Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Воля» (Odeko-Dilines)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.12.2010, 11:23 #1515762   #221
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

+1
нам від того ні холодно ні жарко
головне шоб нет був нормальний
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2010, 14:55 #1515908   #222
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Стелз правий, зацініть. http://odeko.com.ua/ua/companies/
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2010, 20:48 #1516169   #223
x_files2001
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від opera Переглянути допис
чув що ділайнс перепродають і марка міняється це правда??
мені якусь бумажку дали при оплаті.
тіпа прийти переоформити договір на тов"густав" до 15числа на довженка15
x_files2001 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2010, 20:52 #1516172   #224
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від x_files2001 Переглянути допис
мені якусь бумажку дали при оплаті. тіпа прийти переоформити договір на тов"густав" до 15числа на довженка15
теж на днях платив, нічо не дали і нічо не казали
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2010, 22:50 #1516253   #225
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Сьогодні оплачував то іншому платнику дали якусь бумажку і щось там довго пояснювали а мені ні, що це вони абонентами діляться чи що?
Пакет 14 мб , влаштовує і шв. тримає

Востаннє редагував Nick.: 03.12.2010 о 23:03.
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 06:38 #1516415   #226
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

ні абоненти є на різних договорах
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 09:18 #1516457   #227
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Сьогодні оплачував то іншому платнику дали якусь бумажку і щось там довго пояснювали а мені ні, що це вони абонентами діляться чи що?
Пакет 14 мб , влаштовує і шв. тримає
якшо дають квитанцію за оплату чеком(маленьким) то це іде через податкову
якшо дають квитанцію написану від руки(через копірку) то самі знаєте куда воно йде
але "нам" шо до того-головне щоб нет був
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (04.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 17:40 #1516852   #228
Shhenk
 
Аватар для Shhenk
Thumbs up Відповідь: Все про інтернет Dilines




Не погано швидкість підняли)))
Shhenk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2010, 01:17 #1517184   #229
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
якшо дають квитанцію написану від руки(через копірку) то самі знаєте куда воно йде
Йде туди само куди й по маленькій надрукованій квитанції.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 20:02 #1525603   #230
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

люди поможіть шо робити. короче чувак взяв літом інтернет в ділайнса. запллатив 300+ за кабель з тих грошей 150 пішло на аванс.
тариф за 100 грн.
ну він місяць поюзав нет. потім доплатив 50 грн поюзав ше місяць. і так сталося що не міг платити далі, але він не попереджав провайдера в міру своєї дурості і наївності.
ясно шо інтернет йому відключили. оце нарешті зашуршали в нього пару гривень і рішив він відновити нет. приходить а йому кажуть про борг в 300 грн.
липень+серпень платив. вер.+жовт.+лист.=борг.
власне послуг йому за ці місяці не надавали і він ними не користувався! чи реально мирно розійтися, розірвати договори і не стягувати борг?
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 20:24 #1525627   #231
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

не платити 300грн і лишитись на ділайнсі - думаю нереально. Забити болт і підключитись до іншого провайдера - реально.
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 20:28 #1525630   #232
contras552
Banned
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Та й відключитись без погашення боргу навряд чи вийде. А не буде платити - будуть вибивати гроші через суд. Краще заплатити вже, і відключатись, бо час не на його стороні.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 20:32 #1525638   #233
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Та й відключитись без погашення боргу навряд чи вийде. А не буде платити - будуть вибивати гроші через суд. Краще заплатити вже. і відключатись, бо час не на його стороні.
не сміши, який суд?? Не заплатив гроші - не надали послугу, не надали послугу - нічо не винен. Ніхто в суд не буде подавати. Не пригадую щоб ділайнс брав паспортні дані і т.д., ім"я можна було вигадати, на останньому договорі (а з ділайнсом я їх переоформляв разів 5-6) я взагалі підпису не ставив, з ким же тоді судитись?
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 20:37 #1525644   #234
contras552
Banned
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
не сміши, який суд?? Не заплатив гроші - не надали послугу, не надали послугу - нічо не винен. Ніхто в суд не буде подавати. Не пригадую щоб ділайнс брав паспортні дані і т.д., ім"я можна було вигадати, на останньому договорі (а з ділайнсом я їх переоформляв разів 5-6) я взагалі підпису не ставив, з ким же тоді судитись?
А, вибачай, не знав. Я не є абонентом Ділайнсу. Я думав, що там такі ж умови при підключенні, як в Інтертелекомі, ну там паспорт, договір з обов"язковими умовами проплати і санкціями в разі його порушення, тощо.

