Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.09.2016, 07:36 #2653354   #5221
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, таке може тільки автор сказати.
Лео, ти про автора Старого Завіту говориш, чи про автора того звинувачення, який категорично (значить знає) ствердив, що Старий Завіт свідомо обманює (я про yarko2)?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 09:17 #2653361   #5222
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Є приклади свідомої брехні в Старому Завіті?
Можна конкретніше? Чи конкретики не буде?
Може не варто так зразу категорично "конкретики не буде?". Люди на роботі все таки і кожні 5 хвилин читати форум не можуть.

Хотіли брехні? Як вам такий кусок з книги буття "І вийшов Каїн з-перед лиця Господнього, й осів у країні Нод, на схід від Едену.".
Увага питання! Як країна може мати назву, якщо в ній не проживає жодної людини? Адже після убивства Авеля на планеті мало би бути лише троє живих - Адам, Єва і Каїн. До слова, яке ім'я жінки Каїна і звідки вона взагалі взялася? Адже Каїн був вигнаний, відповідно жінка, яка б його покохала, також мала б піддатися вигнанню. Це мало б бути згадано в тексті, адже подія то зовсім не рядова.
Тому я роблю висновок про брехню. Адам і Єва зовсім не були першими людьми. Можливо вони були першими жидами, але явно не першими на планеті.

Також подумайте над таким "І Ізраїлеві сини вчинили за словом Мойсеєвим, і позичили від єгиптян посуд срібний і посуд золотий та шати.А Господь дав милість тому народові в очах Єгипту, і вони позичили і забрали здобич від Єгипту.".
Яке ж це позичання? Це свідоме шахрайство, причому з наказу вищої сили. Про власноручні убивства Богом (згідно тексту книги) нежидів я взагалі мовчу (після оголошення заповіді не убий). А потім старий завіт ще має сміливість казати, що Бог добрий? Звичайна брехня.

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Є приклади таких релігій?
На мою думку такими можуть бути буддизм, релігія американських індіанців, давня релігія Русі, нарешті РУНВіра. Думаю є і інші. Просто не з усіма релігіями ознайомлений.

Востаннє редагував yarko2: 14.09.2016 о 09:17. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 14:37 #2653427   #5223
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Як країна може мати назву, якщо в ній не проживає жодної людини?
Те, що Вами зацитовано, написано не в момент подій з Каїном, а через тисячі років після того, як це сталося, в час, коли місцевості вже були заселені і мали назви.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
До слова, яке ім'я жінки Каїна і звідки вона взагалі взялася?
Звідти, звідки взявся і Каїн. Перші люди - це все діти Адама і Єви. І далеко не всі вони перераховані в тестах Біблії.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Адам і Єва зовсім не були першими людьми. Можливо вони були першими жидами, але явно не першими на планеті.
Це Ваші власні здогади?
Чи, може, маєте откровення із джерела, яке більш достойне віри, аніж Біблія?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Також подумайте над таким "І Ізраїлеві сини вчинили за словом Мойсеєвим, і позичили від єгиптян посуд срібний і посуд золотий та шати.А Господь дав милість тому народові в очах Єгипту, і вони позичили і забрали здобич від Єгипту.".
Плата за 400 років рабства у египтян, коли євреї працювали в них за їжу, розбудовуючи і зміцнюючи Єгипетське царство.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Про власноручні убивства Богом (згідно тексту книги) нежидів я взагалі мовчу (після оголошення заповіді не убий).
Приклади можете навести, щоб не говорити "десь там", а проаналізувати те, коли, внаслідок чого і як все ставалося?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А потім старий завіт ще має сміливість казати, що Бог добрий? Звичайна брехня.
Іноді лікарі, щоб врятувати життя людей, знищують інфекцію, яка може заразити і знищити всіх.
Що стосується тих же євреїв, то по їх Закону, кожен, хто вчиняв смертні гріхи проти суспільства, мав бути покараний на смерть. І в цьому була певна причина.
Втім, в Новому Завіті, після Жертвоприношення Ісуса Христа, коли Він віддав Себе заради Вас, заради мене, і заради всіх людей, а третього дня воскрес, настала ера після Закону. Втім, про це окрема розмова.

Додано через 35 секунд
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
На мою думку такими можуть бути буддизм, релігія американських індіанців, давня релігія Русі, нарешті РУНВіра.
То чому вони такими можуть бути, але не є?

Востаннє редагував Новак: 14.09.2016 о 14:37. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leading (18.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 17:34 #2653449   #5224
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Те, що Вами зацитовано, написано не в момент подій з Каїном, а через тисячі років після того, як це сталося, в час, коли місцевості вже були заселені і мали назви.
В такому разі Ви мусите погодитися, що старий завіт така ж книга витвору людини, як і будь-яка інша. З відповідним рівнем довіри. Бо якби це писалося зі слів Бога, то недоговірок не було б.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І далеко не всі вони перераховані в тестах Біблії.
Покажіть, де вказано, що були ще діти. Бо за біологічними законами близькоспоріднені шлюби ведуть до виродження потомства. Для існування стійкої популяції потрібно не менше 32 особи (чи 32 пари, постійно плутаю).
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чи, може, маєте откровення із джерела, яке більш достойне віри, аніж Біблія?
Суб'єктивна оцінка. Для мене вона така ж достойна як і буквар.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Плата за 400 років рабства у египтян, коли євреї працювали в них за їжу, розбудовуючи і зміцнюючи Єгипетське царство.
В урожайні роки Йосип збирав зерно з єгиптян як податок. В неврожайні за те ж зерно скупив всю землю, худобу, срібло тиж самих єгиптян і зробив їх рабами. А євреїв годував безплатно. Але Йосип помер і халява закінчилася, довелося працювати. Тільки давайте без "вкажіть місце". Ви і самі це можете прочитати в останніх розділах книги буття.
І взагалі, на милого було вести євреїв в Єгипет, коли можна було їх годувати манною в палестині. Лише звичайний кочівник-розбійник так чинить - кочує де багатша земля, а потім виправдовується в стилі "наказ Бога".
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Приклади можете навести, щоб не говорити "десь там", а проаналізувати те, коли, внаслідок чого і як все ставалося?
Книга Ісуса Навина, розділ 10 про побиття 5 аморейських царів.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Іноді лікарі, щоб врятувати життя людей, знищують інфекцію, яка може заразити і знищити всіх.
Хороша інфекція. Живуть собі в палестині люди, а тут набігають євреї і починають бити, будити, красти і т.д. І ще кажуть це терпіти, бо це "воля Бога". Лише нерозумний віл на таке погодиться, а не достойна людина.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
...коли Він віддав Себе заради Вас, заради мене, і заради всіх людей, а третього дня воскрес...
Вмер то і вмер, я тут до чого? Я не просив когось за щось там умирати.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То чому вони такими можуть бути, але не є?
Ну повністю правдивих релігій нема, бо немає досконалих людей. А саме люди творять релігію. Тому можна судити про "правдивість" лише приблизно. Принаймні наведені мною на порядок справедливіші за християнство. Їхні послідовники не убивали лише за інаковірство.

