Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Допоможіть у виборі ножа

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.03.2015, 12:20 #2521208   #61
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Спочатку дуже сподобався мультитул Leatherman Charge TTi http://www.leatherman.com/7.html

Але потім зрозумів, що через товщину постійно при собі носити його не захочу, та й ціна дещо завишена.

Тому купив китайський мультитул за $15, який із своїми задачами справляється на ура (возив в машині його про всяк випадок - переважно використовував як викрутку). Тепер валяється вдома замість пасатижів, викруток, шестигранників.

А для кишенькового на кожен день взяв Leatherman Crater C33x - найдешевший ніж цього виробника, тим не менше, якісний, досить міцний, зручний і приємний на дотик. http://www.leatherman.com/53.html#start=3



Компактний, можна завжди мати при собі (ще кліпсу з нього зняв, щоб не віддував кишеню піджака). Відкривається і закривається однією рукою. Сталь гарно заточується (правда, гострою залишається не довго), підходить для всіх повсякденних задач, коли під рукою немає великого ножа - нитку відрізати, коробку розпакувати, фрукт почистити, ковбасу порізати. Є карабін-відкривачка. Серейторна заточка дозволяє навіть щось дрібне при потребі попиляти. Мій вибір для міста і передмістя
Маю подібний без серейтора. Хороший вибір для мілких робіт. З заточкою справді-треба періодично підтягувати. Тягну його тільки пастою ГОИ на шкірі
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 14:33 #2521260   #62
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Китайський мультитул отакий: http://www.aliexpress.com/item/Mini-...282727873.html



Корисний, в основному, в якості повноцінних пасатижів (16 см по довжині в рокзладеному вигляді) і набору викруток. Для домашніх робіт бракує хіба що молотка.Та й не шкода його, щоб цвях забити чи консерву відкрити при потребі
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 23:03 #2521491   #63
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Китайський мультитул отакий: http://www.aliexpress.com/item/Mini-...282727873.html



Корисний, в основному, в якості повноцінних пасатижів (16 см по довжині в рокзладеному вигляді) і набору викруток. Для домашніх робіт бракує хіба що молотка.Та й не шкода його, щоб цвях забити чи консерву відкрити при потребі
По мультиінструменту сказати можу мало. Якщо справляється з задачами конкретного власника-значить хороший. І виробник-не важливий абсолютно. А стосовно ножа в мультитулах-треба пробувати,даний екземпляр в руках не тримав. І тримати мало. Треба пробувати. Але як на мене-окремо ніж,окремо мультиінструмент.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
який із своїми задачами справляється на ура (возив в машині його про всяк випадок - переважно використовував як викрутку). Тепер валяється вдома замість пасатижів, викруток, шестигранників.
цим усе сказано.

Востаннє редагував seadog: 14.03.2015 о 23:03. Причина: Пізніше додано
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 23:25 #2521502   #64
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
як на мене-окремо ніж,окремо мультиінструмент.
в мультитулі ніж не використовував жодного разу
 
