Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.11.2016, 10:33 #2665022   #721
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Не сперечайтесь - ось сайт, на якому можна знайти багато відповідей:
http://www.govorimpro.us/forum.php
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 22.11.2016, 13:31 #2665050   #722
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Не сперечайтесь - ось сайт, на якому можна знайти багато відповідей:
http://www.govorimpro.us/forum.php
Неа. Ось цей https://www.dvlottery.state.gov/
zyxel зараз поза форумом  
Старий 23.11.2016, 16:42 #2665243   #723
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Які номери підбирати? Що ти пишеш таке? Ти номер бачив?

Додано через 5 хвилин


Тому що фірма провіряє чи все ок заповнено і якщо є якісь не співпадіння то людину навіть не відправляють на співбесіду. Дуже часто людина має сім'ю а подає себе одну, це вже беззмістовно їхати на співбесіду.

P.S. Ти б краще не писав якщо не знаєш!
ггг зайди і почитай які номери, а потім будеш розказувати що не писати того чого не знаєш. (case number)

так і я про то що фірми масово подають недостовірну інформацію. до того ж не всі погоджуються платити такі гроші за виїзд, банально не в всіх вони є. от і получається що поназаповнювали анкет від посередників, анкети повигравали, а як прийдеться йти на спвібесіду то получається що фірма подала недостовірні дані бо вони в неї ще невідомо з якої пори, люди одружуються, розводяться, діти народжуються, номери телефону міняють, а фірмочка подає одне і те ж що в неї було років 5-8 тому.

Додано через 36 хвилин
Цитата http://www.govorimpro.us/%D0%BB%D0%B...%88%D0%B0.html
Друзья выиграли. Но делали через агенство. И эти **** не указали ребенка в заявке т.к. подавали с ними до рождения ребенка 4 года назад и они продолжали регить каждый год. Есть шанс его теперь включить в выигрыш? Ребенку 2 года.
Также эти **** не выдают данные о выгрыше. На официальном сайте DV можно самим проверить, но там требуют майл. Кто знает майл на который регистрируют товарищи из Минска с Орловской 40А? Или по старинке придется обращаться напрямую в KCC?

Шансов нет, это дисквалификация, если ребенок уже был на момент подачи.
Кейс номер узнается ручным перебором номеров на сайте.

Раз не указали ребенка, то всё равно дисквалификация. Пусть играют еще раз и заполняют все сами.
Если фирма будет и дальше подавать, то смысла тоже нет.
Додано через 28 хвилин
Цитата http://www.govorimpro.us/%D1%83%D1%8...%BC%D0%B8.html
Здравствуйте. Первый день на данном форуме. Хотел поделиться своей ситуацией и попросить совета. Буду признателен за любую информацию, т.к. не знаю что делать в сложившейся ситуации. Где-то в 2013 году я впервые подал заявку на участие в розыгрыше карты через ******* (пакет услуг бесплатный, оплата в случае выигрыша и каждый год они автоматически отправляют анкеты участников для участия в розыгрыше карты). И вот только на прошлой неделе мне позвонили и сказали что моя анкета выиграла в дополнительном розыгрыше который состоялся в октябре этого года. Все это было очень неожиданно и я был на седьмом небе от счастья. Однако сразу вспомнил¸ что я не уведомил фирму об изменениях для внесения в мою анкету: в апреле 2015 года я женился, а в октябре 2015 года родился сын, да и поменялась прописка в паспорте. Исходя же из данных анкеты я холост и у меня нет детей. Пообщавшись и уведомив о моей ситуации сотрудников фирмы (в том числе и директора), мне сказали что все-равно у меня есть шанс уехать, но есть определенные нюансы и порекомендовали приехать к ним лично (я не из Минска) для участия в семинаре и обсуждения конкретно моей ситуации. На мой взгляд у меня нет шансов на успех, т.к. имеются весьма грубые нарушения в анкете и последует явный отказ в консульстве. Буду весьма благодарен, если откликнется тот, кто был в подобной ситуации.

