Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.04.2014, 18:20 #2378076   #1
Diduh
Типово Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Хто і Що може сказати про "Медікус"? Які відгуки? Можливо хтось робив операцію на очі там або обстежувався (більше цікавить операція)? Можливо, родичі знайомі чи друзі мали досвід співпраці з цією клінікою? Задоволені чи не задоволені і т.д? Чи варто до них йти? Потрібна будь-яка інофрмація....

P/S Можливо хтось мав операцію на косоокість? Чи будь-які інші операції на очі... Якщо так, то розкажіть де і як робили. Чи задоволені результатом?
Diduh зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 18:33 #2378084   #2
lesjok
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Направляла своїх пацієнтів та знайомих і на обстеження і на лікування. Результатом всі задоволені були. Правда ціни не з найдешевших
lesjok зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 18:41 #2378088   #3
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

бабці робили там операцію на 2 ока...катаракта...

На 1 вже не бачить (вина не операції, був сильний тиск і гіпертонічний криз)...

по клініці...на рівні стандартних приватних
Nobel зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 18:50 #2378092   #4
lesjok
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
бабці робили там операцію на 2 ока...катаракта...

На 1 вже не бачить (вина не операції, був сильний тиск і гіпертонічний криз)...

по клініці...на рівні стандартних приватних
Там не тільки катаракта була, а ще й глаукома
lesjok зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 20:01 #2378103   #5
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Моїй бабусі робили операцію на одне око - катаракта.
Каже, що враження від лікарні чудові, лікарі все докладно розказали й пояснили. Ну, впринципі - як у більшості приватних клініках..
BBV зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 20:17 #2378112   #6
romz
Активний учасник
 
Аватар для romz
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Скажу як не бабця. мені 24роки попав мені дротик в око, міг осліпнути. Прийшов до них, зразу положили в палаті, дали 3укола в сраку, 1в око капельнецю, і сказали.(після обстеження) "Втебе синку пронекне" Ну всьо думаю ПЄЗ..ЕЦ!!! А шо то таке я не знав.)))) Обяснили що треба міняти кришталик..бла бла бла. тиждень мене готувати до операції. Відношення дуже хороше було, якшо не рахувати дядька який в моїй палаті сильно хропів. Зробили операцію ( чьотко) зараз бачу на 70% впринципі Негативних спогадів немаю ніяких. Гудують добре, чисто, тепло, приємно. Тіки настрашився мед брата як з ранку мені давав укол ( після операції))).))гг
romz зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 20:28 #2378118   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Цитата и попав мені дротик в око
Цитата положили в палаті, дали 3 укола в сраку
Звязку не бачу??))

Клініка гарна , брат собі коректував зір, лишився довольний.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (11.04.2014)
Старий 12.04.2014, 00:11 #2378253   #8
romz
Активний учасник
 
