Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраинское движение "Воля Народа"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.05.2009, 16:58 #918186   #101
DeadMaN
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

бугага...
і сміх і сльози...
хоча, це серйозний стратегічний крок
люди хотіли українську? їм дали, але так викривили щоб спротивило на все життя...
а ви гімн наш досліджували?
там і помилок купа, і брехні, і викривленьь, і взагалі налаштовує на негатив...

зустрів недавно варіант кращого, на ту ж тему:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Новий Гімн Нової України
Будь велична і прекрасна в злеті соколинім,
Споконвічна й завжди юна ненько-Україно!
Золотиться хай колосся аж до небосхилу.
У тобі, любима земле, черпаємо силу.

Хай розквітнуть міць і слава нашого народу.
І покажем, що ми гідні козацького роду.

З чистим серцем, сестри, браття, з розумом, любов’ю
Ми здобудем своє щастя, нашу кращу долю.
Тож прославим Батьківщину працею й завзяттям
Та й збудуєм Україну – сильну і багату.

Хай розквітнуть міць і слава нашого народу.
І покажем, що ми гідні козацького роду.

Не зламати нашу волю бідам і негодам:
Маєм зброю – дух сталевий нашого народу.
Хай незгасно сяють в душах віра і свобода,
І панують поміж нами приязність і згода.

Хай розквітнуть міць і слава нашого народу.
І покажем, що ми гідні козацького роду.

Залунає радо пісня в степових просторах,
Відгукнуться їй трембіти у Карпатських горах,
Чорне море усміхнеться, і Дніпро зрадіє.
Бо дідів здійсниться наших споконвічна мрія.

Будь велична і прекрасна в злеті соколинім
Споконвічна й завжди юна, ненько-Україно!


----------------------------------------------------------------------------

а щодо шановного saymon , то в нього велике бажання роздувати муху зі слона
він навіть на форум не заходив
тему не досліджував
а думає шо може казати про те чого незнає)))
...хоча.. ви звичайна людина... ))) і я вас всерівно прийму таким як ви є )))
Бажаю всім щастя )))
DeadMaN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2009, 18:14 #918281   #102
saymon
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата а щодо шановного saymon , то в нього велике бажання роздувати муху зі слона
Так так. Все вірно. Це я веду агресивну піар кампаню на чужому форумі, і плачуся на негатив, брехню та викривлення, попутньо обливаючи брудом співрозмовників
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2009, 19:39 #918364   #103
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
Тому (та є ще багато причин) й пішла я до цього руху, бо дуже хочу змінити багато що в нашій країні, бо не дуже хочеться мігрувати - тут вся рідня...
От вам і культура... то чого в культурі ми дочекаємося в наступному часі, коли наші діти начитавшись про злидінв виростуть
Я здогадуюся куди Вам іноді хочеться емігрувати.
Але повірте, що там ви будете хахлушка.
І руський язик ваш там буде хахляцкий, на якому русскому ви би там не говорили - вони там вмомент по мові просікають що то людина з хохляндії. І культури в тій державі не більше чим в цій.
Якщо є економічні мотиви для переїзду, чи можливість самореалізації, якої тут нема - то то вже інша справа.
А якщо еміграція через язик чи через те, що тут не така культура - то це просто смішно....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2009, 22:58 #918717   #104
naturalist iaroslav
 
Аватар для naturalist iaroslav
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
тепер в школах зовсім немає російської мови...
хочу змінити багато що в нашій країні, бо не дуже хочеться мігрувати - тут вся рідня...
От вам і культура... то чого в культурі ми дочекаємося в наступному часі, коли наші діти начитавшись про злидінв виростуть
кілька міркувань на ці теми.

Про мови. Наскільки я знаю, значно серйозніша проблема з українською - в Донбасі, Криму, південних областях, де бракує українських шкіл. І не думав, що проблема вивчити російську (це не шкодить). Важче - просто іноземні мови. Хоча, як розповідав мені Микола Дупляк з Сиракюз (штат Нью-Йорк), він не знав жодного українця в США, який би через три місяця не зміг вийти на роботу (але він не знав жодного росіянина, який би зміг; вони зібралися в громади, типу Брайтон-Біч, зберегли російську, і це їх влаштовує). Інша річ, що потрібно вдосконалювати викладання (але потрібно в Україні майже все, тому ми на цьому форумі). І ще, мені здається, що українських шкіл і в Москві, і в Сибіру, і на КУбані бракує. Як і в Польші, Румунії, Молдові, Придністров"ї, і варто про це при найближчій нагоді порадитися: що можна зробити для тих людей, які хочуть зберегтися як українці (росіянам це не загрожує так серйозно, тим більше в Україні). Потужні програми підтримки діаспор є в Росії, Китаю, Румунії, Ізраїлю; українська - просто мізерна.

