Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2011, 03:07 #1743172   #481
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І в мене питання виникло.
Зустрічалася я недавно з бувшими однокласницями і серед них була одна дуже симпатична дівчина, і людина хороша і хазяйка гарна, але тупа, не те слово. ЇЇ вислухати 5 хв. це вже мука, всі її відповіді не по темі і довести до логічного завершення думку, для неї задача непосильна.
Так от, йшла я додому і думала, а як же її чоловік витримує (вона замужем і чоловік справляє враження адекватної людини)?
Отже, якщо з дівчиною у вас в інтимному плані все супер і людина вона нормальна, але зовсім тупа, чи будете підтримувати з нею стосунки, змогли би ви на ній одружитися?
Сексуальн1 стосунки - буду п1дтримувати. Одружитись - Н1 однозначно, бо подобаються ж1нки розумн1 та амб1ц1йн1.
john smith зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 08:47 #1743231   #482
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
запросив спочатку на повільний танець свою дружину, а повільні танці йшли не підряд, на слідуючий повільний танець запрошуючи іменинницю він сказав моїй дружині:-"Лена ти слідуюча на черзі." В нього був намір перетанцювати зі всіма дівчатами за столом. На що моя відповіла буквально слідуюче "я в чергу взагалі то не записувалась." ПІсля дня народження цей товариш клявся що навіть коли він зустрічався з своєю майбутньою , в таку халепу ніколи не попадав, але повага до моєї дружини якої він раніше не бачив, сильно виросла.
Мораль басні, дівчина яка мае в голові чуть більше ніж дві ізвилини сама себе поставить в незнайомому колективі ( а вони бувають різні) так щоб це визвало повагу.
Найбільше за все ненавиджу офіціоз в дружніх стосунках. Якщо це були друзі вашого друга, значить компанія була "своя" і я не думаю, що цей мужик, говорячи про "чергу", мав щось погане на увазі. А от твоя жінка якраз доколупалася до його слів і виступила, мол "я не такая". До чого тут це? Особисто в мене повага до твоєї дружини не виросла б. Це все одно, що звинуватити тебе в тому, що ти вважаєш форумчан ідіотами, бо читаєш їм мораль. Але ми ж цього не робим, розумієм, що це дружня порада. А твоя дружина дружнього жарту не зрозуміла.

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Навіть в нас на форумі є дівчина,яка працює в правоохоронних органах і аж ніяк не з 9-17... а до пізньої ночі.
Чорт, народ, палимся ніпадєццкі!!!

Цитата:
Допис від Pirjinka Переглянути допис
Питання до хлопців:
Чи хочете Вам помститися, коли дівчина залишає Вас? Якщо так, то чому? І як це планується?
Так, вирвати очі, відрізати вуха і з"їсти язик на сніданок.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ні. Якщо залишила - значить заслужив на те. Значить, не зміг дати того, що їй треба.
Ну чого зразу такі песимістичні погляди. Так, шукати причину проблему завжди треба починати з себе, але це не значить, що винний завжди ти
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (13.09.2011), erazel (13.09.2011), Пантера (13.09.2011), Speller (13.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 10:59 #1743343   #483
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Хммм...Я б не сказала,що ваша бувша однокласниця по вищеописаних признаках ТУПА і НЕ МОЖЕ ДОВЕСТИ ДО ЛОГІЧНОГО КІНЦЯ ДУМКУ По-моєму,в неї все розкладено по поличках,як ви і описуєте:і зовнішність доглянути може(симпатична),і людина хороша(рідкість в нашому суспільстві?ага),і господиня(+оточуючим,з ким вона проживає),і чоловіка має,напевно,не найгіршого,раз ви дивуєтесь,як він її витримує,і,якщо останній абзац теж стосовно неї,в сексі може себе подати
А те,що ви не знайшли спільної теми з нею,напевно,її саме менше це хвилюєТак само як і вас немає хвилювати,як її чоловік витримує
Та і тупість тупості відрізняється
Там випадок особливий. Після її "розповідей" всі переглядувались: не могли зрозуміти, що це і до чого. Мене це взагалі не хвилює, бачимся ми рідко, людина вона не погана, можна і потерпіти. Просто уявила, що чоловік має з нею спілкуватися кожен вечір . Але питання я задала не про неї, а в загальному. Просто цікаво як розприділяються приорітети для більшості мужчин жінка: друг-коханка-куховарка-прибиральниця і чи можна легко з цього списку викинути слово друг.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 12:06 #1743404   #484
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Там випадок особливий. Після її "розповідей" всі переглядувались: не могли зрозуміти, що це і до чого. Мене це взагалі не хвилює, бачимся ми рідко, людина вона не погана, можна і потерпіти. Просто уявила, що чоловік має з нею спілкуватися кожен вечір . Але питання я задала не про неї, а в загальному. Просто цікаво як розприділяються приорітети для більшості мужчин жінка: друг-коханка-куховарка-прибиральниця і чи можна легко з цього списку викинути слово друг.
