Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Позитивні новини.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.03.2018, 16:13 #2724945   #381
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
А хто спекулює валютою на автовокзалі, чи криптовалютою, чи сидить руки склавши а на нього пару сотень наймитів ішачать той звісно нічого не має.
А ти, як знатний криптовалютний спекулянт, покажеш нам своє житло чи нє?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:19 #2724947   #382
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Чудова відео-ілюстрація до дискусії в цій темі:

https

Додано через 4 хвилини
На рахунок того що зміни мають відбутися з низу - цілком згоден. А то якось не логічно виходить, коли своїми голосами вибирають у владу злодіїв/олігархів/популістів, і в своїх бідах українці звинувачують всіх, тільки не себе.

Востаннє редагував Chefild: 22.03.2018 о 16:19. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (22.03.2018), vanco2 (22.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:22 #2724950   #383
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ти, як знатний криптовалютний спекулянт, покажеш нам своє житло чи нє?
Ти своє житло форумчанам вже показав?
Я зараз думаю поміняти житло, але хочу хату не в полі за Тернополем де нема ні комунікацій ні магазинів з аптеками ні нтернету одразу хочу щоб внизу був гараж бо хочу і машину поміняти на електромобіль і не їздити аж до Ноєвого Ковчегу на заправу і там чекати по 6 годин.
Такі квартири як я хочу продавалися на вул Овочевій і в районі Лучаківського, але тоді я таких сум не мав. Мені не горить. В мене капітал тільки зростає. (незважаючи на те, що біткоін совається на місці .
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:25 #2724951   #384
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Чудова відео-ілюстрація до дискусії в цій темі:

https://www.youtube.com/watch?v=O_RgQ_JR-fY

Додано через 4 хвилини
На рахунок того що зміни мають відбутися з низу - цілком згоден. А то якось не логічно виходить, коли своїми голосами вибирають у владу злодіїв/олігархів/популістів, і в своїх бідах українці звинувачують всіх, тільки не себе.
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ти своє житло форумчанам вже показав?
Я зараз думаю поміняти житло, але хочу хату не в полі за Тернополем де нема ні комунікацій ні магазинів з аптеками ні нтернету одразу хочу щоб внизу був гараж бо хочу і машину поміняти на електромобіль і не їздити аж до Ноєвого Ковчегу на заправу і там чекати по 6 годин.
Такі квартири як я хочу продавалися на вул Овочевій і в районі Лучаківського, але тоді я таких сум не мав. Мені не горить. В мене капітал тільки зростає. (незважаючи на те, що біткоін совається на місці .
Ти так і не сказав чи ти отримуєш субсидії і чи ти з своїз криптовкледень платиш податки.
А то тут Пантера цікавиться, як народ може красти сам в себе.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:29 #2724952   #385
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти так і не сказав чи ти отримуєш субсидії
Де я таке казав? Цю мою цитату в студію плізззззз.

П. С. Ти коли не матюкаєшся то нагадуєш нормальну людину з якою навіть можна говорити.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:55 #2724956   #386
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Де я таке казав? Цю мою цитату в студію плізззззз.

П. С. Ти коли не матюкаєшся то нагадуєш нормальну людину з якою навіть можна говорити.
Ти розумієш українську мову?

Я тебе питав чи отримуєш ти субсидії на комуналку і чи платиш ти податки з своїх криптоспекуляцій?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 17:09 #2724958   #387
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти розумієш українську мову?

Я тебе питав чи отримуєш ти субсидії на комуналку і чи платиш ти податки з своїх криптоспекуляцій?
Субсидії не отримую бо маю залишки совісті, але коли подивлюся на наших депутатів і державних мужів (які до речі легітимно обрані по всім канонам європейської демократії) то відчуваю себе лохом і виникає думка з принципу оформити субсидію поки ще нову машину не купив і тоді субсидію вже не можна буде отримувати.
По криптовалюті в мене юридично і фактично НЕМА прибутів.
В мене є активи але юридично не доведено І НЕ МОЖЕ БУТИ ДОВЕДЕНО що я є бенефіціаром. Тоб то прибутки будуть юридично тільки тоді, коли я кошти переведу на свій рахунок . Довго пояснювати як таке можливо, але просто повір на слово.

