Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Стрибки з парашутом у Тернополі. Всі обговорення тільки у цій темі!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.09.2009, 20:23 #1042287   #61
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Сьогодні хтось з форумчан стрибав? А то так і всі не познайомились!
Max Jr. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2009, 21:38 #1042398   #62
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Din Explorer Переглянути допис
2 Term

На чем еще летали, если не секрет???
Я, взагалі-то, програміст. 4 роки тому "захворів небом". Літав у віртуалі. А цієї весни зробив собі подарунок на день народження - стрибок з парашутом і політ на літаку. Самостійно виконав кілька елементів пілотажу - набір висоти, віражі, бочки. Ну і плюс інструктор добре поганяв мене на перегрузках. Вражень - море, не дивлячись на те, що політ зайняв 12 хвилин. Підзбираю грошенят - обов"язково повторю.
А ось з парашутом стрибати - не моє. Не відчув драйву. Може тому що був настроєний правильно і не боявся (грубо кажучи). Просто знав що треба (конче) зробити перший крок і зробив його незадумуючись. А від вільного падіння і спуску на парашуті особливих вражень не було. "Картінка" в реалі звичайно краща, ніж на моніторі, але після тисяч годин віртуальних польотів банальний стрибок з парашутом (хоч і в реалі) особливо не вразив.
А чому, власне, цікавить?

Востаннє редагував Term: 26.09.2009 о 21:44.
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2009, 14:47 #1046294   #63
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Я, взагалі-то, програміст. 4 роки тому "захворів небом". Літав у віртуалі. А цієї весни зробив собі подарунок на день народження - стрибок з парашутом і політ на літаку. Самостійно виконав кілька елементів пілотажу - набір висоти, віражі, бочки. Ну і плюс інструктор добре поганяв мене на перегрузках. Вражень - море, не дивлячись на те, що політ зайняв 12 хвилин. Підзбираю грошенят - обов"язково повторю.
А ось з парашутом стрибати - не моє. Не відчув драйву. Може тому що був настроєний правильно і не боявся (грубо кажучи). Просто знав що треба (конче) зробити перший крок і зробив його незадумуючись. А від вільного падіння і спуску на парашуті особливих вражень не було. "Картінка" в реалі звичайно краща, ніж на моніторі, але після тисяч годин віртуальних польотів банальний стрибок з парашутом (хоч і в реалі) особливо не вразив.
А чому, власне, цікавить?
Це була твоя найзаповітніша мрія і вона здійснилася....які враження після польоту? що з ногою сталося?
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2009, 16:43 #1046307   #64
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Зараз час вже трошки притупив враження. Так що я краще процитую свій допис на форумі відразу після польоту.
Цитата Пошел к доктору и получил допуск к полету. Вернулся на рулежку. Сел в Як, пилот был рад что я вирпыл, поскольку ему не пришлось объяснять что такое "крен и прочая" (его слова). спросил на каких самолетах летал, был рад что только на красных и что практически на всем. Пристегнул меня, обяснил как отстегиватся, как выпрыгывать из самолета с парашютом, запретил ставить ноги на педали и на тросы РН. Показал как закрывать фонарь в случае его самовольного открытия. Порулили, взлетели. Я ззади, набрали метром 300. В зоне работал еще як12 с пасажирами, мы немного полетали с ним в паре (зашибись ощущения, расстояние метров 30), после чего отошли от второго самолета в сторону и начали подниматся выше, мне доверели РУС. Левая рука на РУД, но не для управления, а для передачи (там кнопка включения передачи рации) Помаленьку тяну вверх. Грит мне - типа давай немного круче забирай вверх, а то скорость растет, взял чуток круче, тогда говорит - "А теперь опусти нос, а то скорость падает". Понял выполняю. Но главное было то, что я старался держать самолет без крена. Тогда говорит, мол давай в вираж, я положил самолет на крыло градусов 30, и легонько взял рус на себя, грит - "Бери круче". Положил на 45. Ощущения - непередаваемые. Так в спирали залезли на 1200. Тогда пилот взял управление на себя и сделал бочку - я чуть из кабины не вылетел с непревычки, через 5 сек еще раз сделал бочку - уже мне полегче, уже знаю что меня ждет. Тогда он грит - теперь ты бочку делай. Я попробовал - но получилось не очень. Он грит нужно рус до упора резко в сторону. Я попробовал еще раз - отлично. Потом еще раз. Тогдда он мне решил продемонстрировать атаку наземки с противозенитным маневром и проверкой результатов работы. Заход на цель делает с боку переворотом через крыло, доворот на цель и полубочка, атака цели, резкий уход вверх на боевой, потом две бочки, вираж и осмотр "результатов" с правой стороны. Потом еще он сделал свечу, с разворотом РН через правое крыло и отвесным пикированием. Грит что бы я ето сделал. Я - отказался, к тому времени мой желудок уже вдоволь получил перегрузок и мы пошли на посадку, я прошел по квадрату. Пилот садился сам. Зарулили на стоянку я вылез из кабины и горяче поблагодарил его. Полет занял 12 минут. Вот так.
Додано через 1 годину 41 хвилину
Для пересічної людини - це все сухо і нічого не зрозуміло. Звиняйте. Якщо на "хлопський розум" - то можна порівняти з ..... та напевне немає з чим порівнювати. Немає на землі тих переживань, що в повітрі. Хіба що як би 4-рирічну дитину, котра їздила тільки в парку на автодромі посадили в спортивний болід і прокатали по швидкісній трасі. При цьому довірили частину траси пройти самотужки. Та й то далеко не усі враження будуть. А... Придумав. Ще добавити американських горок. Ось напевне буде наближене порівняння.

