Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм > Тести (флейм)


Зацініть мій перший сайт www.shopik.te.ua

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2009, 16:49 #1054185   #21
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Зацініть мій перший сайт www.shopik.te.ua

по-перше дуже дякую за відгук

> Вибір маленький
власне над цим зараз і працюю ... на сайті загружений прайс тільки одного постачальника, працюю над загрузкою ще трьох, тоді буде більший вибір

> опису нема
пізніше планується, просто зараз асортимент від 4 постачальників = приблизно 30 тис. номенклатури (з них 12 тис. на складі)
пізніше опис буде, але не одразу для всіх, описи будуть появлятися поступово, ібо на них потрібно багато людино-годин

> теж хочу, щоб мені передзвонили!
я подумаю над цим, можливо так і буде

> також моживість отримати відповідь на запитання відразу від 8 до 20 години
людина не може бути професіоналом у всьому, у магазинах є такі менеджери, що вдають з себе таких професіоналів, але вони
а) хочуть продати товар, що вже давно не можуть продати
б) хочуть продати свій товар "лєвак"
в) просто хочуть показати які вони розумні
г) є такі що начиталися "розумних" статей і тестів з журналів ЧІП і Домашній ПК
ну просто не може людина бути у всьому спецом !!!
в ідеальному випадку вас цікавить товар Х і ви попадаєте на менеджера який дійсно цікавиться цією групою товарів і може надати по ній детальні консультації

> Ще одне - навіщо потрібен код товару?
я і не наполягаю щоб диктували код товару,
але люди дзвонять і самі кажуть: мене цікавить товар з кодом ХХХХХ
і його швидко знаходиться, це набагато швидше ніж читати по телефону назву товару

> Краще назвіть розділ "Фото/відео техніка" або щось таке
систему каталогів плануєтсья повністю переробити,
але з системою каталогів так само як і з дизайном:
робиш один варінат: одні кричать: О-О-О, те що треба, інші - фігня
робиш другий варіант: міняються місцями
простіше кажучи: "на смак і колір всі фломастери різні"

Востаннє редагував Mr_RAS: 07.10.2009 о 22:19.
Mr_RAS зараз поза форумом  
Старий 07.10.2009, 21:35 #1054636   #22
Сократ
Типово Відповідь: Зацініть мій перший сайт www.shopik.te.ua

Ну тоді в мене особливих зауважень до дизайну нема, залишається тільки чекати оновлення сайту з більшим прайсом, описами.
Не звертайте уваги на зауваження про колір логотипу чи інше. Лого БМВ теж було би бездарним пропелером, якби не якість самих машин. Будете поставляти якісну техніку і сервіс, будуть купляти при будь-якому кольорі, логотипах і назвах.

І ще одне, коли добавляєш товар в корзину, то перекидає на корзину, потім доводиться вертатись, шукати потрібну сторінку. Чи не краще добавляти товари а потім спеціально переходити на корзину, щоб оформити замовлення?

Корзина мені ваша подобається. Просто та інформативно )

Якщо увесь асортимент товарів не буде у вас під рукою на складі, доцільно написати строки доставки, щоб користувачі могли знати, коли їм доставлять техніку.

Під ссилкою "Написати лист" на сторінці контактів, можете написати мейл, оскільки я (і не тільки) відправляю листи з онлайнового поштового сервісу і незручно буквально видирати мейл з посилання.

Востаннє редагував Сократ: 07.10.2009 о 21:45.
Сократ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mr_RAS (07.10.2009)
Старий 07.10.2009, 22:25 #1054701   #23
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Зацініть мій перший сайт www.shopik.te.ua

> І ще одне, коли добавляєш товар в корзину, то перекидає на корзину, потім доводиться вертатись, шукати потрібну сторінку. Чи не краще добавляти товари а потім спеціально переходити на корзину, щоб оформити замовлення?

- повністю згідний, але поки що не знаю як це зробити (тут мені стидно, але така реальність)
правда це не означає що здався (я просто відклав), зараз в першу чергу загрузка нових прайсів

> Якщо увесь асортимент товарів не буде у вас під рукою на складі, доцільно написати строки доставки, щоб користувачі могли знати, коли їм доставлять техніку.

- за нами затримки не буде, а от від постачальників часом буває, як потім пояснити чому довше, ніж написано на сайті ...

> Під ссилкою "Написати лист" на сторінці контактів, можете написати мейл, оскільки я (і не тільки) відправляю листи з онлайнового поштового сервісу і незручно буквально видирати мейл з посилання

- взагалі-то це захист від спам-роботів, які сканують веб-сторінки, розбирають HTML код сторінки і наповнюють бази спамерів, а потім потрібно розгрібати багато спаму, правда від них нікуди не дінешся, але все таки ...
Mr_RAS зараз поза форумом  
Старий 08.10.2009, 16:10 #1055372   #24
Сократ
Типово Відповідь: Зацініть мій перший сайт www.shopik.te.ua

Цитата
Допис від AdvUZverT Переглянути допис
- взагалі-то це захист від спам-роботів, які сканують веб-сторінки, розбирають HTML код сторінки і наповнюють бази спамерів, а потім потрібно розгрібати багато спаму, правда від них нікуди не дінешся, але все таки ...
Якщо можете, все ж таки розмістіть на сторінці контактів або дайте окреме посилання на таку форму відправки повідомлень, яка на сторінці "Про нас" знизу. Тоді мені не потрібно було б шукати мейл в коді сторінки чи у властивостях посилання, щоб ввести в поле адресу онлайного поштового сервісу, я швидко і просто відправив би повідомлення такою формою.

Додано через 7 хвилин
Нарешті толком глянув в заголовок теми. Якщо це ваш перший сайт, то ви цілком нормально за 20-30 робіт зможете відхопити увесь ринок Тернополя і навіть більше

Востаннє редагував Сократ: 08.10.2009 о 16:10. Причина: Пізніше додано
Сократ зараз поза форумом  
Старий 08.10.2009, 21:11 #1055858   #25
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Зацініть мій перший сайт www.shopik.te.ua

> Якщо можете, все ж таки розмістіть на сторінці контактів або дайте окреме посилання на таку форму відправки повідомлень, яка на сторінці "Про нас" знизу. Тоді мені не потрібно було б шукати мейл в коді сторінки чи у властивостях посилання, щоб ввести в поле адресу онлайного поштового сервісу, я швидко і просто відправив би повідомлення такою формою

так і зробив, дійсно так краще

> Нарешті толком глянув в заголовок теми. Якщо це ваш перший сайт, то ви цілком нормально за 20-30 робіт зможете відхопити увесь ринок Тернополя і навіть більше

дякую, але я люблю тільки програмувати, дизайнити ДУЖЕ не люблю
а відхоплювати ринок міг би хіба що в парі з дизайнером,
але коли я шукав дизайнера щоб разом робити сайти, то виявилося
що всі хороші дизайнери зайняті якимись проектами ...

Востаннє редагував Mr_RAS: 09.10.2009 о 06:49.
Mr_RAS зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:52.