Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2019, 21:53 #2745732   #41
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Нема що продати...тим більше навіть якби я понапозичала, і , о чудо за пару років віддала- це бетон, сирий бетон, туди не вступишся. Це треба роки чекати, а ще ремонт робити. А моя психіка вже на межі... Я просто недоживу, якщо нічого не поміняю)
Ну як варіант те що ти озвучувала за 15000$ однокімнатна 25м2 з ремонтом яким не яким. Можетше шось сторгуєшся. Шкода що в нас такі ціни, в Луцьку за 10-12000$ таку можна знайти.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 22:01 #2745733   #42
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну як варіант те що ти озвучувала за 15000$ однокімнатна 25м2 з ремонтом яким не яким. Можетше шось сторгуєшся. Шкода що в нас такі ціни, в Луцьку за 10-12000$ таку можна знайти.
До 15 тис.мені як до неба рачки, хіба в лотерею виграю.Роки...
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 22:07 #2745734   #43
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Хто знає скільки обійдеться оренда кімнати + комуналка в гуртожитку?
1000 грн + +|- 1000 грн
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 08:09 #2745749   #44
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата Розкажи? Може ти опишеш, і я передумаю, бо вагаюся дуже.
а ти пройдися вечорами по тих гуртожитках і одивися, що там робиться..банально навіть в дворах і підворотнях..

алкашня, пяні обкурені компахи..бійки, крики...

там задовбує жити навіть корінним, які беруть участь в тих компахах..почати жити тому, хто в гуртожитках не жив/ріс..ой як важко

оренда кімнати в гуртожитку + комуналка витягне десь 2тис

може варіант дешевше орендувати десь квартиру з херовим ремонтом (знайомий зняв для екс дружини з дитиною..ну вони не в розводі..але не живуть разом ..на Чалдаєва з херовим ремонтом 2-х кімнатну за 1500 + комуналка...ще взяли студентку в ту іншу кімнату, щоб подешевше платити), або знімати в часному секторі тимчасівку із зручностями за 1500-2000 тис..

але тільки не гуртожиток (((((((( не псуй собі і чоловікові життя...тим більше, я знаю вас обох )))))

Додано через 2 хвилини
якщо б я мав 10тис і така безвихідь що вибір між гуртожитом і...то б краще купив яку хатину за 10км від міста і жив би в своє задоволення...+ дітям життя на природі то не життя в гуртожитку з наркотою і дебошами

жінчин брат має квартиру в малосімейці..вроді вже і не гуртожиток..але ....по тих 20 квартир на поверсі..вічно все прокурено..вічно якісь тусовки на поверхах...ну його..про спільну кухню на 10 квартир я промовчу..якщо ти не можеш зжитися з однією свекрухою..про таке навіть забудь..викинеш ті 7-8тис баків і жити тама не зможете

їдьте в двох на Польщу чи ін..поки молоді/здорові без дітей...за 6-8міс вдвох ту суму назбираєте...і буде 1к квартира

бо з тим гуртожитком це як з покупкою авто, якому 30років..вроді і дешевше, але гімору потім будеш мав і мав і з задоволенням не поїздиш

Востаннє редагував Nobel: 19.01.2019 о 08:12. Причина: Пізніше додано
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 8:
Adriano_Chelentano (19.01.2019), ANRY (21.01.2019), Don Kihot (21.01.2019), eleKtrik (25.12.2019), HamanN (20.01.2019), kolibryks (20.01.2019), qazwsx321 (19.01.2019), Romko_7 (19.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 09:10 #2745753   #45
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а ти пройдися вечорами по тих гуртожитках і одивися, що там робиться..банально навіть в дворах і підворотнях..

алкашня, пяні обкурені компахи..бійки, крики...

там задовбує жити навіть корінним, які беруть участь в тих компахах..почати жити тому, хто в гуртожитках не жив/ріс..ой як важко

оренда кімнати в гуртожитку + комуналка витягне десь 2тис

може варіант дешевше орендувати десь квартиру з херовим ремонтом (знайомий зняв для екс дружини з дитиною..ну вони не в розводі..але не живуть разом ..на Чалдаєва з херовим ремонтом 2-х кімнатну за 1500 + комуналка...ще взяли студентку в ту іншу кімнату, щоб подешевше платити), або знімати в часному секторі тимчасівку із зручностями за 1500-2000 тис..

