Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?
Так 3 42.86%
Ні 0 0%
Мені всерівно 0 0%
Залежно за кого вони воювали 4 57.14%
Голосували: 7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2018, 13:04 #2736903   #21
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На рахунок балабольства - я тобі навів приклад той шо я сам знаю - це Іля і знаю шо він не один
Ти сказав цитую "ну багато кому дали" і " вже цілій купі добровольців надали громадянство". Я тебе прошу відповісти за свої слова, та надати докази. Ну багато та ціла купа це 3 людини за 5 років??? Пруф у студію.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і сірійців по твоїх же ж данних не 450.
Ти читати умієш, мова йшла що за три роки було надано громадянство 450 сирійцям. Учасників АТО/ОСС нема в тому списку через те, що вони повинні проходити спеціальну процедуру, яку після підписання петиції небайдужими громадянами придумав президент. Він сказав, що буде комісія, яка невідкладно допомогатиме доброльцям в вирішенні цієї проблеми! Одною з проблем громадянства росіян/білорусів є довідка про несудимість, яку необхідно взяти в країні походження та надати в ДМС! На більшість іноземних бійців вже давно відкриті кримінальні справи за війну на Донбасі як в Росії так і Білорусії. Попри те, громадянство не надають й іншим іноземцям! Це глухий кут, і саботаж в якому ми вже 5 рік!. Тому їх нема в цій обраній когорті людей!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ух ти, я сидячи на дивані в Техасі легалізую якийсь "пиZдеC" (каже відчучаючи безмежну владу лагалізації)
Так бо ти "диванний воїн" який скоріш за все ні на майдані не був, ні війни не бачив, а ще стараєшся тут представляти з себе мегаексперта в темі добровольців, який посилає всіх "заєбали добровольцем Тумгоєвим". Мені капець соромно за тебе, тому я припиняю цей срач, а від тебе таки вимагаю вибачень, або доказів

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
BadBoy, давай відповім розгорнуто.
Знаєш, є такий вислів "Патріотизм - останній прихисток негідника"
Це не камінь в город справжніх Патріотів. Вислів про те, що коли негідника припирає він раптово робиться "лжепатріотом" і заводиться пісня про те, що держава Щемить патріотів "на колчаківських фронтах поранених". Тому до надання громадянства іноземцям треба ставитись обережно. Якщо сказати "Даємо всім без розбору" завтра вся кримінальна шваль з всього світу полізе. А уяви, як командувати підрозділом в якому кілька таких бандюків. Прикинь як виросте кількість мародерів, гвалтівників....

По Тумгоєву, вважаю його треба було видворити в Туреччину - країну з якої він прибув. Видача його Рашці - однозначно помилка, або диверсія
Не лізь в цю тему, бо ти такий самий балабол, який не відповідає за свої слова. Я тебе три рази просив надати докази твоїй статистиці де кожен українець хоче жити в комуністично-соціалістичному-капіталізмі, з кумом Влодком у податковій, який ще не встиг добудувати хату. Начитаєтеся якоїсь фігні, та перепощуєте сюди фейки видаючи їх за правду. Я вже вище писав, що Порошенко особисто гарантував громадянство добровольцям у 2015 і крапка. Таких людей як мінімум тисяча! І я не вірю в те що всі вони рецедевисти, терористи! Люди віддають своє життя за ваш спокій, а деякі сидячи в Техасі ще мають наглість матюкати їх, чи говорити що вони чогось там не достойні. Виявляється гарант такий же балабол.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
....і всі вони воювали в АТО ?)))))) Для чого ця статистика.
Читай хронологію повідемлень. Тут нема нічого смішного. Цирк і смішки в іншій темі про Барну.