Востаннє редагував yarko2: 14.09.2016 о 17:48.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 17:52 #2653458   #5225
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
після Жертвоприношення Ісуса Христа, коли Він віддав Себе заради Вас, заради мене, і заради всіх людей,
Ого... Життя минає, дискусія йде. Ну і я скажу, але ніхто з віруючих не дуже хоче коментувати незручні фрази.

він знав що воскресне через 3 дні. Виходить вмерти - то не така вже і жертва.

Думаю любому було б не в западло померти на 3 дні, знаючи що воскреснеш і після того станеш самим популярним чуваком на 2000 років
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 22:37 #2653498   #5226
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
він знав що воскресне через 3 дні. Виходить вмерти - то не така вже і жертва.
Хочете спробувати? Бути битому солдатскими бичами до напівпритомного стану, потім прибитому цвяхами до хреста і висіти там у муках, очікуючи смерті як спасіння від тих страждань?


Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Думаю любому було б не в западло померти на 3 дні, знаючи що воскреснеш і після того станеш самим популярним чуваком на 2000 років
Думаєте чи таки впевнені, що Вам таке вдасться?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
В такому разі Ви мусите погодитися, що старий завіт така ж книга витвору людини, як і будь-яка інша.
Яка інша?
У світі мільйони книг різноманітних жанрів і авторів.
Ви з чим порівнюєте Біблію? З якими книгами?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Бо якби це писалося зі слів Бога, то недоговірок не було б.
Для тих, хто вивчає Біблію, а не просто читає її і бачить там купу незрозумілостей, число тих незрозумілостей різко скорочується.
І це правило діє і в інших сферах: математиці, фізиці, хімії, біології і т.д.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Покажіть, де вказано, що були ще діти.
Це і так ясно, якщо читати 4-й розділ книги Буття. Там перераховані тільки чоловіки, але це зовсімне означає, що народжувалися тільки чоловіки, бо ті чоловіки мали на кому одружуватися.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Бо за біологічними законами близькоспоріднені шлюби ведуть до виродження потомства.
Так, у випадку, коли існують проблеми із спадковістю. У перших людей спадковість ще була чиста, тому тоді цих проблем в них не було.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Суб'єктивна оцінка. Для мене вона така ж достойна як і буквар.
То Ви є авторитетом сам для себе у всіх сферах? Чи у деяких? Я так розумію, що Ви вже опанували писемні джерела багатьох релігій, порівняли їх і маєте власну оцінку, яка грунтується на раціональному аналізі?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
В урожайні роки Йосип збирав зерно з єгиптян як податок.
До чого тут Йосип? Йосип прожив 400 років, увесь час поки євреї були рабами єгиптян?



Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
В неврожайні за те ж зерно скупив всю землю, худобу, срібло тиж самих єгиптян і зробив їх рабами.
Чиїми рабами? Рабами євреїв чи рабами фараона?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А євреїв годував безплатно. Але Йосип помер і халява закінчилася, довелося працювати.
Годував - це гарна оплата за працю? Ви хотіли б все своє життя працювати за їжу? Місити глину, випікати цеглу, будувати будинки - і все за казан каші чи супу? А якщо захотіли відпочити, то біля вас стоїть наглядач із нагайкою, який швидко вправить мізки. То як Вам таке існування?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Книга Ісуса Навина, розділ 10 про побиття 5 аморейських царів.
То це Бог особисто побив тих царів? Чи військо Ісуса Навина?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Хороша інфекція. Живуть собі в палестині люди, а тут набігають євреї і починають бити, будити, красти і т.д.
Ну Ви вже не фантазуйте, бо Ви ж в ті часи не жили.
А якщо говорити про звичаї тих народів, які були вигналі із того краю, то там процвітав гріх: статева розпуста, мужоложство і скотоложство, поклоніння фальшивим богам із принесенням людських жертов, в т.ч. і немовлят і т.д.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Вмер то і вмер, я тут до чого?
Він вмер, щоб Ви жили вічно. З Ним, з Богом, у Його Царстві, у майбутньому віці людства.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Я не просив когось за щось там умирати.
Звісно, я теж. Але Він помер, щоб ми прийняли вічне життя від Нього. Щоб позбавившись від гріха і смерті жили для Правди, у вічності пізнаючи Бога і беручи участь у Його творчості.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А саме люди творять релігію.
Так, є релігії, які створені людьми.
А є Ісус Христос, Який не є релігією. Він живий і дієвий, щоб спасати тих, хто довіряє Йому. Щоб приводити все нових і нових людей до спасіння, до нового життя у взаєминах із Богом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 08:45 #2653525   #5227
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хочете спробувати? Бути битому солдатскими бичами до напівпритомного стану, потім прибитому цвяхами до хреста і висіти там у муках, очікуючи смерті як спасіння від тих страждань? Думаєте чи таки впевнені, що Вам таке вдасться?
Тибетськйі йоги входять в стан клінічної смерті свідомо і через кілька днів так само з неї виходять. Або ефекту "смерті" можна досягти, прийнявши відповідне лікарство. Якщо це лікарство рослинного походження, то жерці обов'язково про таке знали. Ісусові ж давали пити на хресті. Дали "зілля смерті", а написали, що то був оцет. В світі не вчора винайшли фальшування документів.
А щодо мук, то ветерани УПА розкажуть Вам про такі катування, що волосся стане дибом. І такі тортури тривали не один день.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яка інша?
У світі мільйони книг різноманітних жанрів і авторів.
Ви з чим порівнюєте Біблію? З якими книгами?
Жанр неважливо. Це книга, написана ЛЮДИНОЮ. Ось що важливо.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для тих, хто вивчає Біблію, а не просто читає її і бачить там купу незрозумілостей, число тих незрозумілостей різко скорочується. І це правило діє і в інших сферах: математиці, фізиці, хімії, біології і т.д.
Незрозумілі наукові теорії не викладають в школі чи ВУЗі. А старий завіт майже в кожного в хаті стоїть з усіма його незрозумілостями. Відчуваєте різницю?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це і так ясно, якщо читати 4-й розділ книги Буття. Там перераховані тільки чоловіки, але це зовсімне означає, що народжувалися тільки чоловіки, бо ті чоловіки мали на кому одружуватися.
Жінки виходить не достойні, щоб їх перераховувати? Виростайте з цієї середньовічної глупоти.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так, у випадку, коли існують проблеми із спадковістю. У перших людей спадковість ще була чиста, тому тоді цих проблем в них не було.
Спадковість чиста. Звідки дані? І що для Вас означає чиста?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Ви є авторитетом сам для себе у всіх сферах? Чи у деяких? Я так розумію, що Ви вже опанували писемні джерела багатьох релігій, порівняли їх і маєте власну оцінку, яка грунтується на раціональному аналізі?
Такий же як і Ви сам для себе.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чиїми рабами? Рабами євреїв чи рабами фараона?
Формально фараона, а по суті Йосипа. Фараон то не наказував "закабаль всіх моїх вільних селян Єгипту". Важливо, що Йосип несправедливими діями зробив вільних людей рабами. Це євреям потім пригадали.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Годував - це гарна оплата за працю? Ви хотіли б все своє життя працювати за їжу? Місити глину, випікати цеглу, будувати будинки - і все за казан каші чи супу? А якщо захотіли відпочити, то біля вас стоїть наглядач із нагайкою, який швидко вправить мізки. То як Вам таке існування?
Пишіть петицію китайському уряду, бо там за миску рису багато трудяться навіть в наші часи.
До мандрівки в Єгипет євреї вже жили в палестині і не були рабами. Навіщо їм зніматися і йти в чужу країну? Голод? А манна з неба для чого? І потім винити єгиптян, що євреїв зробили рабами? Не треба було залишати свою землю - залишилися б вільними.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То це Бог особисто побив тих царів? Чи військо Ісуса Навина?
Ви ледачі прочитати один розділ? Там чітко вказано, що Бог доклав до убивств свої руки і немало.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну Ви вже не фантазуйте, бо Ви ж в ті часи не жили.
А якщо говорити про звичаї тих народів, які були вигналі із того краю, то там процвітав гріх: статева розпуста, мужоложство і скотоложство, поклоніння фальшивим богам із принесенням людських жертов, в т.ч. і немовлят і т.д.
Євреї без Мойсея протрималися лише кілька днів і зліпили собі золотого бичка. То хто тут праведний? А щодо мужеложства і скотоложства, то це загальнолюдська проблема і не має обмежень по національності. Приписувати це комусь одному - свідоме перекручування даних.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він вмер, щоб Ви жили вічно. З Ним, з Богом, у Його Царстві, у майбутньому віці людства.
Звісно, я теж. Але Він помер, щоб ми прийняли вічне життя від Нього. Щоб позбавившись від гріха і смерті жили для Правди, у вічності пізнаючи Бога і беручи участь у Його творчості.
Жили вічно
Покажіть мені хоч одного такого вічноживучого, який досі топче ногами планету. Може Ви мали на увазі "душа живе вічно", але людська душа і так по суті живе вічно, навіть без втручання Ісуса.
Окрім того, як Ви відреагуєте в такій ситуації? Живете собі спокійно, раптом в хату хтось заходить і каже "служіть мені, бо я заплатив за ваш кредит в банку". Господар подивиться на гостя, як на божевільного, скаже "який кредит, у нашій місцевості відділень вашого банку немає жодного". І попросить з хати. Спочатку ввічливо, а потім взявши в руки щось важке. Так і тут. Якийсь Ісус заявляє, що звільнив нас від гріхів (кредитів) і тепер ми його боржники.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так, є релігії, які створені людьми.
А є Ісус Христос, Який не є релігією. Він живий і дієвий, щоб спасати тих, хто довіряє Йому. Щоб приводити все нових і нових людей до спасіння, до нового життя у взаєминах із Богом.
Мда..Краще промовчу, а то наговорю Вам грубощів.
І взагалі, рятування потопаючого - справа рук самого потопаючого. Скільки самогубцю не знімай з петлі (читати "звільняй від гріха") від все одно пхає туди голову.

