Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Найкраща поїздка в моєму житті :)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2017, 19:55 #2716084   #21
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

в ліс...по дрова
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.12.2017)
Старий 24.12.2017, 20:43 #2716091   #22
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
крайня поїздка Період 12-13.08 по 18 -19.08. (+.\- 1 день). Маршрут по р. Ворскла. від Климентове до Полтави. Відстань 150 км+ Навколо плавні, соснові ліси, піщані коси і берега. Вода - чистейша! Рибалка (ну тут як повезе, але шансів багато). Плавзасоби - бадарки туристичні каркасні.
фото робив там
Реабілітація черепахами?
Допомагає?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 25.12.2017, 16:03 #2716144   #23
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Реабілітація черепахами?
Допомагає?
Мені не потрібна реабілітація.
Це був просто водний похід в чудових місцях на Полтавщині. Річка - тиха вода, чудові місця, чуток мілковата (серпень був без дощів) і бомбезна флора з фауною. Ця черепаха просто загорала і я її сфоткав на память. Вони не їстивні (мясо віддає мулом навіть при часночному соусі) тому цікавості для мене не представляють. З собою брали дітей тому похід не вийшов тижким по нагрузкам. Організацією займався брат. Суть організації це зведення усіх ліній. Вйшло чудово: приїхали в Полтаву, мікроавтобус забрав нас повіз на галушки (перший раз їв Полтавські галушки, бомбезна штука) потім повіз на місце старту це 150-170 км від Полтави, туди ж підвезли байдарки з прокату, по кінці маршруту прокат забрав байдарки з місця фінішу, а другий автобус забрав нас на вокзал де сіли у поїзд. Байдарки на собі не таскали зовсім. На все про все вийшло 3 тис грн. Приїхав загорілий шо чорт (жодного разу не було дощу) сонце паяло до +35-40 С.
Оце такий приїхав, щойно з поїзду
Одразу після походу поїхав на море під Одессу (вважалося шо це реабілітація) на 15 діб. Загорів ще більше.

Допомагає усе що не шкодить.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (26.12.2017), Стечкин (25.12.2017), Romko_7 (25.12.2017), volpast (28.12.2017)
Старий 25.12.2017, 16:52 #2716146   #24
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Ти вже це все з себе тепер принципово не знімаєш, чи за покликом серця?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 25.12.2017, 18:58 #2716155   #25
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Мені не потрібна реабілітація.
Це був просто водний похід в чудових місцях на Полтавщині. Річка - тиха вода, чудові місця, чуток мілковата (серпень був без дощів) і бомбезна флора з фауною. Ця черепаха просто загорала і я її сфоткав на память. Вони не їстивні (мясо віддає мулом навіть при часночному соусі) тому цікавості для мене не представляють. З собою брали дітей тому похід не вийшов тижким по нагрузкам. Організацією займався брат. Суть організації це зведення усіх ліній. Вйшло чудово: приїхали в Полтаву, мікроавтобус забрав нас повіз на галушки (перший раз їв Полтавські галушки, бомбезна штука) потім повіз на місце старту це 150-170 км від Полтави, туди ж підвезли байдарки з прокату, по кінці маршруту прокат забрав байдарки з місця фінішу, а другий автобус забрав нас на вокзал де сіли у поїзд. Байдарки на собі не таскали зовсім. На все про все вийшло 3 тис грн. Приїхав загорілий шо чорт (жодного разу не було дощу) сонце паяло до +35-40 С.
Оце такий приїхав, щойно з поїзду
Одразу після походу поїхав на море під Одессу (вважалося шо це реабілітація) на 15 діб. Загорів ще більше.

Допомагає усе що не шкодить.

НАШ ЧЕЛОВЕК )))
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 28.12.2017, 13:34 #2716417   #26
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Оце такий приїхав, щойно з поїзду
Одразу після походу поїхав на море під Одессу (вважалося шо це реабілітація) на 15 діб. Загорів ще більше.

Допомагає усе що не шкодить.
Чогось я думала, що такі фотки роблять хлопчики максимум років до 22. Але, певно, дехто все життя залишається хлопчиком і любить гратися в "войнушки".
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (28.12.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
Promo (28.12.2017)
Старий 28.12.2017, 13:41 #2716418   #27
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Чогось я думала, що такі фотки роблять хлопчики максимум років до 22. Але, певно, дехто все життя залишається хлопчиком і любить гратися в "войнушки".

таким як ти тре менше думати, а соображати більше
Сомбра ходив добровольно на саму справжню війну і воював за тебе, глупа ти курка...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
Poradnuk (29.12.2017), Promo (28.12.2017)
Старий 28.12.2017, 14:08 #2716423   #28
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
таким як ти тре менше думати, а соображати більше
Сомбра ходив добровольно на саму справжню війну і воював за тебе, глупа ти курка...
Про розум в порівнянні з тобою говорити не будем.
І що Сомбра робив, я знаю і без дебе, ідіот.
Я про фотку говорила. Обовязково з усім спорядженням фотографуватися, без цього ніяк?
Для чого???
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (28.12.2017)
Старий 28.12.2017, 16:57 #2716442   #29
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Про розум в порівнянні з тобою говорити не будем.
І що Сомбра робив, я знаю і без дебе, ідіот.
Я про фотку говорила. Обовязково з усім спорядженням фотографуватися, без цього ніяк?
Для чого???
я припхався з поїзду на офіс одної з ГО бо те було їм копії паспорта мої, чорний і загорілий і з рюкзаком терміново для оформлення землі. Побачили шо в формі і з рюкзаком, напхали в руки залізяки і сказали шо тре кудись послати для чогось. Зрозуміло шо це фото постановочне. ))) чого так переживати??

