Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


“Якби я собі майна наприватизував, то оце б хіба жив на сьомому поверсі?”, – екс-мер Тернополя Анатолій Кучеренко

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2012, 09:13 #2032941   #1
Yanek
 
Аватар для Yanek
Типово “Якби я собі майна наприватизував, то оце б хіба жив на сьомому поверсі?”, – екс-мер Тернополя Анатолій Кучеренко

Мені колись закидали, що я собі майна наприватизував. Якби так було, то оце б я жив на сьомому поверсі до сих пір, в той час як інші понастраювали пʼятиповерхові будинки під Тернополем. Крім цеї квартири маю ще дачу на 18 метрів з кухонькою маленькою. Більше не треба.

До активної політики зараз не тягне. Всьому свій час. Зараз більше внуками займаюся – їх в мене пʼятеро. На літо забирав їх на Дніпропетровщину, в мене тьоща звідти. Маємо дачу за 200 метрів від Дніпра. Зараз повернувся в Тернопіль, бо внуки в школу пішли.

Проїхав якраз всю Україну за рульом – тільки Каралєвська обвісила всьо від Криму і до Тернополя. А інших бігбордів нема. Вибори – без ажіотажу, тільки в нас з області якийсь виборчий полігон зробили.

На тій же Дніпропетровщині, де я літом відпочиваю, все зовсім інакше. За політику при самій великій пʼянці не заговорять. Люди надіються на себе, думають про те, що мають працювати і заробляти. Хіба десь місцеву владу згадують – що от там яма на дорозі.

повний текст розмови - тут
http://doba.te.ua/novyny/yakby-ya-so...ucherenko.html
Yanek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 13:16 #2035662   #2
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: “Якби я собі майна наприватизував, то оце б хіба жив на сьомому поверсі?”, – екс-мер Тернополя Анатолій Кучеренко

і???
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 18:21 #2035856   #3
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: “Якби я собі майна наприватизував, то оце б хіба жив на сьомому поверсі?”, – екс-мер Тернополя Анатолій Кучеренко

Цитата:
Допис від Yanek Переглянути допис
Люди надіються на себе, думають про те, що мають працювати і заробляти. Хіба десь місцеву владу згадують – що от там яма на дорозі.
Якщо люди надіються на себе то міліцію, таможню, податкову, збройні сили, кабінет міністрів, дорожні служби, міську і верховну раду можна розпустити, вибори більше не проводити, а зекономлені кошти направити на медицину і освіту.
Хоча.... медицину і освіту теж можна скоротити, якщо люди на себе надіються.
PzKpfw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:50.