Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.02.2011, 17:14 #1577732   #141
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
будь ти хоч 200 раз поряд, від болі це жінку не позбавить.
Болі ні,але морально легко, коли поряд близька людинаІ акушерку покличе і лікарю наганяя випеше,бо по пів години той трендить по телефону...За руку візьме і заспокоїть.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 20:20 #1577930   #142
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

ніколи не відносив себе до боягузів...і мало що боюся робити, але бути присутнім на родах - це щось для мене страшновате.

можливо колись зміню свою думку
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (17.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 20:24 #1577934   #143
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
будь ти хоч 200 раз поряд, від болі це жінку не позбавить.
ти не правий. але мені впадло пояснювати чому)
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 5:
@NYKey (16.02.2011), AHgpyxa (15.02.2011), cheesy (14.02.2011), Jane Doe (16.02.2011), Джалка (14.02.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 21:51 #1578046   #144
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Перед "великим святом"
Що обирете день Валентина з дівчиною чи поїздку ну наприклад до родичів яких не бачили рік?
Поїздку з дівчиною до родичів яких не бачили рік.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 03:27 #1578164   #145
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
А я зразу підкину питання №2 , щоб веселіше писалося

чому хлопці, коли вже не хочуть продовжувати стосунки, практично ніколи ( я навіть думаю, шо слово "практично" тут лишнє) не скажуть прямо " Іди на фіг, ти мене задовбала", а надають перевагу просто морозитися, не дзвонити, уникати розмов на ту тему, так собі тихо злиняти, роблячи вигляд шо " Всьо кльово, ти шо, маленька??!! Просто занятий пісєц як, і телефон в унітаз впав, всі номери стерло. Шо???? Нє,не бачив від тебе 145 пропущених дзвінків! "
Невже важко сказати всьо чесно, вибираючи вирази, шоб не образити???

Не заперечую, дівчата теж так чинять, але не в таких масштабах, та й тема тут про питання до хлопців
Вони брешуть вам, д1вчата, з двох причин:

1) тому що вони - его1сти. Вони плювати хот1ли на вас 1 ваш1 почуття.
2) тому що брехати набагато легше, н1ж сказати правду. Для того, щоб чесно та в1дверто пояснити д1вчин1 ситуац1ю, що склалася, хлопцю треба ( як м1н1мум) бути мужньою, вольовою та розумною людиною. Зрозум1ло, що в голов1 повинно бути б1льше, н1ж одна звивина для того, щоб виразити сво1 емоц11 та почуття ( або в1тсутн1сть останн1х ) в адекватн1й словесн1й форм1. Я маю на уваз1 щиро, культурно, тактовно. А тепер подумайте : а чи багато у вас знайомих хлопц1в в яких наявн1 вищеперерахован1 якост1????
А для брехн1 вс1 ц1 якост1 на хрен НЕ ПОТР1БН1. В1дкрив соб1 рота - 1 ч1р1каэ, як той соловейко.

Тому маэмо те, що маэмо.
john smith зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (16.02.2011), Джалка (15.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 10:01 #1578279   #146
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А ти що вже рожав? Я говорю про звичайний тілесний біль. І будь ти поряд, будь ти за тисячу км жінці від того легше не стане. Вот висреш баскетбольний мяч тоді й поговоримо.
Так. І повір, якщо знати що робити. як і коли - то фізичний біль можна зменшити в рази. А будь ти за пару тис км - то жінка мало того що нематиме ніякої допомоги і підтримки - то щей думатиме, що вона одна і нікому непотрібна.
Доказувати і спорити можна багато, але бачачи що ти можеш зрозуміти і розуміючи твоє мислення - на тепер ти незможеш всього сприйняти.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 15:41 #1578632   #147
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
але бути присутнім на родах - це щось для мене страшновате.
Непрася, колись ти вже був присутній при родах. І нічого, пережив. Правда, бачу, на півроку, від шоку, розучився говорити і ходити
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 15:48 #1578643   #148
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Питання до хлопців

