Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.02.2011, 11:50 #1573227   #101
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
є ви, ваш друг дитинства і дівчина - стандартний трикутник - дівчина закохана у вас, вам вона нафіг не потрібна, а ваш друг вмирає за дівчиною, але він їй нафіг не тре. Чи зберігається дружба?
А чому дружба має не зберегтися? Я ж на дівчину не реагую, виходячи з умови задачі. То чого друг має на мене ображатись? Він навпаки подякувати має, що я ради нього не ведусь

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
чому хлопці, коли вже не хочуть продовжувати стосунки, практично ніколи (я навіть думаю, шо слово "практично" тут лишнє) не скажуть прямо " Іди на фіг, ти мене задовбала", а надають перевагу просто морозитися
Слово "практично" там не лишнє. Але його варто замінити на "інколи". А от дівчата, до речі, таке творять (в порівнянні з хлопцями) просто-таки в космічних масштабах.

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
справжній друг, з яким пройшов і вогонь і воду набагато цінніше за якусь дівку.
А якщо це не якась дівка, а жінка, з якою ти плануєш проходити вогонь, воду і труби решту життя? Обрати минуле, чи майбутнє?

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Якось не гарно коли дівчина признається в коханні перша
Дурний стереотип. Хіба не приємно почути таке від дівчини її хлопцю?

Востаннє редагував Nemesis-T: 09.02.2011 о 11:59. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 11:51 #1573230   #102
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Така ситуація.Ви одружені( жінка і дитина) але у вас є кахана(ка) і в певний момент дізнаєтись,що обидві вагітні.
Ваші дії....
Складається враження що питання було взято з мексиканського серіалу. Важко відповісти. Хіба бувають в житті такі ситуації? ))
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 11:54 #1573231   #103
LUNA
 
Аватар для LUNA
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Складається враження що питання було взято з мексиканського серіалу. Важко відповісти. Хіба бувають в житті такі ситуації? ))

Думаю ,що бувають.
Хоча нікому цього не бажаю.
LUNA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 11:57 #1573232   #104
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Дурний стереотип. Хіба не приємно почути таке від дівчини її хлопцю?
Чому зразу дурний? Мені було б ніяково, коли б, моя дівчина призналась мені в коханні першою. Для тебе це так для мене так.
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 11:58 #1573234   #105
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1.чи готові ви припинити спілкування з найкращою подругою, якщо ваша дівчина попросить?
2. будете ревнувати дівчину до її найкращого дурга, котрий був до вас в її житті ?
3. чи подобаються вам довгі нарощені нігті ( це потребує не малих коштів , часу і звикання .. цікаво чи не дарма стараються) ?
4. що для вас стоїть на першому місці кохана дівчина чи друзі?
1. Готовий.
2. Якщо я припиню задля дівчини зустрічатися з кращою подругою, то моя дівчина тим більше свого друга вже не побачить
3. Дарма стараєтесь. Фетиш нігтів не дуже популярний. Будь ласка, ПРИПИНІТЬ РОБИТИ З РУК КІГТІ ОРЛА! От Фут-фетиш зовсім інша справа. Про груди взагалі мовчу
4. Не бачу причин вибирати. Дуже бісять такі пари. Кажеш другу йдем на шашлик, а він у відповідь - моя дівчина не може, тому я не йду, бо обідиться. Бредняк. Ти не можеш, то чого привязувати партнера до себе? Хіба якщо хвора, потрібний догляд чи щось в такім роді, то партнер сам повинен залишитись доглядати, але не через боязнь образи.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 12:12 #1573253   #106
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Це реальна історія. Чоловік тимчасово залишився без роботи -часи важкі а жінка сидить в декреті (дитині 1 рік). Вона має гарну роботу(посаду) і якби пішла на роботу то забезпечувала б сімю. він категорично проти, перебиваються копійками.Обоє старші- під 40.
Ви б погодились сидіти в декреті (Відсутність заробітків може трапитись з любим)
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 12:14 #1573255   #107
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Така ситуація.Ви одружені( жінка і дитина) але у вас є кахана(ка) і в певний момент дізнаєтись,що обидві вагітні.
Ваші дії....
прокидаюсь, снідаю і йду на роботу.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 6:
cheesy (09.02.2011), DDD&bluz (19.02.2011), Dinara (09.02.2011), Morel (18.02.2011), Victor_te (11.02.2011), Джалка (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 12:23 #1573267   #108
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Ви б погодились сидіти в декреті (Відсутність заробітків може трапитись з любим)
Погодився. Чому дурні стереотипи мають мішати мені жити краще? Ніхто ж не говорить про те, щоб постійно сидіти на жіночих плечах, але якщо на даний момент така ситуація, то хулі розкидатися своїми амбіціями, чи йти на поводу в сраних моралістів?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (09.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 12:35 #1573276   #109
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Питання до хлопців

1. Це з розділу дитинства - просто б пояснив все дівчині. а з другом залишилибся друзями.