але тільки не гуртожиток (((((((( не псуй собі і чоловікові життя...тим більше, я знаю вас обох )))))

Додано через 2 хвилини
якщо б я мав 10тис і така безвихідь що вибір між гуртожитом і...то б краще купив яку хатину за 10км від міста і жив би в своє задоволення...+ дітям життя на природі то не життя в гуртожитку з наркотою і дебошами

жінчин брат має квартиру в малосімейці..вроді вже і не гуртожиток..але ....по тих 20 квартир на поверсі..вічно все прокурено..вічно якісь тусовки на поверхах...ну його..про спільну кухню на 10 квартир я промовчу..якщо ти не можеш зжитися з однією свекрухою..про таке навіть забудь..викинеш ті 7-8тис баків і жити тама не зможете

їдьте в двох на Польщу чи ін..поки молоді/здорові без дітей...за 6-8міс вдвох ту суму назбираєте...і буде 1к квартира

бо з тим гуртожитком це як з покупкою авто, якому 30років..вроді і дешевше, але гімору потім будеш мав і мав і з задоволенням не поїздиш
Я не даремо створила цю тему. Я хотіла думку багатьох, щоб прийняти якесь мудре рішення, бо відзначаюся гарчим характером і прийняттям імпульсивних рішень про які потім часто жалію. Розумію тепер що те що писала нижче- нажити собі черговий геморой. Спробую зняти ту кімнату в гуртожитку на місяць- два щоб хоч відчути що то за життя. В любий момент встала, як то кажуть і вийшла. А там побачимо. Всім дякую. Якщо хтось має ще щось добавити- пишіть.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 09:22 #2745755   #46
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

не радив би і знімати кімнату в гуртожитку - марно втрачений час і кошти. ну і гіперактивний стан від спілкування з оточуючими в перший ж день також гарантований.
взагалі будь-який варіант зйому - то втрачені гроші і час.
оптимально - пошук квартири.
щоб відчутти і побачити життя в гуртожитку - раджу переглянути будь-який фільм радянської епохи із зйомками в гуртожитку. за останніх 25-30 років нічого не змінилось ((
Alfasoft зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (19.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 09:38 #2745758   #47
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

я б так зробив...

жити зараз з твоїми батьками (ну хіба оловік стає в штики і не може зжитися з коханою тещею ))) )...а не з "відьмою" ))) і їхати десь на заробітки, щоб першочергово відкласти на квартиру..за цей час ніяких зайвих витрат, відпочинків, гаджетів і ін...все на квартиру...

бо із зйомними квартирами /гуртожитками тим більше не відкладете на житло..то буде замкнене кого..та і в тернополі, я сумніваюся, що ти отримуєш хоча б 500баксів...і чол 500 баксів (це щоб можна було хоча б 600-700 в місяць відкладати)..при інших розкладах складання на квартиру переросте в роки...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 09:45 #2745759   #48
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
я б так зробив...

жити зараз з твоїми батьками (ну хіба оловік стає в штики і не може зжитися з коханою тещею ))) )...а не з "відьмою" ))) і їхати десь на заробітки, щоб першочергово відкласти на квартиру..за цей час ніяких зайвих витрат, відпочинків, гаджетів і ін...все на квартиру...

бо із зйомними квартирами /гуртожитками тим більше не відкладете на житло..то буде замкнене кого..та і в тернополі, я сумніваюся, що ти отримуєш хоча б 500баксів...і чол 500 баксів (це щоб можна було хоча б 600-700 в місяць відкладати)..при інших розкладах складання на квартиру переросте в роки...
З моїми батьками жити ні, бо то б була помилка №2, ше там пересваритися і вже ніхто нікуди приступу мати не буде ( з тещею вони любляться, мама з нього порох здуває). Тому не хочу повторювати першу помилку коли прийшла до нього додому. І їхати за кордон ми не можемо з певної причини. Тому, як я кажу, замкнений круг. Так, на квартиру мені не реально назбирати.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 09:52 #2745760   #49
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

ну тоді хз..або нерви в коробочку і жити з свекрухою..або хз..

но гуртожиток вам нервів і здоровя точно не добавить..ще якщо то та причина, про яку я подумав )
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 09:54 #2745761   #50
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ну тоді хз..або нерви в коробочку і жити з свекрухою..або хз..

но гуртожиток вам нервів і здоровя точно не добавить..ще якщо то та причина, про яку я подумав )

попробувати можна, а там буде видно.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 10:00 #2745763   #51
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Як то кажуть починали за здравіє(тобто які підводні камені при купівлі кімнати в гуртожитку),а дійшли до.....

Вам важко,зараз важко,і все тому що немаєте з чим порівняти.Якщо ви кажете що "нєженка",тоді точно неварто купляти житлову площу в гуртожитку.
Спочатку спробуйте,хоча б на рік орендувати(знайомому це обходиться в 1000грн на місяць).
От коли ви будете мати з чим порівняти,тоді можливо примхи тещі нездаватимуться такими й критичними.
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (19.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2019, 10:04 #2745764   #52
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від ViSkas-vi Переглянути допис
Як то кажуть починали за здравіє(тобто які підводні камені при купівлі кімнати в гуртожитку),а дійшли до.....

