Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.03.2016, 01:00 #2621039   #4441
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім
Будівничим є Бог, бо Отець уготовив (будує дім) кому сидіти праворуч, а кому ліворуч. ХрИстос не будує цей дім, бо він сам є наріжним каменем у цьому домі, тобто частиною цієї будівлі і головним елементом з будівельних (будівельним) матеріалів у Будівничого- Бога.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 01:02 #2621040   #4442
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Будівничим є Бог, бо Отець уготовив (будує дім) кому сидіти праворуч, а кому ліворуч.
--- про кого мова ? Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!
(Кол.1:16)

--- а тут про кого?.... поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:1-4)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 01:07 #2621042   #4443
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- а тут про кого?.... поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:1-4)
Почитайте більш точний і зрозумілий переклад. Я ж не винуватий що перекладач слабо передав думку, то не будьте такі застьогані і консервативні, не бійтесь зрозуміти Біблію, подібно як в Середньовіччі не хотіли перекладати на доступні і зрозумілі мови.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 01:14 #2621043   #4444
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ХрИстос не будує цей дім, бо він сам є наріжним каменем у цьому домі, тобто частиною цієї будівлі і головним елементом з будівельних (будівельним) матеріалів у Будівничого- Бога.
--- ну так основою є пророки і апостоли ..... збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі,
(Еф.2:20,21)

Додано через 1 хвилину
Цитата Почитайте більш точний і зрозумілий переклад. Я ж не винуватий що перекладач слабо передав думку,
---- процитуйте ваш варіант перекладу в дописі щоб могли оточуючі його порівняти з наведеним

Додано через 1 хвилину
Цитата то не будьте такі застьогані і консервативні, не бійтесь зрозуміти Біблію, подібно як в Середньовіччі не хотіли перекладати на доступні і зрозумілі мови.
---- поки що всі перечислені дії лише з вашого боку - жодної цитати одні посилання на веб ресурси ВБ то хто "застьоганий"?

Востаннє редагував engar: 07.03.2016 о 01:14. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 01:16 #2621046   #4445
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- поки що всі перечислені дії лише з вашого боку - жодної цитати одні посилання на веб ресурси ВБ то хто "застьоганий"?
А пробували його відкрити? Посилання зразу відкривають саме потрібне місце Писання зрозумілою, а не наполовину зрозумілою мовою.
Я працюю тільки з ліцензійними гіперпосиланнями, на відміну від декого.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 04:47 #2621049   #4446
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
тобто, це ви свідки бога "все" ?
Тобто значить для мене все.
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Чи у ваші організації це належить до заборонених знань і міститься лише в заборонені для рядових свідків літературі ?
Все вчення є у вільному доступі на сайті jw.org/uk, це у вашій секті багато таїнств.
Чому ваша віра святкує багато різних свят, а для Єгови не присвятили жодного? Мабуть у вас не правдива віра?

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
А разве отступники и предатели называют Бога Отцом?
Так почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
І Батьком називаю у кожній молитві. Брешете знову.
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Покажите в Библии, какое имя святится.
Імя Бога воно у нього одне на віки.(Вихід 3:15)Тоді Бог знову звернувся до Мойсея:«Скажи ізраїльтянам так: “Єгова, Бог ваших прабатьків, Бог Авраама, Бог Ісака і Бог Якова, послав мене до вас”. Це моє ім’я навіки, і під цим ім’ям мене пам’ятатимуть з покоління в покоління.
А ви знаєте ще якесь імя Бога Єгови?

Востаннє редагував musluvec: 07.03.2016 о 04:47. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 20:42 #2621214   #4447
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто значить для мене все.
--- якщо б було так по іншому відносились б до Його Сина .... а саме, так як написано ...щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, (так як Отця) не шанує Отця, що послав Його. (Iван.5:23)

--- мене не цікавить, що значить воно для вас, це інше питання, але, що в дійсності значить по суті значення Імені ЙГВГ є у вас відповідь? Чи вам невідомо?