З1 списку "друг-коханка-куховарка-прибиральниця" я легко викидаю "куховарка-прибиральниця". Для меня кохана ж1нка, насамперед - це "друг-коханка-партнер по життю".
john smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 18:14 #1743674   #485
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ні. Якщо залишила - значить заслужив на те. Значить, не зміг дати того, що їй треба. Кому в такому випадку мститися? За що? Хіба самому собі...
Нечего пенять на зеркало, коли рожа кривая. (с)
У всіх розривах стосунків, винуваті обидвоє, хтось більше, хтось менше, але обидвоє...Заслужив, не заслужив...знайшла собі баблистішого/перспективнішого/гламурнішого (дописуй варіанти сам які до душі) і пішла, а ти винен, ага...Посипав голову попелом, і сів аналізувати свої пройо промашки і недоліки. Тут варіантів два:
1.Ти їх реально знайшов, зробив висновки і міняєшся сам для себе, щоб в майбутньому не було чогось подібного.
2.В тебе вони є (а вкого їх нема?), але це не критично, хоча ти починаєш думати, що жалкішого нєудачніка і телепня ніж ти - бути неможе (хулі, тебе ж дівка кинула). От тоді, на мою скромну думку - це вже проблема.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 5:
andrey_ko (14.09.2011), Dinara (13.09.2011), Pirjinka (13.09.2011), Romko_7 (13.09.2011), sets (13.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 19:32 #1743722   #486
SteelLion
Учасник
 
Аватар для SteelLion
Типово Відповідь: Питання до хлопців

От вам проста відповідь - Братву на сіські не міняють!
Але залежить яка Братва..тому конкретизму тут ніякого не може бути..
SteelLion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 19:55 #1743746   #487
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від SteelLion Переглянути допис
От вам проста відповідь - Братву на сіські не міняють!
Але залежить яка Братва
Ну і залежить які сіськи.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
contras552 (14.09.2011), nadan (13.09.2011), Vushenka19 (14.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 20:24 #1743775   #488
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
У всіх розривах стосунків, винуваті обидвоє, хтось більше, хтось менше, але обидвоє...Заслужив, не заслужив...знайшла собі баблистішого/перспективнішого/гламурнішого (дописуй варіанти сам які до душі) і пішла, а ти винен, ага...Посипав голову попелом, і сів аналізувати свої пройо промашки і недоліки. Тут варіантів два:
1.Ти їх реально знайшов, зробив висновки і міняєшся сам для себе, щоб в майбутньому не було чогось подібного.
2.В тебе вони є (а вкого їх нема?), але це не критично, хоча ти починаєш думати, що жалкішого нєудачніка і телепня ніж ти - бути неможе (хулі, тебе ж дівка кинула). От тоді, на мою скромну думку - це вже проблема.
З першим реченням абсолютно незгідна. Буває таке,що винен хтось один.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (14.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 07:10 #1744045   #489
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
З першим реченням абсолютно незгідна. Буває таке,що винен хтось один.
Коли це серйозні стосунки - не буває. Можу аргументувати при потребі.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 08:12 #1744076   #490
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Коли це серйозні стосунки - не буває. Можу аргументувати при потребі.
Ну так уже й не буває? По-твоєму всі люди хороші і ніхто нікому не зраджує? А якщо тобі зрадили, то ти виновата, бо треба було його постійно за ручку тримати і в очі заглядати?
Ще як буває.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 08:46 #1744097   #491
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну так уже й не буває? По-твоєму всі люди хороші і ніхто нікому не зраджує? А якщо тобі зрадили, то ти виновата, бо треба було його постійно за ручку тримати і в очі заглядати?
Ще як буває.
