Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.09.2008, 10:13 #699748   #21
xlibes
 
Аватар для xlibes
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Те що тре мати відчуття прекрасного і бажання, наснагу вчитися, експериментувати і практикуватися - це точно. Бо велику роль має самоосвіта.
І також тре мати хоч якийсь фотоапарат.

Але якщо почитати біографії багатьох відомих фотографів, то майже у кожного є художня освіта чи пройдений курс у тому чи іншому закладі, де студіюють мистецтво.

Чистих самоучок певно не так вже й багато, особливо зі світовим ім"ям.

Тож певно щось у тому є, щоб повчитися і осягнути академічні премудрості.

Ну і відповідно трохи шкода, що нічого такого нема у нашому місті. Бо мене таке теж цікавить.
xlibes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2008, 08:19 #708174   #22
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Найшов класне комюніті /fotobooks/ . Дуже багацько цікавих матеріалів
http://community.livejournal.com/fotobooks/

Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2008, 08:26 #708179   #23
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

І отакє !111

Цитата Фотограф, не снимай фигню! Снимай наоборот! Снимать фигню да в стиле ню, могёт любой урод! А ты давай снимай народ и чем живёт страна! Штоб красота ебёнаврот была–бы всем видна!
http://www.dimas.dp.ua/books/

Востаннє редагував Dexter: 01.10.2008 о 08:33.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2008, 10:54 #711031   #24
шУтNIZzA
 
Аватар для шУтNIZzA
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

п.с. отоклуб не овсім в підвалі)))
ам
фотоклуб в фотостудії "шоколад"
п.с. хоча..приміщення і справді підвальне : )) але там мегооо класно))
шУтNIZzA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2008, 21:23 #711518   #25
Сократ
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
І отакє !111


http://www.dimas.dp.ua/books/
Справді - кожен урод зможе. Якщо йому тільки "Ню" і дано зробити. А більш творчі люди роблять у власному стилі. І в тому, що в книжці а фото. І не треба іронії.
Ми не міщани? Ні. Тоді ця іронія зовсім недоречна.
Сократ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2009, 17:09 #1017208   #26
spas
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

ви фотографуєте в одному напрямі, чи все цікаве? (до фотографів новачків, любителів і профі)
spas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 22:45 #1018362   #27
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Цитата:
Допис від Tysia Переглянути допис
дуже вдячна за поради!!! Я "порившись" в інтернеті дуже багато знайшла цікавого для себе... Знайшла й багато інфрмації про різні фотошколи , які навчають найрізноманітніші нюанси, але не в нашому місті, тому притримавшимсь ваших порад приступаю до роботи ... буду займатись "самоосвітою" ...
Якщо маєш бажання та маєш вінчестер з вільним місцем десь біля 50-55 гіг то можу тобі за 2 літри пива з великою пачкою чіпсонів закинути всі відео-уроки та семінари (це 35Гб) та книжки по фотографії та обробці фото (це 18Гб) але якщо затягнеш з візитом то місця треба буде більше бо якраз ще викачую деякі матеріали.
Є як російські переклади, так і без перекладу, але якщо є знання початкового рівня англійської то можна все зрозуміти що там триндять проф. дядьки фотографи.
Жанри відео такі:
Фотографування та техніка ВЕСІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ
Фотографування та техніка ПОРТРЕТНОГО ФОТО
Фотографування та техніка СТУДІЙНОЇ ЗЙОМКИ
Фотографування та техніка ФОТО НЮ (якщо не помиляюсь то вроді є)
Техніка ЕКСПОЗИЦІЇ
Відео по користуванні фотоапаратом НІКОН Д80
та ще дещо.
Жанри фото такі:
Там стіки тих жанрів що просто їх ціла купа, Є Посортовані по полочках а є дещо не сортоване. Також дещо може повторюватись. Треба стратити день щоб пересортувати.
Якщо хтось щось хоче викачати то можу допомогти, скиньте ссилочку в пп, і там домовимось якщо не буде в мене такого в колекції то й самому пригодиться. За оплату праці також домовимось, Пиво дуже люблю отож думаю домовимось.

