Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 31.10.2010 - мажоритарка


Депутати від партії промисловців і підприємців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.10.2010, 20:41 #1475961   #1
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Депутати від партії промисловців і підприємців

Заради справи! Заради Тернополя!
Партія промисловців і підприємців України
Кандидати в депутати міської ради по багатомандатному виборчому округу

Юрій Савка
Приватний підприємець. Депутат Чортківської міської ради.
Іду в міську раду, щоб створити нові робочі місця та залучити в місто нові інвестиції для наповнення бюджету.

Ігор Бобчук
Директор Тернопільської філії Укрексім Банку.
Іду в міську раду, щоб залучити в місто нові інвестиції, створити сприятливий інвестиційний клімат для розвитку малого та середнього бізнесу

Андрій Гулима
Приватний підприємець. Керівник групи компаній «Ілла» та «Пріор».
Іду в міську раду, щоб створити нові робочі місця та залучити в місто нові інвестиції для наповнення бюджету.

Юрій Марцінишин
Голова правління Української Академії Інтегративної медицини. Науковець. Винахідник. Експерт з систем очистки води.
Іду в міську раду, щоб встановити на КП «Тернопільводоканал» новітню систему очистки води

Кандидати в депутати міської ради по мажоритарному виборчому округу
Округ №1
Павло Бойко.
Приватний підприємець. Голова всеукраїнської федерації сучасного танцю.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Сприяти розвитку танцювальних гуртків та секцій. Зробити Тернопіль центром танцювальної культури України

Округ №2
Михайло Лилик
Керуючий молодіжними проектами ТРЦ «Подоляни». Студент ТНЕУ. Студентський мер Тернополя. Голова КМК Університетської ради ТНЕУ.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Розробити і втілити програму студентського працевлаштування. Забезпечувати змістовному дозвіллю студентів

Округ №4
Ігор Продан.
Лікар. Науковий кореспондент інституту психології
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Розробити та втілити програму підтримки медичних працівників та розвитку медицини. Забезпечувати медичні заклади сучасною апаратурою, через залучення іноземних грантів та фондів.

Округ № 5
Володимир Косар
Заступник генерального директора ТРЦ «Подоляни».
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Займатися проектами по боротьбі з корупцією та хабарництвом у міській владі.

Округ №6
Богдан Чубак Б.В.
Приватний підприємець. Генеральний директор ТзОВ Торговий дім Теркурій
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Відродити текстильну промисловість міста, створити робочі місця та залучити інвестиції в місто.

Округ №8
Богдан Смаглій
Економіст в приватних структурах ТОВ «Біоніка», ТОВ «Тернкурій-2» ТОВ «Торговий дім Теркурій». Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Покращити економічні аспекти бюджету міста, спрямовувати залучені в місто інвестиції для оптимального розвитку міста.

Округ №10
Сергій Бріль
Головний механік в ТзОВ ТД Теркурій.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Втілювати проекти впровадження енергозберігаючих систем у ЖКГ міста для незалежності комунальної сфери міста від цін на газ.

Округ №11
Маріанна Голован
Доктор філософії. Радник генерального директора ТРЦ «Подоляни».
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Забезпечити формування та застосування на місцевому рівні нових економічних основ функціонування системи освіти та охорони здоров’я. Залучення національних та іноземних інвестицій та грантів для розвитку охорони здоров’я, освіти, науки, культури міста.

Округ №12
Леонід Євсєєв Л.Є.
Приватний підприємець. Директор ТОВ «Абсолют».
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Залучати в місто інвестиції та створювати нові робочі місця.

Округ №13
Віктор Забігайло
Приватний підприємець. Експерт з текстильної промисловості.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Відновити легку промисловість міста, створити нові робочі місця.

Округ №16
Руслана Доценко
Приватний підприємець. Експерт з ландшафтного дизайну.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Розробити та втілити програми озеленення спальних районів. Втілити ландшафтні розробки центральної частини міста, для залучення в місто більшої кількості туристів.

Округ №18
Олег Пиріг
Виконавчий директор компанії «Теркурій»
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Відродити текстильну промисловість міста, створити робочі місця та залучити інвестиції в місто.

Округ №19
Борис Забігайло
Приватний підприємець. Екс-голова ревізійної комісії профспілок підприємців України. Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Сприяти розвитку малого та середнього бізнесу. Втілити програму зменшення податкового тиску на підприємців.

Округ №20

Андрій Голда
Автор та ведучий Івент-проектів. Аспірант ТНТУ. Науковець. Вивчає можливості залучення інвестицій в туристичну галузь Тернополя.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Розробити та втілити проект розвитку міста, як туристичного центру Західної України, залучити в місто інвестиції та туристичні потоки.

