Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.09.2014, 16:37 #2447430   #181
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від andriy214 Переглянути допис
Скажіть де в Польщі можна купити професійне насіння (капусти.... 2500 тис) недалеко від кордону?
в Замості є садовоогородні

Додано через 1 хвилину
Народ, хто знає в Жешуві дитячі магазини..про SMYK і 5.10.15 не пропонувати ))

Востаннє редагував mZiG: 18.09.2014 о 16:37. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 16:56 #2447438   #182
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від andriy214 Переглянути допис
Скажіть де в Польщі можна купити професійне насіння (капусти.... 2500 тис) недалеко від кордону?
Я привозив людям з Жешува. Там є гуртовня "Флоран"
Anshem зараз поза форумом  
Старий 19.09.2014, 11:41 #2447653   #183
FRANEK
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
в Замості є садовоогородні

Додано через 1 хвилину
Народ, хто знає в Жешуві дитячі магазини..про SMYK і 5.10.15 не пропонувати ))
В Жешові та й в інших містах є мережа PEPCO, дуже прикльний дитячий трикотаж, для дітей десь до12-14років, ціни теж доступні.
FRANEK зараз поза форумом  
Старий 25.09.2014, 12:21 #2449854   #184
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Люди підкажіть що треба мати вирушаючи до Польщі власним авто?Які обмеження?В мене вікна всі тоновані,чого чекати на таможні і від поліції??Не буде проблем? що треба мати?Аптечка,вогнигасник і т д? Які документи крім візи???
Kosyacello зараз поза форумом  
Старий 25.09.2014, 13:20 #2449883   #185
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Люди підкажіть що треба мати вирушаючи до Польщі власним авто?Які обмеження?В мене вікна всі тоновані,чого чекати на таможні і від поліції??Не буде проблем? що треба мати?Аптечка,вогнигасник і т д? Які документи крім візи???
Зелену карту. Через тоновані вікна можуть не пустити. Справне авто: вікна, дзеркала, фари без явних тріщин. Кузов без явних пошкоджень. Аптечка теж має бути. А так як повезе, можуть придиратися, а можуть і не глянути.
shadow777 зараз поза форумом  
Старий 25.09.2014, 13:29 #2449886   #186
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Зелену карту. Через тоновані вікна можуть не пустити. Справне авто: вікна, дзеркала, фари без явних тріщин. Кузов без явних пошкоджень. Аптечка теж має бути. А так як повезе, можуть придиратися, а можуть і не глянути.

дякую за інфу,я так розумію тонування краще забрати а то облом буде якшо тормознуть на границі,зелена карта це по суті страховка на машину на час перебування і все так?В любій страховій купляється?
Kosyacello зараз поза форумом  
Старий 25.09.2014, 23:18 #2450126   #187
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Люди підкажіть що треба мати вирушаючи до Польщі власним авто?Які обмеження?В мене вікна всі тоновані,чого чекати на таможні і від поліції??Не буде проблем? що треба мати?Аптечка,вогнигасник і т д? Які документи крім візи???
Аптечка і вогнегасник потрібно мати і в Україні! А там ще й обовязково жилет світловідбивний, але якщо до перемишля і назад, то можеш і без нього. Авто як попаде проїхати можна і з тріснутим лобовим, і іржаве скрізь, але як провіряють то від усіх лампочок і до омивача скла і ручника!
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Старий 28.09.2014, 19:46 #2451115   #188
didmoroz1
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

вівторок чи середа їду в Перемишль. візьму одного пассажира. Можливі закупи понад норму. вартість обговорюється. Просьба написати свій телефон в лічку, бо мій на ремонті
didmoroz1 зараз поза форумом  
Старий 29.09.2014, 11:04 #2451291   #189
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від SerogaSerjj Переглянути допис
Аптечка і вогнегасник потрібно мати і в Україні! А там ще й обовязково жилет світловідбивний, але якщо до перемишля і назад, то можеш і без нього. Авто як попаде проїхати можна і з тріснутим лобовим, і іржаве скрізь, але як провіряють то від усіх лампочок і до омивача скла і ручника!
тобто якшо я правильно розумію то так
1)Справне авто без видимих дефектів покраски,цілі фари\скло без переднього тонування
2)аптечка
3)вогнегасник
4)жилет
5)знак ав. зупинки
6)закордонний паспорт з візою
7)страховка на авто та страховка на того хто їде
нічого не забув?Нема більше ніяких дорожних зборів і т д?
Kosyacello зараз поза форумом  
Старий 29.09.2014, 11:07 #2451292   #190
mhl
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

А що за страховка на того хто їде? Я тільки на авто брав завжди.
З облупленою краскою на бампері теж проблем не було.
mhl зараз поза форумом  
Старий 29.09.2014, 20:25 #2451457   #191
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