питання № 11 (номер тупо наугад )
як ставитесь до подарунків/фото/откриток і т.д. що залишились у вашої дівчини від колишнього?
Наприклад, підписана книга - ну ж не викинеш...
фотографії юних років не палити ж...
а?
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 15:59 #1578659   #149
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
питання № 11 (номер тупо наугад )
як ставитесь до подарунків/фото/откриток і т.д. що залишились у вашої дівчини від колишнього?
Наприклад, підписана книга - ну ж не викинеш...
фотографії юних років не палити ж...
а?
о, такі реліквії, по закінченню стосунків потрібно зібрати докупи і скласти в коробку, на якій маркером написати "Ухажор №11" (номер тупо наугад) і заховати подалі з очей- і своїх і свого хлопця, з яким зараз. І переглядати- ностальгувати виключно в паузах між кавалєрами
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
220vv (17.02.2011), Dinara (16.02.2011), VT (07.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 16:10 #1578673   #150
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
о, такі реліквії, по закінченню стосунків потрібно зібрати докупи і скласти в коробку, на якій маркером написати "Ухажор №11" (номер тупо наугад) і заховати подалі з очей- і своїх і свого хлопця, з яким зараз. І переглядати- ностальгувати виключно в паузах між кавалєрами
ооооо)))ну а якшо реліквії у вигляді шубок,машинок,цепочок,парфумів(кому як повезе),то не дуже хочеться кудись їх никати))).А,знаю,треба повернути,напевно,тому,хто їх дарував?)))
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 16:23 #1578680   #151
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
питання № 11 (номер тупо наугад )
як ставитесь до подарунків/фото/откриток і т.д. що залишились у вашої дівчини від колишнього?
Наприклад, підписана книга - ну ж не викинеш...
фотографії юних років не палити ж...
а?
Та нехай лежать, вони їсти не просять...
А з іншого боку, всяке буває... Краще заховати від очей подалі, чоб не бачили ні він, ні вона. Від неї - щоб ностальгія часом не мучила, від нього - щоб десь, глибоко в його душі, маленька мишка не гризла.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 16:23 #1578681   #152
Igorka
Guest
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
ооооо)))ну а якшо реліквії у вигляді шубок,машинок,цепочок,парфумів(кому як повезе),то не дуже хочеться кудись їх никати))).А,знаю,треба повернути,напевно,тому,хто їх дарував?)))
Ну чому зразу повернути? Раз дарував, то від щирого серця, а у випадку першої ж маленької сварки повертати все назад... Не розумію і не хочу розуміти, це ж дуже погано, і доводить, що ніяких почуттів на час, коли дарувались подарунки НЕ БУЛО!!! ТАК НЕ МОЖНА!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 18:28 #1578793   #153
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата erazel - 16:42 15.02.2011
Ось, ось, теж хочу почути. Звісно морально це підтримає, але морально то морально, а від фізичного воно не спасе.
ладно, я сьогодні більш натхненний)
я розумію, шо тобі, як Заслуженому егоїсту України, важко зрозуміти вплив однієї людини на іншу, але тим не менше.
спробуй уявити собі дві ситуації - тебе болить голова вдома на дивані і тебе болить голова внизу під будинком на сміттярці, в одній сорочці. як думаєш, чи однаково тебе буде боліти голова і чи однакові будуть муки? правильно, різні, бо до безпосередньої реакції організму додається вплив оточуючих факторів, котрі в сукупності і визначать твій стан.
так от в деяких людей (о, які нісенітніці, ага)) - є люди, котрі можуть їм згладити багато дискомфртних переживань і перетворити "сміттярку на затишний диван."
в психології є такий термін -емпатія. здатність до співпереживання. а співпереживання для іншої, нормальної людини може виявитись неабияким обезболюючим.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 8:
AHgpyxa (16.02.2011), andrey_ko (16.02.2011), cheesy (15.02.2011), Манюня (15.02.2011), Jane Doe (16.02.2011), voska (17.02.2011), VT (07.03.2011), Джалка (15.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 09:16 #1579205   #154
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

erazel, при чому тут солідарність.
Приклад з особистого життя. Початок осені в мене були трошки проблеми з серцем. (напружене літо, без відпустки, нерви). Просто вночі не міг заснути, відчував як серце страшенно калатає. Жінка відправила в іншу кімнату, щоб хоч нормально виспався, бо з нами немовля місячне в кімнаті. Так от, лежачи самому набагато гірше було в спокою зі своїми болячками, ніж з жінкою і синочком поряд. Власне, подушку під руки і назад до жінки ))
Людина в своїх болячках, страхах намагається наблизитись до своїх близьких, рідних і це реально допомагає.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
@NYKey (16.02.2011), Jane Doe (16.02.2011), Джалка (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 10:10 #1579250   #155
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
erazel, при чому тут солідарність.
Приклад з особистого життя. Початок осені в мене були трошки проблеми з серцем. (напружене літо, без відпустки, нерви). Просто вночі не міг заснути, відчував як серце страшенно калатає. Жінка відправила в іншу кімнату, щоб хоч нормально виспався, бо з нами немовля місячне в кімнаті. Так от, лежачи самому набагато гірше було в спокою зі своїми болячками, ніж з жінкою і синочком поряд. Власне, подушку під руки і назад до жінки ))
Людина в своїх болячках, страхах намагається наблизитись до своїх близьких, рідних і це реально допомагає.
Біс його зна. Я хочу бачити колись з близьких лиш тоді коли страшно(відчуття захищеності і т.д.) А от коли боляче то навпаки люблю бути насамоті, щоб ніхто не дратував і щоб я ні на кого не кидався. Коли мене дістає біль(зуби, рани і т.д.) то навпаки закриваюсь в кімнаті подільше від всіх. Так що все ж - при емоційній важкості люди поряд допоможуть. ПРи фізичній - краще самому.\