Додано через 8 хвилин
Цитата Все вчення є у вільному доступі на сайті jw.org/uk, це у вашій секті багато таїнств.
--- і ці таємні книги про які згадується вище також ? :http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B2%203%3A1-6
--- щодо таїнств - тільки одне .... як написано : ... Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Хто в тілі з'явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся! (1Тим.3:16) Вам це таїнство невідоме ...

Додано через 6 хвилин
Цитата Чому ваша віра святкує багато різних свят, а для Єгови не присвятили жодного? Мабуть у вас не правдива віра?
--- Впевнені? Чому саме ?
--- відповідь трохи більшим шрифтом надрукуйте цей трохи задрібний...колір не суттево на ваш смак - мене взагалі то суть цікавить відповідей на дизайн мало звертаю увагу особливо коли суть у них нульова ...

--- щодо віри, мабуть таки ні... помились ви
--- розслабтесь під час роздумів над відповіддю послухайте ...
https

Додано через 1 годину 31 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А пробували його відкрити? Посилання зразу відкривають саме потрібне місце Писання зрозумілою, а не наполовину зрозумілою мовою.
Я працюю тільки з ліцензійними гіперпосиланнями, на відміну від декого.
--- цитуйте тексти свого "вірного" перекладу у своїх дописах, щоб люди які їх читають могли без посилань на веб ресурси ВБ зробити свій висновок та вибір.... чи кожний візит за вашим посиланням вам організацією зараховується як бонус

Востаннє редагував engar: 08.03.2016 о 17:37. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 21:48 #2621246   #4448
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- цитуйте тексти свого "вірного" перекладу у своїх дописах, щоб люди які їх читають могли без посилань на веб ресурси ВБ зробити свій висновок та вибір.... чи кожний візит за вашим посиланням вам організацією зараховується як бонус
Це суперечить умовам використання:https://www.jw.org/uk/%D1%83%D0%BC%D...D%D0%BD%D1%8F/
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 22:04 #2621247   #4449
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Давайте залишимо моє мислення, а ви мені дайте відповідь. Чому ви вважаєте що вас Єгова не засудить
Бо за мене вже засуджений і покараний Ісус Христос.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
вважаєте себе християнином, хоча формально ви залишаєтеся послідовником протестантів таких як Ян Гус
Загальна фраза без жодної конкретики. Так само Вас можна назвати послідовником того адвентиста, служіння якого відвідував Чарльз Рассел і від якого заразився бажанням вирахувати день Армагедону.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
мене потрібно спасти з рук злих сектантів???
Якщо бажаєте і далі бути рабом ваших керівників (починаючи із Рассела) і нехтуєте подарунками Єгови, то...або спасти, або залишити в тому, в чому Ви зараз.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Я здається вам пояснив хто такі лжепророки, не вже ви не розумієте? Останній раз. Лжепророк це той що говорить від імені Єгови.
З біографії Чарльза Рассела (є в загальному доступі) ясно, що він захопився дослідженням Біблії і на основі своїх досліджень встановив дати настання Армагедону, які БАЗУЮТЬСЯ на Слові Єгови. Ну і промахнувся: спочатку раз, потім ще раз... Єгова і Його Слово винні чи Рассел, який прикривався цим Словом та Йменням?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Щоб розпізнати чорне і біле потрібно дивитися на діла, діла нашої організації помітно по цілому світі, у нас є братство яке проповідує добру новину по цілому світі, яке має любов( це навіть видно по тому що не приймаємо участі у війнах) у всьому наслідуєм Ісуса Христа
Людина, яка хвалить сама себе, не заслуговує на довіру.
Павло, апостол, говорив, що він був найостаннішим із грішників, що заслуговував на смерть по своїх ділах, але був спасенний благодаттю Божою.
Судячи по Ваших словах, то цей апостол Христовий поруч з Вами і стояти не достойний.
Хоча, пишучи такі красиві речі про себе, Ви забуваєте, що, одночасно, Ви дозволяєте собі очорнювати УСІХ ХРИСТИЯН, огульно, скопом, навіть не задумуючись над тим, хто є натхненником такої діяльності. Також Ви дозволяєте собі говорити, що та дія Духа Святого по всьому світові, завдяки якій десятки мільйонів людей прийшли до віри в Ісуса Христа тільки в Азії (за останні десятиліття) - це дія духу антихриста.
Такі плоди набагато краще свідчать про вас (свідків) аніж ваші гарні слова про себе.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
а от від своїх діл ви відхрещуєтесь, або приховуєте, і тихенько соромитесь(маю на увазі той дух що сходить на вас).
Ми з Вами знайомі? Ви знаєте моє життя і що я приховую і тихенько соромлюся? Про який конкретно дух Ви говорите в даному випадку?
У Вас є якась конкретика чи знову те саме: огульне і безпідставне очорнювання?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Дуже добре, це ви зійшли на першу сходинку до спасіння, і тут важливо не зупинятися бо написано хто витерпить до кінця той спасеться.
А Ви зійшли вже на цю сходинку?
Отримали прощення всіх Ваших гріхів?
Отримали праведність Христову?
Отримали усиновлення через нове народження, від Святого Духу?
Так чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 22:40 #2621249   #4450
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це суперечить умовам використання:https://www.jw.org/uk/%D1%83%D0%BC%D...D%D0%BD%D1%8F/
--- ото ж бо й воно то хто автор вашої писанини ? Чи ж не читали як написано ? .... Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? (Рим.6:16)
--- тому то ви раб організації та її правил як джин раб лампи коли ваш той "благоразумний раб" потре її то повилазите ... погрозить сидите в рамках її правил , бо вільні хрИстияни вільно цитують Писання ....... вільно висловлюють свою думку .... будучи рабами Богу Живому.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2016, 04:29 #2621270   #4451
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата вільно цитують Писання
Та в курсі ми, що ви його вільно перекручуєте на свій лад, будучи рабами тимчасово живому богу.