Якщо дивитись під таким кутом на питання - згоден, все дуже просто, хто кому зрадив - той і козел чи козлиха, але... Уяви собі ситуацію, життєву. Чоловік працює, досить важко працює, заробляє досить непогані гроші тим, що їздить на Італію-Іспанію бусом. В нього сім'я, двоє дітей, є стимул. Він приїхав з рейсу, поставив машину і пішов випити пива (хотілося дуже йому випити пива після важкої дороги)... оце і був його фатальний пройоб..., бо він - "алкаш", йому "тільки колєги в голові" і "додому він зовсім не спішить" і т.д. і т.п. і до мами вже подзвонили і вся родина знає, який в Маші/Галі/Наталі/Швєти чоловік пропойца нещасна (зароблені гроші, достаток в сім'ї, ситі і одягнуті діти і жінка до уваги не беруться, накуя?). Відповідно, ні про який секс/міньєт/брачні ігри північних сусліків мова йти не може (як можна спати з алкашом триклятим!!!???). Чоловік побився лобом об стіну, намагаючись пояснити, що все-таки він теж якась жива істота і йому нічого не чужде і що йому теж хочеться інколи випити пива з друзями (триклята скотина і алкоголік) і поїхав знов в рейс, бо треба грошей (попутно взявши список скільки порошку/кави/туалетного паперу і мартіні привезти)...На наступний раз, повернувшись і навчений попереднім гірким досвідом, він жене додому з замовленими торбами...прийшов...діти в мами, жони нема. Подзвонив - "я дуже зайнята проблемами північноафриканських гостровухих бабаків, посмаж собі яйця, або сходи купи сардельок, всьо пока." Він дзвонить до колєги - знову ж таки пішли на пиво, на душі хєрроооово, згадав за якусь стару знайому, подзвонив, поїхав в гості, поговорили про життя, випили, переспали...Ах він гандон, пра? Зрадив жінку (золоту людину, мати його дітей і взагалі святу жінку), знов напився (куди без цього?) і опше. Винен тут безперечно чоловік, але, щось його штовхнуло на це? Якщо людина знає, що її чекають, люблять, цінують і підтримують і розуміють, буде вона таке робити? Але тут однозначно винен тільки чоловік і нікакіх гвоздєй! Якось так.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 7:
castor (14.09.2011), erazel (15.09.2011), Romko_7 (14.09.2011), sl@yes (15.09.2011), Vlodko (14.09.2011), Джалка (14.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 08:59 #1744105   #492
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

однозначно гандон що би не сказала дружина і як би не обізвала. зраджувати не ок . він ж не задумується, що також не святий і також може рявкнути чи відмовити в проханні. але жонушка чогось не летить до однокласника, який клявся до кінця життя чекати, щоб переспати ? а могла .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (15.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 09:00 #1744107   #493
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
однозначно гандон але жонушка чогось не летить до однокласника, який клявся до кінця життя чекати, щоб переспати ? а могла .
а ти звідки знаєш?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 09:23 #1744125   #494
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
а ти звідки знаєш?
ну тоді обоє рабоє . але є ж достатньо життєвих ситуацій де вина лежить на одному . наприклад файно вмастив в словесній взаємній (!) перепалці . та і зрадити можна також від фанаря не плануючи/не телефонуючи в черзі за ковбасою, коли в сімейному житті все файно . для розрядки і піти назад до коханої . ну звичайно це не афішують, але інколи вилазить . тоді також винні обоє, що в чоловіка блядська натура ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (15.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 09:31 #1744131   #495
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Якщо дивитись під таким кутом на питання - згоден, все дуже просто, хто кому зрадив - той і козел чи козлиха, але... Уяви собі ситуацію, життєву. Чоловік працює, досить важко працює, заробляє досить непогані гроші тим, що їздить на Італію-Іспанію бусом. В нього сім'я, двоє дітей, є стимул. Він приїхав з рейсу, поставив машину і пішов випити пива (хотілося дуже йому випити пива після важкої дороги)... оце і був його фатальний пройоб..., бо він - "алкаш", йому "тільки колєги в голові" і "додому він зовсім не спішить" і т.д. і т.