Востаннє редагував BadBoy: 04.10.2018 о 15:02.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (04.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 13:13 #2736904   #22
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

А в реалі



Хоча по закону є правило не видавати АТОшніків в росію, я от наприклад не знаю чого цей чувак в кінці 2017 року воював (і чи воював взагалі), вроді явно не для того щоб не видали, бо інакше б подав в суд докази і 100% не був би виданий.
" был зачислен в состав батальона имени Шейха Мансура , ему было выдано удостоверение. " рассказал "ФАКТАМ" Муслим Чемберлоевский, командир батальона

тобто при затриманні терористів, прокуратура обшук не робить ?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Ви вже заїбали з тим Тумгоєвим:



Тобто чувак був в ІГІЛ, терорист. Його зловили в нас в Харков, посадили. .
доказів про те що терорист , в прокуратурі нема, але

прямо зараз в російській тюрмі померає "терорист" Сенцов.

Востаннє редагував qazwsx321: 04.10.2018 о 13:27. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 13:28 #2736907   #23
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
" был зачислен в состав батальона имени Шейха Мансура , ему было выдано удостоверение. " рассказал "ФАКТАМ" Муслим Чемберлоевский, командир батальона

.
Але ти любиш маніпулювати
Цитата Тумгоев прилетел в Украину из Турции в 2016 году и был задержан на выходе из аэропорта Харькова
Цитата Муслим Чеберлоевский, командир батальона имени Шейха Мансура (подразделение входит в состав Украинской добровольческой армии, принимающей участие в боевых действиях на Донбассе. — Авт.) — Постоянно, пока его содержали в СИЗО, мы интересовались его судьбой, нас успокаивали, рассказывали, что скоро его отпустят. Когда же он порезал вены, чтобы не быть выданным в Россию, мы подняли шум и Тимура выпустили. Он подлечился и с прошлого года был зачислен в состав батальона, ему было выдано удостоверение.
Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис


Я вже вище писав, що Порошенко особисто гарантував громадянство добровольцям у 2015 і крапка. Таких людей як мінімум тисяча! І я не вірю в те що всі вони рецедевисти, терористи! Люди віддають своє життя за ваш спокій,
І я не вірю. Абсолютна переважаюча більшість з них, а може і всі - ідейні. А ти впевнений, що вони всі хочуть громадянство?

Востаннє редагував Petro Ford: 04.10.2018 о 13:28. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 13:37 #2736909   #24
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

останнє інтерв"ю Тумгоєва

https://www.facebook.com/andriy.gerg...2798888169253/

просто , в чела не було 30 000 дол. для СБУ чи прокуратури, а в Кадирова вони були

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Але ти любиш маніпулювати

Тумгоев прилетел в Украину из Турции в 2016 году и был задержан на выходе из аэропорта Харькова
після того, він ще літав у Турцію, де хворіла і померла його жінка , і повернувся в прокуратуру і тюрму , як справжній терорист ігіл , і інтерпол Турції , претензій немав

Востаннє редагував qazwsx321: 04.10.2018 о 13:37. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 15:16 #2736914   #25
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
І я не вірю. Абсолютна переважаюча більшість з них, а може і всі - ідейні. А ти впевнений, що вони всі хочуть громадянство?
Хто схоче той повинен його получити! Так як я спілкуюся з добровольцями, бажаючих хватає! Доброволець на передовій ризикує життям! Не дай бог загине чи зазнає поранення іноземний воїн, він не зможе отримати нормальної допомоги так як є "не громадянином України". Зараз таких людей і їхні сім'ї рятують волонтери! Але на все довге життя волонтерів не хватить! Ще забув додати, що таким бійцям потрібно постійно перетинати кордон(де їх можуть заарештовувати спецслужби інших країн, на вимогу Росії), бо у них постійно спливає термін на перебування в Україні. Це ненормальне відношення до людей, які боронять наш сувернітет!