Вам важко,зараз важко,і все тому що немаєте з чим порівняти.Якщо ви кажете що "нєженка",тоді точно неварто купляти житлову площу в гуртожитку.
Спочатку спробуйте,хоча б на рік орендувати(знайомому це обходиться в 1000грн на місяць).
От коли ви будете мати з чим порівняти,тоді можливо примхи тещі нездаватимуться такими й критичними.
Я це і писала вже нижче, що визнала, що купляти, то, мабуть, брєд. Треба спробувати орендувати.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2019, 01:31 #2745833   #53
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Ну ще, мабуть, можливий варіант що прийде "дядя Вася", скаже що земля під гуртожитком його, і взагалі цей гуртожиток під знос, бо він так вирішив. Може бути? Але всіх ж не виселять на двір? Ну правильно?
Колись таке було в Тернополі? За таке не думай.
Переїзд не варіант? Купити краще в Києві смарт, мені в ФБ рекламки світять по 200+ тис. Зарплати в столиці високі, швидко назбираєте, продасьте той смарт і купите нормальну.

Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
39 м², квадрат по 9800грн
Колись були такі ціни, зараз не думаю. А навіть як і є, то людина заселиться туди років через 5 і ще зо 5 буде скидатись на Кераторні недоробки і слухати серинади перфораторів. А жити вже немає де...
Ех були б кредити, купив квартиру і сплачуєш років 20, замість того щоб комусь за оренду платити...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (20.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.01.2019, 06:59 #2745835   #54
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Купити краще в Києві смарт, мені в ФБ рекламки світять по 200+ тис.
аха! щас!
я теж реклами зустрічаю квартири в Грузії (Батумі) по 20 тис. у.е.- копни глибше і будеш бачити реальну квартиру
таке саме і там в Києві з тими смартиками
+десь в передачі дивився квартири які мають до 32 кв. - по документах це гуртожиток (є якийсь ГОСТ ) (якось так) і там вроді якісь чи тарифи інші на комунальні послуги чи шось в тому роді
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2019, 10:00 #2745847   #55
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
аха! щас!
я теж реклами зустрічаю квартири в Грузії (Батумі) по 20 тис. у.е.- копни глибше і будеш бачити реальну квартиру
таке саме і там в Києві з тими смартиками
+десь в передачі дивився квартири які мають до 32 кв. - по документах це гуртожиток (є якийсь ГОСТ ) (якось так) і там вроді якісь чи тарифи інші на комунальні послуги чи шось в тому роді
В Батумі таки немає, цікавився в наших фірм, та й в самому Батумі був і ніде дешевше 40тис. вивісок не бачив. Яка ситуація в Києві хз але рекламок повно, в метро як їдеш ціни менші наших всюди... Треба цікавитись. Що точно знаю - в Франику дешевше, при чому квартири на здачі. Так, на окраїнах але ж місто не велике, проблем кудись добратись немає...
Знайомий жилу, паленьну, 2к квартиру за 16тис купив. Для старту норм, років за 3 дозбирав грошей на щось краще, цю продав.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2019, 12:30 #2745863   #56
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Якщо ви не заробляєте і не можете навіть у перспективі дозволити собі окреме житло(не гуртожиток), то варто забути за "синдром відмінниці", чи "маминої квіточки" та зробити наголос саме на зароблянні грошей(закордоном чи спеціалістом тут), бо поселення в гуртожиток ваших проблем не вирішить: з свекрухою одні, в гуртожитку будуть інші. Якщо вже маєте певну суму, то не так вже й багато лишилось. головне усе розрахувати. А прожитих декілька місяців у гуртожитку тільки підсилять цю потребу Інакше постійні матеріальні труднощі дуже сильно тиснутимуть на психіку і хто знає, що гірше...

p.s. а свекруху на заробітки - не варіант?

Востаннє редагував kolibryks: 20.01.2019 о 14:33.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (25.12.2019), karamel856 (20.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2019, 12:14 #2772488   #57
halla
Учасник
Типово Відповідь: Як запевнитись, що кімната куплена в гуртожитку "без проблем"

Продовжу тему гуртожитку з вашого дозволу. Ситуація наступна. Грошей мало. На квартиру в дольову для одної людини трохи страшно.Мало як складуться обставини. Дівчина знімає житло, тому думаємо про свій куточок. Може хтось підкаже гуртожиток, де не страшно жити.Бо робота така, що треба ночами повертатися додому.

Додано через 4 хвилини
І ще одне. Тут прозвучало питання нежитлового приміщення. Може хто знає, якщо його НЕ можна перевести в житлове, то чим грозить проживання у такому приміщенні. Ну і якщо розглядати такий варіант, як тимчасове житло, то що краще- чи цокольний поверх, чи під дахом?. Як думаєте, де більша ймовірність продажу в майбутньому?

Востаннє редагував halla: 25.12.2019 о 12:14. Причина: Пізніше додано
halla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:30.