Подякував(ла):
seadog (14.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 23:41 #2521508   #65
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Якщо більш глобально розібратись,то варто визначити своє ствалення до власне ножа як такого. Цінність ножа завжди була у двох плоскостях. 1-ніж як виріб,витвір мистецтва,якісна річ яку шкода використовувати навіть за призначенням. 2-ніж як інструмент. Тобто прямого призначення. Не можна називати дешевий ніж поганим. Як витвір,виріб-він може мати низьку цінність,але з прямим призначенням справлятиметься прекрасно. І навпаки. Булати,дамаски,гарних форм,композицій і сплавів вироби за які просять великих грошей -часто бувають нікчемні при основному застосуванні. Тому ще раз повторю-положіть в руку,попрацюйте. Оцінюйте по практичності,надійності в застосуванні. Ну і -"як ляже в руку".
Сучасна обширність варіантів форм,варіантів клинків, типів застосування і просто маркетингових цяцьок справді часто заплутує покупця з результатом вибору. Тому дуже часто неосвідомлений покупець орієнтуючись на ціну і на вигляд просить продавця дати потримати, і з розумним виглядом покрутивши в долоні робить заключення-"гарно лежить,і вроді так нічого". Рідко покупець справді розуміє за чим прийшов. В руках відчуваємо рукоятку та масо-габаритні характеристики. Без "проби"клинка поспішно робити висновки. Якщо просто ліг в руку і вам не шкода вложених грошей(купівля будь-якого ножа-вкладення)-то беріть не роздумуючи. Тим самим здобуватимете практику. Купите лайно в якому швидко розчаруєтесь-це практика і суперовий досвід. У цьому треба бачити плюс. Купите недорогий інструмент котрий приємно дивуватиме з часом при використанні-також досвід. Не спішіть,більше спілкуйтесь. Щупайте метали, тримайте побільше ножів у руках. Тактильні відчуття немаловажні. Не хапайте те що перше кинулось в очі.
Особисто я при купівлі ножа(коли орієнтуюсь на тип і подальше застосування)-прошу завжди викласти мені ряд однотипних ножів з наявного асортименту,часто навіть з тих що не так привабливі візуально.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2015, 20:43 #2529811   #66
rts
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Сьогодні забрав посилку з ножем Ganzo G719-B.
Також раніше був куплений Opinel Inox №8.

Опінель зразу ж прижився на кухні. Хороша заточка з коробки, в руці лежить нормально. Замок незвичний, працює добре але туго, тому складати-розкладати часто не хочеться. Основний недолік - розбухання деревяної ручки (треба би просочити якоюсь олією з парафіном...). Тест яблуком 9/1. У використанні 3 тижні, правив заточку.

По Ganzo перші враження тільки. Заточка з коробки така собі. Механізм дуже тугий: ніби й добре бо самовільно не відкриється, але щоб мозолів не було якщо доведеть разів зі 100 відкрити за день . Зібраний добре, люфтів немає. Лезо трішки не по центрі, але паралельне ручці. Тест яблуком 6/4.

П.С. Яблуко розрізав одним рухом зверху вниз і оцінював яка частина яблука розрізана а яка розламана (цей тест просто сподобався мені особисто, і яка його практична цінність невідомо).
Також придбав точильні камені. Як показали експерименти з наявними ножами на кухні (саморобні, старі, нові, брендові), всі вони прекрасно ріжуть листок паперу, якщо приділити трошки часу на заточку. Потім також гарно ріжуть пальці
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 11.jpg (95.7 КБ, 7 переглядів)
Тип файлу: jpg 22.jpg (168.9 КБ, 5 переглядів)
Тип файлу: jpg 33.jpg (142.1 КБ, 9 переглядів)
Тип файлу: jpg 44.jpg (215.5 КБ, 6 переглядів)
rts зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2015, 13:55 #2559064   #67
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Що хто скаже про Ganzo G704Y?
Це буде перший ніж. Рубати ним не буду, походи в ліс, раз в рік в гори.
Дякую!

zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2015, 13:38 #2559432   #68
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Соррі. Перечитав тему і все потрібне для себе знайшов). Дякую!
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2015, 18:22 #2562520   #69
Ulannari
Учасник
 
Аватар для Ulannari
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Їду в швецію на ягоди та гриби, терміново потрібна поради який взяти мульти ніж ? http://rozetka.com.ua/knives_multitools/c239221/
Ulannari зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2015, 19:55 #2562526   #70
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від Ulannari Переглянути допис
Їду в швецію на ягоди та гриби, терміново потрібна поради який взяти мульти ніж ? http://rozetka.com.ua/knives_multitools/c239221/
розетка хер..я. не шукай там!
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 01:08 #2563663   #71
krasty
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

