Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Поради для вибору матраца

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2015, 07:12 #2581045   #1
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Поради для вибору матраца

зараз їх на ринку від кольору до вибору. на що в першу чергу потрібно звернути увагу ?
треба матрац і незнаю з якої категорії вибирати
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (05.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2015, 08:34 #2581051   #2
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

два роки назад теж мав таку проблему.

вирішив її тим що ходив по різних магазинах і маркетах де можна на матрацах полежати так і вибрав
поради тут мало чим поможуть треба пробувати

собі замовив італійський ортопедичний назви не памятаю якщо буде цікавити то гляну.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2015, 18:03 #2581459   #3
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

полежати, то одне, а от скільки часу служити буде. окремі пружини можуть розлізтися, а в суцільних також не мало проблем. без пружин матраси дуже дорогі і навіть незнаю наскільки вони хороші.
і з якої категорії вибирати ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 18:13 #2606084   #4
vanta
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

матрац краще всього ортопедичний, а ліжко навіть не знаю що сказати, дійсно багато виробників... ми купували італійську, тільки от фірму не пам'ятаю
vanta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 19:57 #2606127   #5
glazz
Активний учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

То, короче, довга пісня.
І на любителя. Один буде спати на "валянку", а іншому подавай безпружинний преміум-клас.Тре шукати конкретно під свою... спину шолі , тому другий пост тут в тєму. Можна взяти пару каталогів виробників, які мають свої заводи і працюють по пару років, дають гарантію, і дивитись шо там і як. А ще матраси рахуються під масу того хто на нім спатиме. Ну і зі свого досвіду скажу, що якщо повірити, що хтось скліпає нормальний матрац не на серйозному виробництві то то буде або дуже дорого на кишеню, або дуже больно на спину, або і то і друге.
А ще мене вбиває слово "ортопедичний".

Додано через 8 хвилин
Цитата Словник української мови Академічний тлумачний словник
ОРТОПЕДИ́ЧНИЙ, а, е. Стос. до ортопедії. Це був ортопедичний відділ. По палатах у дерев'яних
шинах.. лежали випростані й вирівняні люди (Юрій Смолич, Прекр. катастр., 1950, 142); Спеціалісти кафедри ортопедичної стоматології..
розробили новий метод протезування без
відповідної обробки бормашиною опорних
бокових зубів (Вечірній Київ, 2.XII 1966, 2); // Призначений для лікування стійких деформацій скелета або окремих його частин.Ортопедичні апарати.

Востаннє редагував glazz: 09.01.2016 о 19:57. Причина: Пізніше додано
glazz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:36 #2606171   #6
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

я купувала методом проб. лягла на один, другий, третій і так вибрала комфортний для себе . брала досить жорсткий ( з кокосом ) . користуюсь пару місяців . в "Мандарині" ( коло старого сільпо на Петлюри ) достатня кількість, щоб "помацати".
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2016, 00:47 #2606301   #7
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

тож висновок, де дешевше і якісніше? на шр звернути увагу?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2016, 09:58 #2606334   #8
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Цитата на шр звернути увагу?
на свої враження при лежанні на матрасі.))))))
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 18:53 #2612509   #9
nika90
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
на свої враження при лежанні на матрасі.))))))
Полежавши на матрасі навряд чи можна визначити його якість, на матраці потрібно поспати. Тому потрібно знати які матраци бувають і який підійде саме вам. На сьогодні вибір матраців великий, найкращі наповнювачі для матраців це кокос, латекс, ортопедична піна, навіть існує піна з пам'ятю. Вибираючи матрац звертайте увагу на його жорсткість, що залежить від вашої ваги. Також раджу звертати увагу на бренд, якісні наповнювачі для оритопедичних матраців тільки в провірених виробників, тут наприклад.
nika90 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2016, 13:06 #2612695   #10
krolenya
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Матрац повинен відповідати багатьом характеристикам: не тільки витримувати масу тіла, але бути добре збалансованими і підтримувати хребет. Крім того, бути досить гнучким, щоб постійно адаптуватися під вигини тіла. Жорсткість і м'якість матраца має вирішальне значення. Загальне правило: Якщо матрац дуже жорсткий, він погано підходить для поперекового відділу хребта, тому що, не підтримує його. При цьому навантаження на тіло під час сну занадто висока. Якщо ви виберете матрац занадто м'який, тіло провалюється занадто глибоко, і ви проведете всю ніч як в жорсткій гамівній сорочкою.
krolenya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2016, 23:12 #2629505   #11
inna02
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

краще брати безпружинний
inna02 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2016, 00:02 #2631046   #12
JuliaD
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Матрац потрібно обирати по якості і по виду, тому що кожній людині підходить той чи інший матрац. Мені дуже подобється ортопедичний матрац. Мі нещодавно такий собі придбали https://meblihit.com.ua/ua/catalog/o...ic_mattresses/ і я дуже задоволена. Він дуже зручний і спати на такому матраці дуже зручно!
JuliaD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2016, 10:10 #2636963   #13
gofin
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

