Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Свідки Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2013, 14:06 #2203319   #81
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Взагалі-то я писав як приклад зі словом "стримуватися".
Використовувати наркотики в медицині можна.
ну і звісно,пояснень не буде.
просто можна і протсо не можна.
а головним аргументом буде - "БО ТАК"...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 14:51 #2203334   #82
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
То це ти пускаєш плітки від імені Української держави? А яка в тебе посада, щоб робити такі заяви? Чи ти про свою посаду теж збрехав?

У Вас телевізор є?Якщо є,то уважніше його дивіться!

Навіть Свідки Єгови не пхаються до того,яка в мене посада,тим більше це питання не Ваше!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 14:57 #2203337   #83
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Навіть Свідки Єгови не пхаються до того,яка в мене посада,тим більше це питання не Ваше!
Бачу повипендрюватися,то у вас,свідків, в крові.
Кому ти треба,разом з своєю посадою..?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 17:41 #2203416   #84
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А про свідків нічого не хочете сказати, дати відповідь на запитання?
Новак,ваші запитання,як дві краплі води схожі на запитання того,хто прикидається "добродієм" і каже:
"Чи Бог наказав: Не їжте з усякого дерева раю?
(Буття 3:1)
або:
"Чи ж Йов дармо боїться Бога?"
Тому вам ніхто не хоче відповідати!




Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1. Чи утримуються свідки від наркотичних речовин завжди?
Яку асоціацію викликають у вас слова:
Наркоман.
Наркоторговець.
Наркоторгівля?
Судячи із вашого запитання,наркоман ,то є людина,яка приймає знеболююче,наркоторговець,то є аптекар,бо він продає обезболюючі ліки, а наркоторгівля,то є всі фармацевтичні компанії? Щиро надіюсь,що ви так не гадаєте,чи не так? От і Лео,думаю, під "наркотичними речовинами" мав на увазі саме те,яку асоціацію викликає це слово(наркотик), а не те,що воно може означати!


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
2. Існують медичні показання для введення людині крові (в т.ч. власної, зібраної наперед).
Свідки від цього категорично відмовляються.

Чому?
Вам мало застереження "утримуватись від крові",про яке записано в Євангелії? Кожна людина сама в праві обирати як і чим їй лікуватись!
Закон України «Про права пацієнтів в Україні»

Чи ви хочете позбавити нас такого права?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ozzy (10.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 18:08 #2203426   #85
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
ну і звісно,пояснень не буде.
просто можна і протсо не можна.
а головним аргументом буде - "БО ТАК"...
ппц.
де була така аргументація?))))грунтовна)))))))
ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 21:49 #2203590   #86
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Судячи із вашого запитання,наркоман ,то є людина,яка приймає знеболююче,наркоторговець,то є аптекар,бо він продає обезболюючі ліки, а наркоторгівля,то є всі фармацевтичні компанії? Щиро надіюсь,що ви так не гадаєте,чи не так? От і Лео,думаю, під "наркотичними речовинами" мав на увазі саме те,яку асоціацію викликає це слово(наркотик), а не те,що воно може означати!
Тобто у випадку наркотиків ви розділяєте побутове і медичне споживання, а у випадку крові об'єднуєте, і лікар у вас стає поваром. Так?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Чи ви хочете позбавити нас такого права?
Ви маєте право і з даху спригнути, але не вчити цьому інших людей.

Востаннє редагував frhfnthy: 10.05.2013 о 22:19.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (11.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 23:31 #2203746   #87
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
У Вас телевізор є?Якщо є,то уважніше його дивіться!
Ну ти й брехло! Ляпнув про закон заборони переливання крові, якого нема і бути не може, а тепер відмазуєшся? Я телевізор дивлюся і в інтернеті шукав - ніякого подібного закону нема і не планується! А ти просто брехло напищенне, надувся як індик, і бундючо заявляє:
"Я Вам це заявляю,як людина наділеня неабиякою владою з людської точки зору від позиції Української держави,а не Свідків Єгови."
Клоун ти а не "наділений владою"!

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Навіть Свідки Єгови не пхаються до того,яка в мене посада,тим більше це питання не Ваше!
Та мені по барабану твоя посада, просто цікаво на який щабель може зійти людина, в якої абсолютно відсутній розум і знання!

Востаннє редагував Андрій Іванович: 10.05.2013 о 23:31. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (15.05.2013), Сомбра (10.05.2013), wisper (11.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2013, 23:34 #2203750   #88
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Навіть Свідки Єгови не пхаються до того,яка в мене посада,тим більше це питання не Ваше!
клякати на коліна чи як??? А шо значить НАВІТЬ Свідки?? вони вищі чимось))
Злізай з свого трону, будь проще, тут люди прості можуть і послати за випендрьож.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Андрій Іванович (10.05.2013), Ікебан (10.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 00:06 #2203761   #89
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви маєте право і з даху спригнути, але не вчити цьому інших людей.
Ісус сказав, щоб ішли і навчали. Хто тоді має навчати?