Шансов нет. 2 несоотвествия - семейное положение и дети.
Будут говорить, что надо срочно развестись, а форму ДС-260 заполнять как никогда не женатому и бездетному.

как это не было? а в сентябре что было такое?
Открытие номеров, ранее закрытых.
Дорозыгрыш - это когда кучу невыбранных к маю заявок снова перемешивают и выбирают ещё несколько счастливчиков.
Открытие номеров - это когда всех счастливчиков выбрали сразу, но с запасом. Сообщили о счастье только первым 40 тысячам. Когда поняли, что из этих отобранных тысяч 5 не собираются присылать формы для продолжения, открыли следующие 5,000 номеров. (40,000 и 5,000 - это для красного словца)

Вы просто попасть на деньги можете: во-первых заплатить фирме и второе заплатить за визу, все вместе может вылиться в круглую сумму, а в итоге останетесь ни с чем.
И плюс мутные схемы, которые потом приведут к ещё большим проблемам, если вы разведетесь...ещё и ребенок

Я бы на вашем месте не связывалась...не тот случай.

Востаннє редагував nifu: 24.11.2016 о 17:00. Причина: Пізніше додано
nifu зараз поза форумом  
Старий 20.12.2016, 11:40 #2669102   #724
ovik12
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Привіт!
Тещі прийшов лист від "ліберті" (Тернопіль),потрібно звіритись про виграш...................народ,що це за фірма? з ними можна мати справу?
ovik12 зараз поза форумом  
Старий 20.12.2016, 15:10 #2669140   #725
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від ovik12 Переглянути допис
Привіт!
Тещі прийшов лист від "ліберті" (Тернопіль),потрібно звіритись про виграш...................народ,що це за фірма? з ними можна мати справу?
Щось ранувато лист прийшов - розіграш тільки весною буде))))
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 20.12.2016, 20:21 #2669202   #726
ovik12
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата Щось ранувато лист прийшов - розіграш тільки весною буде))))
Теща говорить,що фотали на ринку років з два назад.
ovik12 зараз поза форумом  
Старий 20.12.2016, 21:46 #2669221   #727
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

можливо це виграш минулого року.спеціально тягнуть час щоб клієнт свалу не мав.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (20.12.2016)
Старий 21.12.2016, 19:05 #2669371   #728
Beytok
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

на 36 сторінці писали про "ліберті", плюс таке ще найшов про них:
Цитата Mykola Kyzyma 14.10.2016 14:34
Хочу розповісти про ще одну фірму "Ліберті " , яка під виглядом перевірки вашого виграшу Грин Карти, заманює вас в офіс щоб банально взяти ваші персональні дані і користуватися ними в подальшому для розіграшу грін карт ). Телефони і електронна пошта звичайно не відповідають )
Ссылка на источник: https://te.20minut.ua/Podii/meshkank...rd-145598.html
Beytok зараз поза форумом  
Старий 21.12.2016, 20:10 #2669379   #729
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Ага, і фотографують прихованою камерою))
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 23.12.2016, 03:56 #2669709   #730
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Beytok Переглянути допис
на 36 сторінці писали про "ліберті", плюс таке ще найшов про них:
всяке може бути. йти провіряти, нехай при ній покажуть вхід на виграшну комбінацію, звірить дуже уважно всі данні які вони ввели. представляє інтерес конфірм намбер, відкинути 3 останні цифри і запамятати перші дві, значно спрощує перебір.
перебором і допомогою в виїзді я не займаюсь - не подавайте анкети через посередників і не будете мати таких проблем.
nifu зараз поза форумом  
Старий 17.01.2017, 19:15 #2673597   #731
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

