного майстра який рахує по квадратах і в якого не було незадоволених клієнтів?

Ті роботи які він не хоче чи не може робити він наймає в субпідряд інших майстрів спеціалістів.

Повністю відповідає за фінальний результат.
давай )
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 10.11.2019, 11:15 #2770203   #37
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

+380973826261 Юра
MakDi зараз поза форумом  
Старий 12.11.2019, 10:19 #2770253   #38
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ладно, не буду тягнути інтригу

ЖОДЕН, наголошу ЖОДЕН нормальний майстер, а точніше бригада, ніколи в жізні не рахують роботу по квадратах.
Просто поміряйте площу віконного відкосу, і зрозумієте чому.

Ніяк неможна визначити вартість затраченого часу і матеріалу на стіну, поки не виставлені маяки. Ніколи неможливо на око прикинути скільки треба буде нарізати плитки у ванну. Ніхто не скаже наперед скільки труби піде на теплу підлогу. І т.д. і т.п.

Якщо наймаєте майстра, який і підлогу робить, і гіпсокартон крутить і в електриці розбирається і двері може поставити і навіть рушникосушку у ванні присобачить, і все це одна людина, то вітаю - ви попали на бабло.
А якщо в нього ще й зварювальний апарт є то тут ви вже попадаєте на серйозне бабло.

Власне як і в будь якій справі, де задіяна механіка. Було б дивно сподіватися що крутий шиномонтажник зможе перебрати мотор, еге ж? Но в "євроремонтах" чомусь всі про це забувають.
Ну нічого собі, оце так відкриття! Це ж що виходить - хороша робота і матеріали коштують відповідно, і Василі з вокзалу нормального ремонту не зроблять?! Може і 150$/кв.м. на весь ремонт, від сирих стін до вішання штор, не вистачить? Там от вище назвали ціну у 60-80 тільки за роботу. Якщо врахувати матеріали, то стільки ж умовно треба закласти ще, тобто ціна вже буде 120-160$/кв.м. А ще треба врахувати сантехніку, опалення, меблі, текстиль. Математика щось не сходиться. За бюджет вийшли. Ну або жити на голій підлозі, митись в тазіку, в туалет у відро ходити.

Додано через 36 секунд
Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Чуйко це лічнасть))
Кухня напевно вся з Блюмом + не стандартні розміри + стільниця з натурального каменю. Більше пояснень такій ціні я не знаходжу.
А ви знаєте мене особисто, щоб такі висновки робити?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 12.11.2019 о 10:19. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 14.11.2019, 13:12 #2770334   #39
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Слухайте, не перебільшуйте. 150$ за кв.м робота і матеріали то виходить нормальний середньостатистичний ремонт після якого можна заносити меблі і "вішати штори". Так, це буде ламінат, а не паркет і церсаніт, а не якась дорогуща іспанська сантехніка. Пишу з власного досвіду, думаю за три роки мало що змінилося. Можна і в 100$ за метр вкластися і на голій підлозі спати не будете. Кожен міряє по своїй кишені.
Звичайно коли є дурні гроші то можна і по 300-500$ за метр викласти і всім доводити що лише так ОК а все інше гівно.

П.с.повторюся, 150 $ за метр це з врахуванням в тому числі розводки води і електрики, опалення, теплих підлог, засклення балкону, заміна вхідних дверей. Тобото від і до...
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 14.11.2019, 13:26 #2770338   #40
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата П.с.повторюся, 150 $ за метр це з врахуванням в тому числі розводки води і електрики, опалення, теплих підлог, засклення балкону, заміна вхідних дверей. Тобото від і до...
класно в Європі
вода вже розведена
опалення є
теплі підлоги (водяні) робити не можна
а електричні не вигідно
ну і балкони склити не можна
і двері вхідні антивзломні і т.д... по всіх стандартах безпеки ЄС, включаючи пожежну безпеку

купив меблі в ікеї, постелив лінолеум і живеш ))))
Sasha зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:13.