Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.03.2018, 08:36 #2725582   #1801
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В людини нема зубів для харчування тваринною їжею і очевидно, що і апарат травлення не пристосований і це для людини не природньо. Так, що варто було би взагалі відмовитися від мяса і риби..
Якби лише в цьому були проблеми людини (я про харчування і вплив на тіло).
Проблема людей (людства) набагато складніша і пов"язана вона не з тілом, а з духом людини.
Адам, до відокремлення від Бога, харчувався як вегетаріанець (чи веган?), тваринної їжі не споживав і не мав в цьому жодної потреби.
Але сталося те, що сталося, він обрав йти шляхом пізнання власною дорогою а не тим шляхом, який пропонував йому Творець. От і поплатився. І не тільки він, а всі його нащадки, тобто і ми.
І Біблія присвячена якраз тому, як Бог виводить людство зі стану, в який ввів його Адам. Виводить через Того, Хто названий Другим (або ж Останнім) Адамом, тобто через Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ой, пташко, що ж так все путаєш. Про "термін дії" божих законів, взагалі мовчу. Бо ще спалить тебе інквізиція.))
Але оце "І", страшне "І", між Ісусом і Отцем? Що ж ти твориш, богохульник? Основи попираєш? По злому умислу чи по слабоумію?
Пантеро, замість вправлятися в написанні таких текстів, краще б вивчили (хоч на елементарному рівні) предмет розмови (Біблію). Там багато чого є цікавого, в т.ч. і про терміни і умови дії певних Божих правил (законів, настанов).
Якби Ви зробили це, то тоді б у Вас було б менше дивних запитань і з"явилися б правильні запитання та багато позитивних емоцій, які приносить процес пізнання нового. Бажаю Вам в цьому успіхів!

----------------------
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Але нікому не признавайся і букву і не став посередині одного цілого.
П.С. Пантеро, для затравки я Вам даю дещо для роздумів. Ця інфа доступна кожному, хто дійсно читає Біблію замість того, щоб засуджувати (називати "брєдом"), не читаючи. Задача: знайдіть там букву "і" яка Вас так схвилювала. Наводжу в рос. перекладі, бо так зручніше шукати в моїй програмі. Отож, дивіться під кат
Прихований текст: буква "і" 

Востаннє редагував Новак: 27.03.2018 о 08:59.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (30.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2018, 09:15 #2725588   #1802
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Пантеро, замість вправлятися в написанні таких текстів, краще б вивчили (хоч на елементарному рівні) предмет розмови (Біблію). Там багато чого є цікавого, в т.ч. і про терміни і умови дії певних Божих правил (законів, настанов).
Якби Ви зробили це, то тоді б у Вас було б менше дивних запитань і з"явилися б правильні запитання та багато позитивних емоцій, які приносить процес пізнання нового. Бажаю Вам в цьому успіхів!

----------------------

П.С. Пантеро, для затравки я Вам даю дещо для роздумів. Ця інфа доступна кожному, хто дійсно читає Біблію замість того, щоб засуджувати (називати "брєдом"), не читаючи. Задача: знайдіть там букву "і" яка Вас так схвилювала. Наводжу в рос. перекладі, бо так зручніше шукати в моїй програмі. Отож, дивіться під кат
Прихований текст: буква "і" 
Ну, а я тобі про що? Основну догму християнства про Єдиного Бога в трьох особах, попирають на кожному кроці. Бо таке придумали, що самим в голову не лізе. Чи у вас два бога: Бог Небесний і Ісус Христос? Нашо було на римлян наїзджати? Як порахувати ще всіх апостолів, то шо було те і залишилося. Тільки в римлян боги веселіші були.
От подивись фільм, який я тобі написала, хоч перші 15 хв. Там клуні грає)
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2018, 09:56 #2725592   #1803
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну, а я тобі про що? Основну догму християнства про Єдиного Бога в трьох особах, попирають на кожному кроці. Бо таке придумали, що самим в голову не лізе.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Пантеро, замість вправлятися в написанні таких текстів, краще б вивчили (хоч на елементарному рівні) предмет розмови (Біблію). Там багато чого є цікавого, в т.ч. і про терміни і умови дії певних Божих правил (законів, настанов).
Якби Ви зробили це, то тоді б у Вас було б менше дивних запитань і з"явилися б правильні запитання та багато позитивних емоцій, які приносить процес пізнання нового. Бажаю Вам в цьому успіхів!
Треба почати вивчати Біблію, а не слухати чужі дурниці і переповідати їх, вважаючи те правдою.
Ну нема інакшого шляху... нема.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (30.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2018, 14:17 #2725628   #1804
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але сталося те, що сталося, він обрав йти шляхом пізнання власною дорогою а не тим шляхом, який пропонував йому Творець. От і поплатився. І не тільки він, а всі його нащадки, тобто і ми. ]
Поплатилися обоє і він і Бог. Бо саме Бог його при створенні запрограмував на пізнання.
Якби ти цікавився робототехнікою, то знав би як важко навчити робота робити речі, які люди роблять незамислюючись.
Тобто всі його поразки це в першу чергу поразки Бога. Якщо учень в 5 класі пише з помилками то це можна віднести до вад учня, який не вчився, але якщо він не вміє читати, то це не вже вади вчителів які його так вчили, що він нічого не вміє.
Якщо новий телефон не вмикається то це помилка користувача чи творця?
Якщо нова машина бере палива 35 л на 100 км то це помилка водія, чи творців і інженерів?
До того ж Бог мав на перед знати що все так буде і взагалі жодна травинка не шолохнеться без волі божої.
Так що ....