Додано через 12 хвилин
Цитата Чи ж не читали як написано ?
Пам'ятаємо, як ваш батько цитує Писання, коли спокушає інших проти Єгови:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%8F%204%3A1-11

Востаннє редагував Ychen: 08.03.2016 о 04:29. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2016, 11:50 #2621308   #4452
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
І Батьком називаю у кожній молитві. Брешете знову.
Это хорошо, что вы называете Бога Отцом.
Значит Бог ваш Отец, а вы Его сын? Я правильно вас понял?
А почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?

Цитата Імя Бога воно у нього одне на віки.(Вихід 3:15)Тоді Бог знову звернувся до Мойсея:«Скажи ізраїльтянам так: “Єгова, Бог ваших прабатьків, Бог Авраама, Бог Ісака і Бог Якова, послав мене до вас”. Це моє ім’я навіки, і під цим ім’ям мене пам’ятатимуть з покоління в покоління.
15 И сказал еще Бог Моисею: так скажи сынам Израилевым: Господь, Бог отцов ваших, Бог Авраама, Бог Исаака и Бог Иакова послал меня к вам. Вот имя Мое на веки, и памятование о Мне из рода в род.
(Исх.3:15)
Ну и где в этом тексте написано, что имя Бога святится?
Где в Библии написано, что христиане должны святить имя Иегова?

Цитата А ви знаєте ще якесь імя Бога Єгови?
Знаю. И ещё я знаю, что имени Иегова в природе не существует, есть тетраграмма ЙХВХ, которую ни кто из людей, даже раб, не знает как правильно озвучивать.
Вот имена Бога.