2, Також. якось по дитячому. хоча всяко є. Якщо хлопець дійсно хлопець. або мужчина - то просто все пояснить і розійдуться. Якщо слабохарактєрний - то буде морозитись. Хояа може ще бути юним і незнати як себе поводити в таких ситуаціях. Але є такі чоловіки як коти - коли мають хорошу хату. хочуть всю ніч ганяти за чужими кицьками, проводити розборки за "свою територію" а на ранок прийти додому замахані щоб їх нагодували, обігріли. погладили і залишили в спокої.

3,
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
такево :
1. Чи будеш зустрічатись з дівчиною вищою за себе ?
2. Якщо в неї погані зуби, вона може розраховувати на побачення ?
3. Чи буш зустрічатись з дівчиною, яка палить ?
4. Будешь зустрічатися з дівчиною в якоє є хлопець ?
1. в мене 192 см росту. З вищими за себе незустрічався.
2. незустрічався з такими
3. дружина палила поки зустрічались. після весілля перестала палити. зараз непалить і каже що навіть противно як чує запах. Думаю багатьом розум в голову приходить з віком.
4. зустрічався з тими в кого були хлопці, навіть були випадки з тими в кого були чоловіки.

3, В більшості було що в нас були спільні друзі і компанії і якщо двіжували то разом.

4.
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1.чи готові ви припинити спілкування з найкращою подругою, якщо ваша дівчина попросить?
2. будете ревнувати дівчину до її найкращого дурга, котрий був до вас в її житті ?
3. чи подобаються вам довгі нарощені нігті ( це потребує не малих коштів , часу і звикання .. цікаво чи не дарма стараються) ?
4. що для вас стоїть на першому місці кохана дівчина чи друзі ? попробую пояснити ситуацію. свято на яке друг вас покликав, але в силу певних осбставин, дівчина не може (захворіла припустимо) чи не хоче піти . ви залишаєтесь з нею чи йдете до друга ? дуже багато "але" .. але бажано відповісти лаканічно.
5. зі скількома дівчатами у вас були серйозні стосунки
1. Якщо дівчина розумна і впевнена в собі - то думаю нічого проти нематиме.
2. Якщо хтось був в її житті то не друг - такого неіснує. Якщо друг - то просто друг( а не був в її житті) Якщо друг - то ні не ревнуватиму. Якщо колишній хлопець - то з таким просто гоорили як мужчини, і вони самі нехотіли бути в її житті.
3. Ні.
4. Кохана людина завжди на першому місці.
5. Накільки тепер розумію - то тільки з 1. Все решту було так - мимольотні связі.

5. Ті, кого люблю - несидять на цьому форумі.

6. Думаю зійшлися б на тому, що коту треба вирізати кігті і все б стало на свої місця. Ну або кіт би жив в клітці. Хоча в мене зараз дома коти приходять до хати лише їсти і погрітись.

7. Я б був радий, дуже нелюблю тупих людей, тільки той хто глибоко сумнівається в собі нелюбить мудрих друзів, мудрих дівчат і тд. Це поняття дуже відносне - рівень освіти, наукові звання і тд - неговорять що людина розумніша за когось. Хтось може краще знати одну галузь. хтось краще другу.

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1. змогли б ви пробачити зраду своїй коханій дівчині?
2. скільки разів в житті ви по-справжньому кохали? які у вас залишилися спогади?
3.що вас більш за все нервує в жінках?
4. чи легко признатися дівчині в коханні ?
5. влаштує вас, якщо жінка буде заробляти більше, і грубо кажучи, вас забезпечувати. чи будете намагатись виправити ситуацію чи ні ?
6. будете добиватися дівчину, яка вам дужжже симпатична, якщо у неї є хлопець?
1. Ні.
2. 1.
3. Нафіга мене таскати через весь ринок в час пік, щоб показати сумочку яка їй несеподобалась. - ну от все в цьому роді.
4. так.
5. Думаю влаштовувало б - старався б або сам заробляти більше, або взяти на себе утримання будинку та виховання дітей.
6. Вже було - якщо почуття справжні - варто навіть добиватися дочки якогось арабського шейха.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
№7
що означає, коли хлопець з яким тільки-тільки зав"язались стосунки "мімальотом" говорить про спільну дитину?
(розкажіть про всі скриті мотиви )
Що в нього постало гостре питання - або дитина або військоммат і він незнає що гірше.

