Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Нові правила дорожнього руху

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.12.2018, 22:58 #2741982   #581
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Знайди собі бабу, чи то мужика бо шось бачу бомбить тебе дико.
Офігенна стратегія.
Я стараюся, макаю тебе мордою в гівно, а ти такий "знайди собі бабу". Якось аж неприємно мені на душі. Може хоч годинник мені повернеш?
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти або не був в європі або був не в тій частині де був я
В Туреччині на олінклюзів не був, це правда. Визнаю.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Саймоне, принеси, будь-ласка, душерозриваючу історію про оштрафованого водія ланоса без бризговика, ну чи тойоти. Дуже хочу поржати.
Вот і видно що не служив у новій українській поліції. Хто ж ланоси і тойоти за таке спиняє?
Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ну там насправді треба ще визначити що таке автоматичний режим
Автоматичний режим це режим, де фіксація здійснюється автоматично.
Ну це так як наприклад ти підходиш до дверей супермаркету, а вони відкриваються. Це називається автоматично. А як підходиш і вони не відкриваються, і треба самому відкривати то це неавтоматично.
Шо тут може бути незрозумло?


Але менше з тим.



Очікую першого скасування постанови
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 07:32 #2741999   #582
igor1991
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Не думаю що хтось буде подавати в суд за тих 255 чи навіть 500грн. Краще заплатити якщо вже "проштрафився" і не морочити собі .опу.
igor1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 07:47 #2742000   #583
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вот і видно що не служив у новій українській поліції. Хто ж ланоси і тойоти за таке спиняє?
А кого спиняють?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 08:29 #2742001   #584
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від igor1991 Переглянути допис
Не думаю що хтось буде подавати в суд за тих 255 чи навіть 500грн. Краще заплатити якщо вже "проштрафився" і не морочити собі .опу.
Ну чому ж, деякі люди з принципу і блогери для підняття рейтингу, а також адвокати для напрацювання практики будуть оскаржувати.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (10.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 13:28 #2742020   #585
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А кого спиняють?
Тих, з кого реально можна взяти хабар, або покращити свій рейтинг по постановах. В основному газелі та інші буси і всякі вантажівки радянського виробництва.
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Ну чому ж, деякі люди з принципу і блогери для підняття рейтингу, а також адвокати для напрацювання практики будуть оскаржувати.
Самий короткий, але в той же час самий точний опис свідомих громадян.
Ну і плюс самий точний опис їх мотивації, з точки зору середнього обивателя який "ну а шо... то ж міліція тувово прийшла... то треба робити шо вони сказали... то ж міліція... вони ліпше знають".
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 13:31 #2742021   #586
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тих, з кого реально можна взяти хабар, або покращити свій рейтинг по постановах. В основному газелі та інші буси і всякі вантажівки радянського виробництва.
.
Чи правильно я розумію, що штрафування за порушення ПДР - то є зрада????

Цитата 31.1
Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації, інструкцій підприємств-виробників та іншої нормативно-технічної документації.
Цитата 31.4
Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:
31.4.7 Інші елементи конструкції:
е)

відсутній передбачений конструкцією бампер або задній захисний пристрій, грязезахисні фартухи і бризковики;
Вчи мат.частину

Востаннє редагував Petro Ford: 10.12.2018 о 13:42.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (10.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 13:45 #2742023   #587
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тих, з кого реально можна взяти хабар, або покращити свій рейтинг по постановах. В основному газелі та інші буси і всякі вантажівки радянського виробництва.

Самий короткий, але в той же час самий точний опис свідомих громадян.
Ну і плюс самий точний опис їх мотивації, з точки зору середнього обивателя який "ну а шо... то ж міліція тувово прийшла... то треба робити шо вони сказали... то ж міліція... вони ліпше знають".
По твоїй логіці поліцаї б не оштрафували водія Тесли за червоні поворотники. Та й в Тернополі на днях водія Тесли теж оштрафували.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Чи правильно я розумію, що штрафування за порушення ПДР - то є зрада????




Вчи мат.частину
Тепер скажи мені як дізнатися, чи передбачено конструкцією бризговики чи ні?

Востаннє редагував roma22101987: 10.12.2018 о 13:45. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 14:16 #2742027   #588
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
По твоїй логіці поліцаї б не оштрафували водія Тесли за червоні поворотники. Та й в Тернополі на днях водія Тесли теж оштрафували.

Додано через 1 хвилину

Тепер скажи мені як дізнатися, чи передбачено конструкцією бризговики чи ні?
Тобі, як водію? Ну все ж в ПДР написано
Цитата 2.3
Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a)

перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;
Це твій обов'язок знати. Читай літературу, чи що. Оглядай ТЗ на предмет наявності заводського кріплення для бризговика, картинку в інтернеті нагугли.

