Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Євро ручки на ВАЗ 2108

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.12.2012, 22:41 #2087701   #1
inq
 
Аватар для inq
Типово Євро ручки на ВАЗ 2108

всім привіт
нід хелп в мене ваз 2108. поламалась одна ручка відкривання дверей. вирішив поміняти зразу дві, і не просто поміняти, а поставити супер круті євро ручки. чого хотів їх? та бо всі хвалять.кажуть шо зручні, довговічні. та я сам думав, шо двері будуть відкриватись, як в крутих іномарках, легенько, ніжно і з відчуттям, що в тебе круте авто.
але не всьо так просто, як здається. купивши ці ручки (180грн), требуло ше купити нові замки, бо старим, 20 років відслуживши, настав кінець.
через брак часу замінив тільки водійську ручку. всьо функціонувало, але відкривалось не так плавно, як хотілось. думав шо через деякий час воно впрацюється і буде все гуд. після 3-ох тижнів нічо не змінилось. найшовши трохи часу, рішив поставити іншу ручку. але тут виникли проблеми. спочатку ручка не хотіла до кінця ставати на місце. я її трошки підшаманив і вона зайшла. почав встановлювати тягу замка. поставив. але тут найбільші проблеми. якшо її поставити, то замок робить або на закривання, або на відкривання. я переставив тягу іншим боком. то тепер вона робить на відкривання і закривання. але навпаки. я приклав багато зусиль для того, щоб всьо було гуд, але мої старання були марні((

друзі, поможіть, будь ласка, треба відстроїти то всьо. бо жалко вкладених грошей і часу. хочу шоб все було чотко.
inq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2012, 12:59 #2089326   #2
inq
 
Аватар для inq
Типово Відповідь: Євро ручки на ВАЗ 2108

хто може поставити ручки?
inq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2012, 14:38 #2089365   #3
And_TC
Типово Відповідь: Євро ручки на ВАЗ 2108

попитайся в людей, які займаються сигналізаціями і центральними замками.
зразу скажу, що то справа марудна і бажано щоб зберегти нерви і час міняти крім зовнішнього замка весь внутрішній механізм і підкову.
And_TC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:28.