Востаннє редагував Emmi: 22.03.2018 о 17:24.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 17:33 #2724960   #388
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ой, не буду перераховувати, бо всюди так. Вимирають села.
То хай собі вимирають, нам яке діло? Життя - це постійний розвиток і не завжди, як тобі подобається. Якби у тих селах було добре жити - ніхто б звідти не втікав. Тільки от не розумію, звідки стільки злості? Життя занадто коротке, щоб тратити його на негатив. Он за останніх пару днів у ставі ще ніхто не втопився, чим не позитивна новина?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 18:57 #2724980   #389
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Позитивні новини.

За останню добу на сході без втрат.
Якшо це не хороша новина, то я вже не знаю чим вас втішити.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 5:
aleko2007 (22.03.2018), HamanN (23.03.2018), ion (23.03.2018), pixel (22.03.2018), vanco2 (22.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 01:51 #2725024   #390
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Субсидії не отримую бо маю залишки совісті, але коли подивлюся на наших депутатів і державних мужів (які до речі легітимно обрані по всім канонам європейської демократії) то відчуваю себе лохом і виникає думка з принципу оформити субсидію поки ще нову машину не купив і тоді субсидію вже не можна буде отримувати.
По криптовалюті в мене юридично і фактично НЕМА прибутів.
В мене є активи але юридично не доведено І НЕ МОЖЕ БУТИ ДОВЕДЕНО що я є бенефіціаром. Тоб то прибутки будуть юридично тільки тоді, коли я кошти переведу на свій рахунок . Довго пояснювати як таке можливо, але просто повір на слово.
Ой як ти хочеш видатись дуже розумним. По перше, крипта це не гроші, тому поки ти їх не продав - прибутку по суті нема. Тому всім посрати кому належить кошильок (наразі). Але щоб купити машину, чи квартиру, тобі треба їх пордати - і от тут настає момент коли ти б мав задекларувати прибуток і сплатити податки.

Але я все таки не можу зрозуміти, якщо крипта росте (звичайно та єдина загадкова в яку ти вклався), то нашо її продавати шоб купити машину, яка в ціні впаде як тільки ти її купиш і буде падати надалі?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 03:16 #2725025   #391
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
і от тут настає момент коли ти б мав задекларувати прибуток і сплатити податки.)
В нас дуже багато де настає момент коли хтось мав би задекларувати та і пояснити суспільству звідки взялися заводи і параходи.
і ще давно настав момент коли треба пояснити чому не знайдені вбивці Гонзадзе, де теща заробила на 2 квартири в Києві і багато чого іншого...
Так що не один я МАВ БИ....

Якщо демагогія відбувається скрізь і постійно, починаючи від глави держави і закінчуючи тернопільськими депутатами міськради, то невже ти думаєш що мене хвилює момент коли я мав би?


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але я все таки не можу зрозуміти, якщо крипта росте (звичайно та єдина загадкова в яку ти вклався), то нашо її продавати шоб купити машину, яка в ціні впаде як тільки ти її купиш і буде падати надалі?
Ти задаєш питання і сам даєш на них відповіді, тоб то свої припущення.
Ти і не зрозумієш, бо спочатку тобі треба викинути з голови всі свої припущення і серйозно поміняти спосіб мислення. А в такому варіанті як ти розказуєш ти правий.

Я тобі на цю тему розкажу одну позитивну історію.
Була одна рок група (вже навіть назву її забув) грала собі на дискотеках і в кабаках, заробляла якісь гроші, але вирішила випустити альбом. Записали альбом а він взяав і почав нормально продаватися.
Кінчилося тим, що прийшли до них податківці з конкретним рахунком на кілька тис. дол. податків. Вони податки платити не хотіли і за законом там в них, якщо сума вкладається на певні благодійні цілі то податок не платиш бо прибутку вроді нема. Вони взяли і вклали тисячі одному невідомому режисеру, який знімав якийсь фільм і думали що питання закрито. Але помилилися, бо фільм той називався Данді крокодил.
І в результаті то кіно набрало мільйонні прибутки а також...
1987 — Премия Золотой Глобус
Лучшая мужская роль (Пол Хоган)
1987 — номинация на премию Золотой Глобус
Лучшая женская роль второго плана
1987 — номинация на премию Оскар
Лучший сценарий
1987 — номинация на премию BAFTA
Лучший актёр, лучший сценарий

Режисор заложив їх, що вони пайовики цього фільму і частина прибутку від фільму дісталася їм.
Короче податки тій групі таки прийшлося заплатити, але в значно більших обсягах.