Та і я не вважаю, що дорослу людину можна чомусь навчити. Може бути обговорення на основі Біблії. Навчати можна власних дітей. Навряд чи подібне вийде з дорослою особою.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
клякати на коліна чи як??? А шо значить НАВІТЬ Свідки?? вони вищі чимось))
Якось пробував з Учнем познайомитися. Він тримає власні дані в таємниці. Я не наполягав. Не хоче людина бути публічною то і хай буде собі. Вдруг він в уряді працює, його ж тут заклюють.

Востаннє редагував Lео: 11.05.2013 о 00:06. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 00:17 #2203768   #90
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якось пробував з Учнем познайомитися. Він тримає власні дані в таємниці. Я не наполягав. Не хоче людина бути публічною то і хай буде собі. Вдруг він в уряді працює, його ж тут заклюють.
Та я не проти, але робити з себе позицію -роза в навозі, не варто. Не по людськи це. То шо він людина публічна то плюс, але по характеру дуже високо дере носа то мінус. Це не личить порядній людині.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 00:54 #2203776   #91
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Та я не проти, але робити з себе позицію -роза в навозі, не варто. Не по людськи це. То шо він людина публічна то плюс, але по характеру дуже високо дере носа то мінус. Це не личить порядній людині.
Та ладно. Ше скажи олігарх. Якщо він має якісь повноваження і володіє якоюсь інформацією (а я не маю підстав думати, що він обманює), то це не привід сказати, що він тут блатує.
Та і всяке може бути, Сомбра, вдруг ти з ним ще десь пересічешся а він тобі пригадає .
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 07:18 #2203821   #92
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

всетаки,я тут в людях найкраще розбираюся,посилав учня ще більше року тому.
хотя,може це мені,просто, витримки не хватає,розмовляти з вискочками всякими.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 09:25 #2203886   #93
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
всетаки,я тут в людях найкраще розбираюся,посилав учня ще більше року тому.
хотя,може це мені,просто, витримки не хватає,розмовляти з вискочками всякими.
Це хрИстиянська,чи хрЕстеянська у Вас позиція???

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Та ладно. Ше скажи олігарх. Якщо він має якісь повноваження і володіє якоюсь інформацією (а я не маю підстав думати, що він обманює), то це не привід сказати, що він тут блатує.
Та і всяке може бути, Сомбра, вдруг ти з ним ще десь пересічешся а він тобі пригадає .
По роботі ніхто собі такого не дозволить,а тут закони форуму,хоч написані,але поки що відповідальність мінімальна!

Востаннє редагував Ychen: 11.05.2013 о 09:27. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 09:28 #2203889   #94
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це хрИстиянська,чи хрЕстеянська ум Вас позиція???
це моя позиція,відносно твоєї напищеної,індючої особистості.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 09:39 #2203895   #95
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Ну ти й брехло! Ляпнув про закон заборони переливання крові, якого нема і бути не може, а тепер відмазуєшся? Я телевізор дивлюся і в інтернеті шукав - ніякого подібного закону нема і не планується! А ти просто брехло напищенне, надувся як індик, і бундючо заявляє:
"Я Вам це заявляю,як людина наділеня неабиякою владою з людської точки зору від позиції Української держави,а не Свідків Єгови."
Клоун ти а не "наділений владою"!

Додано через 1 хвилину
Та мені по барабану твоя посада, просто цікаво на який щабель може зійти людина, в якої абсолютно відсутній розум і знання!
Тоді дочекайтеся офіційного прийняття,або відхилення.А те що робота в цьому напрямку ведеться,щоб зменшити ризики через заражену кров,то не Вам вирішувати,а фахівцям.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
це моя позиція,відносно твоєї напищеної,індючої особистості.
То тому Ви так нав'язували своє спілкування мені,тоді коли я Вас ігнорував?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Та я не проти, але робити з себе позицію -роза в навозі, не варто. Не по людськи це. То шо він людина публічна то плюс, але по характеру дуже високо дере носа то мінус. Це не личить порядній людині.

Цілком згідний,бо будь-хто,будь-яка порядна людина не буде терпіти зухвалого приниження хрЕстеян!!!

Востаннє редагував Ychen: 11.05.2013 о 09:39. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 09:47 #2203913   #96
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То тому Ви так нав'язували своє спілкування мені,тоді коли я Вас ігнорував?
нє,не тому!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 09:56 #2203923   #97
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тоді дочекайтеся офіційного прийняття,або відхилення.А те що робота в цьому напрямку ведеться,щоб зменшити ризики через заражену кров,то не Вам вирішувати,а фахівцям.
Такого ніколи не буде! Ти просто своїми курячими мізками не можеш зрозуміти, що переливання крові - це метод лікування, а методи лікування не регламентуються законом, а інструкціями МОЗу. Окрім того, навіть як метод лікування, переливання крові не можу бути заборонений повністю, а лише частково, наприклад обмежено переливання цільної крові, але ніколи не буде обмежено переливання компонентів крові, еритроцитів, тромбоцитів, плазму та інше.
Тому не бреши і не видавай бажану вами сектанську мрію за дійсність!

