Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


мікроблог: антикризовий ремонт в сирій квартирі своїми руками

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 01.08.2010, 09:40 #1417370   #11
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: мікроблог: антикризовий ремонт в сирій квартирі своїми руками

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Тобто, бетон, він і Африці бетон - твердий і важкий, навіть, коли він вспінений.
то точно))) навіть сам гугул і всілякі будівельні фірми часто плутають одне з іншим. я не буду ввязуватись в полеміку, так як сам до кінця не впевнений. але я знаю, що я хочу будуватись з піноблоків (цемент+вода+пісок+піноутворювач), нормального твердіння, це той блок, що важчий і темніший. і не тільки через те, що він важчий, а і ще через те, що його бульбашки мають закриту структуру і добре тирмають тепло навідміну від газоблоків (або газосилікатний піноблок)який має наскрізну структуру пор всередині, які є мікроскопічними провідникками холоду, і ще не дуже хочеться жити в будівлі з блоків, у склад яких входить алюмінієва пудра і хім.добавки. і ще газосилікатний блок твердіє тільки в автоклаві, а піноблок нормальним шляхом висихання.
NikolayII зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (01.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:09.