Востаннє редагував BadBoy: 04.10.2018 о 15:37.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 16:43 #2736919   #26
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти сказав цитую "ну багато кому дали" і " вже цілій купі добровольців надали громадянство". Я тебе прошу відповісти за свої слова, та надати докази. Ну багато та ціла купа це 3 людини за 5 років??? Пруф у студію.
Ок, ти правий, я - нє, купі не надали, надали кільком добровольцям, в той же час в більшості з тим проблема через довідку про несудимість.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 16:47 #2736921   #27
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ок, ти правий, я - нє, купі не надали, надали кільком добровольцям, в той же час в більшості з тим проблема через довідку про несудимість.
Ну клас, дати зброю і послати воювати, і, можливо, загинути за Україну без довідки про несудимість можна, а громадянство - зась. Гнила відмазка. Може, вже досить бути неправим?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 16:53 #2736924   #28
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата Не лізь в цю тему, бо ти такий самий балабол, який не відповідає за свої слова.
Попрошу не розкидадись словами, я тобі надав чувака який отримав громадянство, звідки я це знав? бо я на нього підписаний в фейсбуці. Також я читав десь рік тому про кількох чуваків яким теж дали громадянство. Так в загальному я був не правий, бо більшості громадянство так легко не дають.

Але я ж не кричу що ти балабол, наприклад, через того ж Тумгоєва, вот ти не довів шо він воював (бо я взагалі чув від блогера одного шо він просто збирався воювати), не пояснив чого він не предявив в суді ніразу посвідчення?

Додано через 37 секунд
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ну клас, дати зброю і послати воювати, і, можливо, загинути за Україну без довідки про несудимість можна, а громадянство - зась. Гнила відмазка. Може, вже досить бути неправим?
Якщо я неправий - я це визнаю. На відміну від тебе
Особисто я за те щоб добровольців перевірили і давали їм громадянство, і щоб це було швидко а не роками, таке вас влаштовує?

На рахунок "Ну клас, дати зброю і послати воювати, і, можливо, загинути за Україну без довідки про несудимість можна" - чувак, ти в курсі що таке добровольці? Їх ніхто не заставляє, вони це роблять ДОБРОВІЛЬНО, а люди які вирішують кого брати кого ні - це не держава, а командири батальйонів, і так вони довідки про несудимість не питають.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 16:59. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (04.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:01 #2736927   #29
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На відміну від тебе
На відміну від тебе, я вмію дискутувати і при цьому не перехожу на особистості. Ти ж залітаєш в будь яку тему з поносом, мастиш всіх незгідних лайном і деколи, коли припруть до стіни "визнаєш свою неправоту". Приструни, нарешті, своє его
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ти в курсі що таке добровольці? Їх ніхто не заставляє, вони це роблять ДОБРОВІЛЬНО, а люди які вирішують кого брати кого ні - це не держава, а командири батальйонів, і так вони довідки про несудимість не питають.
З точки зору Держави у нас нема війни, а проводиться спецоперація. І в світлі останніх подій та того, хто очолює усі силові структури у мене великий сумнів, щодо правомірності держави називатись державою. Ті хто віддають і ризикують своїм життям за свою землю - це держава

Востаннє редагував ion: 04.10.2018 о 17:13.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:20 #2736928   #30
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
На відміну від тебе, я вмію дискутувати і при цьому не перехожу на особистості. Ти ж залітаєш в будь яку тему з поносом, мастиш всіх незгідних лайном і деколи, коли припруть до стіни "визнаєш свою неправоту". Приструни, нарешті, своє его
Чувак, ти не дискутуєш, ти поносиш зрадою постійно. А скільки разів ти обзивався? Ти не преходиш на особистості? Серйозно?

А оце що таке?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ти ж залітаєш в будь яку тему з поносом, мастиш всіх незгідних лайном
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Приструни, нарешті, своє его
Чувак, ти просто настільки простий що сам не помічаєш шо ти робиш? Та настільки недалекий шо в одному пості ти пишеш шо не переходиш на особистості і одночасно переходиш на особистості

(ану давай глянем як ти визнаєш свої помилки )
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:30 #2736930   #31
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
. А скільки разів ти обзивався? Ти не преходиш на особистості? Серйозно? А оце що таке?
Оце зараз що відбулось??? Ти видаєш з себе святу скромність??? Мені дійсно прикро, що доводилось опускатись до твого рівня спілкування.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, ти просто настільки простий що сам не помічаєш шо ти робиш?
Називаю біле - білим, а чорне - чорним.

