Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2010, 19:54 #1482735   #1
vdoss
 
Аватар для vdoss
Типово Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

ОБІЦЯВ –ЗРОБИВ.

Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.
2.jpg
На неякісну роботу працівників жеку скаржаться мешканці будинку, що на вулиці Леся Курбаса 4. Якісного ремонту прибудинкової території люди не бачили вже роками. Зі слів людей, сьогодні від жеку вони вже майже нічого не очікують.
Тож, зважаючи на бездіяльність жеку, кандидат у депутати Тернопільської міськради
Віталій Жеворонко , не зміг залишитись
осторонь і самостійно, за власні кошти вирішив
питання благоустрою прибудинкової території.
- Я живу у мікро районі уже багато років, - розповідає один із його мешканців пан Віталій. - За весь цей час я ще не бачив, аби жек щось для нас зробив. Навіть лампочки ніхто не вкрутив - мешканці самі замінюють ті, що перегоріли. А про те, щоб нам тут виконали ямковий ремонт прибудинкової території, і мови не може бути. Якщо самі не зробимо, то так і будуть в нас розбиті дороги яким не те що пройти не можна, а і проїхати важко.
- Як давно ви почали вболівати за побут тернополян?
- В 1999 році я заснував громадську організацію «Альтернатива» і є її незмінним керівником. Члени ГО приймають активну участь в громадських заходах у місті, активно підтримують та впроваджують демократичні ідеї розвитку нашого суспільства. На сьогоднішній день приймаємо участь у розробці проектів: «Чисте місто Тернопіль», «Моє житло - починається з мого двору»; проводиться активна пояснювальна робота серед мешканців по впровадженню в життя об'єднання ОСББ. Ми неодноразово звертались до ЖЕКу «Вікторія» з пропозиціями по благоустрою території будинків, ремонту прибудинкових доріг, по озелененню території,і освітлені, але завжди була одна відповідь - відсутні кошти.
1.jpg
Я живу у м. Тернополі і хочу жити у м. Тернополі, але не у такому, яким воно є сьогодні, а у значно кращому. Жителі будинку по вул. Леся Курбаса напевно пригадають той час, коли ми всі разом, відстоювали і відстояли своє право на прибудинкову територію, як відстоювали, відстояли і встановили пам'ятну плиту на місці, де має стояти пам'ятник Лесю Курбасу і розквітати сквер. Напевно жителі прилеглих будинків пам'ятають як деякими кандидатами у депутати висаджувався і розбивався сквер, на місці, де мав бути побудований дитячий садочок, а потім ці вже депутати бульдозером рівняли цей сквер під площадку для будівництва.
Повірте і ви мені, шановні виборці , і я вас ніколи не полишу напризволяще у турботах та неспокої!

Та проголосуйте за мене.
З повагою Кандидат у депутати Тернопільської міськради
Віталій ЖЕВОРОНКО
vdoss зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 21:57 #1483020   #2
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

ай-на-на!
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
Бойківчанка (26.10.2010), Trader_Lena (27.10.2010)
Старий 26.10.2010, 22:22 #1483073   #3
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

скільки заплатив?
Sargon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Frutik (27.10.2010)
Старий 26.10.2010, 22:41 #1483112   #4
Maverick
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

А чи не підкуп це виборців???
Maverick зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 22:41 #1483113   #5
kozak
Guest
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

файний доктор
але навіщо і йому та політика??
 
Подякував(ла):
gsv (27.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:03 #1483141   #6
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

а най хоч на голові ходить, там є Фостик Василь, він і буде депутатом міської ради від ВО "Свобода" )))
Sargon зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Maverick (26.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:07 #1483148   #7
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

пацан сказав - пацан зробив.
де пацан був до виборів?
Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякували 2:
atwinny (05.11.2010), riznyk (27.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:08 #1483149   #8
Maverick
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

А що, Фостик там щось зробив, щоб його обрали?
Maverick зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 26.10.2010, 23:15 #1483156   #9
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Ну а шо в цьому поганого? Щось зробив - попіар себе. Якби всі кандидати так робили гляди і мимовільно навели б порядок)))
Big Brother зараз поза форумом  
Подякували 2:
лось Бульвінкль (27.10.2010), Maverick (26.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:18 #1483159   #10
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Це тільки я бачу в нього німбик і крильця? В депутати його мерщій!
olexiy зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 23:34 #1483191   #11
Maverick
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

