Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.02.2017, 15:09 #2678821   #1
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Які нормальні провайдери є на бамі? Конкретно - завод Оріон?

Samyel_Fox, а ти працюєш на Оріоні?
Укртелеком у нас є, власне я його і хочу поміняти, так як є з ним певні проблеми. Досі було не критично, але зараз його "приколи" можуть нам надто дорого коштувати.
Тернет був в мене дома колись - не знаю як він зараз, але наразі не розглядаю цього провайдера.
Колумбус в мене дома зараз. В принципі все ок. Збої бувають, але досить рідко.
Може знаєш, де в них комутаційне обладнання стоїть, щоб можна було прикинути, звідки нам до себе тягнути світить? У них тут оптика чи проста вита пара?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2017, 19:16 #2678859   #2
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Які нормальні провайдери є на бамі? Конкретно - завод Оріон?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Samyel_Fox, а ти працюєш на Оріоні?
Укртелеком у нас є, власне я його і хочу поміняти, так як є з ним певні проблеми. Досі було не критично, але зараз його "приколи" можуть нам надто дорого коштувати.
Тернет був в мене дома колись - не знаю як він зараз, але наразі не розглядаю цього провайдера.
Колумбус в мене дома зараз. В принципі все ок. Збої бувають, але досить рідко.
Може знаєш, де в них комутаційне обладнання стоїть, щоб можна було прикинути, звідки нам до себе тягнути світить? У них тут оптика чи проста вита пара?
Є таке, в мене фотостудія на Оріоні. Точніше саме ліве крило(там де Рибак, Мерсі, Медтехніка). То телеком там не варіант, був, бо кидають по телефонній лінії, а їх там кількість обмежена, і власкники за те щоб продати лінію хотіли 1000грн, то забив зразу. Колумбус як писав, виходив теж дорожче, залишився Тернет.

Додано через 57 секунд
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Якщо в тебе є покриття від Аляска.нет, можеш скористатись їхніми послугами. Нет стабільний, без перебоїв. За декілька років лише 1 чи два були якісь проблеми в мене.
АляскаНет, там не водиться, підключив би без роздумів, вдома вже купу років він, досить стабільний і в разі проблем за пару хв їх вирішували, не затягували.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 17.02.2017 о 19:16. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2017, 18:33 #2715569   #3
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Хлопці, хто що чув про такого провайдера? http://ufo.te.ua/
Бо з огляду на їхній сайт, не дуже хочеться їх підключати.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2017, 10:58 #2715659   #4
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата Хлопці, хто що чув про такого провайдера? http://ufo.te.ua/
Бо з огляду на їхній сайт, не дуже хочеться їх підключати.
Мали колись на офісі інтернет від уфо. Звичайний провайдер, нічим не гірший, нічим не кращий за інших, не бачу причин чому б не підключити. Перерстали користуватись їх послугами бо переїхали.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (19.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:57.