І взагалі, такого зборища зануд ще треба пошукати. Я написав про звичайний біль при родах і про те що від болю жінки часто чоловіків згадують незлим тихим матом, а тут налетіли всякі "сочуствующі" і почали нудити що коли чоловік поряд то жінці не так вже й боляче. НУДИСТИ блін, вам би тільки по нудити.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 10:13 #1579254   #156
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
питання № 11 (номер тупо наугад )
як ставитесь до подарунків/фото/откриток і т.д. що залишились у вашої дівчини від колишнього?
Наприклад, підписана книга - ну ж не викинеш...
фотографії юних років не палити ж...
а?
цілком нормально, як і вона до речей, подарованих колишніми.Хоча...Навіть не так. Скажімо так: з її колишнім в досить нормальних відносинах, і ніц не маю проти реліквій.Проте \ один ведмедик плюшевий, подарований одним екс-залицяльником, якого я ненавиджу (ведмедика(хоча й від екс-залицяльника не в захваті, хоч і жодного разу не бачив)).Дівчина пропонувала віддати того ведмедика своїй племінниці, бачучи, що він мене нервує, але я відмовився.Чому?Та бо інших плюшевих ведмедиків пинати ногами якось щкода, а цього - зовсім ні

Трохи поофтоплю стосовно присутності при родах - однозначно таке підтримую, незваєаючи на можливість вперше почути мати в свою сторону з боку коханої
Андруха і сім самураїв, я так розумію, ви були присутні при пологах своїх дружин, при цьому гресії з їх боку в ваш бік не побачили.Припускаю, що у вас дружини просто дуже терплячі.Принаймі більшість знайомих, хто був в таких ситуаціях кажуть, що жінки матерять їх на чому світ своїть і клянуться, що більше з ними в ліжко не ляжутьХоча, знову ж таки, думаю, це залежить від того, наскільки важко пологи проходять і наскільки, як вище писав, терпляча і стримана дружина.
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 10:16 #1579257   #157
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Принаймі більшість знайомих, хто був в таких ситуаціях кажуть, що жінки матерять їх на чому світ своїть і клянуться, що більше з ними в ліжко не ляжуть
ось про це я і писав, а ви тут розвели, блін, холівар
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 10:40 #1579274   #158
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ніколи не відносив себе до боягузів...і мало що боюся робити, але бути присутнім на родах - це щось для мене страшновате.

можливо колись зміню свою думку
О, і я думала, що мій чоловік з таких, тому на його пропозицію бути на родах сказала "ні". Наслухалась. як під час родів лікарі кидають породіль і зігрібають з підлоги чоловіків, то я вирішила поберигти нерви свого мужа. Але він так стояв на своєму, шо не витрамила, і вирішила раз так сильно хоче, то хай йде. І все в нас було ок. Я не з тих, що верещали на весь роддом (хоча стоматолога боюсь гірше смерті, а тут мовчала як мишка), а чоловік не говорив дурного, а полегшував біль масажем спини, той не чув ніяких матюків. І взагалі найбільша помилка чоловіків, то якщо вони під час переймів кажуть жінці шось типу - "Потерпи, я знаю як то боляче" і тоді починаються "А шо ти там знаєш" і т.д і т.п. Доречі, мій чоловік дуже пишається тим що першим взяв донечку на руки, а вдома і памперси міняв, і спати вкладав, тільки що грудьми не годував . Моя дитина, то справжня татова доця, і нема меж її щастю як тато приходить ввечері додому .
Пе.Се. Йолькі якась інструкція для майбутніх татусів вийшла .

Востаннє редагував Jane Doe: 16.02.2011 о 10:54.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 3:
@NYKey (17.02.2011), andrey_ko (16.02.2011), ШТЕУД (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 10:44 #1579277   #159
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Андруха і сім самураїв, я так розумію, ви були присутні при пологах своїх дружин, при цьому гресії з їх боку в ваш бік не побачили.Припускаю, що у вас дружини просто дуже терплячі.Принаймі більшість знайомих, хто був в таких ситуаціях кажуть, що жінки матерять їх на чому світ своїть і клянуться, що більше з ними в ліжко не ляжутьХоча, знову ж таки, думаю, це залежить від того, наскільки важко пологи проходять і наскільки, як вище писав, терпляча і стримана дружина.
А я ,чомусь,не маю бажання,щоб при моїх пологаї був присутній чоловік,нехай собі на коридорі чекає і переживає.
Були випадки,коли чоловіки після спільних родів,надивившись на те все,почали відчувати відразу до жіночої цейсаме.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2011, 10:47 #1579279   #160
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Щодо присутності на родах, скажу також, що кожна жінка має своє бачення цього. Особисто моя була проти, щоб я був там. І ніякі мої доводи не мали жодного значення.
Я був такий сміливий аж доки на зайшов в роддом і не почув як там кричать і як то страшно, особливо чоловіку . І, якщо чесно собі признатись, був в душі радий, що жінка так вирішила, хоча і вважаю, що чоловіча підтримка необхідна.

Трошки оффтопу

You have NO idea how much this hurts!
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (17.02.2011), Jane Doe (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:21.