П.С. Хтось писав за ФА "Автограф" отож там дійсно проводять фото курси:
- мінімум 15 уроків максимум кому скільки треба та хто як вчиться.
- вартують курси 300 у.о
- жанр уроків: студійна фотографія, фото-портрет, предметна зйомка, рекламна (вроді), фото-прогулка по місту.
Сам там не був але є бажання піти.
А саме краще якщо є знайомий фотограф який знімає весілля, то піди з ним разок, попроси хай тобі щось розкаже щось підкаже, але не забуть прихопити також свій фото пістолет , щоб також молодять відстрілювати. От тоді будеш мати практику.
Ще питання на який апарат знімаєш?

Додано через 2 хвилини
Ото трохи я протупив глянув на останнє повідомлення А перше то аж з минулого року

Додано через 1 хвилину
Нічого пропозиція в силі.

Востаннє редагував Kyzmi4ok: 30.08.2009 о 22:45. Причина: Пізніше додано
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2009, 18:19 #1085993   #28
borja
 
Аватар для borja
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Я також шукав фотокурси в тернополі та нажаль нічого толкового незнайшов. Заходив в Афтограф - таке врвження складається шо то не навчання а спосіб заробляння грошей... Ще й так дорого, однозначно неварто.

Зараз навчаюсь у Львові то знайшов тут достойні фотокурси при одному магазині фото техніки і фотостудії. Цікаво, весело, раз в тиждень теорія 2 год і раз практика теж 2 год. загалом 2 місяці = 1000грн за курс.

Була практика і в студії, і нічна, і водоспад їздили фоткати, і в ліс ходили, але практика переважно репортажка в центрі міста.

Дуже задволений тому, що коли щось фоткаєш завжди можа запитати думку професіонала чи поради. Відчуваю що мої знання в області фотографії суттєво розширилися.
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2009, 18:33 #1086018   #29
NastyDiablo
 
Аватар для NastyDiablo
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Ловіть Оленку ЕМ. (Моравська) Вона семінари по портетній зйомці проводить.....Хз чи багато навчить,но попід руки позаглядати можна.....
NastyDiablo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2009, 18:42 #1094691   #30
olenka_m
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Мені шкода, але у вас хибна інформація. Проходив єдиний семінар для членів Галицького фотоклубу. Я семінарів по портретній зйомці не провожу оскільки сама вчусь, а поспілкуватись і допомогти в певних питаннях, що стосуються фото, можу.
olenka_m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2009, 20:36 #1094912   #31
ras
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
щоб бути крутим фотографом треба мати дуже крутий фотоапарат
тоді навіть не треба вміти фотографувати
а віміти користуватись фотіком обовязково

Додано через 19 хвилин
Tysia

а який в тебе фотік? і в якому жанрі ти хочеш працювати, якщо природа і макрозйомка, то мильнички достатньо. але якщо схочеш фоткати людей, то задоволення від зробленого фото отримаєш тільки дзеркалкою. користуючись видержкою і діафрагмою, та правильним освітленням можна отримати дійсно хороше фото. а і ще, нерівняй світлочутливість (iso) звичайного фотіка і дзеркалки. наприклад виставивши в цифровому фотоапараті iso 600-800 ти отримаєш фотки з шумами і досить таки замітними, для них норма це 80-200, а в дзеркалці 600 це нормальне iso для фото. дзеркалка класно передає перехід з світлого в темне, в чисто чорний колір. а от в цифровику таке неполучиться зробити без спалаху.

щоб в тебе дійсно не відпало бажання фоткати, треба настоїтись і прикластись на повну, щоб мати відповідний фотоапарат, бо інакше тебе може мучити ідея яка неможе стати реальністю, через невідповідний фотоапарат.

успіхів!