Якась ліва кантора той Ділайнс. Значить, можна не платити, а підключитись до іншого провайдера.

__________________________________________________ _______________________________

Опа! Читай далі пости. Таки прийдеться платити. А ти кажеш не сміши... Вже не смішно...

Востаннє редагував contras552: 14.12.2010 о 22:06.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 21:23 #1525701   #235
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А, вибачай, не знав. Я не є абонентом Ділайнсу. Я думав, що там такі ж умови при підключенні, як в Інтертелекомі, ну там паспорт, договір з обов"язковими умовами проплати і санкціями в разі його порушення, тощо.

Якась ліва кантора той Ділайнс. Значить, можна не платити, а підключитись до іншого провайдера.
скачав з сайту договір. подзвонив до цього чудака і по змісту звірили. договір на сайті і в нього скоріше всього ідентичні. каже якісь та паспортні дані давав.

Цікавлять ці пункти.

4.6. При вичерпанні авансового платежу чи виникненні заборгованості по сплаті за надані послуги протягом
поточного місяця, Провайдер припиняє надання послуг до моменту проведення додаткової оплати. Після
поповнення авансового платежу в достатній сумі для надання послуг, відповідно до обраного пакету, Провайдер
поновлює надання послуг Абоненту протягом 48 годин.

Получається послугу мали припинити і не повинні були нараховувати гроші за користування нетом!!!

А тут на тобі:

4.8. Якщо Абонент у місячний термін після призупинення надання послуг не погасив заборгованість,
Провайдер:
- в односторонньому порядку може розірвати договір з Абонентом;
- стягує заборгованість в судовому порядку з віднесенням на рахунок Абонента всіх витрат,
пов'язаних з судовим процесом.
4.9. За період, протягом якого було припинено надання послуг з вини Абонента, абонентна плата та інші
обов’язкові платежі нараховуються Абоненту в повному обсязі.

З розділу 2:
Призупинення надання послуг – припинення надання телекомунікаційних послуг тимчасово, до усунення
причин, що призвели до цього припинення.

Власне після 2ох місяців оплати він не платив та не користувався нетом, тобто у нього вичерпався авансовий платіж. але плата нараховувалася в повному обсязі.


Може хтось щось порадити? А то зле получається. І нету чувак не хавав і на гроші попав.

Востаннє редагував trasher: 14.12.2010 о 21:38.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 21:29 #1525711   #236
Shhenk
 
Аватар для Shhenk
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
скачав з сайту договір. подзвонив до цього чудака і по змісту звірили. договір на сайті і в нього скоріше всього ідентичні. каже якісь та паспортні дані давав.

Цікавлять цей пункт.

4.6. При вичерпанні авансового платежу чи виникненні заборгованості по сплаті за надані послуги протягом
поточного місяця, Провайдер припиняє надання послуг до моменту проведення додаткової оплати. Після
поповнення авансового платежу в достатній сумі для надання послуг, відповідно до обраного пакету, Провайдер
поновлює надання послуг Абоненту протягом 48 годин.


Получається послугу мали припинити і не повинні були нараховувати гроші за користування нетом!!!

А тут на тобі шось непонятне, може хтось розтолкує:

4.8. Якщо Абонент у місячний термін після призупинення надання послуг не погасив заборгованість,
Провайдер:
- в односторонньому порядку може розірвати договір з Абонентом;
- стягує заборгованість в судовому порядку з віднесенням на рахунок Абонента всіх витрат,
пов'язаних з судовим процесом.
4.9. За період, протягом якого було припинено надання послуг з вини Абонента, абонентна плата та інші
обов’язкові платежі нараховуються Абоненту в повному обсязі.