Востаннє редагував yarko2: 15.09.2016 о 12:35.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 14:54 #2653572   #5228
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Тибетськйі йоги входять в стан клінічної смерті свідомо і через кілька днів так само з неї виходять.
До чого тут це?
Смерть Ісуса була перевірена солдатом, який пробив йому бік списом.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ісусові ж давали пити на хресті.
Так, але Він відмовився і прийняв муки у цілком свідомому стані. І помер цілком реально, а не "ніби-то".


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Жанр неважливо. Це книга, написана ЛЮДИНОЮ. Ось що важливо.
Всі книги написані людьми. І що, серед всіх книг нема жодної, достойної Вашої довіри?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Незрозумілі наукові теорії не викладають в школі чи ВУЗі.
Овва! Та невже? А я читав про інше. Наприклад, про те, що атом нагадує собою булочку з родзинками (вірніше пудинг), де родзинки - це часточки з негативним зарядом (курпускули). Цю модель атома викладали у школах та вузах і вона вважалася науковою.
А деякі дива викладають і сьогодні. Наприклад про те, що нежива матерія сама по собі породила живі і самовідтворюючі організми. Ви чули про цю теорію? Вірите в неї?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Жінки виходить не достойні, щоб їх перераховувати? Виростайте з цієї середньовічної глупоти.
Я вже виріс. А от тогочасні автори (причому різних народів) чомусь вважали, що варто перераховувати чоловіків, а жінок тільки в разі особливих заслуг.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Спадковість чиста. Звідки дані? І що для Вас означає чиста?
Чиста означає вільна від ушкоджень, дефектів, мутацій і т.п. Людей було всього двоє і обоє новенькі, щойно створені. Отож і їхнє потомство було ще спадково чистим. Тому і жили так довго, майже до тисячі років.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Такий же як і Ви сам для себе.
Я є для себе авторитетом в дуже обмеженій кількості справ. У важливих покладаюся на вищі від мого авторитети. На людей, які мають кращі знання та досвід.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Формально фараона, а по суті Йосипа.
Не фантазуйте. Ви ж ні не автор Біблії ні не свідок тих подій. До євреїв ставилися як до рабів і життя у них було рабське, бо над ними панували єгиптяни, на чолі із фараоном.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
До мандрівки в Єгипет євреї вже жили в палестині і не були рабами. Навіщо їм зніматися і йти в чужу країну? Голод? А манна з неба для чого?
Часи манни ще не настали, Ви випереджаєте події.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Не треба було залишати свою землю - залишилися б вільними.
Треба було померти під час семирічного голоду, так?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ви ледачі прочитати один розділ? Там чітко вказано, що Бог доклав до убивств свої руки і немало.
Ні, це Ви наводите невдалі приклади.
Згадали б Потоп, то інша справа. Але причини Потопу вказані чітко. Читали про них?




Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Євреї без Мойсея протрималися лише кілька днів і зліпили собі золотого бичка. То хто тут праведний?
Так, євреї після 400-літнього рабства у єгиптян стали, по суті, язичниками і поводилися відповідним чином. І з пустелі, якщо Ви пам"ятаєте, вийшло дуже мало з тих, хто туди зайшов, втікаючи з Єгипту. Знаєте чому залишилися лише одиниці із сотень тисяч (окрім тих, хто народився в пустелі)?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А щодо мужеложства і скотоложства, то це загальнолюдська проблема і не має обмежень по національності.
Згоден. Просто для тогочасних язичників то була норма життя. Мужоложство, до речі, знову стає нормою цивілізованих країн і це є, фактично, повернення до стародавніх звичаїв, які Бог виокремив як гріховні, вказав на них і заборонив Законом. Законом, якого дав євреям.
Євреї трималися Закону наскільки їм це вдавалося, а сусідні народи продовжували грішити на повну.
Про людські жертви язичників для задобрення їхніх "богів" нічого сказати не хочете?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Мда..Краще промовчу, а то наговорю Вам грубощів.
Ну, якщо звістка про Ісуса Христа і спасіння від гріхів викликає у Вас такі емоції, то чи варто продовжувати?
І Ви ще сподіваєтеся, що душа у подібному стані житиме вічно? Гріх житиме вічно?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 15:29 #2653581   #5229
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Жанр неважливо. Це книга, написана ЛЮДИНОЮ. Ось що важливо.
В Біблії записані пророцтва. Які збулись, збуваються і ще збудуться. Не може людина записати таке з власних роздумів.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 15:32 #2653582   #5230
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Всі книги написані людьми. І що, серед всіх книг нема жодної, достойної Вашої довіри?
Мага Віра. Лева Силенка.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я вже виріс. А от тогочасні автори (причому різних народів) чомусь вважали, що варто перераховувати чоловіків, а жінок тільки в разі особливих заслуг.
Ще одне підтвердження відсутності участі Бога в авторстві Біблії. А люди (особливо євреї і московити, що підтверджується їх поведінкою протягом століть) дуже схильні до брехні і подвійної моралі.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чиста означає вільна від ушкоджень, дефектів, мутацій і т.п. Людей було всього двоє і обоє новенькі, щойно створені. Отож і їхнє потомство було ще спадково чистим. Тому і жили так довго, майже до тисячі років.
Мутації - двигун еволюції. Вони є у всіх без винятку. А наукова теорія незрозуміла лише для малих дітей. Виростають і розуміють. Акт творіння цілком міг бути, але я вважаю, що це не було творіння вже готового. Бог встановив закони, створив базові механізми життя, вдосконалення і далі життя розвивалося вже без втручання.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви ж ні не автор Біблії ні не свідок тих подій. До євреїв ставилися як до рабів і життя у них було рабське, бо над ними панували єгиптяни, на чолі із фараоном.
Такий же свідок як і Ви, просто я думаю над тим, що читаю, і аналізую на можливість свідомої брехні.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Часи манни ще не настали, Ви випереджаєте події.
Чому ж випереджаю? Важливіше, що по тексту Бог міг таке робити.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Треба було померти під час семирічного голоду, так?
Які ще народи ось так перекочували в Єгипет під час голоду? І голод якщо і був - то лише локальний. На інших континентах нема археологічних підтверджень цьому.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, це Ви наводите невдалі приклади.
Згадали б Потоп, то інша справа. Але причини Потопу вказані чітко. Читали про них?
Але покарання отримали все живе, а не лише люди. В чому винні тварини? Ні в чому. А це свідчить не про спрямовані дії розумної особи, а про звичайне природнє лихо, яке не перебирає жертв. Окрім того, потоп теж не був глобальним лихом. Бо наприклад слони просто вимруть, якщо залишиться лише дві істоти (через великий термін вагітності) і подальше близькоспоріднене змішування.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так, євреї після 400-літнього рабства у єгиптян стали, по суті, язичниками і поводилися відповідним чином. І з пустелі, якщо Ви пам"ятаєте, вийшло дуже мало з тих, хто туди зайшов, втікаючи з Єгипту. Знаєте чому залишилися лише одиниці із сотень тисяч (окрім тих, хто народився в пустелі)?
Раджу Вам прочитати спочатку, що означає "язичник" в початковому значенні, а не тому, що прикрутили зараз. Перекручування понять - бридка справа.
Довгий час був потрібен, щоб "рабське" покоління померло і до палестини зайшли "голодні до крові" бійці. Власне Україні зараз потрібно такий же час, щоб совкові люди відійшли.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Євреї трималися Закону наскільки їм це вдавалося, а сусідні народи продовжували грішити на повну. Про людські жертви язичників для задобрення їхніх "богів" нічого сказати не хочете?
*Згадав Авраама і малого Ісаака і багатозначно усміхнувся*.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну, якщо звістка про Ісуса Христа і спасіння від гріхів викликає у Вас такі емоції, то чи варто продовжувати?
Не звістка, а сліпа, рабська віра, що Ви самі не здатні себе очистити добрими ділами від зла. Рабів до раю не пускають.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 15:36 #2653583   #5231
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А люди (особливо євреї і московити, що підтверджується їх поведінкою протягом століть) дуже схильні до брехні і подвійної моралі.
А є нації не схильні до такої поведінки?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 16:28 #2653594   #5232
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Теоретично схильні всі. Але хтось її проявляє лише в крайніх випадках, а хтось постійно.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2016, 21:46 #2653656   #5233
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Мага Віра. Лева Силенка.
Лев Силенко для Вас вищий авторитет аніж Ісус Христос?
Він зробив для Вас (і людства) більше?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А люди (особливо євреї і московити, що підтверджується їх поведінкою протягом століть) дуже схильні до брехні і подвійної моралі.
Про людей (взагалі) і їхню схильнність до брехні Ви вірно сказали. Невідомо чому виокремили євреїв. Може начиталися антисемітської літератури?
Себе виключаєте з числа людей, схильних до брехні?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Мутації - двигун еволюції.
Довести ці слова можете?
Бо мутації - це негативні зміни, причина хвороб і т.п. Позитивні мутації, ті, які покращують генофонд, поки-що не відкриті наукою. Вони існують в припущеннях вчених, на папері, як і теорія виникнення життя із неживої матерії.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Чому ж випереджаю? Важливіше, що по тексту Бог міг таке робити.
Якщо Ви ставите себе на місце Бога і вказуєте Йому що Він мав робити то, мабуть, Ви розумніший за Нього?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Які ще народи ось так перекочували в Єгипет під час голоду? І голод якщо і був - то лише локальний. На інших континентах нема археологічних підтверджень цьому.
До чого тут інші континенти? Люди, які вже відчули на собі голод і трималися з останніх сил, мали побудувати пліт і поплисти відкривати Америку чи Індію? Може Антарктиду?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Але покарання отримали все живе, а не лише люди. В чому винні тварини? Ні в чому.
Вини у тварин нема. Але дії людини поклали тягар відповідальності на все, що було у владі людини. Цілком логічно і зрозуміло. Так і досі в цьому світі: невинуваті часто несуть провини інших. Для прикладу: володар країни починає війну, а гинуть прості люди, які проти війни.




Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Раджу Вам прочитати спочатку, що означає "язичник" в початковому значенні, а не тому, що прикрутили зараз. Перекручування понять - бридка справа.
Язичники, або ж "племена" - це збірна назва усіх народів окрім євреїв. І причина проста: у племен були їхні "боги", а євреям відкрився єдиний Бог, Творець усього.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
*Згадав Авраама і малого Ісаака і багатозначно усміхнувся*.
Не Авраама, а Аврама, язичника, якого Бог вивів їз краю, де він жив з батьками і повів до краю, якого пообіцяв Авраму. І Бог, який знав, що у язичників найбільшим приношенням їхнім "богам" були людські жертви, таким чином і перевірив відданість того, з ким Він уклав завіт, назвавши його Авраамом Так, Бог наказав Авраамові принести Йому в жертву сина і Авраам довів свою відданість Богові, повівши того до жертовника. Але Бог, Який не бажає насправді людських жертов, спинив Авраама. Вам це відомо, сподіваюся?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Не звістка, а сліпа, рабська віра, що Ви самі не здатні себе очистити добрими ділами від зла.
Чув я, як чорна, вся у шмірі, шмата казала, що може сама себе очистити, якщо буде сама себе сильно терти.
Тільки-от розум підказує, що нічого з того не вийде.
А добрі діла кожної людини протестує Бог. Як і злі.
І дасть відплату згідно цих діл.
Відкидання Жертви, Яку вчинив Син Божий і нехтування Ним, як думаєте, до яких справ запише Бог?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2016, 09:06 #2653697   #5234
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Лев Силенко показав нам як стати духовно вільними. Не зняв якісь вигадані кайдани гріха і поклав свої, а вказав як самому скинути кайдани духовного рабства. Якщо є бажання вдосконалювати своє життя звісно.

