Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.06.2016, 15:57 #2639263   #361
Pilat
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Відпочивав минулого року в Затоці (станція Лиманська) в міні готелі "Золота Рибка" (одразу біля базарчику) - сервіс нікудишній, в номерах брудно, кухня маленька - кепсько, одне радувало, що все близенько: базар, магазини, станція, море (відносно). Але там більше відпочивати не хочу, тому питання - може хто знає телефони (адреси) якихось господарів чи пенсіонати для відпочину сім'ї (2-дорослих, 1-дитина) там же в Затоці, станція Лиманська? Можливо ви там були і у вас залишилися телефоні номера.
Буду дуже вдячний.

П.С. дорогі пропозиції не пропонувати, планується не дороге житло (економ або середнього плану).
від 800 грн Затока нинче.....
Pilat зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 15:58 #2639264   #362
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
від 800 грн Затока нинче.....
Звідки така брехлива інформація?)))
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:03 #2639266   #363
Pilat
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Звідки така брехлива інформація?)))
я взагаліто не жартую...обзвонили всі більш менш варті уваги турбази,двохмісний номер+ дитина так і вартує,в ітозі одні з ким мали їхати відмовились і поїхали за 600 в рибаковку...
Pilat зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:11 #2639267   #364
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
я взагаліто не жартую...обзвонили всі більш менш варті уваги турбази,двохмісний номер+ дитина так і вартує,в ітозі одні з ким мали їхати відмовились і поїхали за 600 в рибаковку...
Ну звичайно, що на базах дорожче і напевне це ціна вже з харчуванням.
Наприклад зараз в базі "Надзбруччя" на липень ціна з чол. (навіть з дитини) 320 грн. з харчуванням. Вважаю це за круто. А без харчування там же - 180грн., але кухні як такої в них не має.
В сусідній базі Черемшина" є доміки на липень за 190, 290 і 325 грн.(з чол.) з харчуванням і мінус 100 грн., якщо без харчування, правда включено сюди ще обід. Але зручності загальні і на вулиці - зле, як за таку ціну.
Я бачу, що треба шукати серед часників. До однією дзвонив, то казала, що цін ще не знає, буде знати в кінці червня.
Якось так. Ждьомс.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:19 #2639269   #365
Pilat
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Ну звичайно, що на базах дорожче і напевне це ціна вже з харчуванням.
Наприклад зараз в базі "Надзбруччя" на липень ціна з чол. (навіть з дитини) 320 грн. з харчуванням. Вважаю це за круто. А без харчування там же - 180грн., але кухні як такої в них не має.
В сусідній базі Черемшина" є доміки на липень за 190, 290 і 325 грн.(з чол.) з харчуванням і мінус 100 грн., якщо без харчування, правда включено сюди ще обід. Але зручності загальні і на вулиці - зле, як за таку ціну.
Я бачу, що треба шукати серед часників. До однією дзвонив, то казала, що цін ще не знає, буде знати в кінці червня.
Якось так. Ждьомс.
ну надзбруччя і черемшина то пічаль повна канешно...хіба в налзбруччі ті доміки шо прям біля пляжу...у мене дружина розглядала варіанти з душом і туалетом в номері і то ціни були без харчування...за часників казала 200 грн з чоловіка на дачах,без удобств...
Pilat зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:33 #2639272   #366
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
ну надзбруччя і черемшина то пічаль повна канешно...хіба в налзбруччі ті доміки шо прям біля пляжу...у мене дружина розглядала варіанти з душом і туалетом в номері і то ціни були без харчування...за часників казала 200 грн з чоловіка на дачах,без удобств...
Минулого року в тої до кого я дзвонив, в середньому ціна була 70-100 грн. з чол., якщо цього року там буде 200 грн., то це я вважаю за круто як для часників. Ціни в загальному на все не сильно виросли, а вони - заганяються. Крим заблокований, от вони гади і цим користаються. Але нічого не поробиш, білети вже куплені
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:42 #2639273   #367
Pilat
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ---ANDRE--- Переглянути допис
Минулого року в тої до кого я дзвонив, в середньому ціна була 70-100 грн. з чол., якщо цього року там буде 200 грн., то це я вважаю за круто як для часників. Ціни в загальному на все не сильно виросли, а вони - заганяються. Крим заблокований, от вони гади і цим користаються. Але нічого не поробиш, білети вже куплені
Забув уточнити важливий нюанс,мова йшла про серпень
Pilat зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:46 #2639274   #368
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
Забув уточнити важливий нюанс,мова йшла про серпень
А в мене мова йшла про липень.

Будемо надіятись, що ціни будуть адекватні
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 19.06.2016, 16:50 #2640950   #369
Fareba
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Мы себе бронировали через travello жилье, так у нас на июль получилось по 120 грн, в хорошем отеле, так что наверно не так искали. Думаю это нормальная цена.
Fareba зараз поза форумом  
Старий 27.06.2016, 22:25 #2642180   #370
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Хтось їздить на море в наші края ще?
Nick. зараз поза форумом  
Старий 05.07.2016, 07:42 #2643185   #371
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Я хочу поїхати на море з палаткою цікаво чи є тут однодумці?
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 05.07.2016, 07:56 #2643187   #372
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

після перебування декілька днів на морі в Одессі (затока). станція Лиманськая, Кароліна бугаз