Востаннє редагував Petro Ford: 10.12.2018 о 14:22.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (10.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 14:43 #2742030   #589
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тобі, як водію? Ну все ж в ПДР написано


Це твій обов'язок знати. Читай літературу, чи що. Оглядай ТЗ на предмет наявності заводського кріплення для бризговика, картинку в інтернеті нагугли.
В ПДР написано, якщо передбачено.
Гугл не доказ.
Заводських кріплень може і не бути.
І взагалі це ніякий не мій обов'язок шукати всяку дурню, яку придумали тупі поліцаї.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 15:03 #2742032   #590
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
В ПДР написано, якщо передбачено.
Гугл не доказ.
Заводських кріплень може і не бути.
І взагалі це ніякий не мій обов'язок шукати всяку дурню, яку придумали тупі поліцаї.
Які поліцаї, яку дурню придумали? Є ПДР, будь добрий, дотримуйся.

Я ж для початку запитав про Ланос. В Ланосі бризговики не передбачені, а в Таврії - передбачені.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 15:29 #2742039   #591
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Чи правильно я розумію, що штрафування за порушення ПДР - то є зрада????
Розумієщ правильно.
Відсутність бризговиків і верхніх габаритних вогнів є порушенням правил. В той же час внесення конструктивних змін у кузов автомобіля, які непередбачені виробником, теж є порушенням правил. Це тобі в скарбничку зрад.

Звідси висновок - зраду можна знайти всюди, чим і користуються мусора. А от платити гроші будуть власники ТЗ, а не ти. В цьому вся суть.

Зрада вона така... ну зрада. Просто зрада. Зрада і все. Ну какбе зрада, розумієш. Зрада і все.
Їде людина собі по роботі - зрада! Не їде - зрада. Бо зрада то зрада. Зраду нікуди не дінеш. Зрада ж.
(норму по ключовому слову "зрада" виконано)

Але я понаднормово. Їдеш без бризговика - зрада. Зрада навколо тебе. Якщо розібратися, то все в цьому світі зрада. Крім ПДР. Але якщо розібратися то і це зрада.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Які поліцаї, яку дурню придумали? Є ПДР, будь добрий, дотримуйся.
Занадто товсто
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 15:46 #2742040   #592
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Розумієщ правильно.
Відсутність бризговиків і верхніх габаритних вогнів є порушенням правил. В той же час внесення конструктивних змін у кузов автомобіля, які непередбачені виробником, теж є порушенням правил. Це тобі в скарбничку зрад.

Звідси висновок - зраду можна знайти всюди, чим і користуються мусора. А от платити гроші будуть власники ТЗ, а не ти. В цьому вся суть.

Зрада вона така... ну зрада. Просто зрада. Зрада і все. Ну какбе зрада, розумієш. Зрада і все.
Їде людина собі по роботі - зрада! Не їде - зрада. Бо зрада то зрада. Зраду нікуди не дінеш. Зрада ж.
(норму по ключовому слову "зрада" виконано)

Але я понаднормово. Їдеш без бризговика - зрада. Зрада навколо тебе. Якщо розібратися, то все в цьому світі зрада. Крім ПДР. Але якщо розібратися то і це зрада.

Занадто товсто
Ніфіга. Без Погодження з виробником заборонено вносити зміни в конструкцію гальм

31.4.1 Гальмові системи:
пункт А

31.4.2 Рульове керування:
пункт Г




у рульовому керуванні встановлено деталі із слідами залишкової деформації та іншими дефектами, а також застосовано деталі і робочі рідини, що не передбачені для даної моделі транспортного засобу або не відповідають вимогам підприємства-виробника.

31.4.3 Зовнішні світлові прилади:
пункт А

Все інше
Цитата 31.1
Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації, інструкцій підприємств-виробників та іншої нормативно-технічної документації.
Цитата 31.3
Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством:

a)

у разі їх виготовлення або переобладнання з порушенням вимог стандартів, правил і нормативів, що стосуються безпеки дорожнього руху;
А встановлення бризговика, навіть якщо він не передбачений не суперечить правилам і нормативам

Коли ви вже почнете нормативку читати, а не херню з інтернетів??? Мабуть риторичне?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (10.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 16:48 #2742047   #593
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
По твоїй логіці поліцаї б не оштрафували водія Тесли за червоні поворотники. Та й в Тернополі на днях водія Тесли теж оштрафували.

Додано через 1 хвилину

Тепер скажи мені як дізнатися, чи передбачено конструкцією бризговики чи ні?
Любий штраф про червоні поворотники легко оскаржується, так само як і наявність/відсутність бризговиків.

Навіть якщо вони передбачені конструкцією то в залежності від комплектації авто чи ринку збуту можуть входити чи не входити в стандартні опції(пару років назад компанія купувала Фокуса де бризговики йшли як опція і коштували біля 4000 грн з установкою). І ніякий поліцай зупинивши на дорозі не зможе це довести чи той бризговик передбачений чи ні, як??? - це повна маячня.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 17:24 #2742050   #594
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Любий штраф про червоні поворотники легко оскаржується, так само як і наявність/відсутність бризговиків.