+1 spyderco, для мене це еталон міського ножа. На ножі без отвору не дивлюсь навіть
krasty зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SeRyj (31.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 09:04 #2563688   #72
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від Ulannari Переглянути допис
Їду в швецію на ягоди та гриби, терміново потрібна поради який взяти мульти ніж ? http://rozetka.com.ua/knives_multitools/c239221/
та млять, навчіться спам якось якісніше і логічніше подавати..... мультитул на ягоди і гриби це круто.... певно заварені чи дротом прикручені
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2015, 12:41 #2575562   #73
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Ще мене криса зацікавила. Хто що скаже? Є копії на китайцях бо оригінал від 1000 грн.
На скільки я розумію 2 менший від 1. Перший як на мене завеликий
Можливо в когось є щоб потримати в руках?

ontario rat 2

zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 15:57 #2575803   #74
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

може я не знаток і не шарю в ножах
але нашо відвалювати за ніж більше ніж 1000 грн?
він з якогось особливого заліза?
з телепортом?
чи шось там
wenux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 16:44 #2575812   #75
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
може я не знаток і не шарю в ножах
але нашо відвалювати за ніж більше ніж 1000 грн?
він з якогось особливого заліза?
з телепортом?
чи шось там
якысна сталь для ножів виготовляється невеликими партіями, тому в неї висока собівартість
типа хороший ніж коштує дорожче глок-17

але написане вище ніяким чином не стосується всього того що продається в магазинах Тернополя і згадується у темі
бо то все виготовлено з досить поширених типів сталі і відповідно ціна може тішити хіба що власника

особисто мені абсолютно для всього вистачає ножа який був куплений в Епіцентрі за 50 грн
для дайвінга, парашютного спорта, полювання на равлика той ніж не дуже, але для подібних потреб роблять спеціалізовані моделі, які теж навіть 1000 грн не коштують
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (14.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 13:55 #2576069   #76
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
але нашо відвалювати за ніж більше ніж 1000 грн?
Якщо при курсі $ у 8 грн. це ще була нормальна ціна для хорошого ножа, то зараз, це менше $50, що значно обмежує вибір.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 13:55 #2576070   #77
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
але нашо відвалювати за ніж більше ніж 1000 грн?
Якщо при курсі $ у 8 грн. це ще була нормальна ціна для хорошого ножа, то зараз, це менше $50, що значно обмежує вибір.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 23:08 #2576210   #78
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата Якщо при курсі $ у 8 грн. це ще була нормальна ціна для хорошого ножа, то зараз, це менше $50, що значно обмежує вибір.
до чого тут долар?
wenux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 06:49 #2576230   #79
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

А до чого тут цей флуд?
Ніколи не міг зрозуміти людей, які влізуть наприклад в тему "Які годинники ви носите" і начинає поносити про годинник в мобілці.
Не розумієш, для чого люди купляють нормальні ножі - почитай, про це є купа літератури і відео.
Я як автор теми відпишу - своїм ножом задоволений цілком, не жалію ні гривні, потраченої на нього.
2 Роки - а він як новий.


To Zyxel - навіть не знаю, що тобі порадити. Якщо братимеш китайця - то не бери з воронуванням, більш ніж впевнений, що відвалиться через місяць-два.
А взагалі логіка купівлі китайської підробки яка?
Отримати ту саму якість при нижчій ціні? Навряд чи це вийде.
Показати, що ти не "ніщеброд", замилюючи комусь очі? Хм..
Просто подобається форма? Удачі, сподіваюсь, якість сталі тебе не розчарують
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ats295 (16.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 10:32 #2576288   #80
Пилорама
 
Аватар для Пилорама
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Ще мене криса зацікавила. Хто що скаже? Є копії на китайцях бо оригінал від 1000 грн.
На скільки я розумію 2 менший від 1. Перший як на мене завеликий
Можливо в когось є щоб потримати в руках?

ontario rat 2

Маю такий Ontario Rat Folder 1, Satin Plain (трохи більший за 2, ручка чорна, лезо не фарбоване). Особливо не навантажував, так порізати ковбасу, заточити олівець, перерізати який шнурочок. Мені вистачає. В загальному задоволений. Купляв за +-600 гривень. Працюю в центрі, можна домовитися, глянути і оцінити саму модель ножа. При потребі телефон скину в ПП.
Пилорама зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:12.