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
у вас є дівчина і робота,на обох часу не вистачає,дівчина все частіше починає проводити вечора за межами дому,ваші дії:
а)зробите дитину,щоб мала чим зайнятись
б)розірвете усі стосунки з нею
в)поміняєте роботу
г)ваш варіант
Такого бути неможе. Та дівчина або для галочки - щоб не думали що чоловік гамасєк і щоб було з ким час від часу перепихнутись. Або в чоловіка є хтось на тсороні а дівчині/дружині парить що в нього роботи нєвпроворот.

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Питання:а у всіх осіб чоловічої статті є фантазія переспати одразу з двома дівчатками?
Припустім,так,є у вас є таке бажання,але тут дівчина дає зустрічну пропозицію,що вона виконує вашу фантазію(дві дівчинки і хлопчик),а ви її(дівчинка і 2 хлопчика),ваші дії
такі фантазії виникали лише по юності. Зараз всі свої фантазії повністю втілюємо з дружиною. Проте навіть як казала одна з моїх подруг - хлопчик і 2 дівчинки якось навіть для самої звучить заманчиво, а дівчинка і 2 хлопчики викликає огиду.

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Цікаво але незручно спитати: займаючись коханням ви думаєте про дану дівчину, про якусь іншу чи взагалі ні про що не думаєте а може що кран в ванній тече(наприклад) ?
Всяко буває. Але переважно, вся увага і думки на досягненні спільного задоволення.

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Як ставитись до дівчат ,які вас дрбиваються?
Смотря для чого добиваються. Був випадок. Поки мотиви співпадали - опору не чинив, коли вже дівчинка почала перегинати палку - файно розійшлись.

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Хто перший має признаватись в коханні дівчина чи хлопець?
Той хто швидше і сильніше закохався і кого більше мучать сумніви "що дальше робити?".

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Така ситуація.Ви одружені( жінка і дитина) але у вас є кахана(ка) і в певний момент дізнаєтись,що обидві вагітні.
Ваші дії....
Нема в мене такої ситуації. Я просто одружений і мене жінка і дитина а каханка мені ***. непотрібна. Коте треба ще каханку - мав би мати можливість переїхати в ОАЕ купити там хату і мати настільки психологічної підготовки щоб вмовити жінку і каханку жити нормальною шведською сімєю.

Здається на всі відповів. Більшість відповідей до хлопців - тому відповідав так як було раніше (до одруження) хоча деякі відповіді основані на теперішньому досвіді.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Demetra (09.02.2011), Dinara (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 13:51 #1573349   #110
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Питання:а у всіх осіб чоловічої статті є фантазія переспати одразу з двома дівчатками?
Припустім,так,є у вас є таке бажання,але тут дівчина дає зустрічну пропозицію,що вона виконує вашу фантазію(дві дівчинки і хлопчик),а ви її(дівчинка і 2 хлопчика),ваші дії
Ну першим ділом нажруся солодкого, ДУЖЕ БАГАТО СОЛОДКОГО. Так, на всякий випадок

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Як ставитись до дівчат ,які вас дрбиваються?
А я за рахунок таких тільки і живу. Занадто я лінивий щоб самому за дівчатами бігати. Зазвичай вони за мною. Ну не бігають, але "ходять" так би мовити.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Така ситуація.Ви одружені( жінка і дитина) але у вас є кахана(ка) і в певний момент дізнаєтись,що обидві вагітні.
Ваші дії....
Миттю пишу заяву на роботі щоб мене перевели на зарплату в конверті. Ложив я віддавати значну частину зарплати на аліменти.

Востаннє редагував erazel: 09.02.2011 о 13:51. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 14:06 #1573374   #111
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Миттю пишу заяву на роботі щоб мене перевели на зарплату в конверті. Ложив я віддавати значну частину зарплати на аліменти.
оце і є справжня диванна теорія.
в реалі якщо в тебе буде дитина - то ти їй нирку віддаш, не те щоб зарплату.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (10.02.2011), LeO (10.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 14:20 #1573387   #112
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Питання до хлопців

сім самураїв

Не у всіх батьківське почуття розвинуте як у тебе
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 14:30 #1573396   #113
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
сім самураїв

Не у всіх батьківське почуття розвинуте як у тебе
так, середньостатистичний мужичок ше в дитини забере,шоб свою, спиту, поміняти
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (10.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 15:18 #1573437   #114
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Миттю пишу заяву на роботі щоб мене перевели на зарплату в конверті.
От воно як робиться... А я, дурний, навіть не здогадувався що тре заяву написати.