Округ №21
Олександр Пасічник
Голова громадської організації «Здорова нація». Приватний підприємець.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Реформування підходів до розвитку і популяризації фізичної культури і спорту серед дітей і молоді. Реалізація програми здорового способу життя. Створення відповідної спортивної інфраструктури європейського взірця.

Округ №23
Андрій Дзендзель
Приватний підприємець. Голова ТОГО «Галицький аграрний центр». Голова тернопільської міської партійної організації ПППУ. Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Розробити та втілити програму молодіжного працевлаштування. Втілити програму забезпечення дошкільних закладів екологічно чистою їжею.

Округ №24
Михайло Гринчак
Приватний підприємець. Член адвокатського об‘єднання «Тернопільська обласна колегія адвокатів». Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Розробити та втілити проекти безкоштовної юридичної допомоги молоді, пенсіонерам, малозабезпеченим.

Округ №27
Ірина Буртняк
Менеджер,автор та ведуча програми, режисер телекомпанії «TV-4».
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Втілювати проекти розвитку творчої та обдарованої молоді. Підтримувати розвиток культури, мистецтва в місті.

Округ №29
Кирило Теплов 28 років.
Приватний підприємець. Експерт ринку нерухомості.
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Припинити нецільове використання земель міста. Розробити механізми використання комунального майна міста з найбільшою ефективністю для тернополян.

Округ №30
Михайло Ібрагімов
Викладач кафедри податків та фінансів фіскальної політики ТНЕУ. Директор ТРЦ «Подоляни». Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Вдосконалити та втілити проекти соціального захисту малозабезпечених, ветеранів, пенсіонерів.
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 23:34 #1476200   #2
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата Округ № 5
Володимир Косар
Заступник генерального директора ТРЦ «Подоляни».
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Займатися проектами по боротьбі з корупцією та хабарництвом у міській владі.
Шось його ні разу на окрузі не бачив
Тіко но ваші ґазетки приходят.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 00:14 #1476225   #3
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Я на свому окрузі теж нікого не бачив, прийшов якось один від Яценюка, після 12 хвилин нашого спілкування про програму Фронту змін він пригнічено пішов
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 00:15 #1476226   #4
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Я на свому окрузі теж нікого не бачив, прийшов якось один від Яценюка, після 12 хвилин нашого спілкування про програму Фронту змін він пригнічено пішов
Пропонуєте голосувати за людей, яких ми навіть в очі не бачили?
То чим ця система краща за партійні списки?
дядя Вітя зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 00:21 #1476235   #5
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

800 голосів - особисті зустрічі з людьми. Це лише ті, з якими я особисто зустрічався і вони запевнили мене в підтримці. А ще є ті, котрі мене знають (як не як більше як чверть століття на окрузі жив, лямпочки не бив, не бухав і не дебоширив, бабулям гречно добрийдень казав ), чи знають і позитивно ставляться з повагою до моїх бабусі і батьків.

А на рахунок Косара, то у нього завтра чи після завтра зустрічі по округу.
До речі дім - де він живе - активно його підтримає, бо він за власні кошти там благоустроем займався, а ще він військовий офіцер. В нього все чітко і порядок. Звісно, молодь - не його ніша, а от пенсіонери....
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 00:27 #1476243   #6
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
800 голосів - особисті зустрічі з людьми. Це лише ті, з якими я особисто зустрічався і вони запевнили мене в підтримці. А ще є ті, котрі мене знають (як не як більше як чверть століття на окрузі жив, лямпочки не бив, не бухав і не дебоширив, бабулям гречно добрийдень казав ), чи знають і позитивно ставляться з повагою до моїх бабусі і батьків.

А на рахунок Косара, то у нього завтра чи після завтра зустрічі по округу.
До речі дім - де він живе - активно його підтримає, бо він за власні кошти там благоустроем займався, а ще він військовий офіцер. В нього все чітко і порядок. Звісно, молодь - не його ніша, а от пенсіонери....
Радий за його дім/двір, шкода що у мому ніхто не живе...
п.с. будемо чекати зустрічі з п. Косарем
дядя Вітя зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 00:48 #1476263   #7
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
800 голосів - особисті зустрічі з людьми. Це лише ті, з якими я особисто зустрічався і вони запевнили мене в підтримці. А ще є ті, котрі мене знають (як не як більше як чверть століття на окрузі жив, лямпочки не бив, не бухав і не дебоширив, бабулям гречно добрийдень казав ), чи знають і позитивно ставляться з повагою до моїх бабусі і батьків.