Востаннє редагував ras: 07.11.2009 о 20:36. Причина: Пізніше додано
ras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2009, 17:27 #1103166   #32
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Цитата
Допис від olenka_m Переглянути допис
Мені шкода, але у вас хибна інформація. Проходив єдиний семінар для членів Галицького фотоклубу. Я семінарів по портретній зйомці не провожу оскільки сама вчусь, а поспілкуватись і допомогти в певних питаннях, що стосуються фото, можу.
Класна реклама тобі правда?

Хто цікавиться фотографією, є в Тернополі молодий і активний фотоклуб (Клуб Галицьких фотографів), орагнізатори проводять семінари, фотокроси (снепшоти), зустрічі учасників для спілкування, в планах є багато чого. Хто цікавиться фотографією та хоче поспілкуватись з однодумцями земляками заходьте foto.te.ua, можливо знайдете для себе щось цікаве\корисне.

PS модератори сорі за пеар
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2009, 19:53 #1132926   #33
OLKO75
 
Аватар для OLKO75
Smile Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
щоб бути крутим фотографом треба мати дуже крутий фотоапарат
тоді навіть не треба вміти фотографувати
Із кнопочкою "ШЕДЕВР" тоді усі фото зняті ВАМИ попадуть в Національний архів, і Ви одержете пожиттєву премію

А як серйозно то клуб галицьких фотографів тримається на плаву досить серйозно і не місяць. Отже є сенс вже нарешті їх підтримувати, а то хлопці навіть зібратися толком не мають де!!!!!
OLKO75 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2009, 08:29 #1138823   #34
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Мав би якусь хату, то з радістю би дозволив в ній збиратись, бо сам цікавлюсь фотографією.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OLKO75 (18.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2010, 23:58 #1222361   #35
Aleksislviv
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

щоб бути крутим фотографом треба мати дуже крутий фотоапарат - ця думка є хибною, бо ще 100 років тому не було досконалих фотоапаратів, таких як зараз, та і чутливість плівки була тільки в межах 10-60 ІСО(відповідно витримки були від пару секунд до пару хвилин), а 100 ІСО - це було фантастикою. Тим не меньше тоді робили такі шедеври, що більшість сучасних фотографів, навіть близько щось подібного не зроблять. Щодо фотошколи, то у нас у Львові звідки я родом, є пару фотошкіл: дві школи створені при фотомагазинах, третя створена при будинку культури, четверта школа при Палаці творчості школярів Галичини. Є ще пару приватних курсів, але оскільки їх проводять такі, що фотоапарат ледве тримають в руках, то не варто їх відвідувати(думаю в Тернополі теж проводяться подібні курси). Якщо хтось бажає відвідати курси у Львові, то радив би тільки курси при фотомагазині "ФотоВернісаж", там же є і своя студія, на базі якої теж проходять тренінги.
Оскільки я професійний фотограф, і працював як фотожурналіст у Львові, то якщо щось когось цікавить, то можу щось порадити фотографам, можна навіть провести якийсь семінар. Студійне освітлення маю, та інше обладнання, єдина проблема - це відсутність студії чи іншого місця, де би можна було провести якийсь тренінг.
якщо хтось має питання або пропозиції пишіть на аську 87131625 - Олег
Aleksislviv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2010, 01:58 #1222399   #36
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Цитата
Допис від Aleksislviv Переглянути допис
Студійне освітлення маю, та інше обладнання, єдина проблема - це відсутність студії чи іншого місця, де би можна було провести якийсь тренінг.
якщо хтось має питання або пропозиції пишіть на аську 87131625 - Олег
І на скільки потягнуть ваші тренінги, якщо домовитись про такі? Можна в ПП.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2010, 14:16 #1290251   #37
[Just_Vita]
Guest
Типово Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Дуже добре було б*
Якби в Тернополі, була така школа*
Є багато бажаючих туди піти*
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2010, 16:06 #1322898   #38
RUDI
 
Аватар для RUDI
Exclamation Відповідь: Чи є в нас в Тернополі фотошкола???

Мати крутий фотік, ще не означає бути фотографом.
RUDI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:15.