Востаннє редагував Term: 30.09.2009 о 16:43. Причина: Пізніше додано
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2009, 18:32 #1046487   #65
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Зараз час вже трошки притупив враження. Так що я краще процитую свій допис на форумі відразу після польоту.


Додано через 1 годину 41 хвилину
Для пересічної людини - це все сухо і нічого не зрозуміло. Звиняйте. Якщо на "хлопський розум" - то можна порівняти з ..... та напевне немає з чим порівнювати. Немає на землі тих переживань, що в повітрі. Хіба що як би 4-рирічну дитину, котра їздила тільки в парку на автодромі посадили в спортивний болід і прокатали по швидкісній трасі. При цьому довірили частину траси пройти самотужки. Та й то далеко не усі враження будуть. А... Придумав. Ще добавити американських горок. Ось напевне буде наближене порівняння.
Все якось так " сухо" , а де ж емоції?
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2009, 20:28 #1046637   #66
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

В школі твори не навчився писати, звиняйте.
Емоції - слонова доза адреналіну та безмежна ейфорія, котра граничить з екстазом. Розум відмовляється сприймати висоту адекватно завдяки "твердій підошві" під ногами. Та й паси безпеки, котрими пристебнутий до крісла, не дають випасти з крісла при маневрах. Страх безмежний коли летиш вверх ногами. А ще більше коли бочку крутять перший раз. Тебе кидає по всій кабіні (добре що "габаритами вдався" і плечима борти підпирав). Голову кидає на всі боки. А коли в крутий віраж заходить чи петлю робить - то аж дух запирає від перегрузки, в очах темніє. Від цілковитої втрати свідомості рятує знання антиперегрузочних вправ і максимальна концентрація всіх сил в ногах - щоб кров вигати з ніг і вона знову повернулася в голову. Якщо думаєте, що від перегрузок тошнота як від автобуса чи корабля (морська хвороба) - то дуже сильно помиляєтеся. Не тошнить абсолютно, на блювоту не тяне. Але все рівно фігово з першого разу. Довго не витримаєш. А при вертикальному пікіруванні, коли земля на тебе насувається зі швидкістю 100м/с - то ніякі стрибки з парашутом не зрівняються. Здається ще мить - і ти вгрузнеш в землю "по самі помідори", а то й глибше. Тоді час зупиняється, і секунда здається вічністю, і ти згадуєш всі свої гріхи і каїшся. І молиш Бога, щоб пілот не забув вийти з пікірування, щоб крила не підлетіли від перегрузки, щоб рулів висоти вистачило, щоб літак не просів при виході і не зачепив землю як в Скнилові. А при виході з пікірування тебе так втискає в крісло, що здається ще мить, і ти продавиш метал і полетиш окремо від літака. Дальше полетиш. В землю полетиш. Одне заспокоює - сидиш ти на парашуті. І хоч на тій висоті це не більше ніж мішок з зайвим баластом, котрий виконує роль сідушки - все рівно він вселяє надію на порятунок у випадку ЧП. А коли пілот демонструє можливості машини в якості штурмовика і тебе на протязі пів хвилини бовтає по кабіні як мішок з лайном і ти стараєшся з усіх сил всидіти в кабіні, закрити фонарь, котрий несподівано відкрився як раз під час розмазаної бочки і здається ще мить - і ти у вільному падінні будеш горобців шугати. А потім і мурах рахувати на глибині метра. А при виході з атаки, коли тебе пошарпало в усі боки і ти втратив будь-яку орієнтацію відносно землі, ти виконуєш просту команду "подивись вліво назад" і ти бачиш ціль, котру "атакували" - то відчуваєш верх ейфорії, тому що рівень адреналіну в крові такий, що через вуха вилазить. І коли ти вже нарешті на землі пробуєш прийти до тями і згадати деталі польоту і тобі нічого не вдається, нарешті починаєш розуміти наскільки багатими на враження, відчуття, події були останні 10 хвилин твого життя. Тоді починаєш по справжньому розуміти, як літак літає. Тоді починаєш виконувати усі маневри на віртуальних машинах зовсім по іншому, на іншому рівні вправності. Тоді починаєш розуміти наскільки нікчемно і спокійно ти жив до....