https
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2018, 20:48 #2725681   #1805
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Якби ти цікавився робототехнікою, то знав би як важко навчити робота робити речі, які люди роблять незамислюючись.
Тобто всі його поразки це в першу чергу поразки Бога.
Що Ви порівнюєте?
Робот має вільну волю? Робот може займатися самопізнанням, усвідомлювати свою особистість?
Бог дав людині сферу, в яку Він не втручається, бо це сфера особистого вибору людини, її свобода. Там, в цій сфері, не може бути поразки Бога, бо відповідальність за вибір лежить на людині, це суверенне право людини.

Бог не створив людей-роботів (телефонів чи ін. запрограмованих пристроїв). Він створив особистості із власною волею, здатних користуватися цією свободою, щоб діяти за власним розсудом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2018, 21:22 #2725697   #1806
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що Ви порівнюєте?
Робот має вільну волю? Робот може займатися самопізнанням, усвідомлювати свою особистість?
Бог дав людині сферу, в яку Він не втручається, бо це сфера особистого вибору людини, її свобода. Там, в цій сфері, не може бути поразки Бога, бо відповідальність за вибір лежить на людині, це суверенне право людини.
.
Не пишіть дурниць Якщо Бог створив людину так, що вона не може покидати планету то вона її і не покидає і навіть взлетіти без пристосувань не може. А якщо Бог створив людину так що вона може покинути приміщенні і піти в магазин то вона це може. І так з будь якою функцією. Корінь квадратний з числа 284562046 вичислити не може, 3+2 вичислити може. Це все дуже просто і не ускладнюйте. творець чи конструктор несе відповідальність за все що може робити його творіння .
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 07:50 #2725747   #1807
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не пишіть дурниць Якщо Бог створив людину так, що вона не може покидати планету то вона її і не покидає і навіть взлетіти без пристосувань не може. А якщо Бог створив людину так що вона може покинути приміщенні і піти в магазин то вона це може. І так з будь якою функцією. Корінь квадратний з числа 284562046 вичислити не може, 3+2 вичислити може. Це все дуже просто і не ускладнюйте. творець чи конструктор несе відповідальність за все що може робити його творіння .
Мова не про вибір (можливість вибору) у тих прикладах, які Ви навели. Мова про моральний вибір, вибір підпорядкування своєї волі.
Саме у цьому сенсі Бог створив людину повністю самостійною. Ви розумієте про що мова?
Чи потрібно наводити приклади?
Найпростіший приклад: Бог не примушує Вас любити Його, слухатися Його, поважати Його. Це справа Вашого (мого) особистого вибору. Кожна людина може бути або відвертим безбожником і активно протистояти Богові (як це роблять атеїсти, для прикладу) - насміхатися над Ним, злословити Його, зневажати і т.д. А може навпаки, пізнавати Бога як Люблячого Батька, довіряти Йому, слухатися Його, проникатися любов"ю до Нього.
Це два різних, протилежних полюси, які обидва доступні людині і залежать від її особистого вибору.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 16:09 #2725823   #1808
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Найпростіший приклад: Бог не примушує Вас любити Його, слухатися Його, поважати Його. Це справа Вашого (мого) особистого вибору.
Та ви біблії не знаєте...