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цілком згідний,бо будь-хто,будь-яка порядна людина не буде терпіти зухвалого приниження хрЕстеян!!!
Та ти ж сам принижуєш всіх хто має іншу думку, та ведеш себе пихато при цьому не маючи інтелекту і знань. А високомірний дурень виглядає дуже смішно.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 11.05.2013 о 09:56. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (11.05.2013), Ікебан (12.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 10:23 #2203959   #98
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Тому не бреши і не видавай бажану вами сектанську мрію за дійсність!
Знаючи свідків і наших держ дєятєлів,в мене закрадалась думка,що подібна ахінея може бути проплачена і якщо не прийнята,то,принаймні,розповсюджена,як щось таке,до чого треба рватися.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 10:56 #2203976   #99
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ісус сказав, щоб ішли і навчали. Хто тоді має навчати?

Та і я не вважаю, що дорослу людину можна чомусь навчити. Може бути обговорення на основі Біблії. Навчати можна власних дітей. Навряд чи подібне вийде з дорослою особою.

Додано через 4 хвилини


Якось пробував з Учнем познайомитися. Він тримає власні дані в таємниці. Я не наполягав. Не хоче людина бути публічною то і хай буде собі. Вдруг він в уряді працює, його ж тут заклюють.
В мене не політичне призначення і не в податковій,як тут дехто вгадував!Хоч є Свідки Єгови,які працюють і в податковій,яка тепер виконує функції сервісної організації по обслуговуванню платників податків-зайдіть і подивіться при вході у зал обслуговування платників податків!
Розголошувати,чи ні свої дані-це право кожного,хто користується форумом.Що стосується моєї роботи,то є дані,які навіть мені невідомі,а є дані,які не відомі державній частині моєї функції-це забезпечує багаторівневий доступ до баз даних на які має право тільки держава,як кінцевий орган контролю і інформації,а також не дає можливості будь-кому іншому діяти від мого імені і моєї відповідальності.
Ставити під ризик те,що належить моїм клієнтам,чи те,що належить державі,а також свої функції мені заборонено документами,якими я керуюсь.Тому ніхто не залежно від релігійного статусу,в тому числі Свідки Єгови до яких належу я-не мають права на державну інформацію!!!
І крапка це питання і тема закриті,бо будуть говорити,що я щось і з себе корчу-може жаба давить,а може шукають колючки.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Такого ніколи не буде! Ти просто своїми курячими мізками не можеш зрозуміти, що переливання крові - це метод лікування, а методи лікування не регламентуються законом, а інструкціями МОЗу. Окрім того, навіть як метод лікування, переливання крові не можу бути заборонений повністю, а лише частково, наприклад обмежено переливання цільної крові, але ніколи не буде обмежено переливання компонентів крові, еритроцитів, тромбоцитів, плазму та інше.
Тому не бреши і не видавай бажану вами сектанську мрію за дійсність!

Додано через 2 хвилини
Та ти ж сам принижуєш всіх хто має іншу думку, та ведеш себе пихато при цьому не маючи інтелекту і знань. А високомірний дурень виглядає дуже смішно.
Правильно,бо окрім законів є ще постанови,накази,інструкціїї...,які є "законом" для тих,хто має це виконувати-тим, чим людина не має права не керуватись,чим вона(медик) зобов'язаний керуватись і нести відповідальність за дії(бездіяльність).Ніхто нехай зухвало не буде надто впевнений в тому,що для медика не буде "законом" НЕ ПЕРЕЛИВАТИ КРОВ І ЇЇ ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ,А ХТО ЗРОБИТЬ ТАКЕ БУДЕ,ЯК МЕДИК ПОКАРАНИЙ ЗА ШКОДУ І НАСЛІДКИ ЗАПОДІЯНІ ПАЦІЄНТУ І СУСПІЛЬСТВУ В ЦІЛОМУ"-це не треба буде відстоювати в суді,відхилення від цього вже буде урегульовано на законодавчому рівні і зразу за таке притягувати до відповідальності,не залежного кого лікують:Свідка Єгови,чи ні!!!
Це робиться з метою уникнення зниження і так низького рівня здоров'я українців через розповсюдження небезпечних інфекцій,а також ускладнень через переливання крові.

Востаннє редагував Ychen: 11.05.2013 о 12:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2013, 11:06 #2203989   #100
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Правильно,бо окрім законів є ще постанови,накази,інструкціїї...,які є "законом" для тих,хто має це виконувати-тим, чим людина не має права не керуватись,чим вона(медик) зобов'язаний керуватись і нести відповідальність за дії(бездіяльність).
Тоді невігласе розберись що таке закон і що таке інструкція! І нема чого інструкції видавати за закон.
ЗІ: І пиху трохи здуй, а то з гордим видом дурню городиш!
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
армагедон, біблія, релігія, свідки єгови, християнство, чортиці з амулетами



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:04.