Про "совка". Совок - продукт совєтів, яскравими їх зразками є булгаковські Шариков і Швондер: персони, яким не потрібна культура, які шанують силу і посаду, готові брати, ламати, займатися сексотством, думають про їжу і гроші.Це совки викидають сміття за вікно (поїзда, машини чи будинку), це вони - резерв мережі КГБ і ФСБ, це вони на джипах їздять тротуарами, купують на крадені гроші дорогі годинники (ніби там інший час?), спалюють стерню і все живе, приватизують ліси, будують хатинки на три поверхи, де ніхто не житиме і не витиратиме пилюку. Це вони плюються в сторону Горбачова ("развалил державу"), а самі в умовах вседозволеності захопили ресурси. Більшість наших депутатів - совки (і тому потрібна люстрація). А зараз підростатиме нове покоління, пост-совкове, яке виростає в умовах духовного вакууму (бо стара система впала, нова - тільки формується - типу бабусі з маслом на даху, наскільки я зрозумів Козачку, а що може дитині передати совок?), і ми матимемо проблеми. Власне, основна проблема - це критичність ситуації в часі, бо часу у нас уже немає - людство ввійшло в епоху екологічної кризи, і криза економічна - просто один із її симптомів. Суть екокризи в кінечності природних ресурсів, що вичерпуються, а все впирається в кінечність планети, але це вже інший сюжет.

Про культуру.Потрібен новий синтез кращих традицій - античних і слов"янських, класичних і новітніх, врахування історії і сучасності, з тим, щоб покоління сьогоднішнє і завтрашнє (але не вчорашнє, яке треба залишити в спокої і повазі до їхнього персонального досвіду) вийшло на рівень цивілізованості в дусі великих релігій, кодексу будівника комунізму чи кредо Канта ("і нема нічого в світі, тільки зоряне небо наді мною, і моральний закон гармонії в моєму серці" - здається, так). Найскладніше, як я схильний думати, це побороти фарисейство, дозволити людині згадати про гідність і творчість. Тому має бути соціальний захист (шведського типу), мають бути духовні та інтелектуальні ідеали, орієнтовані стратегічним чином на розвиток здорової людини в здоровому довкіллі на інноваційних засадах, з розумінням нецікавості жадібності чи гламурності. Безумовно, про це варто говорити системним чином, пам"ятаючи про соціум, економіку, побут, освіту, науку, мистецтво, інфраструктуру, довкілля.

І це те, що варто наближати, долаючи соціальну несправедливість, персональний дискомфорт, економічну тупість і неперспективність нашого сьогодення.
naturalist iaroslav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 05:22 #918817   #105
DeadMaN
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

naturalist iaroslav
гаразд))) давай практично зробим
про все що ти пишеш

є такий хороший принцип, описаний не в одній древній книзі - по вірі твоїй буде тобі.

от коли ти кажеш шо шось "треба" то, знаходиться тільки більше підстав для ствердження того шо його більше "треба", а не про то що воно вирішується
рубаєш?

давай заміним кожне "треба" на "робим" "роблю" "знаходжу можливість" "домовляюсь з іншими про" ...

ок, ти можеш домовитись в школах (принаймі одній) , чи якомусь вузі про загальний показ фільму, наприклад Жданова про шкоду алкоголю? наприклад
"Жданов, Алкогольный и наркотический террор против России, №1"
http://www.youtube.com/watch?v=voz2hheshvs
перший крок шо дозволить трошки звільнити свідомість підростаючого покоління
DeadMaN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 17:33 #919527   #106
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Я здогадуюся куди Вам іноді хочеться емігрувати.
Але повірте, що там ви будете хахлушка.
І руський язик ваш там буде хахляцкий, на якому русскому ви би там не говорили - вони там вмомент по мові просікають що то людина з хохляндії. І культури в тій державі не більше чим в цій.
Якщо є економічні мотиви для переїзду, чи можливість самореалізації, якої тут нема - то то вже інша справа.
А якщо еміграція через язик чи через те, що тут не така культура - то це просто смішно....
Я впевнена в своїй російській мові на всі 100% - це поперше, а по-друге будьяка людина пристосовується до всього і російський акцент "прилипає" дуже швидко - маю досвід - є родичі - спілкувалася неодноразово.
культура і мова - тут ні до чого...
мені іншого разу гидко дивитися телевізор, коли й дуть новини - крім показухи там нічого побачити не можна... вже не кажу про виступи нашого президента - викликають алергічну реакцію. Промови, які він каже, заплутані та напхані розумними словами (незрозумілими простим людям), які, доречі, вживаються не за сутністю. Я (дякувати Богу) вищу освіту отримувала не "за гроші", а своїм розумом і розумію що грунту під усим, що він каже, чи немає, чи зовсім мало.
такого багато.... все не препишеш...
Хочу відповісти saymon - я писала особисті погляди, а не погляди РУХу, з моїх особистих поглядів неможна робити висновки про цілу компанію - дивіться ширше на речі.
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 18:14 #919566   #107
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
Я впевнена в своїй російській мові на всі 100% - це поперше, а по-друге будьяка людина пристосовується до всього і російський акцент "прилипає" дуже швидко - маю досвід - є родичі - спілкувалася неодноразово.
культура і мова - тут ні до чого...
мені іншого разу гидко дивитися телевізор, коли й дуть новини - крім показухи там нічого побачити не можна... вже не кажу про виступи нашого президента - викликають алергічну реакцію. Промови, які він каже, заплутані та напхані розумними словами (незрозумілими простим людям), які, доречі, вживаються не за сутністю. .
Я прекрасно владею русским языком. Когда я разговариваю на русском - меня здесь воспринимают как русского, однако знакомые из Нижнего Новгорода сразу заметили у меня лёгкий украинский акцент, о котором я и сам не подозревал.
Про телевизор и показуху - то в России с этим ещё более всё запущено. Ихние СМИ вообще передают почти исключительно показуху которая не идёт в разрез с политикой Кремля. Над этим прикалываются даже сами граждане России, имеющие объективное восприятие реальности.
Просто у них ракурс идиотизма несколько оличается от украинского, но от этого он вовсе не лучше, если не ещё хуже. У них с правдивым отображением реальности бОльше проблем, чем у украинских СМИ
А над своим Медведом - марионеткой Путина они тоже достаточно прикалываются, но только те, кто имеет свою голову на плечах, а не кормится лапшой Кремлёвской пропаганды.
Просто на ТВ это как правило не попадает из за особенностей демократии в России
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2009, 22:24 #919962   #108
naturalist iaroslav
 