підскажіть для подачі на туритичну візу спочатку потрібно оплатити віз.збір а потім реєструватися?
romatereb зараз поза форумом  
Старий 17.01.2017, 19:48 #2673605   #732
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від romatereb Переглянути допис
підскажіть для подачі на туритичну візу спочатку потрібно оплатити віз.збір а потім реєструватися?
Так. На сайті посольства є покрокова інструкція, з картинками і детальним поясненням.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 04.03.2017, 09:37 #2681024   #733
bus
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Доброго дня, прийшов лист з візового центру "Ліберті" в якому йдеться про те щоб я прийшов до них з паспортом для перевірки виграшу по зеленій карті. Але я ще декілька років назад фотографувався в навчальному закладі.
Хтось щось може сказати про цей візовий центр ?
bus зараз поза форумом  
Старий 04.03.2017, 11:23 #2681030   #734
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від bus Переглянути допис
Доброго дня, прийшов лист з візового центру "Ліберті" в якому йдеться про те щоб я прийшов до них з паспортом для перевірки виграшу по зеленій карті. Але я ще декілька років назад фотографувався в навчальному закладі.
Хтось щось може сказати про цей візовий центр ?
виграші перевіряють з мая 2016 .для перевірки виграша паспорт не потрібно. Хто вас фотографував і для чого?
pvm зараз поза форумом  
Старий 04.03.2017, 14:12 #2681045   #735
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від bus Переглянути допис
Доброго дня, прийшов лист з візового центру "Ліберті" в якому йдеться про те щоб я прийшов до них з паспортом для перевірки виграшу по зеленій карті.
Кожного року всім знову і знову нагадують що питаннями виїзду до США займається ділька одна державна американська контора - USCIS, і кожного року тисячі людей всерівно знаходять собі якісь "візові центри", "лотерейні корпорації" та інші "імміграційні офіси".
saymon зараз поза форумом  
Старий 04.03.2017, 20:35 #2681114   #736
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від bus Переглянути допис
Доброго дня, прийшов лист з візового центру "Ліберті" в якому йдеться про те щоб я прийшов до них з паспортом для перевірки виграшу по зеленій карті. Але я ще декілька років назад фотографувався в навчальному закладі.
Хтось щось може сказати про цей візовий центр ?
Тижні два чи три тому таке ж повідомлення прийшло родичу, правда не пригадаю від якої саме контори. Приїхав до них - виявилось що дійсно виграв, в минулорічному розіграші. Каже, що фотографували його роки 3 чи 4 назад, десь на автовокзалі. Так що все реально - може й справді виграли. Я б на вашому місці пішов до них, хоча б суму, яку хочуть, дізнаєтесь. А там вирішите що робити - платити чи просити, щоб більше від вашого імені не подавали, бо зробите це самі.
З.І. Родич відмовився від їхніх, кгхм, послуг. Мені суму, яку просили, не сказав.
petruccio зараз поза форумом  
Старий 04.03.2017, 20:41 #2681117   #737
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата Мені суму, яку просили, не сказав
того і відмовився, що попросили не пристойну суму...
leyo зараз поза форумом  
Старий 07.03.2017, 09:52 #2681429   #738
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Люди відновлюють кейс і виїжджають, нічого не плативши ніяким посередникам. Сумми інколи і дійсно вимагають такі, які знаходяться поза межами здорового глузду за те, що є по суті безкоштовним. При цьому ніяких гарантій не дають.
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (14.03.2017)
Старий 07.03.2017, 20:10 #2681535   #739
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Люди відновлюють кейс і виїжджають, нічого не плативши ніяким посередникам. Сумми інколи і дійсно вимагають такі, які знаходяться поза межами здорового глузду за те, що є по суті безкоштовним. При цьому ніяких гарантій не дають.
тоді питання для чого було звертатися до фірм-посередників?зі сторони клієнта це то саме кидалово получається.
Romko_7 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
nifu (14.03.2017)
Старий 07.03.2017, 20:26 #2681543   #740
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
тоді питання для чого було звертатися до фірм-посередників?зі сторони клієнта це то саме кидалово получається.
Яке кидалово з сторони клієнта? Клієнт підписував договір чи контракт на 10 т уе? Посередникам треба в суд подавати на клієнта!
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (07.03.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:30.