А на рахунок Косара, то у нього завтра чи після завтра зустрічі по округу.
До речі дім - де він живе - активно його підтримає, бо він за власні кошти там благоустроем займався, а ще він військовий офіцер. В нього все чітко і порядок. Звісно, молодь - не його ніша, а от пенсіонери....
Андрій,я дико вибачаюся, але ти ж знаєш, що політика - річ ірраціональна і число 800 дуже абстрактне, бо вже за тиждень (а то й за день) ти можеш мати не більше 10 голосів чи цілих 5000.пра?
nacho one зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 00:53 #1476264   #8
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Пра!
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 12:40 #1476536   #9
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Заради справи! Заради Тернополя!








Партія промисловців і підприємців України






Кандидати в депутати міської ради по багатомандатному виборчому округу





Округ № 5
Володимир Косар
Заступник генерального директора ТРЦ «Подоляни».
Іду в міську раду, щоб захищати інтереси мешканців свого округу. Займатися проектами по боротьбі з корупцією та хабарництвом у міській владі.
О круто!!!! Йде займатися хабарництвом у міську раду!!!!! Ви вже хоча б вичитували, що пишете своїм кандидатам. До речі, я якраз живу будинку де він ніби то зробив всього багато, і про такого дяча ніколи не чула нічого.
ФАТІ зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 17:55 #1476787   #10
ківі
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
800 голосів - особисті зустрічі з людьми. Це лише ті, з якими я особисто зустрічався і вони запевнили мене в підтримці.
Якби ти мені на вуха присів, я б тебе теж запевнив, щоб відчепивсі )))

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
А ще є ті, котрі мене знають (як не як більше як чверть століття на окрузі жив, лямпочки не бив, не бухав і не дебоширив, бабулям гречно добрийдень казав ), чи знають і позитивно ставляться з повагою до моїх бабусі і батьків.
Ти дуже хороший, я поняв.
ківі зараз поза форумом  
Старий 20.10.2010, 21:14 #1476948   #11
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

одні олігархи
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 21.10.2010, 21:31 #1477877   #12
WakS
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Подобається теза: "Іду в міську раду, щоб створити нові робочі місця та залучити в місто нові інвестиції для наповнення бюджету." Обов"язково бути депутатом, щоб створювати нові робочі місця? Хтось заважав робити це раніше?
Або:
Округ №13
Віктор Забігайло
Приватний підприємець. Експерт з текстильної промисловості.
... бла-бла-бла......... Відновити легку промисловість міста, створити нові робочі місця.
Це як розуміти? або виготовлення шкарпеток - то вже є потужна текстильна промисловість? чи прибрати до рук ПРАЦЮЮЧИЙ БПК?

Єх, фантазьори.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ФАТІ (22.10.2010)
Старий 22.10.2010, 08:50 #1478153   #13
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Подобається теза: "Іду в міську раду, щоб створити нові робочі місця та залучити в місто нові інвестиції для наповнення бюджету." Обов"язково бути депутатом, щоб створювати нові робочі місця? Хтось заважав робити це раніше?
Ніхто не заважав. Їх створювали.
Якщо порахувати сукупні робочі місця в Тернополі, то члени ПППУ створили 10% робочих місць!
І якщо б чинна влада не ставила палки в колеса відкатами, то б було ще більше.
Яскравий приклад - завод Бортнеце.
Він мав бути в Тернополі в одному з цехів Комбайнового.
Але дехто захотів такий відкат, що інвестору дешевше було побудувати цехи з нуля в полі в Байківцях. І тепер Байківецькі пенсіонери отримують доплату до пенсії і ше цілу купу дивідендів (за рахунок відрахуваеь заводу), а Тернопіль - дулю.
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 22.10.2010, 09:29 #1478197   #14
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Типово Відповідь: Депутати від партії промисловців і підприємців

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Яскравий приклад - завод Бортнеце.
Він мав бути в Тернополі в одному з цехів Комбайнового.
Але дехто захотів такий відкат, що інвестору дешевше було побудувати цехи з нуля в полі в Байківцях. І тепер Байківецькі пенсіонери отримують доплату до пенсії і ше цілу купу дивідендів (за рахунок відрахуваеь заводу), а Тернопіль - дулю.
Якщо ми вже такі "викриваючі" подробиці про відкати пишемо, то давайте будемо відверті до кінця.
Той дехто - то кум Чубака (кандидата на мера Тернополя), ще один кандидат і діючий мер - Заставний ? Чи не так? То де гарантія, що Чубак ставши (Бронь Боже) мером не буде робити того самого. А Тернопіль знов буде мати, як витам казали? - Дулю.

Востаннє редагував ФАТІ: 26.10.2010 о 14:30.
ФАТІ зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:45.