Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ворожки, бабки, знахарки...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.09.2013, 12:29 #2275651   #101
q3ar
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

тема-детектор... ну ви зрозуміли
q3ar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 13:48 #2295414   #102
datir
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

хочу дати пораду - хоч я людина не фанатично віруюча, проте остерігаюся всяких там ворожб, приворотів, ворожіть , намовлянь бабок, знахарок, екстрасенсів- це все від нечистого 100% . Люди котрі користуються їхніми послугами " покутують " до 7 коліна. Нераз на знайомих бачила чи чула дію магії та чар:
найяскравіші приклади- знахарка разом з амулетом на удачу " підселила" духа , тепер дівчина частий гість в екзорцистів,
за батьківське "кодування від алкоголю" інших людей дочка екстрасенса платить смертями найрідніших людей,
за привороти - плата бездітністю....
НЕ Можна, не йдйть туди, де вас ніхто не чекає, якшо й тягне щось вас, то це нечистий схиляє вас до гріха, він бачить нестійку психіку кожного та немагаються перетягнути вас на свою сторону.
НЕ займайтеся магією самі- саме головне- поцікавтеся як помирають ворожки та бабки!
datir зараз поза форумом  
Подякували 3:
aktuvist (13.09.2017), wisper (05.11.2013), Yurka))) (13.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 15:10 #2295470   #103
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від datir Переглянути допис
це все від нечистого 100%
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
" покутують " до 7 коліна
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
" підселила" духа
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
латить смертями найрідніших людей,
за привороти
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
нечистий схиляє вас до гріха
Цитата
Допис від datir Переглянути допис
я людина не фанатично віруюча
facepalm.jpg
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 15:35 #2295482   #104
wisper
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
facepalm.jpg
так розумію,це говорить великий досвід в цих справах.
не розкажеш,як ти його здобув?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 16:11 #2295498   #105
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
так розумію,це говорить великий досвід в цих справах.
не розкажеш,як ти його здобув?
Приходь, розкажу.
Із собою мати банку води, рушник, чисту сорочку, два курячих яйця і золотий хрестик на ланцюжку.
Перший прийом - 50 грн., наступні по 200. Також, зможеш купити мою фотку за 30 грн., яка тебе буде оберігати від поробів і маленьку ікону для захисту сімї від злих духів, які на тебе насилають сусіди.
 
Подякував(ла):
$iD (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 17:33 #2295536   #106
wisper
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Приходь, розкажу.
Із собою мати банку води, рушник, чисту сорочку, два курячих яйця і золотий хрестик на ланцюжку.
Перший прийом - 50 грн., наступні по 200. Також, зможеш купити мою фотку за 30 грн., яка тебе буде оберігати від поробів і маленьку ікону для захисту сімї від злих духів, які на тебе насилають сусіди.
Ти шось сплутав друже:
читай уважно:

Цитата
Допис від datir Переглянути допис
проте остерігаюся всяких там ворожб, приворотів, ворожіть , намовлянь бабок, знахарок, екстрасенсів- це все від нечистого 100% . Люди котрі користуються їхніми послугами " покутують " до 7 коліна. Нераз на знайомих бачила чи чула дію магії та чар:
найяскравіші приклади- знахарка разом з амулетом на удачу " підселила" духа , тепер дівчина частий гість в екзорцистів,
за батьківське "кодування від алкоголю" інших людей дочка екстрасенса платить смертями найрідніших людей,
за привороти - плата бездітністю....
НЕ Можна, не йдйть туди, де вас ніхто не чекає, якшо й тягне щось вас, то це нечистий схиляє вас до гріха, він бачить нестійку психіку кожного та немагаються перетягнути вас на свою сторону.
НЕ займайтеся магією самі- саме головне- поцікавтеся як помирають ворожки та бабки!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 19:28 #2295624   #107
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ти шось сплутав друже
Тамбовський вовк тобі друг.
Для чого втикатися в чужу розмову не розуміючи про що вона? Щоб дати пораду "читай уважніше"? Ну так я це і без тебе знаю, тому і читаю уважно.

Черговий ПГМ-нутий хоче відвернути мене від гріха, що тут може бути не ясно. Ну а я йому, у мякій формі, натякаю що злих духів та привороти разом із релігійними фанатиками напару з кидалами-ворожками я вертів сам знаєш на чому. От і вся арифметика.

А зацікавив мене цей пост, серед інших, через чітко виражені взаємовиключні параграфи. Просто стало цікаво що за каша в голові людини, яка таке пише і не бачить протиріч.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 20:12 #2295654   #108
wisper
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тамбовський вовк тобі друг.
Для чого втикатися в чужу розмову не розуміючи про що вона? Щоб дати пораду "читай уважніше"? Ну так я це і без тебе знаю, тому і читаю уважно.

Черговий ПГМ-нутий хоче відвернути мене від гріха, що тут може бути не ясно. Ну а я йому, у мякій формі, натякаю що злих духів та привороти разом із релігійними фанатиками напару з кидалами-ворожками я вертів сам знаєш на чому. От і вся арифметика.

