Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.08.2014, 09:51 #2429706   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

На черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про розірвання договору з організацією, яка забезпечувала паркування транспортних засобів у Тернополі. Цьому рішенню передували ряд порушень, які після неодноразових письмових попереджень та приписів комісії не були усунені оператором паркування.


Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 10:09 #2429712   #2
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

ні х..ра собі....
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sexymasha (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 10:15 #2429718   #3
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

ужас! а де європейські паркінги?
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 7_0.jpg (44.7 КБ, 7 переглядів)
sexymasha зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 14:12 #2429829   #4
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

То я так зрозумів, на цих вулицях зараз парковка безкоштовна, поки конкурс не виграє новий оператор?
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 14:16 #2429830   #5
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
То я так зрозумів, на цих вулицях зараз парковка безкоштовна, поки конкурс не виграє новий оператор?
нє-нє, там написано ж:
Цитата Дана організація, з якою розірвано договір, буде надавати послуги паркування на визначених ділянках до моменту оголошення переможця конкурсу.
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 14:25 #2429833   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
То я так зрозумів, на цих вулицях зараз парковка безкоштовна, поки конкурс не виграє новий оператор?
Парковка і до цього часу була і є безкоштовна.

З 1 квітня 2012 року всі парковки в Україні необладнані належним чином (паркомат, вїздні термінали, розмітка, інформаційні знаки) є безкоштовними. Точніше дана необладнана територія парковкою не вважається.
Постанова кабінету міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342 "Про затвердження Правил паркування транспортних засобів".

А постанова кабінету міністрів України від 25 червня 2014 р. № 207 "Про внесення змін до Правил паркування транспортних засобів", оголошує поза законом невідомих осіб у засмальцованих оранжевих жилетах, які клянчать гроші на вулицях міста. Контроль за паркуванням в місті покладено виключно на Державтоінспекцію МВС та посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.

Востаннє редагував saymon: 06.08.2014 о 14:40.
 
Подякували 2:
ОРДА (08.08.2014), sexymasha (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 15:07 #2429847   #7
gregis
Banned
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

А на ЖД вокзалi нi з ким договор не розiрвано? Я там нiколи паркоматiв не бачив, а пiв територii взагалi вiддали невiдомо кому i там взагалi зробили платний заiзд для всiх, окрiм таксiстiв без лiцензii, якi там собi влаштували незалежну державу з своiми правилами своiми цiнами.
gregis зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 15:26 #2429854   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
А на ЖД вокзалi нi з ким договор не розiрвано? Я там нiколи паркоматiв не бачив, а пiв територii взагалi вiддали невiдомо кому i там взагалi зробили платний заiзд для всiх, окрiм таксiстiв без лiцензii, якi там собi влаштували незалежну державу з своiми правилами своiми цiнами.
Парковка на жд вокзалі безкоштовна.

 
Подякували 6:
Bandera13 (08.08.2014), ОРДА (08.08.2014), Martin (08.08.2014), MrDem (08.08.2014), riznyk (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 16:04 #2429864   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Парковка на жд вокзалі безкоштовна.
Воно то звичайно можна закони знати коли сидиш в машині і залишати її там не потрібно, а от коли треба піти до поїзда когось зустріти то не дуже хочеться за тих 3 грн. мати собі проколене колесо чи того гірше подряпану фарбу.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 16:27 #2429870   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Воно то звичайно можна закони знати коли сидиш в машині і залишати її там не потрібно, а от коли треба піти до поїзда когось зустріти то не дуже хочеться за тих 3 грн. мати собі проколене колесо чи того гірше подряпану фарбу.
Воно то так. Але якщо бути сцикуном і переживати за сране колесо або кавалок заліза то нема чого потім розказувати як в нас в Україні все погано і про правову державу.

Хтось готовий пожертвувати своїми правами, свободою і дотриманням законів, а я готовий пожертвувавти шматком заліза, заради свободи і дотримання законів України.
"Jedem das Seine", як гласить напис на воротах Бухенвальду.
 
Подякував(ла):
riznyk (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 16:57 #2429881   #11
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Воно то так. Але якщо бути сцикуном і переживати за сране колесо або кавалок заліза то нема чого потім розказувати як в нас в Україні все погано і про правову державу.
Сране колесо як ти виразився якщо поріжуть, а не проколять буде вартувати від 600 грн. це в самому кращому випадку, срану царапину через дві дверки дешевше ніж за 1500 грн. ніхто не забере.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хтось готовий пожертвувати своїми правами, свободою і дотриманням законів, а я готовий пожертвувавти шматком заліза, заради свободи і дотримання законів України.
А свої права потрібно доказувати не п'яничці якого поставили збирати ті 3 грн., а міській владі з подачі якої той п'яничка там стоїть.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
igorslf (08.08.2014), pberit (07.08.2014)
Старий 06.08.2014, 17:09 #2429883   #12
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Andrik84, мені побарабану що скільки коштує і що ти думаєш з приводу того кому слід доводити свої права.
Є закон України і його слід дотримуватися. Як тільки це допре до всіх люмпенів настане щастя і благодать.
А ти можеш далі собі думати як теоретично треба робити, це також право, яке не забереш.
 
