Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Допоможіть вилікувати батька.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2010, 23:42 #1468866   #1
FunNut
Guest
Exclamation Допоможіть вилікувати батька.

Всім доброї ночі. В мене батько двічі лікувався від алкоголізму. Після першого разу не пив 5 років. Після другого - лишень 2 місяці. Підкажіть, будь ласка, адресу хорошої клініки в Тернополі. Наперед дякую.
 
Старий 10.10.2010, 23:55 #1468873   #2
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Клініка Хміля, на вул. Малишка
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 11.10.2010, 07:33 #1468909   #3
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Якщо він сам має бажання вилікуватися ,нехай просто читає Євангелію,Новий Заповіт,це безкоштовно і поможе...Я йому цього бажаю!!!
Sapsan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
serafim123 (22.12.2010)
Старий 12.10.2010, 19:14 #1470144   #4
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від Sapsan Переглянути допис
Якщо він сам має бажання вилікуватися ,нехай просто читає Євангелію,Новий Заповіт,це безкоштовно і поможе...Я йому цього бажаю!!!
вибачте за ІМХО, але до сраки ваша порада...
по темі: в готелі Тернопіль проводять подібні процедури, але не знаю коли саме, проте якісь більше ніж на 5 років.
Rockgorn зараз поза форумом  
Подякували 2:
datir (30.05.2012), Сомбра (23.12.2010)
Старий 22.12.2010, 15:05 #1533077   #5
serafim123
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
вибачте за ІМХО, але до сраки ваша порада...
особистий досвід,чи просто бажання повипендрюватись?
serafim123 зараз поза форумом  
Подякували 6:
borja (29.03.2013), de-niz (22.12.2010), Jay (16.07.2012), PRO100parfum (25.12.2010), Romko_7 (22.12.2010), vladik (25.12.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
TheGame (25.12.2010)
Старий 22.12.2010, 15:53 #1533114   #6
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

якщо дійсно цікавить і ви готові раз в тиждень стартувати в 5 год ранку і їхати 150 км тотал до людини, що вам допоможе..пишіть в ПП
mZiG зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 17:02 #1533166   #7
serafim123
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
якщо дійсно цікавить і ви готові раз в тиждень стартувати в 5 год ранку і їхати 150 км тотал до людини, що вам допоможе..пишіть в ПП
знаю де треба вставати пів 4 ранку,але їхати 30км ))) але результат лише якшо людина того сама хоче.
serafim123 зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 18:15 #1533217   #8
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

ну то скажи автору
mZiG зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 18:46 #1533253   #9
serafim123
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
ну то скажи автору
та хай читає,не бороню)))
serafim123 зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 19:26 #1533291   #10
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

тетурам не пробували?
LuLu зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 19:56 #1533314   #11
Speshu
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Колись читала про Реабілітаційний центр, тільки питання, чи існує він ще?
http://te.20minut.ua/news/22965
див:
http://www.sober-way-of-life.org.ua/...d=10&Itemid=39

http://caritas-ua.org/index.php?opti...=181&Itemid=23

http://www.credo-ua.org/2010/07/31518

http://te.20minut.ua/news/10181730

Благодійна організвція „Християнський центр милосердя”, була заснована 2001 році і ставить перед собою завдання допомогти людям залишити назавжди вживати алкоголь та наркотики.-
http://love-healing.org.ua/rebcenter
Speshu зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 20:19 #1533332   #12
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
особистий досвід,чи просто бажання повипендрюватись?
Скажу так: сімейний досвід. Лише допомога лікаря буде корисною і дієвою і більш нічого!
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 22.12.2010, 22:01 #1533439   #13
serafim123
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Скажу так: сімейний досвід. Лише допомога лікаря буде корисною і дієвою і більш нічого!
як видно з тої ситуації,два попередніх лікування недали апсолютно нічого.
незнаю звичайно,як там в твоїй сімї було і чому саме такі висновки,але мені здається,шо захотіти читати біблію і тим більше вивчати євангеліє ї,це набагато складніше,ніж кинути курити,чи пити....
serafim123 зараз поза форумом  
Старий 23.12.2010, 21:32 #1534313   #14
Mexico
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Ну бачите, а я знаю протилежне, коли лікування не помогло, а саме Євангелія виявилось ліком.
При тому людина ще і кинула курити, хоч по 2 пачки Пріми смалила щодня.
От таке можу свідчити на славу Божу!
От тільки не розумію для чого душою кривити... Давайте бути відвертим, я сам знаю випадки коли певні конфенсії допомагали людям кинути вживати наркотики, і посерйозніші ніж алкоголь... І також знаю професійних людей які допомагали конфесії справитися із наркоманією парафіян, от тільки ці професіонали нічого спільного із нетрадиційною конфесією не мали. І коли говориться про "читання" Біблії, то тут, напевне, говориться про побудову цілої певної релігійної ідеології, яка в свою чергу передбачає позбавлення від різного роду залежностей, але слід розуміти, шо ця ідеологія - лише дає певну мотивацію, а самі методи які використовуються для боротьби із алкоголізмом нічого спільного із релігією не мають.
Тому читання Біблії немає ніякого причинно-наслідкового звязку із позбавленням від алкогольної залежності.
Я знаю купу атеїстів, які перестали вживати алкоголь, але не знаю ніодного християнина, який читанням Біблії поборов алкоголізм.
Але, проблема в тому, шо і лікарі не допоможуть. Бо наркологія сьогодні стоїть на хибних поглядах по відношенню до алкоголю і ціна цих поглядів - мільярди доларів прибутків. Вони можуть лише зробити з "алкаша" - "пияка", який через певний час знову стане "алкашом"...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.12.2010, 13:43 #1535458   #15
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
як видно з тої ситуації,два попередніх лікування недали апсолютно нічого.
незнаю звичайно,як там в твоїй сімї було і чому саме такі висновки,але мені здається,шо захотіти читати біблію і тим більше вивчати євангеліє ї,це набагато складніше,ніж кинути курити,чи пити....
Те Євангеліє вже прийшлося б на могилі читати, якби не допомога лікаря!. Невже це так тяжко зрозуміти?
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 25.12.2010, 16:12 #1535571   #16
serafim123
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Те Євангеліє вже прийшлося б на могилі читати, якби не допомога лікаря!. Невже це так тяжко зрозуміти?
вже писав,але тобі тоде підійде,це все особистий досвід,чи просто триндьож?
мійц особистий і досвід людей з якими спілкуюсь говорить,шо читання допомагає...
serafim123 зараз поза форумом  
Старий 25.12.2010, 21:11 #1535860   #17
Mexico
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від UlachKo Переглянути допис
Я не кривив душою, а розказав випадок, свідком якого я був. Одна справа десь там чути, а інша - це бачити на власні очі!
Шо саме бачити? Психічні процеси? Бо ми говоримо саме про них...