Аватар для romz
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Цитата Звязку не бачу??))
То може ви не спеціаліст??.))) Кожен день давали в то саме місце.))
romz зараз поза форумом  
Старий 12.05.2015, 14:59 #2540371   #9
andriy09
Активний учасник
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Не раджку ходити в медікус!
Пояснюю чому.
Обстеження в головного лікаря, 300грн, я записався. Обстеження в простого лікаря 120 грн.
Прийшов туда мене якийсь абітурієнт посадив і почав робити обстеження, в кінці просто прийшов головний лікар і сказав що в мене будто нерв очний пережатий. Приписав мені 4 укола по 400грн. Як раніше було відномо ті лікарства що він мені колов вони були призначенні не тільки для очка як він розказував, а взагалі для общого призначення що би нерв "розслабився" і не був пережатий, запитався в знакомого в аптеці скільки ці уколи коштують, то по курсу 20 вони коштують 120 грн один укол!!! А я платив 400 за один!! Покололи, сказали що після першого укола побачу покращення зору, результату навіть після 4 укола не було, сказали що я значить якась унікальна людина бо недіють уколи.. мда.. Вкололи укол який сказали що буде діяти місяць і сказали прийти через місяць, хоч я і не лікар але розумію що жодин припарат не може так довго діяти.
Потратив я на то будто лікування 1900грн, а толку 0.
Чув багато від кого що Швед, просто здирає гроші, він не практик, а теоретик, багато читає, але практики немає, людей там взагалі майже нема, тому так зараз інтенсивно йде реклама що би людей заманити але я бачу йому і це не допомагає. Сама людина Швед тоже не хороша, хамить, коли я зайшов запитатися коли мені зайтив інший раз, він мені тикнув і сказав "Ти що не бачиш що я говорю по телефоні, вийди"
Його клініка тільки спеціалізується по катаракті, інші якісь проблеми він просто колить уколи і все.
Моя порада не ходити до нього, не вартий він тих грошей.
andriy09 зараз поза форумом  
Старий 12.05.2015, 21:01 #2540486   #10
lesjok
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Цитата
Допис від andriy09 Переглянути допис
Не раджку ходити в медікус!
Пояснюю чому.
Обстеження в головного лікаря, 300грн, я записався. Обстеження в простого лікаря 120 грн.
Прийшов туда мене якийсь абітурієнт посадив і почав робити обстеження, в кінці просто прийшов головний лікар і сказав що в мене будто нерв очний пережатий. Приписав мені 4 укола по 400грн. Як раніше було відномо ті лікарства що він мені колов вони були призначенні не тільки для очка як він розказував, а взагалі для общого призначення що би нерв "розслабився" і не був пережатий, запитався в знакомого в аптеці скільки ці уколи коштують, то по курсу 20 вони коштують 120 грн один укол!!! А я платив 400 за один!! Покололи, сказали що після першого укола побачу покращення зору, результату навіть після 4 укола не було, сказали що я значить якась унікальна людина бо недіють уколи.. мда.. Вкололи укол який сказали що буде діяти місяць і сказали прийти через місяць, хоч я і не лікар але розумію що жодин припарат не може так довго діяти.
Потратив я на то будто лікування 1900грн, а толку 0.
Чув багато від кого що Швед, просто здирає гроші, він не практик, а теоретик, багато читає, але практики немає, людей там взагалі майже нема, тому так зараз інтенсивно йде реклама що би людей заманити але я бачу йому і це не допомагає. Сама людина Швед тоже не хороша, хамить, коли я зайшов запитатися коли мені зайтив інший раз, він мені тикнув і сказав "Ти що не бачиш що я говорю по телефоні, вийди"
Його клініка тільки спеціалізується по катаракті, інші якісь проблеми він просто колить уколи і все.
Моя порада не ходити до нього, не вартий він тих грошей.
Мдя....питання перше, чому Вам знайомий не колов уколи по 120 грн прямо в аптеці? цеж можна було як зекономити. Питання друге, чому ви вирішили, що ліки не можуть діяти місяць? може через те що ви не лікар
? деякі прЕпарати мають дуже віддалені ефекти, так що не говоріть про те в чому не компетентні. По третє, чого ви вирішили, що культурно розмовляти про свої проблеми з лікарем, коли він спілкується по телефону з кимось іншим? Чи проблема в тому, що він образив Вашу персону назвавши на ти? Швед має колосальну практику в оперативній діяльності, просто операції в офтальмології трошки по іншому виглядають і деякі тривають кілька хвилин.
І шикарна фраза: просто коле уколи а ні, він має викликати духів і робити танці з бубном ...

Додано через 1 годину 22 хвилини
andriy09, як фукаєте, то підписуйтеся Бо в Вашому повідомленні жодного факту. Хоче когось звинувачувати, то будь-ласка з конкретними фактами, а не на рівні базарної баби

Востаннє редагував lesjok: 12.05.2015 о 21:01. Причина: Пізніше додано
lesjok зараз поза форумом  
Старий 10.01.2020, 10:07 #2773040   #11
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Клініка мікрохірургії ока "Медікус"

Підніму темку.
А куди краще звернутися на первинний огляд при проблемах з зором? В Медікус на Живова чи на Острозького?
zumnuj зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:04.