Прочитайте історію. Тоді і зрозумієте, чому євреї і московити викривляють факти і дурять всіх навколо. У дуже багатьох країнах були єврейські погроми. І не всі вони були з причин простого хуліганства.
Себе не виключаю. Я теж людина і маю схильність. Як і Ви. Але я усвідомлюю це і уникаю вживання.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Мутація
Раджу спочатку ознайомитися, а потім заявляти "негативні". І вони якраз то відкриті більше 100 років назад.

Ви так і не відповіли на "які ще народи перекочували в Єгипет?" Адже в палестині по-ідеї не лише євреї голодували, а й інші також. Чому ж вони не змінили місця проживання?
А інші континенти я навів як приклад, що голод був локальний і спричинений природніми явищами, а не "рукою Бога".

Людина не хазяїн навколишнього світу. Це вигадка безжальних паразитів, які хочуть хоч якось "узаконити" своє паразитування на тілі планети. Окрім того, потоп не здатен знищити морських тварин. А вони, згідно Вашої логіки, також "у владі людини". Що ж це за вибіркове покарання?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Язичництво
Ознайомтесь спочатку по готовому посиланні, якщо ліниві вбити в гуглі пошук.

Самі собі суперечите. Виходить Авраам не був євреєм?
Людська жертва, тваринна жертва. Все одно ллється кров невинної істоти. Що людська, що тваринна жертва - однаково огидне.

Людина має свобідну волю. В такому випадку не варто ображатися, якщо вона не завжди приймає те, що їй нав'язують. Виніть не людину, а Бога, який згідно текстів Біблії, і дав людині цю саму свобідну волю. Якщо граната вибухнула і відірвала комусь руку - хто винен? Граната чи людина, яка її створила/розповсюджує/інше? З тієї причини "свобідної волі" можна стведжувати, що т.з. "первородний гріх" не на совісті людини, а на совісті Бога, який дав людині можливість дії.

Іван Франко чи Леся Українка для Вас авторитети? Якщо так, то раджу почитати Франковий твір "Про сотворення світу"

Востаннє редагував yarko2: 16.09.2016 о 09:15.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2016, 10:14 #2653722   #5235
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Лев Силенко показав нам як стати духовно вільними.
То Лев Силенко показав це краще за Ісуса Христа?
Проповідував про Царство Боже, про майбутній вік людства, чинив численні чудеса, зцілював тисячі людей від будь-яких недуг, був переслідуваний за це релігійниками, вбитий, а третього дня воскрес?
Потім являвся учням у новому тілі, давав їм останні вказівки перед вознесінням на Небо і вказав на Духа Святого, Який мав прийти і зробити з них нових людей, дітей Божих по Духу, справді вільних від гріха людей - це все Силенко чи це все Ісус Христос?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Не зняв якісь вигадані кайдани гріха
Вигадані кайдани гріха? То, може Ви не грішите постійно і невпинно, у думках і вчинках? Ви вільні від цього, Ви бездоганний і святий?
Чи таки раб гріха? Без чіткого усвідомленні і визнання такого стану не буде визволення, не буде спасіння, а лише продовжиться оте духовне рабство, з якого нема виходу окрім як через Ісуса Христа. Хоча можна мантрувати і навіювати собі щось типу "ми не раби, раби не ми" продовжуючи бути рабами. Але суть від цього не поміняється.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Якщо є бажання вдосконалювати своє життя звісно
Звісно. Якщо є бажання реальних змін, а не самозадурювання.

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Прочитайте історію. Тоді і зрозумієте, чому євреї і московити викривляють факти і дурять всіх навколо
Євреї знову у всьому винні? Національна приналежність робить людину винною? То Ви таки антисеміт?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Раджу спочатку ознайомитися, а потім заявляти "негативні". І вони якраз то відкриті більше 100 років назад.
Назвіть хоч один приклад позитивної мутації у людини.
А я Вам назву тисячі прикладі негативних мутації, тих, які знищують людину. Про позитивні мутації говорять прихильники виникнення життя із неживої матерії і теорії еволюції. Ви один із них?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ви так і не відповіли на "які ще народи перекочували в Єгипет?
Почитайте історію цих народів, якщо в них була письменність і записи на цю тему. Я говорю про те, що написано в археологічних знахідках, а саме в Кумранських сувоях та ін. знахідках древніх писань юдеїв.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Що ж це за вибіркове покарання?
Покарання полягає не в Потопі, а в підвладності хворобам і смерті. Всі помирають, Ви чули про це?
Ісус же приніс нову звістку від Бога: вічне життя. Вічне життя з Богом у новому світі, новому етапі людства, не матеріальному, а духовному етапі. І туди перейдуть не всі.

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ознайомтесь спочатку по готовому посиланні
Я знайомий з цим і моя відповідь мало чим відрізняється від відповіді за Вашим посиланням


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Самі собі суперечите. Виходить Авраам не був євреєм?
Аврам (зверніть увагу на кількість літер "а" після літери "р") звісно ж, не був євреєм. Якщо Ви читали Біблію, то мусите це знати. Він був звичайним язичником. Але Бог звернувся до нього із пропозицією, Аврам послухав Бога і вийшов із свого краю і пішов мадрувати по землі, ведений Богом, у пошуках Обіцяного краю і очікуванні обіцяного сина. Багато років потому, післябагатьох подій, Бог уклав особистий завіт із Аврамом і змінив його ім"я на Авраам.
Згідно завіту Авраам став першим із народу, який Бог обрав для Своєї цілі - дати Закон, а потім привести на Землю Месію, Спасителя від рабства, в яке запроторив людей Адам, який відрікся Бога. І цей Месія прийшов, і Його ще звати Другим Адамом, бо Він започаткував нову гілку людства, дітей Божих, з усіх племен і народів, тих, які усвідомили свою гріховну пропащість і прийняли нове духовне народження. Мова про дітей Божих з УСІХ племен і народів, повторюю, наголошую і назва їм Церква, християни, учні Христові. Діти і учні по Духу, а не по назві. На цьому наголошую, бо є купа людей і священників, які кличуть ім"я Ісуса Христа, але самі не знають Його і не приймають ні Його слів, ні нового духа.




Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
З тієї причини "свобідної волі" можна стведжувати, що т.з. "первородний гріх" не на совісті людини, а на совісті Бога, який дав людині можливість дії.
Гарно закрутили, але ось Вам просте запитання: Ви би воліли мати вільну волю, чи бути біо-роботом, який керується зашитою програмою? Богу не потрібні роботи, Він створив Собі дітей із свобідною волею, які здатні приймати Його Любов і здатні відкинути. Тих, які можуть добровільно і свідомо бути з Ним і відректися Його.
А зараз просто час, період людства, коли люди визначаються із своїм вибором щодо Бога.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2016, 12:36 #2653744   #5236
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

З Вами неможливо вести логічну суперечку. Постійно схрещуєте бульдога з носорогом. Не можна плутати релігійність з національністю, це різні речі, а Ви уже двічі це зробили.

Адам відрікся від Бога? Швидше навпаки. Хіба це Адам вирішив піти з раю? Чи його попросили? То хто від кого відрікся? А його провини не було, адже як я уже писав вище - граната не винна, винен той, хто її такою небезпечною зробив. Скільки дитині не пояснюй - дитина все одно запхає пальця у вогонь. Бо це природна цікавість, яку згідно Біблії, заклав у людину Бог. Але батьки не виганяють дитину з дому після кожного пустунства, бо вони її ЛЮБЛЯТЬ. По справжньому, а не "про людське око".

"Але дії людини поклали тягар відповідальності на все, що було у владі людини". Чиста брехня. Щось я не бачу левів, які гуляють разом з людиною на вулиці, як звичайні собаки. То як можна говорити, що вони у владі людини? Так, у людини є можливість їх зловити, убити... але це не влада над левами. Звичайна ієрархія харчового ланцюга. "Однак перш за все влада розглядається як соціальна категорія і стосується стосунків між людьми." вікі. Люди можуть створювати дощ за допомогою хімії, але чи мають люди владу над дощовими хварами? Ні, звичайно.

Позитивні мутації. Знайдено за 20 секунд пошуку.
http://hnb.com.ua/articles/s-zdorovi...oiskhodit-4117

"Я знайомий з цим і моя відповідь мало чим відрізняється від відповіді за Вашим посиланням"
Натомість читаємо вікі "Язи́чництво (цер.-слов. «языцы», «языкъ»— народ-и, чужеродці; «язиче» — чужоземці, чужинець)[1][2] слово вживалося слов'янами по відношенню до різноментальних народних мас та носіїв іншої культури, відмінної з точки зору оглядача." Жиди тут ніяким боком не прив'язані. Це просто позначення іншої культури. Тобто євреї для українців можна сказати такі ж язичники. бо є з інших земель.

"Всі помирають, Ви чули про це? Ісус же приніс нову звістку від Бога: вічне життя." Знову бульдог і носорог. Ви говорите про різні різні форми організації життя. Не можна змішувати матеріальне і енергетичне життя.

"Євреї знову у всьому винні? Національна приналежність робить людину винною? То Ви таки антисеміт?"
Не національна, а релігійна приналежність і сліпе переконання, що лише ось ми "пуп землі", а всі інші "ніхто і повинні нас слухатися" . Але так сталося, що практично всі євреї - юдаїсти. Так, я антисеміт, поки євреї пхають носа в духовні і світські справи мого народу. Перестануть пхати - перестану бути антисемітом.

"Богу не потрібні роботи, Він створив Собі дітей із свобідною волею, які здатні приймати Його Любов і здатні відкинути.". Але давши їм можливість вибору він, однак, схоже його зовсім не шанує. "Ось я тобі сказав роби так, а не інакше". Знаєте, що буває з дітьми, який так виховують? Вони втрачають бажання розвиватися. А Ви самі здатні розвиватися, пізнавати щось нове, прагнути до творення. чи так і зависли між "Господи помилуй раба твого Івана" і "Амінь"?

Востаннє редагував yarko2: 16.09.2016 о 14:35.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2016, 17:35 #2653779   #5237
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Адам відрікся від Бога? Швидше навпаки. Хіба це Адам вирішив піти з раю? Чи його попросили? То хто від кого відрікся?
Я думаю, що все ж таки Адам зрікся. В Раю було дерево життя, по ідеї з якого з'ївши, Адам продовжував би жити, а він не зробив цього.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2016, 22:32 #2653800   #5238
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
З Вами неможливо вести логічну суперечку. Постійно схрещуєте бульдога з носорогом. Не можна плутати релігійність з національністю, це різні речі, а Ви уже двічі це зробили.
Мушу зауважити Вам, що це саме Ви двічі назвали євреїв причиною якихось там світових проблем. Єврей, до Вашого відома, це національна приналежність. І єврей може бути юдеєм, атеїстом, християнином, мусульманином, буддистом і т.д.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Адам відрікся від Бога? Швидше навпаки. Хіба це Адам вирішив піти з раю?
До чого тут Рай? Адам зрікся Бога, знехтував попередженням Бога і вибрав свій шлях.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Скільки дитині не пояснюй - дитина все одно запхає пальця у вогонь.
Адам не був малою дитиною, він був цілком дорослий і усвідомлював свої дії. Бог би не давав попереджень, які б були незрозумілі Адамові. Адам розумів, що йде проти Бога, але таки вибрав йти до кінця. Свідомо.