Додано через 6 хвилин
А на рахунок стрибків з парашутом - то дуже влучно підмітили на авіафорумі
Цитата Про парашют - согласен, летчик никогда не поймет, зачем прыгать из исправного самолета

Востаннє редагував Term: 30.09.2009 о 20:33. Причина: Пізніше додано
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2009, 21:50 #1046797   #67
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

тому й хочу на ЯК-52 покататись!
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:26 #1047044   #68
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

То тобі пряма дорога в Цунів. Ближче я не знайшов. Хіба під Рівним на планері - але то не то. Надумаю їхати - свисну
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:30 #1047048   #69
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
То тобі пряма дорога в Цунів. Ближче я не знайшов. Хіба під Рівним на планері - але то не то. Надумаю їхати - свисну
Та да.....бо в Тернополі,вроді,нема))))) Спробувати треба все.....))))))
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:33 #1047050   #70
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Та да.....бо в Тернополі,вроді,нема))))) Спробувати треба все.....))))))
Рекомендую наперед трошкки просвітитися в тому, які маневри може виконувати літак і як вони виглядають. Це для того, щоб краще розуміти що тебе чекає наступної миті в польоті і краще підготуватися до нього.
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:34 #1047052   #71
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Рекомендую наперед трошкки просвітитися в тому, які маневри може виконувати літак і як вони виглядають. Це для того, щоб краще розуміти що тебе чекає наступної миті в польоті і краще підготуватися до нього.
Я вже прАсвіщонна)))))
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:36 #1047058   #72
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Ну тоді бажаю м"якої посадки!
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:39 #1047061   #73
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Ну тоді бажаю м"якої посадки!
Але то ше не скоро буде...спочатку банджі в планах,роуп,і ше один приг з парашутом....а і ше ЗОРБ...а тоді можна і Як-52!
Я шось завтикала,була в Цуневі,була купа вільного часу,могла тоді покататись(((((((
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:43 #1047068   #74
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Мда....
Зорб - зрозуміло. Але банджі - то не моє. Якщо чесно - я висоти боюся.
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:45 #1047072   #75
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Мда....
Зорб - зрозуміло. Але банджі - то не моє. Якщо чесно - я висоти боюся.
Я тоже колись думала шо боюся поки три рази не ломанулася з Камянець-Подільського моста)))
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:48 #1047075   #76
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Банджі - то занадто небезпечний вид спорту. Боюсь здоров"я мені не вистачить стрибнути. А ти ще молода - стрибай на здоров"я.
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:50 #1047079   #77
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Банджі - то занадто небезпечний вид спорту. Боюсь здоров"я мені не вистачить стрибнути. А ти ще молода - стрибай на здоров"я.
Та я сама банджі боюся.....але я буду не я якшо непопробую))))
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:51 #1047080   #78
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Ти ж написала - що три рази вже стрибала
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:53 #1047083   #79
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
Ти ж написала - що три рази вже стрибала
То був РОУП-джампінг...це різні речі........
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2009, 08:55 #1047089   #80
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Смиківці аеропорт парашутисти в небі і на землі сьогодні неділя 6 вересня !!!

Зрозумів
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:33.