цього року ціни звісно на порядок дорожчі

на ст. Ліманської є бази, в яких іде з харчуванням і без
одна з баз "Сова" на базарі, до моря дуже близько, ціна 1200-1300 грн за СУТКУ!!! на двох, БЕЗ ХАРЧУВАННЯ
це просто бред!!
тобиш на одного за сутку 600 грн без харчування
Та сама база надзбруччя побудували домін двух-трьох поверховий на самому піску, просто відкриваєтся двері і є пісок який іде до моря все - ціна там 560 грн за сутку (з харчуванням)
хто писав що немає умов в надзбруччі - бред!!! є там дома двухетажчки всі умови (кондюх, телевізор, холодильник, душ. туалет в номері) ціни від 320 грн за сутку з харчуванням на одного
по інших базах аналогічно 500 грн за сутку
можливо в часниках дешевше (як правило там без харчування) - але іти пішком до моря від 20 хв ,принаймі для мене це не припустимо
dodge зараз поза форумом  
Старий 27.07.2016, 14:37 #2646069   #373
Nikolai
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Мне там не очень понравилось в прошлом годы. А в этом еще с такими ценами вообще не поеду в Затоку уж точно)
Nikolai зараз поза форумом  
Старий 28.07.2016, 11:25 #2646194   #374
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

народ, хто що скаже про Лебедівку Одеська обл.
буду вдячний за відповідь.
werwolf-eine зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (09.08.2017)
Старий 28.07.2016, 14:01 #2646216   #375
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Хто немає грошей на Одесу їздять до Турції, вкотре переконуюсь.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 28.07.2016, 14:42 #2646219   #376
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
можливо в часниках дешевше (як правило там без харчування) - але іти пішком до моря від 20 хв ,принаймі для мене це не припустимо
Ти в Затоці на Лиманській був колись? В районі Лиманської від моря до лиману 8-10 хвилин максимум пішки. Де там від 20 хв.?
Зате в районі Лиманської (Бугазька коса) - чи не найкращий пляж на всьому українському узбережжі Чорного моря. І ціни там не всюди такі, як в "Сові". Все залежить від умов. Якщо не шукати з усіма зручностями в номері, то можна знайти і за 100 грн/ос. в 100 м від моря. Вірніше від пляжу, бо там лише ширина піщаного пляжу місцями 150-170 м.

Востаннє редагував Hurricane: 28.07.2016 о 14:50.
Hurricane зараз поза форумом  
Старий 28.07.2016, 15:15 #2646224   #377
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Пару днів тому вернувся з моря. Був в Затоці, стц. Лиманська. Жив в приватному будинку, від ринку 1 хв. пішки., до моря 10-12 хв. пішки. Той хто орієнтується, жив я (грубо кажучи) навпроти самої станції Лиманська, але через дорогу. Платив 120 грн. з чол., навіть за дитину (7 років) платив як за дорослого. В номері 3 ліжка, телевізор, холодильник, кондиціонер (якщо його не включати то ціна 120 грн. з чол., якщо включати - 150 грн. з чол.), тумбочка, вішалка. Душ (гаряча і літня вода) і туалет на території. Є кухня для самостійного приготування, мангал (піч).
Але тут мені не дуже сподобалось, власниця дуже жадна на гроші та і ін. ньюанси, коли ми вже відїжали додому, то ще за дві години перебування в неї мусив доплатити...це пц, ще такого в мене не було. Був і в Залізному Порту і минулого року тут же на Лиманській, то зі всіма домовлявся, всі погоджувалися, були людяні, було приємно. А тут аж не хочеться після цього вертатися сюди знову, я навіть телефону в неї не брав, та й з нами по сусідству жили київляни, вони теж казали, що більше до неї не повернуться.
Ціни на Лиманській різні, на дачі (зі сторони моря, одразу біля колії) в бабки було по 80 грн. з чол. і за дитину 40 грн., умови більш-менш, правда тільки літній душ і туалет не унітаз на території, але все охайно.
Були і 3-2-х місні номера по 500 грн., хороші умови.
Так, що житло можна було знайти на будь-який смак.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 03.08.2016, 22:14 #2647013   #378
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Доброго часу доби всім! Хто знає нормальну базу відпочинку в Одесі? Буду з дружиною і 2 дітьми. 2-га дитина груднічкова, тому закордон відпав, до того ж є час лиш на 5-6 днів, тому хотілось би щось хороше і спокійне, навіть якщо трішки дорожче вийде. Читав повідомлення попередні, звернув увагу на Надзбруччя, але якесь воно трохи радянське на мою думку. Якщо хтось має ще якісь пропозиції- буду вдячний.
MadMan зараз поза форумом  
Старий 06.08.2016, 17:19 #2647369   #379
Miho
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

В тому році їздили з друзями в Примпосад, знімали невеликий будиночок, коштувало 300 грн в день на всіх.. в цьому рроці вже не знаю як там з цінами
Miho зараз поза форумом  
Старий 08.08.2016, 08:26 #2647484   #380
Dmytrij_ua
 
Аватар для Dmytrij_ua
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цього року відпочивав в Затоці ст. Лиманська на б.в. Троянда. Брали 2 місний номер без зручностей і без харчування - 350 грн за номер. Відпочинок дуже сподобався! На території все чисто, красиво та цвіте. Туалет як то ремонт зробили цього року, в душі 6 кабінок гаряча вода по годинах, в чоловічому черг не було ніколи! Персонал хороший. Найбільше що сподобалося це чистота всюди, якщо чесно на таке і не розраховував.
Dmytrij_ua зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:15.