А зацікавив мене цей пост, серед інших, через чітко виражені взаємовиключні параграфи. Просто стало цікаво що за каша в голові людини, яка таке пише і не бачить протиріч.
Розумієш,тамбовський друже,твої вислови говорять про колосальнєйший досвід в цьому питанні,от я тебе і спитав,чи часом не хочеш розказати звідки він?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 20:19 #2295663   #109
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
...чи часом не хочеш розказати звідки він?
Ні.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 20:39 #2295679   #110
wisper
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні.
Дозволю собі припустити,шо просто нема про шо розказувати!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 11:09 #2295954   #111
datir
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

До Саймона- каша в голові у вас, і повний хаос напевне привести в порядок не можете самі у свому житті, тому й звертаєтеся за допомогою до сторонніх, але поправляючи щось з одного боку , руйнується з іншого...
можливо ви ще цього не бачите, а може це ще просто не прийшло.
Кожен сам обирає для себе, у наш час здебільшого не віриш нікому, ні магам, ні священникам.
Щодо своїх протиріч- віри у добре й погане можу сказати одне- загалом можу лише дякувати Богу за те, що маю, молилася і просила Його про щось лише раз у житті, решта все ніби більш менш нормально.
Іноді по життю трапляються в оточуючих такі події, що навіть невіруючий переконається , що існує Бог, та недобрі сили, проте без дозволу самого Господа нічого не стається.
А походи по знахарях та ворожках це добровільна відмова від того що тобі дав Бог. Ось так я думаю. А ви дискутуйте.

Додано через 22 хвилини
... і ще - я від гріха вас не зацікавлана ніяк спасати, не маю таких повноважень, самі будете відповідати за себе й свої вчинки. НЕ придирайтеся до слів, не виривайте цитат з заг. контексту, просто написала в цій темі застереження для тих хто в роздумах , щось для вас не підходить - ідйть стороною прислухайтеся до тих хто є для вас авторитетом, зберігаєте нейтралітет- теж непогано. А "Вертіти " там щось на чомусь- то маму свою спробуйте, дружину, сестру , якшо таких маєте- Я ВСЕ СКазала.

Востаннє редагував datir: 06.11.2013 о 11:09. Причина: Пізніше додано
datir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 11:15 #2295966   #112
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата
Допис від datir Переглянути допис
Я ВСЕ СКазала.
Амінь.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2013, 15:23 #2301532   #113
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Нумеролог(!) попереджає. Будьмо уважні!
Цитата Нумеролог попереджає, в цю неділю та понеділок на українців чекають важкі дні.
Судячи з того що в неділю форумівка, важко не погодитися із даною тезою
весь текст, переповнений страшними фактами, висмоктаними з пальця, і інші прогнози професійного балабола нумеролога.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2013, 19:24 #2309180   #114
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Купи дурман, вся чортовщина вийде з підсвідомості і буде за тобою гнатись.
Для справки - він легальний і дешевий
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2013, 21:40 #2311605   #115
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

викачати яйця здатна люба людина , навіть , якщо вона незнає молитв , перевірено 100%, допомагає зняти в дитини переляк , коли офіційна медецина безсила ... ефект підтверджено науково ... зародок курячого яйця має сильну позитивну енергетику ... берете два курячих яйця , домашніх , свіжих , які не лежали в холодильнику і викачуєте почерзі навколо дитини , потім розбиваєте і виливаєте в стакан з водою , віддаєте собаці ... як правило допомагає за першим разом , якщо ні , то ще один раз повторити

Додано через 3 хвилини
в любому лікуванні , найголовніше це - віра , але віра буває з двох причин , від знань , або від слухання інших людей ... віра від знань - ефективніша

Додано через 16 хвилин
молитва допомагає , якщо молитись за когось і довго , молитва за себе не діє ... найефективніша дія молитви з 5 до 6 ранку ... також ефективна молитва до Сонця , як до найбільшого , найближчого , потужного джерела енергії

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Люди добрі, в Івано-Франківській області село Верхній Ясенів є один дід, його звати Михайло Михайлович Нечай - це єдиний на весь світ залишився живий настоящий мольфар. В нього така сила, що ви навіть собі не уявляєте. Якщо в когось якісь проблеми, поїдьте до нього, не пошкодуєте. Почитайте за нього в інтернеті, це дуже розумна і сильна людина, нема такого питання, відповідь на яке він би не знав. Якщо когось цікавить детальніше, пишіть в ПП.
йогож , здається , вбили

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
ти ше скажи що він має ліцензію МОЗУ на то діло....
якби він рак дійсно виліковував то вже давно б Нобелівську премію мав.
високоприбуткові хвороби , народній медицині в Україні , лікувати заборонено законом , щоб не збивати ціни і не перебивати багатомільярдний бізнес ...як лікувати рак , відомо уже років з 50 , тільки на цьому не заробиш , а операції і хіміотерапія це серйозні гроші

Востаннє редагував qazwsx321: 06.12.2013 о 21:55. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2013, 16:40 #2312336   #116
Siriy
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Завжди приємно почитати переписку розумних людей.
Дякую.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2014, 08:26 #2323703   #117
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Чого ця тема не в Релігії?
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2014, 08:32 #2323706   #118
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Чого ця тема не в Релігії?
Бо не тобі це вирішувати.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (03.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2014, 08:35 #2323707   #119
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Бо не тобі це вирішувати.
Так, не мені вирішувати в що людям вірити
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2014, 19:11 #2378508   #120
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ворожки, бабки, знахарки...

Цитата За даними експертів, щорічно ринок ворожок і цілителів спустошує кишені українців не менш ніж на 1 млрд грн. Однак, якщо припустити, що кількість працюючих на цьому ринку справді близько 60 тис осіб, то прибутки екстрасенсів явно занижені.
via

Мільярд в пустоту. То точно шось людям пороблено
 
Подякував(ла):
nataku (06.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:36.