Навіть якщо вони передбачені конструкцією то в залежності від комплектації авто чи ринку збуту можуть входити чи не входити в стандартні опції(пару років назад компанія купувала Фокуса де бризговики йшли як опція і коштували біля 4000 грн з установкою). І ніякий поліцай зупинивши на дорозі не зможе це довести чи той бризговик передбачений чи ні, як??? - це повна маячня.
Серйозно? Прямо любий? Саймон писав, що дрюкають газельки і інші совковантажівки. Ану покажи ЗІЛа чи Камаза без бризговиків
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 19:27 #2742061   #595
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Любий штраф про червоні поворотники легко оскаржується, так само як і наявність/відсутність бризговиків.

Навіть якщо вони передбачені конструкцією то в залежності від комплектації авто чи ринку збуту можуть входити чи не входити в стандартні опції(пару років назад компанія купувала Фокуса де бризговики йшли як опція і коштували біля 4000 грн з установкою). І ніякий поліцай зупинивши на дорозі не зможе це довести чи той бризговик передбачений чи ні, як??? - це повна маячня.
За Теслу був спір з Саймоном, що поліцаям слабо не просто зупинити, а ще й оштрафувати водіїв таких машин. Я навів два приклади, коли таки оштрафували. По поворотників, законно це чи ні, поки що не скажу, треба піднімати ДСТУ, чим займуся пізніше, бо люди чомусь знаходять дві версії тих самих ДСТУ, в одній з яких червоні поворотники допускаються, в іншій ні.
А за бризговики я Петру теж саме доводжу, що жодний поліцай не зможе довести, передбачені конструкцією авто бризговики чи ні. Він же вперто заставляє вчити матчастину, правда яку, так і незрозуміло.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 19:35 #2742063   #596
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
За Теслу був спір з Саймоном, що поліцаям слабо не просто зупинити, а ще й оштрафувати водіїв таких машин. Я навів два приклади, коли таки оштрафували. По поворотників, законно це чи ні, поки що не скажу, треба піднімати ДСТУ, чим займуся пізніше, бо люди чомусь знаходять дві версії тих самих ДСТУ, в одній з яких червоні поворотники допускаються, в іншій ні.
А за бризговики я Петру теж саме доводжу, що жодний поліцай не зможе довести, передбачені конструкцією авто бризговики чи ні. Він же вперто заставляє вчити матчастину, правда яку, так і незрозуміло.
Поліцай тобі на трасі нічого доводити не зобов'язаний і не буде. Схочеш - будеш в суді доводити, що в твоєму ЗІЛі бризговики не передбачені конструкцією. І якщо про вищезгаданого Фокуса ще можна сперечатись то з совковантажівками без варіантів. І то, що ти, як водій, не в курсі - нікого не хвилює
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 19:43 #2742065   #597
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Які поліцаї, яку дурню придумали? Є ПДР, будь добрий, дотримуйся.

Я ж для початку запитав про Ланос. В Ланосі бризговики не передбачені, а в Таврії - передбачені.
Ще раз пишу. В ПДР чітко написано, якщо бризговики передбачені. Тепер наведи мені, як ти кажеш, матчастину, де вказано, в якій конкретній моделі авто конструктивно з заводу для ринку України передбачені бризговики.
Щодо Таврії, так, там бризговики йдуть з заводу. Але вибач, машиною то лахміття важко назвати і приклад так собі. А, ще є Запорожець, Москвич і Жигуль, вісімка і дев'ятка. Це так, що спало одразу на думку. І якщо 3 останніх ще з величезною натяжкою можна назвати машинами, то всі інші, як я вже писав, просто лахміття з колесами. І всі ці недомашини вироблені за совдепії, а бризговики в них конструктивно змонтовані однаково, однак зараз так вже ніхто не чіпляє бризговики, маю на увазі в сучасних авто.
Ланос. А ну скажи, де в Ланосі знаходиться задня протитуманка?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 19:43 #2742066   #598
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Поліцай тобі на трасі нічого доводити не зобов'язаний і не буде. Схочеш - будеш в суді доводити, що в твоєму ЗІЛі бризговики не передбачені конструкцією. І якщо про вищезгаданого Фокуса ще можна сперечатись то з совковантажівками без варіантів. І то, що ти, як водій, не в курсі - нікого не хвилює
Я от не згідний з тим що ті шкети копи після пту будуть на власний розсуд рішати має бути бризговик чи ні а я потім маю ходити по судах, тратити свій час, щоб доказати що олень той кому ксіву видали і хто видавав, а не я

Востаннє редагував Kokorakatan: 11.12.2018 о 06:34.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (11.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 19:47 #2742068   #599
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Поліцай тобі на трасі нічого доводити не зобов'язаний і не буде. Схочеш - будеш в суді доводити, що в твоєму ЗІЛі бризговики не передбачені конструкцією. І якщо про вищезгаданого Фокуса ще можна сперечатись то з совковантажівками без варіантів. І то, що ти, як водій, не в курсі - нікого не хвилює
А мені по барабану, зобов'язаний він чи ні. Є Конституція України, про яку звичайно він не знає, яка каже, як ці олені мають поводитися в цій ситуації.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 19:49 #2742069   #600
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
А мені по барабану, зобов'язаний він чи ні. Є Конституція України, про яку звичайно він не знає, яка каже, як ці олені мають поводитися в цій ситуації.
І що каже Конституція про бризговики?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:01.