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Чогось я думала, що такі фотки роблять хлопчики максимум років до 22. Але, певно, дехто все життя залишається хлопчиком і любить гратися в "войнушки".
мій тато фотографується з грибами, брат в машині.
Дівчатка любого віку фотографію викладають бо вийшла: класна попа, лкасні сіськи, нове платя, нова зачіска, татуаж, на фоні (маямі, Єйф вежі, Пізан Башні там де ше ніхто не був))). Або в мене няшна : собака кіт, папуга і т.д. Ті шо не викладають просто соромляться, пра Інженя !?
Усі ми хочемо себе якось показати, я не фотографууюсь на пляжі - в мене виріс живіт(( сіськам деякі дівки позаздрять дето під 2 розмір, усьо якось так обвисло за рік часу без особливих нагрузок
Хочу назад в 22роки... робив би фоти на мотоцику з голиим торсом)))

Востаннє редагував Сомбра: 28.12.2017 о 17:01. Причина: Пізніше додано
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 28.12.2017, 19:09 #2716454   #30
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Про розум в порівнянні з тобою говорити не будем.
І що Сомбра робив, я знаю і без дебе, ідіот.
Я про фотку говорила. Обовязково з усім спорядженням фотографуватися, без цього ніяк?
Для чого???
жобись глупа курка знала шо коли купить собі айфон то стане вже не просто глупою куркою, а глупою куркою з айфоном )
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 29.12.2017, 00:01 #2716476   #31
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
я припхався з поїзду на офіс одної з ГО бо те було їм копії паспорта мої, чорний і загорілий і з рюкзаком терміново для оформлення землі. Побачили шо в формі і з рюкзаком, напхали в руки залізяки і сказали шо тре кудись послати для чогось. Зрозуміло шо це фото постановочне. ))) чого так переживати??

Додано через 22 хвилини


мій тато фотографується з грибами, брат в машині.
Дівчатка любого віку фотографію викладають бо вийшла: класна попа, лкасні сіськи, нове платя, нова зачіска, татуаж, на фоні (маямі, Єйф вежі, Пізан Башні там де ше ніхто не був))). Або в мене няшна : собака кіт, папуга і т.д. Ті шо не викладають просто соромляться, пра Інженя !?
Усі ми хочемо себе якось показати, я не фотографууюсь на пляжі - в мене виріс живіт(( сіськам деякі дівки позаздрять дето під 2 розмір, усьо якось так обвисло за рік часу без особливих нагрузок
Хочу назад в 22роки... робив би фоти на мотоцику з голиим торсом)))
Взагалі то я показувала свої фото, всім сподобалось.
Може ти просто тоді був в окопі, чи в танку, де інтернет не ловить.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 29.12.2017, 09:00 #2716494   #32
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
я припхався з поїзду на офіс одної з ГО бо те було їм копії паспорта мої, чорний і загорілий і з рюкзаком терміново для оформлення землі. Побачили шо в формі і з рюкзаком, напхали в руки залізяки і сказали шо тре кудись послати для чогось. Зрозуміло шо це фото постановочне. ))) чого так переживати??

Додано через 22 хвилини


мій тато фотографується з грибами, брат в машині.
Дівчатка любого віку фотографію викладають бо вийшла: класна попа, лкасні сіськи, нове платя, нова зачіска, татуаж, на фоні (маямі, Єйф вежі, Пізан Башні там де ше ніхто не був))). Або в мене няшна : собака кіт, папуга і т.д. Ті шо не викладають просто соромляться, пра Інженя !?
Усі ми хочемо себе якось показати, я не фотографууюсь на пляжі - в мене виріс живіт(( сіськам деякі дівки позаздрять дето під 2 розмір, усьо якось так обвисло за рік часу без особливих нагрузок
Хочу назад в 22роки... робив би фоти на мотоцику з голиим торсом)))


Ти герой і захисник

спокійно можеш постити свої будь-яки фото, не зважаючи на візг тупої п13ди, яка жостко потерпає від недотраха
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 29.12.2017, 09:04 #2716495   #33
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Цікаво, чому всю лінію кордону із ворогом та його сателітом, не захищають і чому він стільки років не заходить з того боку, де незахищено?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 29.12.2017, 10:52 #2716510   #34
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Найкраща поїздка в моєму житті :)

Ingenue, В тебе чергове загострення?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Чогось я думала, що такі фотки роблять хлопчики максимум років до 22. Але, певно, дехто все життя залишається хлопчиком і любить гратися в "войнушки".
а що вас так напрягає? фото як фото, вариться людина в тому вже скільки часу - зробила фотку "по приколу". Чи ти думаєш він вразити/випендретись хотів? не всі ж фотки зобовязані бути красивими, драматичними, з глибоким змістом і обовязково відповідати правилу золотого січення ...

Востаннє редагував switch: 29.12.2017 о 10:53. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:21.