Исход 6:3 Являлся Я Аврааму, Исааку и Иакову с именем "Бог Всемогущий" (Эль Шаддаи).
Исход 34:14 потому что имя Его - ревнитель.
Исаия 54:5 Ибо твой Творец есть супруг твой; Господь Саваоф - имя Его.
Исаия 57:15 Ибо так говорит Высокий и Превознесенный, вечно Живущий, - Святый имя Его.
Исаия 63:16 Ты, Господи, Отец наш, от века имя Твое: "Искупитель наш".
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2016, 13:53 #2621337   #4453
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Знаю. И ещё я знаю, что имени Иегова в природе не существует
Ці байки комусь іншому будете розказувати, бо ім'я Ісуса теж на різних мовах по різному говорите, хто Єзус, хто Єгошуа, хто Ісус, хто Іісус і точно не знаєте вимови імені Ісус в 1 столітті. Бачите як Ви тримаєтесь подвійних стандартів, тобто лицемірите, коли вам вигідно!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2016, 17:40 #2621356   #4454
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Пам'ятаємо, як ваш батько цитує Писання, коли спокушає інших проти Єгови:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%8F%204%3A1-11
--- ну не ви перші такої думки ваші брати по духу були такої ж думки .....
І багато-хто з них (ваших братів по вірі ) говорили: Він (Ісус) демона має, і несамовитий. Чого слухаєте ви Його?(Iван.10:20)
---- а Ісус попереджав про таких як ви .... Коли Вельзевулом назвали господаря дому, скільки ж більше назвуть так домашніх його! Але не лякайтеся їх. Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.(Матв.10:25,26)

--- і хоч ваш той таємний переклад який ви вперто не бажаєте цитувати та ховаєте за посиланнями на своєму зомб-ресурсі все одно ваше неправдиве вчення буде виявлено у світлі Істини Писань.

Цитата --- про кого мова ? Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!(Кол.1:16)

--- а тут про кого?.... поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:1-4)


--- ото ж поки відсутня у вас відповідь на ці питання?

Востаннє редагував engar: 08.03.2016 о 17:50.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2016, 21:13 #2621446   #4455
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- а тут про кого?.... поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:1-4)
Про Бога Єгову- Керівника і Постачальника Ресурсів Проектів Всесвіту.

Додано через 3 хвилини
Цитата --- про кого мова ? Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!(Кол.1:16)
Про високопоставленого посередника (Архісина), реалізатора Ресурсів від Постачальника (Бога Єгови), через якого Бог здійснював свої Проекти, який будучи Головним Сином Єгови має на це все повне право, так як здійснював Офіційну участь в реалізації Проектів від Постачальника (Бога Єгови). http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D0%BD%201%3A16

Востаннє редагував Ychen: 08.03.2016 о 21:27. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2016, 21:46 #2621467   #4456
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:1-4)
Цитата Бо то Ним (Ісусом) створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!(Кол.1:16)
--- тож все ж таки, хто все створив? Син чи Отець ? І хто з них є Богом вони двоє створили все це основна з ознак Бога Творця ?
.... Отак їм скажіть: боги, що неба й землі не вчинили, погинуть з землі та з-під неба цього!(Єр.10:11)
....Своїю Він (Хто з Них?) силою землю вчинив, Своїю премудрістю міцно поставив вселенну, і небо напнув Своїм розумом. (Єр.10:12)

Додано через 14 хвилин
Цитата Про Бога Єгову- Керівника і Постачальника Ресурсів Проектів Всесвіту.
---- а хто зараз керівник ? ... А Він є перший від усього, і все Ним стоїть. (управляється) (Кол.1:17)

Востаннє редагував engar: 08.03.2016 о 21:47. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2016, 04:20 #2621515   #4457
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ....Своїю Він (Хто з Них?) силою землю вчинив, Своїю премудрістю міцно поставив вселенну, і небо напнув Своїм розумом. (Єр.10:12)
Це про Єгову тут пише.

Додано через 1 хвилину
Цитата .... Отак їм скажіть: боги, що неба й землі не вчинили, погинуть з землі та з-під неба цього!(Єр.10:11)
Це про видуманих фальшивих богів на землі під небом.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- тож все ж таки, хто все створив? Син чи Отець ?
Отець, тобто Єгова.

