Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Підкажіть по тернопільських коледжах

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.12.2017, 12:26 #2715503   #1
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Підкажіть по тернопільських коледжах

Друзі хто в курсі де у нас в Тернополі можна здобути освіту в коледжі пов"язану з створенням сайтів,інтернет магазинів,реклами в інтернеті і т д? Для підлітків після 9-го класу?
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2017, 21:13 #2715521   #2
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Компютерна інженерія є в ТК політеху (той що біля Подолян). Але на ділі жоден з тернопільських навчальних закладів (в тому числі і вищих) не дасть ЖОДНИХ корисних для застосування на практиці і цікавих сучасному ІТ-бізнесу знань, а лише базовий мінімум теорії про алгоритми, програмування, компютерні мережі і т.п. Якщо є до того хист і бажання надалі працювати в цій сфері то треба самому ознайомлюватись з світом ІТ під час навчання в коледжі, а на старших курсах піти в якусь з тернопільських фірм на навчання/стажування. І ніяких платних курсів програмування, це все розводняк на гроші.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MoRZE (17.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2017, 22:35 #2715523   #3
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Я провчився в технічному коледжі 4 роки , після того пішов ще на 3 роки в політєх.
Вже 5-тий рік працюю програмістом і можу сміло заявити шо крім невеличкої бази тобі ніякі навчальні заклади нічого не дадуть.
Коли на одну мову програмування в нас виділялось 8-10 годин теорії і 8-10 годин лабораторних занять , то висновок малюється сам по собі.

Або ти сам вчишся по відеоуроках ,документаціях і тд , або тебе ніхто не навчить xD
Masquerade зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (16.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2017, 15:39 #2715560   #4
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Друзі хто в курсі де у нас в Тернополі можна здобути освіту в коледжі пов"язану з створенням сайтів,інтернет магазинів,реклами в інтернеті і т д? Для підлітків після 9-го класу?
Але потім не крутіть носом що сайти, інтернет-магазини та реклама в інтернеті зроблена 9-класниками після коледжу.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 08:14 #2715591   #5
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але потім не крутіть носом що сайти, інтернет-магазини та реклама в інтернеті зроблена 9-класниками після коледжу.

Та ми у роздумах ще з сином))) кожен з нас всіх з чогось починав тому не страшно на помилках вчитися(ну хіба крім хірургів)) Кажуть знайомі педагоги самий сильний Галицький коледж.Але і саме більше "тиснуть" . І я от собі думаю якщо 60% того що там дадуть застарілий "шлак" чи не краще піти у заклад попростіше і кинути зусилля та кошти на різні приватні курси додатково.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2017, 08:53 #2715595   #6
I_H_O_R
 
Аватар для I_H_O_R
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Та ми у роздумах ще з сином))) кожен з нас всіх з чогось починав тому не страшно на помилках вчитися(ну хіба крім хірургів)) Кажуть знайомі педагоги самий сильний Галицький коледж.Але і саме більше "тиснуть" . І я от собі думаю якщо 60% того що там дадуть застарілий "шлак" чи не краще піти у заклад попростіше і кинути зусилля та кошти на різні приватні курси додатково.
Приватні курси це, як писали вище, розвод на гроші. Тільки самоосвіта, якщо є до цього бажання, дасть результат.
I_H_O_R зараз поза форумом  
Подякували 3:
davio37 (09.01.2018), dima (19.12.2017), MadPiksel (19.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2017, 23:52 #2715714   #7
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Та ми у роздумах ще з сином))) кожен з нас всіх з чогось починав тому не страшно на помилках вчитися(ну хіба крім хірургів)) Кажуть знайомі педагоги самий сильний Галицький коледж.Але і саме більше "тиснуть" . І я от собі думаю якщо 60% того що там дадуть застарілий "шлак" чи не краще піти у заклад попростіше і кинути зусилля та кошти на різні приватні курси додатково.
Це щось як оплата людині щоб вона заставляла вчити те чого людина не хоче.
Якщо є бажання курсів точно не портібно, що незрозуміло, зараз в просторах інтернету можна знайти стільки інформації, прямо відеоуроки є, форуми де люди якщо щось незрозуміло напишуть від А до Я.

Звучить професія цікаво, і платять непогано, але 1 це бажання, 2 не кожному дано, ще таке є.

+ є багато тренінгів, на яких якщо бачуть що людина щось розуміє і хоче розуміти, самі внавчають під себе і надають роботу.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2017, 23:55 #2715862   #8
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Підкажіть по тернопільських коледжах

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Та ми у роздумах ще з сином))) кожен з нас всіх з чогось починав тому не страшно на помилках вчитися(ну хіба крім хірургів)) Кажуть знайомі педагоги самий сильний Галицький коледж.Але і саме більше "тиснуть" . І я от собі думаю якщо 60% того що там дадуть застарілий "шлак" чи не краще піти у заклад попростіше і кинути зусилля та кошти на різні приватні курси додатково.
Як казав один хороший інженер "політех вчить вчитись, а далі сам". Приблизно те ж можна сказати про Технічний коледж, якщо є бажання буде результат, немає небуде. Сам закінчив технічний коледж на спеціальності ОКС(комп'ютерні мережі), пробував себе в програмуванні, їздив на майстер класи, пробувався навіть в одну контору на стажування, але зрозумів що не моє воно, більше цікаво колупати залізо комп'ютерне, чим власне зараз і займаюсь.
Тому, як вже писав dima ще питання в кого до чого краще руки складаються.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:28.