Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сучасні священики: Священики УГКЦ змагаються у слаломі на Буковелі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2013, 20:21 #2168576   #721
wisper
Banned
Типово Відповідь: Сучасні священики: Священики УГКЦ змагаються у слаломі на Буковелі

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Отже вам та вашій церкві байдуже до мене,до того що я не маю можливості отримувати причастя ,бо як ви кажете у протестантів воно не дійсне і ше якимось там додатковими тайнами тішитись не можу ,благодаттю від яких себе обмежую,живу та погибаю в гріхах і вам мене навіть не шкода.Головне шоб закрилась)
саме страшне,шо тобі байдуже!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 21:51 #2168651   #722
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сучасні священики: Священики УГКЦ змагаються у слаломі на Буковелі

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Дурню ви несете, навіть відповідати не хочеться, як дитина мала. Ви краще скажіть ваша ненависть до християнства, ще й зараз походить з любові, чи вже зрозуміли що це не можливо і ніякої любові у вас нема а є лише нанависть?
Я вже колись писала що ви мені нагадуєте інквизиторів часів Середньовіччя, я навіть уявляю вас в чорному плащі з капішоном на очах. Справжній християнин – як тільки чує думку протилежну від своєї зразу навішує ярлики (ідіот, неук, антихрист і т.д) і впадає в праведний гнів.
В мене немає ніякої ненависті до християн, більше того я впевнена, що народу потрібна релігія і християнство не найгірший варіант.
А тепер по суті питання. Хоч яке воно тупе, але опустися до мого рівня і дай відповідь. Коли, по твоєму, ікона є самим богом, а не його зображенням, і чим статуя розпяття чи Діви Марії відрізняється від статуї Перуна?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 03:52 #2168799   #723
Атецпвп
 
Аватар для Атецпвп
Типово Відповідь: Сучасні священики: Священики УГКЦ змагаються у слаломі на Буковелі

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Дурню ви несете, навіть відповідати не хочеться, як дитина мала. Ви краще скажіть ваша ненависть до християнства, ще й зараз походить з любові, чи вже зрозуміли що це не можливо і ніякої любові у вас нема а є лише нанависть?
У вас є любов,любов проливати кров,жодна війна не знищила стільки людей,скільки знищили ви - християни,ваша релігія,то релігія крові,ви її п`єте,їсте людей та задурюєте їм мозок,кажете,що щастя на землі на має,а є воно десь там,на небесах,самі ж ви не цураєтесь жирувати на грішній цій землі,та плотські гріхи вам дуже до вподоби,бо стільки збочинців як в церкві,не має більш ніде.
Атецпвп зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 14:33 #2169126   #724
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Сучасні священики: Священики УГКЦ змагаються у слаломі на Буковелі

Цитата Право священнодійства мають ті люди, котрі отримали апостольське рукоположення а з ним і апостольску владу на здійснення Святих Таїнств!
І що людям з того що священники мають рукоположення? Де духовний досвід? Чому люди не мають більше такого досвіду який був в Мейстера Екхарта, Терези Авільської та інших?
Цитата Є багато священників через яких діє Бог, в тому числі і чуда робить. А ви хочете шоу з чудесами
Ми не хочемо шоу з чудесами ми хочемо самі чудити
Цитата Ви не можете проводити священнодійства
А молитва це не священнодійство? Для чого людині в дома молитися коли вона не має рукопокладення? Я цитав що вісі ці практики позбавлені будь якого реального значення без рукопокладання.
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 15:53 #2235104   #725
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Сучасні священики: Священики УГКЦ змагаються у слаломі на Буковелі



прогресивні греко-католики не зупиняються в своїй прогресивності на черзі духовний стрипденс?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:35.