1. Пружинний чи без.
2. Розмір адже не у всяке ліжко влізе
3. Країна виробник борони Боже росія
4. склад якщо для дитини то тре з кокосом брати
gofin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 07:03 #2638151   #14
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Якщо має 5 зон, то тре враховувати ваш ріст. Вагу обов'язково враховувати завжди, існує три степені з різною жорсткістю. Як писав хтось: щоб не топитися в ньому(замягкий); якщо буде затвердий - то відчуття як на дошках; в підходящому по жорсткості вам плечко і таз має заглиблюватися в матрас а живіт зупиняти дальше заглиблення. Але ж є градація, як я вже писав 3 степені, ви просто кажете свою вагу. Ще особливість - висота пружин - тут чисто по відчуттях, комусь низькі, а комусь високі більше подобаються. Я так думаю: висотою і жорсткістю пружин можна знайти "своє". Пружини мають кожна окрема бути в своєму мішечку, це важливо, це нова технологія і на порядок підвищує комфорт (потребує під низ раму з вузькими щілинами). Накриття для пружинного блоку десь також відрізняються: матеріалом(щось паралонове, щось натуральне, щось гумове), товщиною, мягкістю.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2016, 13:01 #2643887   #15
ras
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Латексний, зонований і зверху меморі....торч
Я спав на різних від самого простого за 400 грн...
Велам, стандарт. Він безпружинний, висотою десь 12 см. Була проблема з спиною, лікар казав тре тверде....галімо спати, ноги руки терпнуть. Нерекомендую
Дорожчий з пружинним блоком бонель, тоже не підходить. Основним недоліком є те що пружини в купі, якщо біля тебе хтось спить, ти його будиш, коли перевертається. А перевертатись треба бо некомфортно цілу ніч на ньому спати. Перебитись можна, спати кожен день ні. Нерекомендую. Ціна до 3 тис грн приблизно 2-ох спального.
Далі в ціні ще дорожчий з незалежним блоком. Спати можна тільки коли дати термовойлок і кокос зверху посипати пружинах. Без цього замяко, нерекомендую.
Кокос з часом починає розрахуватись і не виконує свої функції, стає замяко, чути навіть трохи пружини...коротше не найкращий варіант, але ці матраци продаються, люди купляють, комусь добре, дехто жаліється....ціна 3500-6500 грн за 2-ох спальний.
Хорошим можу назвати латексний матрац, бажано 12 см чистого зонованого латексу і зверху ще меморі дати...це як на мене найбільш ідеальний варіант. І не на ламелі його ставити а на тверду основу. Якщо ви більше 100 кг важите, то треба десь 14 см латексу і хоча 2-4 см меморі.
Функція меморі анатомічні, щоб навіть під вухо промнявся матрац, щоб кров добре церкулювала, щоб руки, ноги не затримали коли глибоко засинаєте.
Латекс в свою чергу робить ортопедичний ефект. Треба щоб був чистий, суцільний, вилитий блок латексу з профанацією. Тоді він буде працював, якщо слоями виробник наклеює, то вже нето.
Треба на такий матрац 18 штук, може і більше.
Всього що дешевше то просто паралон...
Пишу з власного досвіду, сам випробував всі можливі варіанти матраців на собі. Як кажуть з'їв на тому зуб.
Якщо комусь дійсно потрібен матрац хороший, пишіть в приват, допоможу з вибором, порекомендувати що краще вам підійде.або дзвоніть 0975896633 віктор
ras зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (19.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2018, 20:35 #2718865   #16
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

в ІКЕА латексно-пінний матрас в районі 1500 зл
думаю є люди які можуть його привезти
думаю один з найкращих варіантів
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2020, 23:01 #2777203   #17
kotabarmot
Учасник
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Вибирайте в першу чергу ортопедичний, адже від якості сну в першу чергу залежить стан і самопочуття дитини. За своїм знаю. До 5 років спав на диванному дешевому матраці. Потім купили повноцінне ліжко з матрацом і стала спати зовсім по іншому. І обов'язково що б було дві сторони з різним ступенем жорсткості.
За наповнювачів не ведіться на всяку кокосову стружку і наповнення чимось сипучим. Від цього немає ніякого толку. Ще відразу ж раджу купити наматрацник і на ньому не економити. Від цього ніхто не застрахований і матрац рано чи пізно забруднять. Сік, чай, їжа, фломастер, попісяти в кінці кінців. І що б потім не замовляти хімчистку - одягайте його відразу після покупки. І бажано, що б він був прорезинений і не протікав. Адже хімчистка матраців кожні 3 місяці трохи накладно.

Востаннє редагував kotabarmot: 04.05.2020 о 09:27.
kotabarmot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
plotnatusik (18.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2020, 09:57 #2779354   #18
Marijkasa
Учасник
 
Аватар для Marijkasa
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Я тоже хочу сыну матрас в кроватку купить, буду покупать обычные ватные. Много наслышалась плохой информации об этих современных матрацах, какие они оказывается неэкологичные. А вата это же натуральный хлопок.
Marijkasa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2020, 10:09 #2782381   #19
nils23
Учасник
 
Аватар для nils23
Типово Відповідь: Поради для вибору матраца

Ага, очень экологичный, сейчас каждый второй ребенок с аллергиями и такие матрасы неплохо провоцируют обострения. А новые гиппоаллергенные обычно все
nils23 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:55.