Старий 06.08.2014, 17:17 #2429885   #13
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ти можеш далі собі думати як теоретично треба робити, це також право, яке не забереш.
Якраз я практично паркуюсь на ЖД 1-2 рази в місяць, і якось задорого мені кожен раз після цього рихтувати авто, так що одне з двох, або ти п-ць як багато заробляєш і 600-3000 грн щомісяця на те щоб щось довести чуваку в оранжевій жилетці для тебе не гроші, або ти там паркуєшся суто теоретично
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 17:43 #2429895   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Якраз я практично паркуюсь на ЖД 1-2 рази в місяць, і якось задорого мені кожен раз після цього рихтувати авто, так що одне з двох, або ти п-ць як багато заробляєш і 600-3000 грн щомісяця на те щоб щось довести чуваку в оранжевій жилетці для тебе не гроші, або ти там паркуєшся суто теоретично
Просто визнай що сцикун, який готовий платити нізашо кожному першому шміраку в оранжевій безрукаці, і на тому наш діалог буде вичерпано.
 
Подякували 3:
artis (08.08.2014), Don Kihot (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 17:59 #2429902   #15
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Просто визнай що сцикун, який готовий платити нізашо кожному першому шміраку в оранжевій безрукаці, і на тому наш діалог буде вичерпано.
А що тут визнавати мені сцикотно залишати машину в ситуації коли її можуть пошкодити, адже її ремонт може вдарити по моєму бюджету, тому мені простіше заплатити 3 грн. і мати чистий спокій.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 18:03 #2429903   #16
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А що тут визнавати мені сцикотно залишати машину в ситуації коли її можуть пошкодити, адже її ремонт може вдарити по моєму бюджету, тому мені простіше заплатити 3 грн. і мати чистий спокій.
Ти у мами молодець.
 
Старий 06.08.2014, 18:05 #2429904   #17
wisper
Banned
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата Andrik84
я роблю простіше,кажу,шо буду не довго,він пише ту бумажку. коли прихожу то парковщик обгрунтовано посилається і ніхто вже тобі машину не поцарапає.
wisper зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 18:26 #2429905   #18
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
я роблю простіше,кажу,шо буду не довго,він пише ту бумажку. коли прихожу то парковщик обгрунтовано посилається і ніхто вже тобі машину не поцарапає.
Питання в тому що я вважаю не вартими всі ті заморочки тих 3 грн., бо якщо дуже захотіти то і послати можна, і власнику їхньому подзвонити і просто блатанути (номер в мене дозволяє), але ж весь той геморой не вартий тих 3 грн. Якщо брати питання звичайно в загальному незаконного збирання за паркування у Тернополі то питання варто відстоювати перед місцевою владою, а в одному конкретному випадку коли раз на місяць десь паркуєшся в подібному місці то шкурка вичинки не вартує, оскільки від одного оберта ключа запалювання на старті авто спалює бензину на більшу суму.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 07:51 #2430056   #19
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Був у такій ситуації,але машина була мого знайомого,це було в центрі коло загсу, підійшов парковщик а мій кулєга його послав гарно по закону...Прийшли ми годинки через три і з шоферської сторони Вазівки 99 (тоді їй був рік) така царапина через весь кузов...
Хочу сказати пану Саймону, що доказавши раз, два чи три отому бидлу зашміраному(при цьому відрихтувавши машину 3 рази) він і дальше буде машинально ходити до вас і клянчити ті три гривні...
Тут треба ловити за горло кришовників і давити...
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rivs2010 (08.08.2014)
Старий 07.08.2014, 08:03 #2430058   #20
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі за системні порушення розірвано договір з оператором паркування

Цікава ситуація, коли курити де попало, харкати та розкидати бички, то винна МР бо не поставила урн і похир на закони України, а як посилати то парковщика бо то він винен що їх нема і закон стає понад усе!

Стосовно самої ситуації то сумніваюсь що в даній ситуації хтось захоче вигравати такий тендер. Скільки там тих парковок? На паркомати потрібно буде витратити купу грошей, дальше сплачувати МР не малу суму, а якщо якась бидлота як не захоче заплатити то не заплатить. А МР може розірвати договір якщо щось не сподобається, а що тоді з тими паркоматами робити? Тому скоріш за все наш народ добився наступного - МР купить паркоматів на пару мільйонів, а вже тоді підпише договір з якимось підприємцем...

Востаннє редагував pberit: 07.08.2014 о 08:15.
pberit зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:53.