Востаннє редагував ion: 04.10.2018 о 17:42.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:50 #2736931   #32
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Оце зараз що відбулось??? Ти видаєш з себе святу скромність??? Мені дійсно прикро, що доводилось опускатись до твого рівня спілкування.
Називаю біле - білим, а чорне - чорним.
З того можна зробити 2 висновки:

1. ти балабол, бо в одному пості кажеш шо не опускаєшся до переходу на особистості а в наступному речення відразу переходиш

2. Помилок ти не визнаєш, а пробуєш зїзджати.

Напевно ці дві свої риси ти узагальнюєш під
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
я вмію дискутувати
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:55 #2736932   #33
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата З того можна зробити 2 висновки:
1.Ти рефлексуєш на подразники. При адекватному відпорі забалакуєш тему будь якими дурницями.
2.У тебе синдром радянського "а у вас нєгров линчуют"
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:56 #2736933   #34
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
1.Ти рефлексуєш на подразники. При адекватному відпорі забалакуєш тему будь якими дурницями.
2.У тебе синдром радянського "а у вас нєгров линчуют"
Далі показуєш своє вміння вести дискусії не переходячи на особистості? Ну тебе ж за язик ніхто не тягнув Балабольчік гавностріл
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 18:02 #2736934   #35
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата Балабольчік гавностріл
Май на увазі, що від цього моменту усе лайно, що вилізло в інтернет з твоїх пальців - це характеристика твого єства. Крапка
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 18:23 #2736935   #36
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Хто схоче той повинен його получити! Так як я спілкуюся з добровольцями, бажаючих хватає! Доброволець на передовій ризикує життям! Не дай бог загине чи зазнає поранення іноземний воїн, він не зможе отримати нормальної допомоги так як є "не громадянином України". Зараз таких людей і їхні сім'ї рятують волонтери! Але на все довге життя волонтерів не хватить! Ще забув додати, що таким бійцям потрібно постійно перетинати кордон(де їх можуть заарештовувати спецслужби інших країн, на вимогу Росії), бо у них постійно спливає термін на перебування в Україні. Це ненормальне відношення до людей, які боронять наш сувернітет!
Абсолютно і повністю погоджуюсь. Ситуація в тому, що в нас немає подвійного громадянства. Тобто умовою надання є відмова від "попереднього" громадянства. Чи готові вони відмовитись? Так? Не бачу перешкод. Перевірка СБУ на предмет наявності кримінальних справ і паспортист має паспорт прямо в окоп принести. Але без перевірки ніяк. ІМХО
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (04.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 18:30 #2736936   #37
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата Але без перевірки ніяк
Добровольців з рфки і Білорусії це також стосується? Як ти це собі уявляєш?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 18:41 #2736937   #38
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Добровольців з рфки і Білорусії це також стосується? Як ти це собі уявляєш?
Так стосується. Як уявляю? Звичайно. Подається запит про наявність відкритих кримінальних справ на певну особу з вказанням переліку статей. І зовсім не обов'язково їм надавати інформацію що людина тут воює.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 18:52 #2736938   #39
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Як на мене то чому б і ні. Люди ризикували життям і здоровям. Багато ж українців просять громадянства в інших країн лище по причині роботи і норм.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 18:56 #2736939   #40
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
Як на мене то чому б і ні. Люди ризикували життям і здоровям. Багато ж українців просять громадянства в інших країн лище по причині роботи і норм.
Смішно то - шо ніхто не каже що ні Просто в нас система така що вони нічо не можуть зробити в темпі, і получається що справа сунеться дуже повільно.

До речі, на рахунок громадянства - по роботі ніхто громадянства не дає, дають ПМЖ, а потім на тому ПМЖ треба прожити років 5-10, платити податки і показувати який ти законослухняний, і тільки потім дають громадянство.
Правда є і вийнятки, якщо, наприклад, піти в армію США - то громадянство дають за пів року (можу помилятись в термінах, але точно набагато швидше ніж по звичайному ПМЖ).
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:02.