Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Для любителів Nokia

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2007, 10:13 #502197   #21
AndrYXA
 
Аватар для AndrYXA
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

S.H.A.D.E
Та шо я буду з тобою спорити воно мені непотрібне ти знаеш своє а я своє
і неліпи горбатого до стелі за вагу
Nokia N73 110х49х19 мм, вес – 116 г
Nokia 6120 Classic – 105х46х15 мм вес – 89 г

Зайди сюда http://forum.mobile-review.com/showthread.php?t=49100 і почитай де люди відмовились від Н73 за ради 6120 і чому ( і це думка тих людей які користувались Н73 Якшо він такий класний чогож вони його поміняли і нежаліють про то ????? )
AndrYXA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2007, 10:28 #502212   #22
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від AndrYXA Переглянути допис
S.H.A.D.E
Nokia N73 110х49х19 мм, вес – 116 г
Nokia 6120 Classic – 105х46х15 мм вес – 89 г
)
Я про іншу модель говорив, про 6290, про вагу
Цитата:
Допис від AndrYXA Переглянути допис
Зайди сюда http://forum.mobile-review.com/showthread.php?t=49100
Почитав, там те саме говорять, екран малий, якісь корпуса отстой. Поки що не помітив жодного допису про те, що поміняли н73 на 6120 і раді не знайшов. А не, знайшов одного. Але я думаю, мало людей які перейдуть з н73 на 6120. Це вже повір мені.
Про те, що фільми йдуть без тормозів - ну і що? Зате екран малесенький, так що толку -ноль. Я на Асус 525 з екраном 2,8" дивлюсь зрідка, і то задоволення мало.Камера - г-но. І про батарею відзиваються не дуже. Оперативочки малувато.
Про якість зборки відпишу ще раз: це БЮДЖЕТНА модель, а тоже якість відповідає саме бюджетній моделі. Якщо потрібен просто швидкий смарт - тоді 6120 в самий раз, якщо треба щоб ще виглядав нормально, 6120 - слоникслоникслоник...

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 24.12.2007 о 10:52.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 13:25 #503867   #23
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

прочитав всьо....задумався....куда світ котиться? ні слова при виборі про якість прийому сигналу, про ємність батареї при розмові, про якість, з якою чуєш співрозмовника.....процессори, камери, дисплеї....
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 13:54 #503887   #24
enginew
 
Аватар для enginew
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

ти як хоч но я би не радив...!він старий,повільний,смарт.і головне смарт на системі Symbian OS 9.1 це як видно не майкрософт..)))

Востаннє редагував enginew: 19.12.2008 о 20:04.
enginew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 14:00 #503895   #25
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від enginew Переглянути допис
ти як хоч но я би не радив...!він страрий,повільний,смарт.і головне смарт на системі Symbian OS 9.1 це як видно не майкрософт..)))
з чого ти взяв шо він старий і повільний. помоєму новіше за S60 ше нема. повільний він в порівнянні з чим? з ноутом? А Symbian чим не вгодив? Хіба WM цар і бог?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 14:16 #503913   #26
enginew
 
Аватар для enginew
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
з чого ти взяв шо він старий і повільний. помоєму новіше за S60 ше нема. повільний він в порівнянні з чим? з ноутом? А Symbian чим не вгодив? Хіба WM цар і бог?

рік випуску 2006р.в порвнянні він повільніший за k800i (hjpevs. k800 не смарт но він нічим дуже не віідрізняєтся від нокії...) нокія набагато дорожча...!
enginew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 14:32 #503939   #27
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

enginew
К800 і N73 НЕМОЖЛИВО порівнювати. Це смарт і мобілка. Проста мобілка. ЇЇ швидкодія не може бути скоршою ніж в нокії хоча б тому шо в нокії оперативки більше. Так, СЕ має А100 з багатозадачністю, але вона примітивна і софта на Java окрім аськи і опери людського нема. Щодо ціни то згідний на 100% але знову ж таки, - їх неможливо порівняти
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 14:50 #503959   #28
enginew
 