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
То як можна говорити, що вони у владі людини?
Були у владі людини і підкорялися людині ДО гріхопадіння. А після того, як люди згрішили, природа стала ворожою для людини, в т.ч. і тварини.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Позитивні мутації. Знайдено за 20 секунд пошуку.
Ви джерело зауважили? Сайт Daylight Atheism
Притягнуті за вуха приклади, які лише з великою натяжкою можна назвати позитивними мутаціями. І тисячі прикладів негативних наслідків мутацій. Що переважає, причому в абсолютному численні? Куди рухається людство? Є якісь сумніви куди нас ведуть в т.ч. і фізичні мутації (після духовної мутації внаслідок гріхопадіння перших людей)?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Тобто євреї для українців можна сказати такі ж язичники. бо є з інших земель.
Так, тільки слово язичники запозичене із давньоєврейської мови і тих часів, коли Бог відділив один народ від інших племен.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
"Всі помирають, Ви чули про це? Ісус же приніс нову звістку від Бога: вічне життя." Знову бульдог і носорог. Ви говорите про різні різні форми організації життя. Не можна змішувати матеріальне і енергетичне життя.
А Бог змішав, то нічого?
Бог створив людину як духовну істоту і помістив її в фізичне тіло та дав їй душу, яка функціонує на стику цих двох сфер життя.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Але давши їм можливість вибору він, однак, схоже його зовсім не шанує.
Чому не шанує?
Бог не дає Вам жити так, як самі собі вважаєте за потрібне?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
"Ось я тобі сказав роби так, а не інакше"
Ні, не так (якщо Ви знову згадуєте Адама). Бог сказав: владарюй над всією Землею, це все твоє. Але, застерігаю тебе від однієї (!) речі, не роби оцього, бо погубиш себе.
Де тут рабство?
Та я думаю, що якби Вас повернули в стан Адама, то Ви б кричали від радості. Вся Земля була б для Вас домом, ніяких проблем, притаманих сучаному суспільству, ні голоду ні хвороб, ні ворожнечі (тим паче воєн), твори, будуй, розвивайся, радій життю, насолоджуйся ним. Це несвобода?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А Ви самі здатні розвиватися, пізнавати щось нове, прагнути до творення. чи так і зависли між "Господи помилуй раба твого Івана" і "Амінь"?
Я здатен розвиватися сам, це стало мені зрозуміло ще в дитинстві. Я досить легко засвоював погане і був винахідливим у злих справах. Добро чіплялося до мене важко і тому зло досить легко перемогло.
Але Ісус знав, що я загинув і протягнув мені руку спасіння. І я прийняв це спасіння і вже не хочу, як Ви пишете, "розвиватися сам", бо знаю що таке самостійність в яку нас ввів Адам і знаю, що Бог навчає Своїх дітей і мене також. Тому я хочу розвиватися під Божим впливом і по Його волі і передбаченню для мене. Я вірю, що Бог передбачив для Своїх дітей вічний розвиток у новому світі, куди ми тільки прямуємо. Але початок цієї дороги тут, зараз, поки ми ще в земних тілах.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2016, 00:06 #2653804   #5239
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Іван Франко чи Леся Українка для Вас авторитети? Якщо так, то раджу почитати Франковий твір "Про сотворення світу"
--- Як літератори - так, як богослови- ні ,
--- і що, цей твір пролиє світло на створення світу?
---

Додано через 34 хвилини
Цитата Жили вічно Покажіть мені хоч одного такого вічноживучого, який досі топче ногами планету. Може Ви мали на увазі "душа живе вічно", але людська душа і так по суті живе вічно, навіть без втручання Ісуса.
.
---- На марне Ваш сарказм,так душа житиме і без втручання Ісуса й після смерті, але й це життям назвати важко швидше існуванням....


Цитата Окрім того, як Ви відреагуєте в такій ситуації? Живете собі спокійно, раптом в хату хтось заходить і каже "служіть мені, бо я заплатив за ваш кредит в банку". Господар подивиться на гостя, як на божевільного, скаже "який кредит, у нашій місцевості відділень вашого банку немає жодного". І попросить з хати. Спочатку ввічливо, а потім взявши в руки щось важке. .
---- Попросить з Хати? ваші твердження свідчать, що мабуть зовсім нічого не тямите у справах про банрутство ....як і в Писанні .......

Цитата Так і тут. Якийсь Ісус заявляє, що звільнив нас від гріхів (кредитів) і тепер ми його боржники.
---- Не вірно трактуєте Писання, Ісус звільнив і звільняє лише тих, хто бажає звільнення за власною волею на підставі амністії чи погашенн боргу (як вам до вподоби) які людина приймає ще раз повторю -добровільно і нікому нічого не навязує залишаючи вільний вибір за людиною якщо вона бажає відмовитись до часу коли вступить у дію вирок до виконання.

---- Якщо хоч трохи тямите у справах які мають відношення до боргу то спочатку боржнику надсилається претензія із розсненням суті та суми боргу та пропозиція в добровільному порядку погасити борг як досудове врегулювання конфлікту. . Однак якщо боржник ігнорує то в такому випадку -позов - вирок - застосовуються санкції що носять х-тер примусового стягнення боргу. .....

--- щодо людства то вирок винесено - всі в гріху., однак запропоновані умови амністії та надано термін в рамках якого людина має право скористатись ними або відкинути їх нажаль нікому не дано знати час його закінчення і він може наступити для кожного в любу мить не обовязково у випадку кінця світу, а простого факту смерті .....

Востаннє редагував engar: 17.09.2016 о 00:06. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2016, 22:15 #2653893   #5240
Joycee
Учасник
 
Аватар для Joycee
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Всі релігії спираються на віру. Просто ви повинні в це вірить і потім вам можливо пощастить (як правило після смерті). Наука навпаки базується на доказовості, там немає місце віри. Плодами науки ми користуємося щодня, а релігія як вічне гальмо саботує все нове.
Joycee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:19.