Аватар для naturalist iaroslav
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата
Допис від DeadMaN Переглянути допис
naturalist iaroslav
є такий хороший принцип, описаний не в одній древній книзі - по вірі твоїй буде тобі.
ок, ти можеш домовитись в школах (принаймі одній) , чи якомусь вузі про загальний показ фільму, наприклад Жданова про шкоду алкоголю? наприклад
"Жданов, Алкогольный и наркотический террор против России, №1"
http://www.youtube.com/watch?v=voz2hheshvs
перший крок шо дозволить трошки звільнити свідомість підростаючого покоління
при найближчій нагоді зайду на "ТЮБ" і подивлюся цю річ. Якщо симпатична - напишу в Міносвіти та Мінкультури про демонстрацію/тиражування для класних годин і пар корпоративної культури в усіх школах/вузах України, а паралельно - домовлюся в кількох НЗ, де є знайомі адміністратори. Але ідея була робити щось системно на національному рівні, а не боротися в кожній школі, бо нас на це точно не вистачить. І я бачу розбудову держави, поки ще є така можливість, як фундаментальну інновацію - у нас є шанс в умовах транзиту. Не маю нічого проти конкретних справ і відповідальності за ідеї та пропозиції, і часом це навіть вдається (як і справи державної ваги), але ми не живемо так довго, щоб робити щось школа за школою. І щиро дякую за пропозицію і питання "руба", це гарно стимулює до дії.
naturalist iaroslav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2015, 13:49 #2494281   #109
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата
Допис від semen413 Переглянути допис
Привет! В Ваших эпистолярных способностях никто и не сомневается!
Мы ищем не писателей, а неравнодушных людей, которые хотят жить в лучшей стране чем сегодня!

Сейчас мы готовим или уже проводим акции:
1) Земельная коррупция
2) Наркотики - это не круто!
3) Кинь помидором в лицо полубога!
4) Захворавшая Украина


Все они - тут http://volya.ukrbb.net/viewforum.php?f=76

Начать знакомство с нами лучше отсюда http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93

Кто мы? В принципе под одну гребенку всех не причешешь, есть и студенты и ЧПшники и врачи и целых два режиссера, военные и компьютерщики, в общем каждой твари по паре. Но мы считаем себя в первую очередь ГРАЖДАНАМИ. К сожалению нас не более 5-15% от всего НАСЕЛЕНИЯ. Остальным по барабану. Если есть тут неравнодушные люди- присоединяйтесь!

Основные принципы проведения Акций
1) Цель Акции должна быть достижима и актуальна для всей Украины
2) Удачным выполнением Акции мы показываем Обществу, что даже при существующей системе, граждане могут
добиваться от власти выполнения своих функций, обязательств, уступок
3) Акция должна быть интересной, а методы достижения цели - креативными
4) Целью акции не может быть давление на власть вообще, каждый субъект давления должен быть
персонифицирован, а требование обоснованным и вытекать из должностных обязанностей адресата
5) После завершения каждой акции, Движение должно становиться сильнее, известнее, многочисленнее.

Мы ждем Вас!
Як виходить з розслідування "кібер-беркута", цей пост писав сам Семенченко.

Рекомендую прочитати, і висловити з цього приводу свою думку:

Частина 1: http://kiber-berkut.livejournal.com/1526.html

Частина 2: http://kiber-berkut.livejournal.com/2535.html

Додано через 15 хвилин
Частина 3 http://kiber-berkut.livejournal.com/3089.html

Востаннє редагував Chefild: 07.01.2015 о 13:49. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:51.