п. і до мами вже подзвонили і вся родина знає, який в Маші/Галі/Наталі/Швєти чоловік пропойца нещасна (зароблені гроші, достаток в сім'ї, ситі і одягнуті діти і жінка до уваги не беруться, накуя?). Відповідно, ні про який секс/міньєт/брачні ігри північних сусліків мова йти не може (як можна спати з алкашом триклятим!!!???). Чоловік побився лобом об стіну, намагаючись пояснити, що все-таки він теж якась жива істота і йому нічого не чужде і що йому теж хочеться інколи випити пива з друзями (триклята скотина і алкоголік) і поїхав знов в рейс, бо треба грошей (попутно взявши список скільки порошку/кави/туалетного паперу і мартіні привезти)...На наступний раз, повернувшись і навчений попереднім гірким досвідом, він жене додому з замовленими торбами...прийшов...діти в мами, жони нема. Подзвонив - "я дуже зайнята проблемами північноафриканських гостровухих бабаків, посмаж собі яйця, або сходи купи сардельок, всьо пока." Він дзвонить до колєги - знову ж таки пішли на пиво, на душі хєрроооово, згадав за якусь стару знайому, подзвонив, поїхав в гості, поговорили про життя, випили, переспали...Ах він гандон, пра? Зрадив жінку (золоту людину, мати його дітей і взагалі святу жінку), знов напився (куди без цього?) і опше. Винен тут безперечно чоловік, але, щось його штовхнуло на це? Якщо людина знає, що її чекають, люблять, цінують і підтримують і розуміють, буде вона таке робити? Але тут однозначно винен тільки чоловік і нікакіх гвоздєй! Якось так.
ахахах)))знайома ситуація)))тільки та дружина навчилась закривати очі на його зради,але так і не усвідомила,як створити уют(комфорт) дома,щоб хотілось йому туди повертатись
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 09:39 #1744143   #496
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
ахахах)))знайома ситуація)))тільки та дружина навчилась закривати очі на його зради,але так і не усвідомила,як створити уют(комфорт) дома,щоб хотілось йому туди повертатись
так тут не в тому справа, це не є систематично і постійно, разовий випадок.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 09:51 #1744154   #497
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
так тут не в тому справа, це не є систематично і постійно, разовий випадок.
ой,та не перебільшуй. За одиноразовий випадок ніхто нікого пияком називати не буде.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 10:11 #1744170   #498
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
ой,та не перебільшуй. За одиноразовий випадок ніхто нікого пияком називати не буде.
Вишня, видихай, мова про зраду йшла
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (14.09.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 10:21 #1744183   #499
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Винен тут безперечно чоловік, але, щось його штовхнуло на це? Якщо людина знає, що її чекають, люблять, цінують і підтримують і розуміють, буде вона таке робити? Але тут однозначно винен тільки чоловік і нікакіх гвоздєй! Якось так.
Як ти гарно все розписав, аж сльоза виступила. Але для чого та перебільшувати. Та й в цій ситуації чоловік винуватий: для чого на такій дурі женився?
А така ситуація: сидить чоловік на роботі, не пильній, штани протирає, вечері з клієнтами, які плавно переходять в бані-дєвочок. І от він змучений і розслаблений (знаєш як після бані кумарить?) приходить додому, а там жінка, яка цілий день махалася з дітьми, прибиранням-готуванням. І ще щось хоче від нього. Однозначно вона і виновата, нє?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (14.09.2011), Jane Doe (15.09.2011), SNIZHOK (14.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 10:36 #1744195   #500
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як ти гарно все розписав, аж сльоза виступила. Але для чого та перебільшувати. Та й в цій ситуації чоловік винуватий: для чого на такій дурі женився?
А така ситуація: сидить чоловік на роботі, не пильній, штани протирає, вечері з клієнтами, які плавно переходять в бані-дєвочок. І от він змучений і розслаблений (знаєш як після бані кумарить?) приходить додому, а там жінка, яка цілий день махалася з дітьми, прибиранням-готуванням. І ще щось хоче від нього. Однозначно вона і виновата, нє?
Що і намагаюсь донести - немає 100% вини когось одного, будь-які дії є наслідком певних випадків, обставин і відносин і це стосується всіх. А на рахунок бань і девочок є бородатий анекдот, скорочено:
- Я годувальник, так шо, якщо мені треба, то я і з кентами на футбол і в сауну і буду до якої треба години, зрозуміло!?
- Так, милий, але знай, кожного вечора в нашій спальні в мене буде секс, незалежно, чи є ти в дома, чи немає...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:16.