Додано через 4 хвилини
Цитата І хто з них є Богом вони двоє створили все це основна з ознак Бога Творця ?
Богом є Той хто наділений Силою для створення Всього, а той хто отримав силу від Бога для створення всього іншого є підлеглим богом, тобто тільки Сином, бо власної сили не мав, бо не був Джерелом Енергії Всесвіту, а тільки отримувачем і передавачем Ресурсів від Джерела.

Додано через 3 хвилини
Цитата ---- а хто зараз керівник ?
Керівником Усього- Єгова. Керівником всього іншого- Архісин Михаїл (Ісус ХрИстос).

Додано через 3 хвилини
Цитата А Він є перший від усього,
Ісус ХрИстос перший з усього іншого.

Востаннє редагував Ychen: 09.03.2016 о 04:20. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2016, 07:15 #2621524   #4458
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ці байки комусь іншому будете розказувати, бо ім'я Ісуса теж на різних мовах по різному говорите, хто Єзус, хто Єгошуа, хто Ісус, хто Іісус і точно не знаєте вимови імені Ісус в 1 столітті. Бачите як Ви тримаєтесь подвійних стандартів, тобто лицемірите, коли вам вигідно!
Мы не об имени Сына ведём разговор, а о имени Отца. У Отца нет имени Иегова. Вы произносите ни кому не известное имя и не известно какому богу поклоняетесь. Идолопоклонники.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2016, 23:04 #2621741   #4459
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Цитата Цитата
І хто з них є Богом вони двоє створили все це основна з ознак Бога Творця ?
Богом є Той хто наділений Силою для створення Всього, а той хто отримав силу від Бога для створення всього іншого є підлеглим богом, тобто тільки Сином, бо власної сили не мав, бо не був Джерелом Енергії Всесвіту, а тільки отримувачем і передавачем Ресурсів від Джерела.
----але автор послання до Євреїв іншої думки як вчить організація вартової вежі........А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности.Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх. І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук. Загинуть вони, а Ти будеш стояти, всі вони, як той одяг, постаріють.Як одежу, їх зміниш, і минуться вони, а Ти завжди Той Самий, і роки Твої не закінчаться! Кому з Анголів Він промовив коли: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм!(Євр.1:8-13 )

---- в даному тексті автор послання висвітлює Ісуса як Творця всього - тобто як Бога

Цитата Керівником Усього- Єгова. Керівником всього іншого- Архісин Михаїл (Ісус ХрИстос).
--- хибна думка вчення організації, знов вона суперечить посланню до Євреїв, а саме в частині, що стосується Ісуса як Господа Анголів, а не одного з Анголів

.....Кому бо коли з Анголів Він промовив (тобто жодному з анголів): Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. А про Анголів Він говорить: Ти чиниш духів Анголами Своїми, а палючий огонь Своїми слугами.(Євр.1:5-7 )

....Кому з Анголів Він промовив коли (тобто жодному з анголів): Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм! Чи не всі вони духи служебні, що їх посилають на службу для тих, хто має спасіння вспадкувати? (Євр.1:13,14) тобто анголи просто слуги і жоден не може бути поставлений в рівень з Ісусом так як він їхній Творець та Господь як написано:...А про Сина: [ Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности. (Євр.1:8 )

--- ці тексти висвітлюють як безглуду теорію вчення організації вартової вежі що Ісус Ангол оскільки у вище наведених текстах автор Послання роз'яснює про Вищість Ісуса над всіма анголами як їхнього Творця

Востаннє редагував engar: 09.03.2016 о 23:17. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2016, 07:01 #2621756   #4460
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

А Ви це саме прочитайте в точнішому перекладі, щоб Бог не намащував Бога.
Щоб не було engar похвалив engara, або engar любить сам себе- engara. Ну це так, щоб на тверезу голову вірити, щоб в очах не двоїлось і не трійцілось.

Востаннє редагував Ychen: 10.03.2016 о 07:19.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:59.