Аватар для enginew
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

да не можливо но.....,к800 на 50% швидший від нокії..перевірив на власно досвіті.я зараз маю к800 а друг n73 ,К800 ШВИДШИЙ!!))))))))
enginew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 14:51 #503961   #29
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від enginew Переглянути допис
ти як хоч но я би не радив...!він страрий,повільний,смарт.і головне смарт на системі Symbian OS 9.1 це як видно не майкрософт..)))
на твоєму місці я би спочатку хоча б інфу в неті почитав.
Старий..Ти напевно усі телефони купляєш, коли вони тільки виходять?
Ноку н95 ти напевно в перший тиждень би за 1100 баксів купив?
Сімба для телефона набагато більш пристосована ніж ВМ. Переконався на своєму досвіді. Мав Смарт на Сімбі, перейшов на ВМ, хочу назад, таке воно туге. ВМ на телефонах сосе. Я свій комунікатор по 3-4 рази часом буває перегружаю, щоб радіомодуль запрацював, і це не тільки в мене, кого не питаю, така сама байда. На рахунок повільності - да, не феррарі, але й не повільно, щоб не можна було комфортно працювати
Не рівняй к800 з смартами. ЦЕ ДВІ ВЕЛИКІ РІЗНИЦІ!!!!
Задовбали вже порівнювати звичайні телефони і смартфони.
Сіменс а35 швидший за к800

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 26.12.2007 о 15:26.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 14:59 #503969   #30
enginew
 
Аватар для enginew
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

ладно в мене своя думка, у вас своя!!!
enginew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 17:10 #504084   #31
polis
 
Аватар для polis
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Краще вже чуток піднапрягтися і взяти щось з моделей Glofish.
Наприклад такий: http://www.rozetka.com.ua/ru/product...541/index.html
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 17:36 #504116   #32
romtern
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Ти купляєш із-за камери,,...... повір, не варто, фотки тре робити нормальними цифровими фотіками, а не телефоном)))))
в одногрупника є N73,,.... камера там класна, це так, але також при більш-менш нормальному освітленні, вечір, вночі, класної фотки ти ним не зробиш,(буде сіяти кольором, та світодіодна вспишка не помагає)хіба зблизька(поки ще світла вспишки хватає щоб нормально освітити).
сам 5700 юзаю, задоволений всім. Махнувся з ним телефонами на день,,... скажу чесно,більше не хочу,. ТАК ДОВГО ДУМАЄ..., шо заснути можна,. і про екран правду казали,занадто близько він підверхом. якість звуку,,.... ну напевно вона найголосніше грає з всіх телефонів, але не найкраще, вона тупо "кричить" а не грає.(це я про зовнішні динаміки)
про якість зв'язку ,... ну приблизно одинаково,.. в 5700 якось краще чути співрозмовника, м'ягше, чистіше,голосніше
romtern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 17:44 #504123   #33
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата
Допис від romtern Переглянути допис
Ти купляєш із-за камери,,...... повір, не варто, фотки тре робити нормальними цифровими фотіками, а не телефоном)))))
в одногрупника є N73,,.... камера там класна, це так, але також при більш-менш нормальному освітленні, вечір, вночі, класної фотки ти ним не зробиш,(буде сіяти кольором, та світодіодна вспишка не помагає)хіба зблизька(поки ще світла вспишки хватає щоб нормально освітити).
сам 5700 юзаю, задоволений всім. Махнувся з ним телефонами на день,,... скажу чесно,більше не хочу,. ТАК ДОВГО ДУМАЄ..., шо заснути можна,. і про екран правду казали,занадто близько він підверхом. якість звуку,,.... ну напевно вона найголосніше грає з всіх телефонів, але не найкраще, вона тупо "кричить" а не грає.(це я про зовнішні динаміки)
про якість зв'язку ,... ну приблизно одинаково,.. в 5700 якось краще чути співрозмовника, м'ягше, чистіше,голосніше
Знов же ти зачепив дуже спорне питання. Наприклад ти кажеш шо для фоток потрібен цифровик, але ж ти його не носиш напастой з собою!! а телефон при тобі практично завжди! скільки раз в універі мій телефон мене виручав коли треба було сфоткати який текст малюнок і т.д. , далі н арахунок того що він довго думає , також з тобою не погоджуюсь. якшо форматнути телефон і не загружти його сильно різними прогами та іграми доволі нормально він думає
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 18:04 #504136   #34
romtern
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від Tamriel Переглянути допис
Знов же ти зачепив дуже спорне питання. Наприклад ти кажеш шо для фоток потрібен цифровик, але ж ти його не носиш напастой з собою!! а телефон при тобі практично завжди! скільки раз в універі мій телефон мене виручав коли треба було сфоткати який текст малюнок і т.д. , далі н арахунок того що він довго думає , також з тобою не погоджуюсь. якшо форматнути телефон і не загружти його сильно різними прогами та іграми доволі нормально він думає