Книга Пророка Исаии
Слушайте, небеса, и внимай, земля, потому что Господь говорит: Я воспитал и возвысил сыновей, а они возмутились против Меня.

Во что вас бить еще, продолжающие свое упорство? Вся голова в язвах, и все сердце исчахло.
Втор 28, 35
6 От подошвы ноги до темени головы нет у него здорового места: язвы, пятна, гноящиеся раны, неочищенные и необвязанные и не смягченные елеем.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 16:35 #2725829   #1809
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Та ви біблії не знаєте...

Книга Пророка Исаии
Слушайте, небеса, и внимай, земля, потому что Господь говорит: Я воспитал и возвысил сыновей, а они возмутились против Меня.
Якщо Ви знаєте, то скажіть про що тут написано.
...
І яким чином ця Ваша спроба цитування Біблії підтверджує Вашу точку зору про те, що в людини нема вільної волі (вона подібна на робота, запрограмованого творцем лише на певні дії)?
Аргументуйте, пояснюйте, а не просто наводьте цитату.
...
Може Ви вважаєте, що у Вас нема свободи вибору? Ви наперед запрограмовані або на добро, або на зло, або на прийняття Бога, або на відкидання Його і це від Вас не залежить? Ви так про себе думаєте, чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 16:54 #2725835   #1810
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
...
Може Ви вважаєте, що у Вас нема свободи вибору? Ви наперед запрограмовані або на добро, або на зло, або на прийняття Бога, або на відкидання Його і це від Вас не залежить? Ви так про себе думаєте, чи ні?
В мене нема свободи вибору планети проживання. Бо Бог не дав мені таої можливості. Ті можливості які він дав він не міг не передбачати чим це закінчиться. Він за деякими даними взагалі на перед знає чим це все закінчится, і тим не менше понаділяв людину тими можливостями,

Додано через 5 хвилин
Там в біблії ще й з іменем Бога плутанина. Одні називають його Яхве, інші Єгова, треті Саваоф.
Якщо розібратися то в бога взагалі не повинно бути імені, бо ім"я це елемент ідентифікації, як номер у автомобіля.
Якщо Бог один то Бог і все, крапка.
Якщо в бога є ім"я то воно служить для того, щоб ідентифікувати його серед інших богів!
До того, ж коли Бог був в Світі один без жодної живої істоти, то просто не було кому дати йому ім"я при народженні.
Це настільки очевидно, що незрозуміло чому на це досі не звернули уваги.

Востаннє редагував Emmi: 28.03.2018 о 17:12. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 18:18 #2725866   #1811
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В мене нема свободи вибору планети проживання.
До чого тут планета проживання?
Мова про свободу морального вибору, який людина може здійснювати не сходячи з місця, в своїх думках, в своєму внутрішньому ставленні до чогось (когось).
У Вас нема такої свободи?
Ви вважаєте себе роботом, який наперед запрограмований і не здатний відрізняти добро від зла та робити усвідомлений вибір?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Якщо розібратися то в бога взагалі не повинно бути імені, бо ім"я це елемент ідентифікації, як номер у автомобіля.
По суті так і є. Богу ім"я не потрібне. Ім"я потрібне людям, для того, щоб вони розуміли кого кличуть. Тому Бог Сам назвав Себе людям.

А те, що люди, перебуваючи у стані відокремлення від Бога, вигадали собі багатьох "богів" і дали їм імена, сподіваюся, не є для Вас незнаною досі інформацією?
Інформація про це є не тільки в Біблії.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 19:17 #2725873   #1812
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

А те, що люди, перебуваючи у стані відокремлення від Бога, вигадали собі багатьох "богів" і дали їм імена, сподіваюся, не є для Вас незнаною досі інформацією?
Інформація про це є не тільки в Біблії.
Все правільно. Це є інформація. Ви розумієте різницю між інформацією, істиною і знанням?
Якщо я скажу що ви гомосексуаліст то це буде інформація з цього форуму.
Якщо я скажу, що я маю паспорт то це буде одночасно і інформація і мої знання і істиною яку я можу довести .
Те, що люди вигадали собі багатьох "богів" це інформація, а не факт і не знання.
те, що люди, перебуваючи у стані відокремлення від Бога це теж інформація і припущення яке фактами не підтверджено.

