Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Як захищати своє право на виробництво?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2011, 13:50 #1781340   #21
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Ти створив тему, але крім демагогії і пустих фраз я нічого не бачу. Пропонуй щось конкретне, а не розводь тут балаган. В телевізорі хватає "балакунів".
Друже - а ти фразу "зміна структури суспільства" сприймаєш як неконкретну? Я, наприклад розумію, про що йде мова. Певно Полковник шукає тих, хто готовий взятись за таку роботу. Як ти не готовий це робити - то це не для тебе.
CitizenUA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Colonel (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 14:31 #1781391   #22
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Друже - а ти фразу "зміна структури суспільства" сприймаєш як неконкретну? Я, наприклад розумію, про що йде мова. Певно Полковник шукає тих, хто готовий взятись за таку роботу. Як ти не готовий це робити - то це не для тебе.
Я не побачив жлодного "корисного поста" полковника щодо "зміни структури" як і пропозиції його дій.
Тому ДУЖЕ ПРОШУ не вказувати що є для мене, а що ні, так я за наповнення тем в цьому підрозділі відповідаю саме я. Сподіваюсь, я коректно тобі відповів? Всі решти питання щодо вищеописаного - в ПП, решту флуду тертиму з порушеннями.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 18:38 #1781659   #23
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від dunkan Переглянути допис
ну підприємцем може стати кожен

Ну от і стань, а потім відповідай.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Друже - а ти фразу "зміна структури суспільства" сприймаєш як неконкретну? Я, наприклад розумію, про що йде мова.
Я не розумію. Буду дуже вдячний за розжовування.

Востаннє редагував Носоріг: 27.10.2011 о 18:38. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 21:21 #1781962   #24
dunkan
Banned
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Ну от і стань, а потім відповідай.

я.

запрошую тебе в цю тему ну і ще всіх зто має бажання
щоб модератора ненервувати


http://forum.te.ua/showthread.php?p=1781957#post1781957
dunkan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Носоріг (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 01:38 #1782191   #25
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Я не розумію. Буду дуже вдячний за розжовування.
Розжовую. Тільки я потихеньку, добре? І репутацію мені віднови, бо те що я розповім - багато коштує. В грошах, а не в банах. Це ексклюзивний матеріал. І, вибачайте, без малюнків, бо якась дуже егоїстична істота проявила свою зверхність.

У суспільстві, підкреслюю, у будь якому суспільстві, навіть на форумі, а тим паче в країні чи народі, є кілька шарів людей, які відрізняються рівнем розвитку свого его, а відповідно - рівнем потреб.
Хто бачив піраміду Маслова - той в курсі. Тільки Маслов не все сказав.

Так от, у нас нема одного, найважливішого шару суспільства. Який називається "Еліта", або шляхта, або аристократія. То б то взагалі нема.

Тепер по-порядку. Перший рівень.
Найбільше людей мають невеликий рівень его, живуть по принципу "Моя хата скраю" модель поведінки беруть у інших, наприклад з реклами чи товарів, кіно, журналів, таке подібне. Це 95% і це Ваші, панове, клієнти. Саме це споживачі більшої кількості товарів. Але що вони будуть купляти - вирішують не вони, а Ви, Підприємці - якщо Ви не привезете їм товар - нічого купляти не будуть. І рекламу теж ви робите.

Другий рівень. 2-3% Це підприємці, інженери, конструктори, дизайнери, журналісти артисти... Це люди у яких рівень Его більший. Цим людям мало - їм треба більше. Вони отримують і передають на нижчий рівень модель поведінки. На цьому рівні люди іноді об"єднуються для досягнення якихось цілей. Але ненадовго. Мета досягнута - розбіглись. Деякі особі починають проявляти свою войовничість і керувати іншими, проявляти своє Его у вигляді деспотичного керування іншими, наприклад доводити щось простим юзерам використовуючи права адміністратора. Це заставляю робити більш розвинуте Его, але така поведінка в цілому не притаманна цьому рівню. Звісно вони вважають себе найвищими - згадаємо про Інтереси малого і середнього бізнесу, про те що Вам обіцяють і нічого не дають. Це така публічна риторика у вищого стосовно вас рівня.

Третій. Тваринний рівень. Хижаки. Деспотично керувати нижчими. Відібрати, вбити, присвоїти собі чуже. Тут зрозуміло. Менше 1% суспільства. Тривале об'єднання неможливе за визначенням. Постійна ворожнеча. Перехід великих обєктів з рук в руки. Вони теж вважають себе найвищими

Четвертий. Людина Балакуча.
Вчені, філософи, конструктори... Найжахливіші появи Его. Тут мало вбити оппонента - треба пам"ять про оппонента витерти (згадуємо кой-кого з форуму). Типовий представник - Гриша Перельман. Він знає як керувати Всесвітом, а Ви йому підсовуєте свй паганий мільйон баксів... Вони абсолютно обгрунтовано вважають себе найвищими у соціальній піраміді.