страховка на авто і та що робиться на видачу візи він мав на увазі!
та яка там фарба потріскана, вже не будем про такі дрібниці, ще скажи що пташка вкакалась на скло і митники не побачили і пропустили...
інколи питають за кількість пального в баці, але то фігня, скільки заляв стільки і є, я іпу скільки там лишилось.
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Старий 02.10.2014, 13:22 #2452527   #192
jurijone
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Де в Перемишлі або Жешуві продають бувші у користуванні музичні інструменти та музичну апаратуру(колонки, підсилювачі), хто бачив, знає, поділіться
jurijone зараз поза форумом  
Старий 02.10.2014, 19:23 #2452646   #193
Voron53
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Всім привіт! ШУКАЮ людину яка ввозить товари з Польщі. Цікавлять будівельні матеріали. Малярні матеріали. Хто знає хто ввозить? Дайте контакти. Дякую.
Voron53 зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 16:37 #2452969   #194
Зірочка
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Всім доброго дня! 10 жовтня подаємо з чоловіком на шопінг -візу, тобто орієнтовно після 20 жовтня повинні її прокатати, ну і звичайно трохи закупитися. Порадьте будь-ласка надійних і недорогих перевізників, або підкажіть як ще можна самому перетнути кордон (можливо є автобуси з Львову, маршрутки і.т.д.)
Зірочка зараз поза форумом  
Старий 03.10.2014, 21:38 #2453080   #195
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
Всім доброго дня! 10 жовтня подаємо з чоловіком на шопінг -візу, тобто орієнтовно після 20 жовтня повинні її прокатати, ну і звичайно трохи закупитися. Порадьте будь-ласка надійних і недорогих перевізників, або підкажіть як ще можна самому перетнути кордон (можливо є автобуси з Львову, маршрутки і.т.д.)
є автобуси з Львову, маршрутки і.т.д. навіть з Тернополя, навіть поїзди )

але краще автобусом - дешевше
 
Старий 04.10.2014, 09:20 #2453159   #196
Зірочка
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

напишіть будь-ласка детальніше про автобуси зі Львову і маршрутки - звідки саме відправляються, ціна, як часто їздять і т.д.
Зірочка зараз поза форумом  
Старий 04.10.2014, 14:55 #2453250   #197
jurijone
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
напишіть будь-ласка детальніше про автобуси зі Львову і маршрутки - звідки саме відправляються, ціна, як часто їздять і т.д.
автобуси відправляються з центрального ж\д вокзалу, з правої сторони де каси, перший в 6.30, далі зранку кожних 30 хв., ціну не пам ятаю, краще їхати зранку, бо не відомо які зараз черги на кордоні
jurijone зараз поза форумом  
Старий 04.10.2014, 19:39 #2453345   #198
petro76
Guest
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
напишіть будь-ласка детальніше про автобуси зі Львову і маршрутки - звідки саме відправляються, ціна, як часто їздять і т.д.
Маршрутка Львів-Шегині відправляється з центрального ЖД вокзалу,ходять досить часто,мінімум раз в годину,вартість проїзду 25 грн,
Доїзжаєте до кінцевої,там пішки через кордон,черги на пішохлдному переході зараз рідко бувають,і вуаля, Бєдронка на самому кордоні і всякі гуртовні,робите свої справи і в зворотньому порядку повертаєтесь до дому
 
Старий 05.10.2014, 21:23 #2453884   #199
Зірочка
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від petro76 Переглянути допис
Маршрутка Львів-Шегині відправляється з центрального ЖД вокзалу,ходять досить часто,мінімум раз в годину,вартість проїзду 25 грн,
Доїзжаєте до кінцевої,там пішки через кордон,черги на пішохлдному переході зараз рідко бувають,і вуаля, Бєдронка на самому кордоні і всякі гуртовні,робите свої справи і в зворотньому порядку повертаєтесь до дому
тобто я перехожу кордон і там є поряд магазини? мені вже нетреба їхати в Перемишль і т.д.? я можу там трохи скупитися і вони без проблем дадуть рахунок-фактуру?і я пішки знов собі вернуся? я правильно Вас зрозуміла? виходить, шо всі хто їде маршруткою - так як і я пішечки на закупи йдуть?
Зірочка зараз поза форумом  
Старий 06.10.2014, 19:01 #2454276   #200
petro76
Guest
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
тобто я перехожу кордон і там є поряд магазини? мені вже нетреба їхати в Перемишль і т.д.? я можу там трохи скупитися і вони без проблем дадуть рахунок-фактуру?і я пішки знов собі вернуся? я правильно Вас зрозуміла? виходить, шо всі хто їде маршруткою - так як і я пішечки на закупи йдуть?
Я вже говорив,просто на кордоні є Бедрьонка,як у вас не має наміру купувати на більшу суму,то можно чек попросити у наших людей,вони там тарятся на значні суми і по цьому чеку виписати фактуру для отримання наступної візи
Так,пішки знову можете повернутися і далі на маршрутку до Львова,можна і автівку піймати та доїхати до Тернополя
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:49.