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ложив я віддавати значну частину зарплати на аліменти.
Це слід розуміти : "Ложив я віддавати свої кровно зароблені гроші на утримання своєї ж дитини".
Я розумію, ти хтів пожартувати, але, чогось мені здається, над такими жартами переважна більшість людей не сміється...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 4:
@NYKey (10.02.2011), cheesy (09.02.2011), Niusa (11.02.2011), Джалка (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 16:07 #1573471   #115
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
в реалі якщо в тебе буде дитина - то ти їй нирку віддаш, не те щоб зарплату.
Невеличке уточнення - ти про свою нирку говориш чи чужу?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
От воно як робиться... А я, дурний, навіть не здогадувався що тре заяву написати.
Ну напишу/попрошу/договорюсь. Не придирайся до слів.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
оце і є справжня диванна теорія.
в реалі якщо в тебе буде дитина - то ти їй нирку віддаш, не те щоб зарплату.
Ееех, наївний ти. Якби так було насправді то б небуло так багато уклоністів від аліментів.

Востаннє редагував erazel: 09.02.2011 о 16:08. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 20:25 #1573673   #116
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Возможны 2 варианта.
а) если баба sexy, то ее буду трахать, а друга - утешать. Ну, там, типа "... все бабы - ..." и т.д. и т.п.
б) если баба страшная то постараюсь сделать все чтобы они были вместе. Ведь друг ее любит!!!! А потом на свадьбе друга и этой кикиморы буду кричать "Горько!" и "Многая л1та!" ,потом сниму одну из дружек (посимпотичнее) и буду трахать ее.
john smith зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 7
Btc (11.02.2011), LeO (10.02.2011), nadan (09.02.2011), Niusa (11.02.2011), Romko_7 (10.02.2011), voska (09.02.2011), Vushenka19 (09.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 07:41 #1573880   #117
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Тобто для тебе критерієм буде краса дівчини а не міцність дружби? Ворогу такого друга не побажаєш
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 09:21 #1573964   #118
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від john smith Переглянути допис
Возможны 2 варианта.
а) если баба sexy, то ее буду трахать, а друга - утешать. Ну, там, типа "... все бабы - ..." и т.д. и т.п.
б) если баба страшная то постараюсь сделать все чтобы они были вместе. Ведь друг ее любит!!!! А потом на свадьбе друга и этой кикиморы буду кричать "Горько!" и "Многая л1та!" ,потом сниму одну из дружек (посимпотичнее) и буду трахать ее.
Потєхін, ти тоже читаєш форум?!
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 09:31 #1573973   #119
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Питання:а у всіх осіб чоловічої статті є фантазія переспати одразу з двома дівчатками?
Припустім,так,є у вас є таке бажання,але тут дівчина дає зустрічну пропозицію,що вона виконує вашу фантазію(дві дівчинки і хлопчик),а ви її(дівчинка і 2 хлопчика),ваші дії
1.Не у всіх
2.Якщо відносини базуються не тільки на сексі, такі бажання взагалі не виникатимуть

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Цікаво але незручно спитати: займаючись коханням ви думаєте про дану дівчину, про якусь іншу чи взагалі ні про що не думаєте а може що кран в ванній тече(наприклад) ?
Контрас написав в точку.Буває, що зосесреджуєшся на процесі, буває, що згадую весь склад тієї чи іншої команди

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Як ставитись до дівчат ,які вас дрбиваються?
це рідкість, але якщо це надто відкрито, то негативно.

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Хто перший має признаватись в коханні дівчина чи хлопець?
Хотілось би, щоб дівчина.Але зобов"язаний хлопець

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Така ситуація.Ви одружені( жінка і дитина) але у вас є кахана(ка) і в певний момент дізнаєтись,що обидві вагітні.
Ваші дії....
Наразі на 100% впевнений, що ці дві жінки поєднуватимуться в одній.(проте Завжди існує хай і найменша, проте ймовірність (в наш час ні в чому не можна бути впевненим на всі 100), що такого не буде)Тому радітиму.Хай краще одна, але дівйнею вагітна буде

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Це реальна історія. Чоловік тимчасово залишився без роботи -часи важкі а жінка сидить в декреті (дитині 1 рік). Вона має гарну роботу(посаду) і якби пішла на роботу то забезпечувала б сімю. він категорично проти, перебиваються копійками.Обоє старші- під 40.
Ви б погодились сидіти в декреті (Відсутність заробітків може трапитись з любим)
якби за 40, думаю, так.Парлельно б щось підшуковав для роботи на дому.
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 10:32 #1574043   #120
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
1Хай краще одна, але дівйнею вагітна буде
Жінки ітак під час родів згадують чоловіків незлим тихим матом. а тут тобі так гикатися буде що життя немиле стане
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (10.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:39.