На цьому структура нашого суспільства закінчується. У нормальних країнах є ще один рівень.
Відсутність голови в нашому суспільстві обумовлює негаразди, роз'єднаність, слабкість, нестабільність.

Найголовніше - саме цей, п'ятий рівень забезпечує розвиток бізнесу і виробництва і збагачення нації. Саме цей рівень забезпечує вартість грошей.

Ось цей рівень ми й маємо відтворити. Тільки тоді все буде добре.

До завтра, дякую всім, хто мав терпіння це прочитати.
CitizenUA зараз поза форумом  
Подякували 3:
Colonel (28.10.2011), Носоріг (28.10.2011), qazwsx321 (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 08:27 #1782253   #26
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Розжовую. Тільки я потихеньку, добре? І репутацію мені віднови, бо те що я розповім - багато коштує. В грошах, а не в банах. Це ексклюзивний матеріал. І, вибачайте, без малюнків, бо якась дуже егоїстична істота проявила свою зверхність.


Найголовніше - саме цей, п'ятий рівень забезпечує розвиток бізнесу і виробництва і збагачення нації. Саме цей рівень забезпечує вартість грошей.

Ось цей рівень ми й маємо відтворити. Тільки тоді все буде добре.

До завтра, дякую всім, хто мав терпіння це прочитати.

Чемно дякую, досить цікаво.
Можна ще 2 питання:
1) Так і догнав, хто має бути 5 рівнем?
2) Хоча б один-два кроки, які треба робити, щоб цей рівень побудувати?
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Colonel (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 08:43 #1782274   #27
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
Розжовую. Тільки я потихеньку, добре?
Теоретично воно то впринципі вірно, але, як кажуть, є нюанси. Це лише твоє бачення такого поділу.
От я підприємець і не проти обєднатись і щось зробити з іншими? Питання в іншому: якщо цього не дають зробити: таі ж як і я, контролюючі, та ж держава в особі законотворців тощо.

Крім поділу я не побачив в твому спічі, який ти охарактеризував дорогим (багато коштує. В грошах, а не в банах. Це ексклюзивний матеріал.) нічого конструктивного. Особисо моє бачення захисту свого виробництва - це мінімізація офіційного декларування догодів, виручки іт.д. Та сама тінь. Але на межі законності.
Раз певні закони пишуться з метою лобіювання чиїхось інтересів чи зосередження виробництва - до для чого я маю сприяти цьому?
Йти протестувати? Не вихід, таким чином можна і втратити все що залишилось, залишивши сімю, яку ти повинен забезпечити ні з чим. А реального лідера, не демагога, за яким пішли б люди, на жаль, немає.

Цитата:
Допис від CitizenUA Переглянути допис
І репутацію мені віднови, бо те що я розповім - багато коштує. В грошах, а не в банах. Це ексклюзивний матеріал. І, вибачайте, без малюнків, бо якась дуже егоїстична істота проявила свою зверхність.
це ти до кого звертався? Конкретизуй, ато написав, що образили, а вказати обідчика якось не наважився
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Colonel (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 11:27 #1782420   #28
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Ок записуй мене в еліту , я не проти.
А якщо серйозно, то є у мене дуже багато напрямків розвитку виробництва з покритям вкладень максимум за 2 роки, тільки на всі не вистачає часу і грошей, потихеньку реалізовую з року в рік своїми силами. Обєднатись з кимось хто має гроші, і хоче заробити не проти.
Та і хто сказав що еліти немає, її повно? Навіть якщо її немає, то ви пропонуєте її створити штучно?
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Colonel (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 12:04 #1782444   #29
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
От я підприємець і не проти обєднатись і щось зробити з іншими? Питання в іншому: якщо цього не дають зробити: таі ж як і я, контролюючі, та ж держава в особі законотворців тощо.
К тайным обществам принадлежали академии, которые образовались в

Италии, начиная с половины XV в. Основанная с легкой руки Помпонио Лето

Римская академия вызывала большое число подражателей.

Свои стремления и организацию эти ученые облекли покровом тайны.

"Все предания истории и в не меньшей степени вся сумма их личного

опыта, воочию убедили их в той истине жизни, что

одними своими силами пророку ничего не добиться в своем отечестве, что

новые великие идеи только тогда могут пробить себе дорогу сквозь косность,

властвующей над тупой массой, и наоборот сопротивление прочих сил, когда

они воспринимаются организованными группами, которые сознательно идут к

одной цели".

Тайны масонства

В. Ф. Иванов

Маєш що сказати - скажи. Цитату Иванова виділи як цитата (за 4 місяці мав би навчитись робити це), а від себе добав по суті.

Востаннє редагував andrey_ko: 28.10.2011 о 13:01.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 20:40 #1782773   #30
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Теоретично воно то впринципі вірно, але, як кажуть, є нюанси. Це лише твоє бачення такого поділу.

