Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання > Радіоелектроніка

Радіоелектроніка Радіоелектроніка аналогова, цифрова, МК, лампи, комп'ютерна електроніка, для початківців, ремонт, проектування, пошук схем, алгоритми, акустика, вимірювальна техніка, живлення, радіозв'язок, телебачення, промислова електроніка...


Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.05.2012, 12:45 #1943954   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Маємо таку штуку:



Це блок керування домофону, вірніше вихідні контакти. Коли людина прикладає ключ №1 то між контактами Е1 та Д0 виникає короткий імпульс напругою до 12В. Коли ключ №2 то сигнал між контактами Е2 та Д0, коли №13 то між Е3 і Д1 і т.д.
Задача: потрібно зробити так щоб на комп'ютер записувалась інформація коли який ключ приставлявся до зчитувача. Відповідно потрібно спаяти якийсь пристрій який би узгоджував з комп'ютером ці імпульси. Також потрібна програма яка б записувала коли виникали ці імпульси. Бажано звичайно щоб цей пристрій підключався через USB порт та коштував не дорого .От така не простенька задачка...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 15:34 #1944034   #2
<qwerty>
Guest
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Привіт

якщо це БУД-302К-20 і визивна панель БВД-342х (БВД-312х)
то там все передається по RS-232 (9600бод)
коди кнопок - однобайтні
ідентифікатор ключа - ~8 байт

саме простіше (дешевше) - AVR-CDC (ATmega4 - RS232<->USB

бажаю успіхів !!!

дариш мені БВД-312х - виконую завдання
 
Подякував(ла):
pberit (19.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 16:34 #1944066   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Цитата
Допис від <qwerty> Переглянути допис
Привіт

якщо це БУД-302К-20 і визивна панель БВД-342х (БВД-312х)
то там все передається по RS-232 (9600бод)
коди кнопок - однобайтні
ідентифікатор ключа - ~8 байт

саме простіше (дешевше) - AVR-CDC (ATmega4 - RS232<->USB

бажаю успіхів !!!

дариш мені БВД-312х - виконую завдання
Ого! Звідки такі поглибленні знання домофонної тематики??? Якщо не секрет для чого тобі панели 312х?
Чесно кажучи не багато зрозумів, ідея полягає в підключенні чогось до лінії БВД-БУД? Я особисто думав використовувати функцію буда - індикацію ключів, хоча ця ідея мені більше подобається. Скільки буде коштувати реалізація одного такого пристрою (маю на увазі технічна сторона питання)?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 18:19 #1944103   #4
<qwerty>
Guest
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Скільки буде коштувати реалізація одного такого пристрою (маю на увазі технічна сторона питання)?

- якщо просто пересилати на компютер все, що передається між БВД і БУД - я просто спаяю перехідник і прошию його готовою прошивкою - ~50грн
ПК має бути весь час підєднаний до БУД.

- якщо приєднуватись до БУД за потреби і зчитувати < ..інформація коли який ключ приставлявся до зчитувача ..> - треба розробити схему, прошивку - це зовім інші гроші.

Визивна панель посилає до блоку керування тільки ідентифікатор ключа. В ній не прописані привязки між номерами квартир і ключами. Тобто все треба буде "фільтрувати" в програмі на ПК (треба мати ID всіх прописаних ключів).
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 18:31 #1944107   #5
open
Учасник
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Можна, ще простіше купи старий дата-кабель від телефона в них саме такі мікросхеми типу RS-232-> USB Convertor. Якщо хочеш побачити що воно там шле підключаэш до компа і запускаєш HyperTerminal що у Віндовсі любому є. далі тиснеш на кнопки підставляєш ключі і дивишся шо воно там шле.
open зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (19.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 22:06 #1944252   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Я взагалі не знаю чи воно колись мені пригодиться але цікавить реалізація даного питання. Готовий платити, не дуже багато правда, проте... Є готові рішення, наприклад в Айрон Лоджік, але у Візиту є ряд своїх плюсів.

Цитата
Допис від <qwerty> Переглянути допис
- якщо просто пересилати на компютер все, що передається між БВД і БУД - я просто спаяю перехідник і прошию його готовою прошивкою - ~50грн
ПК має бути весь час підєднаний до БУД.
1.А на ПК буде видно в цьому потоку даних який ключ прикладався і в якій годині, чи це буде хаотичний потік?
2.Воно буде працювати з КТМ 602R? Я просто оприділитися не можу - за основу брати таки БУД чи КТМ. Реалізація даної ідея в основному на офісах може пригодитися для обліку працівників- хто коли зайшов, вийшов.

Цитата
Допис від <qwerty> Переглянути допис
- якщо приєднуватись до БУД за потреби і зчитувати < ..інформація коли який ключ приставлявся до зчитувача ..> - треба розробити схему, прошивку - це зовім інші гроші.
Ну це було б взагалі ідеально, питання в ціні. Хоча і першого варіанту мало б бути достатньо.

