Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Поможіть вибрати фотік!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.07.2010, 09:02 #1413984   #21
fed22
 
Аватар для fed22
Типово Відповідь: Поможіть вибрати фотік!

Цитата:
Допис від Seriy Переглянути допис
Nikon 3000 - дуже хороший варіант для першої зеркалки, нормальний апарат, має єдиний значний мінус - відсутність мотора, тому реальність така, що зекономивши на апараті, потім потрібно шукати об'єктив з мотором, який, логічно, звичайно дорожчий за об'єктив без нього самого.. з другого боку, хороші об'єктиви практично всі з моторами, хоча й коштують так нормально, близько до вартості коробки і більше. Ще плюс на користь нікона - в них один з найкращих кітів з існуючих, тобто купив з вітрини апарат з об'єктивом і ним можна робити досить непогані фотки, є різкість і колір, про кенон цього сказати не можу, фоткав 350d, 450d - МИЛО, кітові об'єктиви в кенона - гів..о, також Sony Alfa 330 мав в руках, то саме. Я бачив дуже багато фоток по ходу роботи, і велике значення ще має, в яких руках фотоапарат, зустрічав просто ніяки фотки з Canon 5d, 5d mark 2, Nikon d80, d200, які можна одержати звичайною мильницею, і бачив дуже хороші за якістю фоти з Nikon d40, d60, віддаєш їх на друк і маєш ляля фотки. Кеноном 1000d не фоткав, походу це дешевша модель за 450d, тому я дуже сумніваюсь, що він менше шумить за нікон, з шумом є проблеми в значно дорожчих апаратів, що вже говорити за цей ціновий діапазон. Я думаю, поки ти не знаєш що таке 2.8 на об'єктиві, 3000 нікона тобі хватить по вуха.
+1 ! повністю згоден..
fed22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 13:12 #1415154   #22
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Поможіть вибрати фотік!

До автора теми:

не полінуватися і перечитати декілька сторінок тут
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.