якщо серйозно, то асфальтування доріг і ремонт покрівель - дуже дорогі задоволення... Тому, простіше надрукувати листівку і сховатись за плечима партії...як роблять багато мажоритарників від сильних політичних брендів!
Maverick зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader_Lena (27.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:40 #1483204   #12
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Цитата
Допис від Maverick Переглянути допис
якщо серйозно, то асфальтування доріг і ремонт покрівель - дуже дорогі задоволення... Тому, простіше надрукувати листівку і сховатись за плечима партії...як роблять багато мажоритарників від сильних політичних брендів!
Просто показує не знання роботи депутата. Чи він планує всі проблеми округу вирішувати і далі за власний кошт? Дахи полатати, ліфт зремонтувати, каналізацію прочистити, рух транспорту відрегулювати і ще купа всякого нецікавого. Можна і машиною асфальту відкупитися.
ПМ листівка це не простіше )
Sargon зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 23:43 #1483207   #13
Maverick
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Можливо...може він так й думає.
...цікаво, а звідки в лікаря кошти на машину асфальту?
Maverick зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 23:52 #1483221   #14
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Цитата
Допис від Maverick Переглянути допис
...цікаво, а звідки в лікаря кошти на машину асфальту?
Maverick щаслива ти людина раз ніколи ще не хворів ))
Sargon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Maverick (26.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:54 #1483227   #15
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

мені здається, чи у нас збоченні уявлення про виборчий процес, агітацію etc.?
кандидат в депутати не повинен щось комусь ремонтувати за тиждень до виборів - це означає лише те, що він прагне посісти місце в раді відповідного рівня, бо, якщо б його цікавила допомога громаді -він робив би це систематично,а не передвиборами.
хоча навіть не так - це життєвий тупізм, коли людина за власні гроші комусь щось перед виборами, бо це означає, що він, коли пройде до ради, мусітиме відбити своє бабло, а тим, кому полагодив щось там чи збудував ще півжиття згадуватиме, що він для вас старався,а ви,підараси невдячні,швидко про все забули. і тепер мусити бути вдячними йому до кінця життя, бо він для вас щось зробив і пох, що цього може вам зовсім і не треба було. і це стосується кожнісінької партії,без виключень!
все це лицемірство, котре ми, своєю мовчазною згодою, схвально легітимізуємо.
у нас рак мозку електоральної ментальності,як кандидата-так і виборця!
nacho one зараз поза форумом  
Подякували 7:
Бойківчанка (26.10.2010), Dexter (27.10.2010), MrDem (27.10.2010), olexiy (27.10.2010), riznyk (27.10.2010), RUS (27.10.2010), ternolex (27.10.2010)
Старий 26.10.2010, 23:57 #1483232   #16
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
мені здається, чи у нас збоченні уявлення про виборчий процес, агітацію etc.?
кандидат в депутати не повинен щось комусь ремонтувати за тиждень до виборів - це означає лише те, що він прагне посісти місце в раді відповідного рівня, бо, якщо б його цікавила допомога громаді -він робив би це систематично,а не передвиборами.
хоча навіть не так - це життєвий тупізм, коли людина за власні гроші комусь щось перед виборами, бо це означає, що він, коли пройде до ради, мусітиме відбити своє бабло, а тим, кому полагодив щось там чи збудував ще півжиття згадуватиме, що він для вас старався,а ви,підараси невдячні,швидко про все забули. і тепер мусити бути вдячними йому до кінця життя, бо він для вас щось зробив і пох, що цього може вам зовсім і не треба було. і це стосується кожнісінької партії,без виключень!
все це лицемірство, котре ми, своєю мовчазною згодою, схвально легітимізуємо.
у нас рак мозку електоральної ментальності,як кандидата-так і виборця!
треба всім зробити МРТ.
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 23:59 #1483238   #17
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
треба всім зробити МРТ.
Я перший в черзі!!!Коли зробиш мені МРТ???
Чи то не те, що я подумав
Sargon зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 23:59 #1483239   #18
Maverick
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

всім не всім, але окремим людям точно!
Maverick зараз поза форумом  
Старий 27.10.2010, 00:02 #1483243   #19
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Я перший в черзі!!!Коли зробиш мені МРТ???
Чи то не те, що я подумав
смайлик про себе ти підібрав влучний
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 27.10.2010, 00:04 #1483248   #20
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Обіцяв - зробив. Мешканці будинку на вулиці Леся Курбаса 4, уже і не чекали отримати ремонт прибудинкової території.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
купа тексту!
є попит - буде пропозиція. Споживач диктує умови для ринку...найчастіше...

Додано через 37 секунд
Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
смайлик про себе ти підібрав влучний
оооо, да я вааащє снайпер!

Востаннє редагував Sargon: 27.10.2010 о 00:04. Причина: Пізніше додано
Sargon зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:33.