Цитата
Допис від <qwerty> Переглянути допис
Визивна панель посилає до блоку керування тільки ідентифікатор ключа. В ній не прописані привязки між номерами квартир і ключами. Тобто все треба буде "фільтрувати" в програмі на ПК (треба мати ID всіх прописаних ключів).
А якщо таки використати можливості БУД де є функція посилання сигналу в квартиру ключ якої приклали до зчитувача? Тоді на виході десятків та одиниць приймати цей сигнал і відправляти на ПК?

Готовий платити за любі цікаві ідеї які можуть бути мені корисні!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 11:25 #1944461   #7
<qwerty>
Guest
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Цитата
Допис від <qwerty>
- якщо просто пересилати на компютер все, що передається між БВД і БУД - я просто спаяю перехідник і прошию його готовою прошивкою - ~50грн
ПК має бути весь час підєднаний до БУД.
1.А на ПК буде видно в цьому потоку даних який ключ прикладався і в якій годині, чи це буде хаотичний потік?
2.Воно буде працювати з КТМ 602R? Я просто оприділитися не можу - за основу брати таки БУД чи КТМ. Реалізація даної ідея в основному на офісах може пригодитися для обліку працівників- хто коли зайшов, вийшов.
1 - буде видно всі ключі які прикладались (і прописані і непрописані), час проставлятиме вже програма на ПК (якщо знайде ID ключа в своїй базі прописаних ключів - значить двері відкривались). Можна відслідковувати й те що посилається на індикацію в визивній панелі (не памятаю що там висвічує при прикладанні прописаного ключа до квартири).

2- КТМ більш заточена для даної задачі. Но варіант з перехідником тут не підійде. Саме простіше написати нову прошивку під існуючу схему КТМ-602М з потрібними "поправками". Підключатись до неї можна буде вище згаданим "перехідником", чи по Bluetooth (чуть дорожче від "перехідника"), чи із сторони зчитувача (прикладаєш "сервісний" ключ - у відповідь через біпер на зчитувачі можна отримати всі дані).
 
Подякував(ла):
pberit (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 16:06 #1944586   #8
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Маємо таку штуку:



Це блок керування домофону, вірніше вихідні контакти. Коли людина прикладає ключ №1 то між контактами Е1 та Д0 виникає короткий імпульс напругою до 12В. Коли ключ №2 то сигнал між контактами Е2 та Д0, коли №13 то між Е3 і Д1 і т.д.
Задача: потрібно зробити так щоб на комп'ютер записувалась інформація коли який ключ приставлявся до зчитувача. Відповідно потрібно спаяти якийсь пристрій який би узгоджував з комп'ютером ці імпульси. Також потрібна програма яка б записувала коли виникали ці імпульси. Бажано звичайно щоб цей пристрій підключався через USB порт та коштував не дорого .От така не простенька задачка...
Оце твоє перше саме рішення виконується без проблем, на випадок, якщо воно більш універсальне і якщо виникне бажання зупинятись саме на ньому. Є навіть готова розроблена мікропроцесорна платка, яка під цю задачу підійде. Є корпус під таку платку. Можна розробити софт під контролер, який в памяті буде зберігати всі факти відмикання, і видаватиме їх при встановленні зєднання з компом, або видаватиме постійно якщо зєднання є. Електроніка працює в промисловому діапазоні температур (-30...+40). Вартість такого блочка трохи більше 100 грн виходила коли він в останньому проекті юзався. Софт для компа - тож не проблема. Єдине - якщо це разова задача (типу просто розробити і віддати все, або разова інталяція) - то наш контролерщик навря зацікавиться - роботи дофіга.
Якщо б такі блочки брались періодично за якоюсь договірною ціною - можна пропрацювати.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2012, 18:53 #1944670   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Оце твоє перше саме рішення виконується без проблем, на випадок, якщо воно більш універсальне і якщо виникне бажання зупинятись саме на ньому. Є навіть готова розроблена мікропроцесорна платка, яка під цю задачу підійде. Є корпус під таку платку. Можна розробити софт під контролер, який в памяті буде зберігати всі факти відмикання, і видаватиме їх при встановленні зєднання з компом, або видаватиме постійно якщо зєднання є. Електроніка працює в промисловому діапазоні температур (-30...+40). Вартість такого блочка трохи більше 100 грн виходила коли він в останньому проекті юзався. Софт для компа - тож не проблема. Єдине - якщо це разова задача (типу просто розробити і віддати все, або разова інталяція) - то наш контролерщик навря зацікавиться - роботи дофіга.
Якщо б такі блочки брались періодично за якоюсь договірною ціною - можна пропрацювати.
Сумніваюсь що мені їх буде потрібно багато, тому цікавить варіант який можна було б самому виготовляти при потребі, ну чи замовляти виготовлення при потребі.
Ідея qwerty має ряд переваг над тим що я думав з початку.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2013, 21:12 #2320883   #10
Lemberg
Учасник
Exclamation Відповідь: Радіотехніки та програмісти допоможіть з задачею!

Народ,допоможіть з лабою з комп"ютерних мереж,дуже треба,а я не встигаю!
Lemberg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:27.