Людина в школі і ВУЗах отримує дуже багато інфоромації і значно менше знань.
Саме тому багато хто добре вчився в інституті не мають хорошої роботи і нормальної оплати, бо вони не мають знань. як і де використати свою інформацію.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
По суті так і є. Богу ім"я не потрібне. Ім"я потрібне людям, для того, щоб вони розуміли кого кличуть.
Це просто анекдот.
Щоб ви зрозуміли всю дурість цього твердження можна навести такий приклад.
Згідно вашої теорії, дитина, яка має одну маму має кликати маму по імені і фамілії .
Матуся Іванова Ганна Миколаівна 1974 року народження підійдіть будьласка до мене.

Востаннє редагував Emmi: 28.03.2018 о 19:18. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 22:12 #2725907   #1813
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Все правільно. Це є інформація. Ви розумієте різницю між інформацією, істиною і знанням?
Якщо я скажу що ви гомосексуаліст то це буде інформація з цього форуму.
Якщо я скажу, що я маю паспорт то це буде одночасно і інформація і мої знання і істиною яку я можу довести .
Те, що люди вигадали собі багатьох "богів" це інформація, а не факт і не знання.
Ви маєте можливість:
1. прочитати багато інформації на цю тему, в т.ч. і наукових досліджень.
2. зустрітися з людьми, які жтвуть зараз і вірять в багатьох "богів", розпитати їх.
3. подивитися відео, де такі зустрічі і розмови проводять різні дослідники.
Якщо і це Вас не переконує, що існують люди, які вірять в купу "богів", тоді я не знаю що для Вас є достаньою інформацією на цю тему.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
те, що люди, перебуваючи у стані відокремлення від Бога це теж інформація і припущення яке фактами не підтверджено.
Фактів повно, досить оглянутися навколо і проаналізувати дійсність і порівняти її з ідеалом, на який націлена людина згідно з Біблією.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Це просто анекдот.
Щоб ви зрозуміли всю дурість цього твердження можна навести такий приклад.
Згідно вашої теорії, дитина, яка має одну маму має кликати маму по імені і фамілії .
Матуся Іванова Ганна Миколаівна 1974 року народження підійдіть будьласка до мене.
У Вашому прикладі є важлива вада.
Дитина ЗНАЄ свою маму, може торкатися її, бачити її, чути, розрізняти з-поміж інших людей. Знає на ПРАКТИЦІ.
Бога ж ніхто і ніколи не бачив. Тому не людина відкриває для себе Бога, а Бог спочатку відкривається людині. В т.ч. і називає Сам Себе і пояснює про те, Який Він.
Різницю розумієте і чому Ваш приклад з дитиною не підходить?
Чи, може, Ви знаєте Бога від народження?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 02:28 #2725920   #1814
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