ну в тому плані шоб щось пофоткати (на шпору) то я з тобою згідний (мене тож багато раз н73 спасав,), хотя на моїх 2мгп без автофокуса тож можна шось розібрати як вже біда притисне)))))
romtern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 08:50 #504421   #35
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від polis Переглянути допис
Краще вже чуток піднапрягтися і взяти щось з моделей Glofish.
Наприклад такий: http://www.rozetka.com.ua/ru/product...541/index.html
ніфіга собі піднапрягтись!
Н73 менше 400 уе коштує. А той - майже 600!!!
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 11:31 #504581   #36
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

to S.H.A.D.E

Аж ніяк з тобою не погоджуся на рахунок 6290 чи 6120. В мене був вибір між n73 і 6290, юзав пару днів n73, віддав і взяв собі 6290. Користуюся трохи більше 2 місяців, задоволений на всі 100%. Дизайн зовсім не дитячий, а, як на мене, досить таки стильний. 73 нокіа тупить шалено порівняно з 6290, правда в першій камера справді хороша, але СЕ К800 має кращу, навіть в Д900-го камера більше подобається. Батарея в 6290 легко 2-3 доби тягне, звук динаміків не гірший ніж в 73-й. З мінусів - це те, що потрібно підписувати ті грьобані сертифікати, щоб тему чи якусь прогу поставити і слабувати камера. Перша проблема вирішується легко в неті, а для фоток маю цифровик!!! Якщо б міняв 6290, то тіки на n95
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 11:58 #504616   #37
polis
 
Аватар для polis
Типово Відповідь: Хочу купити N73 Ваша думка про телефон...

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
ніфіга собі піднапрягтись!
Н73 менше 400 уе коштує. А той - майже 600!!!
якщо вже бути точним то по ціні на сайті N73 коштує 447 а Глоуфіш 584. Різниця складає 137 баксів.
І тепер порівняй характеристики цих двох девайсів.
GPS, WIFI. Екран VGA 640х480 причому сенсорний і в комплект ще й чехол входить, чого в нокії не знайдеш...
Того і кажу що краще піднапрягтися і купити Глофіш. Нокіа тільки за бренд дофіга бабла забирає... І по функціоналу не коштує таких грошей, як на мене...
Я вцьому плані непогано обстежив ринок... Собі заказв ось цей девайс http://www.rozetka.com.ua/ru/product...546/index.html

Востаннє редагував polis: 27.12.2007 о 12:04.
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 12:28 #504660   #38
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Для любителів Nokia

По просьбам трудящих... Якшо активу в темі не буде то витру
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 21:52 #505100   #39
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Га?
bryNET зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 23:02 #505149   #40
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

може краще перенеси сюда пости теми "Хочу купити N73 Ваша думка про телефон... "?
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:46.