Може хтось щось порадити? А то зле получається. І нету чувак не хавав і на гроші попав.

Буде мати науку і тепер буде читати, що підписує...
Shhenk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 21:48 #1525746   #237
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

класно швидкість підняли.
думаю над купівлюю 16 вінчестерів по 2 терабайта бо нема куда фільми складувати
Долучені зображення
Тип файлу: jpg dilines.jpg (33.3 КБ, 38 переглядів)
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 22:14 #1525769   #238
newuser
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
люди поможіть шо робити. короче чувак взяв літом інтернет в ділайнса. запллатив 300+ за кабель з тих грошей 150 пішло на аванс.
тариф за 100 грн.
ну він місяць поюзав нет. потім доплатив 50 грн поюзав ше місяць. і так сталося що не міг платити далі, але він не попереджав провайдера в міру своєї дурості і наївності.
ясно шо інтернет йому відключили. оце нарешті зашуршали в нього пару гривень і рішив він відновити нет. приходить а йому кажуть про борг в 300 грн.
липень+серпень платив. вер.+жовт.+лист.=борг.
власне послуг йому за ці місяці не надавали і він ними не користувався! чи реально мирно розійтися, розірвати договори і не стягувати борг?
Щось зовсім не зрозуміло. Я точно знаю що коли наприклад інтернет виключили в вересні за борги то нарахування за жовтень та листопад вже не має. Є тільки нарахування за вересень. Так що нехай йде і пише заяву на Довженка 19 про те що його там не влаштовує.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
класно швидкість підняли.
думаю над купівлюю 16 вінчестерів по 2 терабайта бо нема куда фільми складувати
Все нормально,ніби





Востаннє редагував newuser: 14.12.2010 о 22:18. Причина: Пізніше додано
newuser зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 22:22 #1525790   #239
contras552
Banned
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
Цікавлять ці пункти.

4.6. При вичерпанні авансового платежу чи виникненні заборгованості по сплаті за надані послуги протягом
поточного місяця, Провайдер припиняє надання послуг до моменту проведення додаткової оплати. Після
поповнення авансового платежу в достатній сумі для надання послуг, відповідно до обраного пакету, Провайдер
поновлює надання послуг Абоненту протягом 48 годин.

Получається послугу мали припинити і не повинні були нараховувати гроші за користування нетом!!!
А не так!
При неоплаті надання послуг припиняється, але гроші кожного місяця не перестають нараховуватись (про призупинення нарахування грошей в договорі не сказано). Та й для абонентів, які на контракті\договорі, завжди і всюди так було: користуєшся послугами, чи ні, а абонплата нараховується щомісяця обов"язково. На те він і контракт.

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
Власне після 2ох місяців оплати він не платив та не користувався нетом, тобто у нього вичерпався авансовий платіж. але плата нараховувалася в повному обсязі.
Ну, все вірно, і згідно умов договору.

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
Може хтось щось порадити? А то зле получається. І нету чувак не хавав і на гроші попав.
Порадити можна: заплатити, і не тягнути, бо буде ще дорожче.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від newuser Переглянути допис
Щось зовсім не зрозуміло. Я точно знаю що коли наприклад інтернет виключили в вересні за борги то нарахування за жовтень та листопад вже не має. Є тільки нарахування за вересень.
А це для чого написано (просто так, чи що?):

4.9. За період, протягом якого було припинено надання послуг з вини Абонента, абонентна плата та інші
обов’язкові платежі нараховуються Абоненту в повному обсязі.

Востаннє редагував contras552: 14.12.2010 о 22:23. Причина: Пізніше додано
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 10:27 #1525996   #240
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

ну власне я побачив з договору що послугу перестають надавати при несплаті авансу,а абонплату нараховують далі. Але багато хто мені казав,що їм не нараховували боргів.
Це получається типу ми вам відключаємо воду за борги, але щомісячно всеодно йтимуть відрахування.
Нє шоб пеню зробити якусь. Мда.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:38.