У Вашому прикладі є важлива вада.
Дитина ЗНАЄ свою маму, може торкатися її, бачити її, чути, розрізняти з-поміж інших людей. Знає на ПРАКТИЦІ.
Бога ж ніхто і ніколи не бачив. Тому не людина відкриває для себе Бога, а Бог спочатку відкривається людині. В т.ч. і називає Сам Себе і пояснює про те, Який Він.
Різницю розумієте і чому Ваш приклад з дитиною не підходить?
Чи, може, Ви знаєте Бога від народження?
Ми нічого не знаємо. В нас лише є інформація. Ця інформація заплутана і часто протирічить одна одній. Ми не можемо покладатися на біблію чи на будь яку іншу релігійну книгу як на істину в останній інстанції.
Що до імені Бога то воно дійсно мало сенс, бо згідно різних історичних і релігійниї джерел богів було багато. І ми не знаємо хто це був. У єгиптян прямом текстом говориться, що спочатку в них правили боги, потім боги вступали в шлюб і земними жінками і народжувалися полубоги, які там правили. В грецьких джерелах ці полубоги полулюди називалися ГЕРОЯМИ. Можливо саме з тих часів за щось видатне людині присвоювалося звання героя, тоб-то такого, що зробив щось видатне на що не спроможна більшість простих смертних.
Подивіться на єгипетські піраміди. Хто і з якої ціллю їх зробив не знаюить досі.
Для чого зробили кам"ний топор, чи викопали канал ми з висоти своєї цивілізації здогадуємося і навіть знаємо. Для чого (І ЯК?) були збудолвані піраміди толком не знає ніхто.
А отже якщо Богів було багато то їм потрібні були імена. І напевно ці імена їм давалися з народження. Якщо Бог один йому імені не потрібно.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 07:52 #2725928   #1815
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ми нічого не знаємо.
Напевно, що таки щось знаємо.
Ви знаєте, що Ви - це Ви, а я знаю, що я - це не Ви, а я.
Ми маємо органи чуття і можеми отримувати знання про навколишній світ з допомогою них, узагальнювати ці знання, робити висновки.
Це стан людини у її тілесності (тваринності), у стані відірваності від Бога.
Зважаючи на цей стан Бог говорив до людей не тільки у слові, але і відкривався як Творець через розглядання і дослідження людиною творінь Божих. Ви згадали про піраміди (діло рук людських), а як на рахунок найменшої живої клітини, яка, будучи мініатюрною і маючи здатність до саморозмноження, є складнішою за будь-яке твориво рук людських за всю історю людства? І це просто мініатюрна "цеглинка" живого світу, а є ж ще набагато складніші об"єкти. В тілі людини, для прикладу, трильйони найрізноманітніших клітин, об"єднані надзвичайно складним чином, поєднані у органи та системи. Людина не в силі навіть наблизитись в розумінні до таких складних речей. Вони ж свідчать про Творця.
Але тіло людини, саме по собі, не є ціллю Творця. Є щось набагато цінніше і вище, що оселяється і виростає в тілі - людська особистість. І Бог, творячи людину, дав їй вільну волю, свободу вибору. Щоб вона сама пізнавала те, що забажає, могла бути з Богом, а могла і відкинути Його.
Коли, після вчинку Адама, який вплинув на всіх його потомків, людство занурилося в темряву незнання Бога, залишилися явними "сліди" Божі, про які сказано вище.
Але, настав час і Бог виявив Себе явно, через Ісуса Христа.
І це відкрило новий етап на шляху, по якому йде людство.
Свідки, які особисто бачили Ісуса Христа, торкалися Його, бачили як Він живе, як ставиться до людей, залишили свої спогади про це.
Ну а нам, хто живе після тих часів, є два шляхи: вірити, або не вірити. Приймати Ісуса Христа вірою, або не приймати.
Ну а за цим слідують дуже важливі наслідки, які стосуються людини, того, що Біблія (сам Ісус) називає новим народженням.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 08:20 #2725931   #1816
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви згадали про піраміди (діло рук людських)
.
Я не впевнений, що то діло рук людських. Там багато пірамід. Більшість з них дійсно діло рук людських, причому піраміди пізніх династій. Але є як мінімум 3 піраміди, які не схожі на діло рук людських. І серед них найвідоміша піраміда Хеопса.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але тіло людини, саме по собі, не є ціллю Творця.
Ви починаєте розказувати про цілі творця, хоча самі з ним не зустрічалися. Не треба мене переконувати. Я не маю доказів, що творця нема, так само як і не маю доказів, що він є. Скоріш за все що є.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Коли, після вчинку Адама, який вплинув на всіх його потомків, людство занурилося в темряву незнання Бога,.
За часів Адама людство складалося з вдох людей Адама і Єви. І то це за твердженням біблії. Як воно було насправді ніхто не знає.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але, настав час і Бог виявив Себе явно, через Ісуса Христа..
Це сумнівне твердження і здається навіть самі євреї з цим не погоджуються.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну а нам, хто живе після тих часів, є два шляхи: вірити, або не вірити. Приймати Ісуса Христа вірою, або не приймати. .
Довіряй но провіряй.
Про приймання Христа це якась маніпуляція і спекуляція. Можна приймати вчення Ісуса Христа, а не його самого.
Звісно якщо він особисто до вас прийде то можете його приняти, запросити до хати, пригостити чаєм.
Але я зпевняю, що якщо таке трапиться то Вам ніхто не повірить, що до Вас заходив Ісус.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 08:41 #2725933   #1817
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ви починаєте розказувати про цілі творця, хоча самі з ним не зустрічалися.
Як я вже сказав раніше, Бог відкривав дещо про Себе і про ціль Його творіння словами.



Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Це сумнівне твердження і здається навіть самі євреї з цим не погоджуються.
Звичайно, вони настільки не погоджувалися, що ... спочатку обзивали Ісуса Христа безумцем і богозневажником (наприклад за слова "Я і Отець - одно"), потім, бачачи численні чудеса, які творив Ісус, почали звинувачувати Його в тому, що Він чинить це силою князя демонського. Зрештою, схопили і вбили, як злочинця. Але третього дня Він воскрес, чому теж було немало свідків.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Довіряй но провіряй.
Безумовно, що так. Сліпа і безглузда віра - це не те, що потрібно.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Про приймання Христа це якась маніпуляція і спекуляція. Можна приймати вчення Ісуса Христа, а не його самого.
Приймати вчення і не приймати Ісуса Христа, Який дає вчення? Як це можливо?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 19:19 #2725981   #1818
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Безумовно, що так. Сліпа і безглузда віра - це не те, що потрібно.
Керівникам церковних конфесій потрібна саме сліпа віра. В кожної конфесії свої нюанси, у православних одні, у католиків інші, у свідків єгови , у мусульман, у іудеїв, і інших вірувань свої канони, які власне і утрмують паству.
Паства це влада над людьми і гроші.
Канони забороняють сумніватися у всьому тому, що говорять очільники і написано в канонічній літературі (біблії, корані, і інших книгах).
Сліпа віра має як плюси так і мінуси. Жодна релігійна конфесія чогось радикального і злочинного не вчить. В людини з сліпою вірою є внутрішній спокій за себе і свою душу, що він знає як робити правільно в дусі божих заповідей. При цьому так воно чи ні їх як правило навіть не цікавить.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Приймати вчення і не приймати Ісуса Христа, Який дає вчення? Як це можливо?
Це елементарно. Вчення Христа, Галілея , Енштейна, Будди, Крішни, Пророка Мохамеда я приймаю, а самих цих добродіїв я ніколи в житті не бачив і не приймаю, бо вони до мене не приходили.

Востаннє редагував Emmi: 29.03.2018 о 19:19. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 22:03 #2725990   #1819
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Це елементарно. Вчення Христа, Галілея , Енштейна, Будди, Крішни, Пророка Мохамеда я приймаю, а самих цих добродіїв я ніколи в житті не бачив і не приймаю, бо вони до мене не приходили.
Справа в тому, що вчення Ісуса Христа невіддільне від Нього.
Коротко поясню. Ось складові (дуже тезисно) цього вчення.
1. Ісус Христос говорить про Себе, що Він з Неба (від Отця) прийшов, щоб явити людям Отця Небесного.
Далі Він каже:
Цитата 30 Я й Отець Ми одне!
(Iван.10:30)
Цитата 44 А Ісус підняв голос, та й промовляв: Хто вірує в Мене, не в Мене він вірує, але в Того, Хто послав Мене.
45 А хто бачить Мене, той бачить Того, хто послав Мене.
46 Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався.
(Iван.12:44-46)
2. Далі Ісус каже про Свої справи:
Цитата 37 Коли Я не чиню діл Свого Отця, то не вірте Мені.
38 А коли Я чиню, то хоч ви Мені віри й не ймете, повірте ділам, щоб пізнали й повірили ви, що Отець у Мені, а Я ув Отці!
(Iван.10:37,38 )
Діла Ісуса Христа були явні людям.
Ну а в самому кінці Його служіння, Він віддав Себе у Жертву заради людей та помер за них.
А потім воскрес із мертвих.
3. Ну і накінець про те, що дає людині віра в Нього:
Цитата 47 Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)
Як бачите, вчення Ісуса Христа неможливо відокремити від Нього.
Ісус Христос є центром християнства, його фундаментом.

Востаннє редагував Новак: 29.03.2018 о 22:29.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 23:11 #2725994   #1820
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Справа в тому, що вчення Ісуса Христа невіддільне від Нього.
Коротко поясню. Ось складові (дуже тезисно) цього вчення.
1. Ісус Христос говорить про Себе, що Він з Неба (від Отця) прийшов, щоб явити людям Отця Небесного.
Далі Він каже:

Як бачите, вчення Ісуса Христа неможливо відокремити від Нього.
Ісус Христос є центром християнства, його фундаментом.
Мені не треба цитувати прописні істини. Я ознайомлений з усією конструкцією цього вчення.
Я також не стверждую що Ісус не має відношення до християнства.
В мене є багато тез по цій темі. але не бачу потреби їх вам наводити.
На мою думку ви не хочете докопуватися до суті бо боїтеся, що це підірве підвалини вашої віри в якій вам комфортно. Але якщо теорія суперечить логіці то треба шукати вади в теорії, а не займатися віртуозним підтасовуванням фактів під зручні теорії і догми. Це суть будь якого розслідування від кримінального до розслідування причин авіакатастроф .
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:55.