Цитата людина до того навіть до ліжка не доходила - засинала на коврику під дверима, та бігала з сокирою за рідними. Після сповіді - вже роками не п'є взагалі.
Мужик випив стакан "моршинської", після цього заматюкався - висновок вживання "моршинської" веде до морального розкладу та деградації особистості. Я сам був свідком цього, як я це побачив - був шокований! Я буду свідчити про це!

Цитата Звичайно, якщо людина має сильну волю, то може просто перестати це робити, але чомусь зазвичай так не відбувається.
Бо на силі волі далеко не заїдеш, вона має здатність рано чи пізно "лопати". [/QUOTE]Проблема алкоголізму - це перш за все психологічна проблема,[/QUOTE]
Істину говорите. І вирішувати психологічні проблеми повинні психологи, а релігійні - священики, провідники і т.д.

Цитата А в Біблії можна знайти відповіді на ті питання, що дорікає собі людина, заспокоїтися і впорядкувати своє життя.
"Істина не в словах говорящого, а в вухах слухаючого" (с) Можна в Біблії знайти відповіді, а можна в Корані чи Ведах... Мені особисто Біблія подобається (Особливо Євангеляє), але я для себе відкрив ще деякі книжки, які дають більше відповідів на деякі питання, саме завдячуючи їм, я почав розуміти Біблію...

Цитата Я нікому не нав'язую свої переконання, просто ділюся власним досвідом. Хотілося б щоб це комусь також допомогло!
Скоріше не "досвід", а його аналіз...

Додано через 37 хвилин
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
мійц особистий і досвід людей з якими спілкуюсь говорить,шо читання допомагає...
"Досвід" нічого не "говорить", говорить "аналіз досвіду", а з цим у вас і у людей з якими спілкуєтесь проблеми... Якшо це не так, тоді покажіть "причино-наслідковий звязок". Я бачу причину - "читання Білблії", бачу наслідок - "позбавлення алкогольної залежності" але ше ніхто ніяк не повязав ці два моменти...

Востаннє редагував Mexico: 25.12.2010 о 21:11. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.12.2010, 21:22 #1535927   #18
SilverOk
 
Аватар для SilverOk
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Спецамбулаторія "Астра Міа"
вул. Малишка 2
тел. 24-65-00
лікар Пришляк Іван
SilverOk зараз поза форумом  
Старий 30.05.2012, 10:16 #1952069   #19
vishnya
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
знаю де треба вставати пів 4 ранку,але їхати 30км ))) але результат лише якшо людина того сама хоче.
допоможіть! Поїдемо куди завгодно, бо вже боротися з запоями не можемо
vishnya зараз поза форумом  
Старий 16.07.2012, 17:01 #1991672   #20
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Купи Колме то іспанський препарат від алкоголізму.
Немає кольору і запаху, потрібно підкапувати в тепле, або холодне 10-12 крапель. Якщо кабан(більше 100кг) можна і 20-25 крапель
Викликає переляк смерті, щось подібне на тетурам, але не токсичне без побічних ефектів.
Деякі хлопаки навіть кинули курити, не то що пити.
Всі центри що вище його використовують. Можна купити одну ампулу попробувати.
Успіхів вам з вашим хворим.
Детально http://kolme.in.ua/

Якщо щось потрібно порадити, звертайся у ПП
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:11.