Це вірно не тільки теоретично, а й практично доведено життям народів. І це не моє бачення - я його десь поцупив. Кажу як є - чесно вкрав
.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
От я підприємець і не проти обєднатись і щось зробити з іншими? Питання в іншому: якщо цього не дають зробити: таі ж як і я, контролюючі, та ж держава в особі законотворців тощо.
Тут важливий нюанс: Ти не проти об'єднатись чи ти бажаєш об'єднатись? Це дві великі різниці. Як буде справжнє обєднання по всім правилам - тебе не будуть парити ні податкова ні законотворці, ні контролюючі органи. Ми їх скасуємо


Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Крім поділу я не побачив в твому спічі, який ти охарактеризував дорогим (багато коштує. В грошах, а не в банах. Це ексклюзивний матеріал.) нічого конструктивного.
А я крім поділу ще нічого не давав. Бо навіть не знаю - треба це чи ні? От бачу - ТИ НЕ ПРОТИ. А чи бажаєш - чи ні - не побачив, як у мене були обмеження так і лишились - то значить не треба. І це не місце для торгівлі. Ти можеш мене банити чи обмежувати можливості, а я можу дати чи не дати те, що ти ніде більше не візьмеш. От і бачимо - що це не треба - то ж навіщо я буду витрачати час?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Особисо моє бачення захисту свого виробництва - це мінімізація офіційного декларування догодів, виручки іт.д. Та сама тінь. Але на межі законності.
Ну це лікувати симптоми а не причину хвороби. Кажу конкретику - треба швидко виростити п"ятий рівень. Це дуже конкретно, навіть якщо не зрозуміло. І зробити це можуть лише ті, хто має намір розвити себе так, щоб почати відповідати 5-му рівню. Ті, хто має бажання, а не ті, хто "не проти".

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Ок записуй мене в еліту , я не проти.
Та і хто сказав що еліти немає, її повно? Навіть якщо її немає, то ви пропонуєте її створити штучно?
Штучно - неможливо. Є природні закони виникнення Еліти і ми можемо лише значно прискорити цей процес. Або загальмувати - для цього достатньо просто нічого не робити.

Еліти зараз як соціального шару нема, але є багато людей, які вже готові до того, щоб утворити еліту. Це просто. Ніякого шаманства - просто виконання Законів Природи

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Чемно дякую, досить цікаво.
Можна ще 2 питання:
1) Так і догнав, хто має бути 5 рівнем?
2) Хоча б один-два кроки, які треба робити, щоб цей рівень побудувати?
Свої перші кроки Ви вже зробили - Ви лібертаріанець і це файно. Австрійська економічна школа - це найближча економічна модель для України сьогодні.

Але це ніщо, якщо не буде 5 рівня.

5 рівень виконує дві важливі функції:
1. Забезпечує єдність народу. 2. Дає нову модель поведінки - адекватну ситуації.

Характеризується міцними зв'язками один з одним, готовністю йти на самопожертву заради один одного, вірою в Бога (немає значення яка релігія) і, найголовніше, свідомим прагненням діяти у відповідності до Волі Всевишнього і бажанням вдосконалити себе.

Найближчий аналог - це орденські та масонські рухи в Европі та США, але у нас масонів нема (у Тернополі 1 штука, вчора якийсь масон заходив, щось розповідав).

Маємо розуміти кількісні показники чисельності орденів:
США - 2 500 000 , Франція 400 000 масонів, Великобританія - 600 000 масонів, Германія 500 000.

Там де люди об'єднані - влада діє в інтересах людей. Бо і влада належить об'єднаним людям.

Але такого негайно не бува, але прагнути до того треба. Я можу лише попросити Полковника до Вас приїхати, щось розповісти. Але робити те все прийдеться Вам самим.

Востаннє редагував CitizenUA: 28.10.2011 о 20:40. Причина: Пізніше додано
CitizenUA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Colonel (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 22:03 #1782939   #31
Colonel
Учасник
 
Аватар для Colonel
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Добре, майор, по суті вірно. Однак створити орден у людей не вистачить ще духовної сили, але просто знаючи що по цьому шляху пройшли мільйони людей - то пройдуть і самі. Головне прагнути того, розуміти - єдність понад все, але єдність не навколо якогось політичного лідера, а навкола найвищих моральних цінностей.
Colonel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
CitizenUA (03.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 23:56 #1789214   #32
CitizenUA
Banned
Типово Відповідь: Як захищати своє право на виробництво?

Цитата:
Допис від Colonel Переглянути допис
Добре, майор, по суті вірно. Однак створити орден у людей не вистачить ще духовної сили, але просто знаючи що по цьому шляху пройшли мільйони людей - то пройдуть і самі. Головне прагнути того, розуміти - єдність понад все, але єдність не навколо якогось політичного лідера, а навкола найвищих моральних цінностей.
Пане полковнику, а хто це розуміє? Скільки людей за цей час підросли до такого рівня розуміння?
CitizenUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:44.