Востаннє редагував Emmi: 23.03.2018 о 03:49.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 05:32 #2725027   #392
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В нас дуже багато де настає момент коли хтось мав би задекларувати та і пояснити суспільству звідки взялися заводи і параходи.
і ще давно настав момент коли треба пояснити чому не знайдені вбивці Гонзадзе, де теща заробила на 2 квартири в Києві і багато чого іншого...
Так що не один я МАВ БИ....

Якщо демагогія відбувається скрізь і постійно, починаючи від глави держави і закінчуючи тернопільськими депутатами міськради, то невже ти думаєш що мене хвилює момент коли я мав би?
Вот в тому то й справа, що як тільки доходить до власне сплати податків, в нас кожен впадає в демагогію, вот прям як ти зараз, і починає розказувати шо там хто де не задекларував, яких злочинів не розкрив і тд, і відразу пропонується веееееличезний список справ який треба зробити перед тим як платити податок. Першим пунктом в тому списку зазвичай якась справа яку мав би зробити президент! А хулі!

А потім отака рагульня дивується чого все так херово кругом - та бо ви далбайоби херові! А херові далбайоби не можуть впринципі зробити шось круг себе нормального.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (23.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 08:30 #2725030   #393
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
На рахунок того що зміни мають відбутися з низу - цілком згоден. А то якось не логічно виходить, коли своїми голосами вибирають у владу злодіїв/олігархів/популістів, і в своїх бідах українці звинувачують всіх, тільки не себе.
а що, робити тим , хто не вибирав Кравчука, Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенка , чий кандидат, ніколи не проходив, не те що у ВР , а й навіть, у мери міста , або чийого кандидата, як не грохають перед виборами , то ЦВК знімає ?

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

А потім отака рагульня дивується чого все так херово кругом - та бо ви далбайоби херові! А херові далбайоби не можуть впринципі зробити шось круг себе нормального.
яб ще добавив, вони щей їдуть у США , щоб користуватись всім готовим

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот в тому то й справа, що як тільки доходить до власне сплати податків, в нас кожен впадає в демагогію.
а з себе, почати не бажаєш ? ... закинь , сюди копії своїх декларацій, які ти подав , за останні 3 роки в ДПІ , адресу і фамілію, можеш закрити ... чи ти, тільки пез**ти можеш , і бити себе п"яткою в груди, що ти мега платник податків ? ... а то у всіх, тут підозра, що ти на другому місці , по приховуванню податків, після шоколадного

Востаннє редагував qazwsx321: 23.03.2018 о 08:30. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 10:50 #2725055   #394
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а що, робити тим , хто не вибирав Кравчука, Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенка , чий кандидат, ніколи не проходив, не те що у ВР , а й навіть, у мери міста , або чийого кандидата, як не грохають перед виборами , то ЦВК знімає ?
змиритися з цим / битись головою об стіну / мігрувати / покінчити життя самогубством.

Вибір за тобою.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 12:23 #2725064   #395
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Першим пунктом в тому списку зазвичай якась справа яку мав би зробити президент! А хулі!.
В даному випадку саме так. В нас за все відповідає президент. Це він всунув Гройсмана, Луценка, членів конституційного суду, його люди контролюють нацраду по телебаченню і радіомовленню. (комітет пропаганди)
Він же поставив Гонтарєву, багатьох губернаторів. Його шістки понтролюють Верховну раду.
Так що він несе відповідальність за все. Точніше ще не несе, але може статися так, що понесе.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А потім отака рагульня дивується чого все так херово кругом - та бо ви далбайоби херові! А херові далбайоби не можуть впринципі зробити шось круг себе нормального.
Раніше дивувалася. Вже нормальні люди не дивується. Все херово кругом тому, що сама ці західна "європейська" політична система херова. Вона взагалі не має нічого спільного з демократією і демократичними принципами. А визнати, що совок поміняли на ще херовішу систему ніхто не хоче, бо то получається какбє самім себе признати ідіотами. А інші проосто мозги не напрягають і вірять у всякі Юлі, Грценків, Саакашвілі, Семенченків, Тягнибоків .
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 13:23 #2725071   #396
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Зубожілі Українці ховаються він невимовної бентеги на курортах Єгипту. (Єгипет дешевий курорт, зубожіння заставляє економити)
https://ubr.ua/ukraine-and-world/soc...ristov-3855072
Цитата Египет рассчитывает по тогам 2017 года принять около 600 тыс. украинских туристов, рост турпотока по итогам восьми месяцев составил 120%, сообщил глава Национальной туристической организации Египта Хишам Эль Демери (Hisham El Demery). Об этом сообщает Интерфакс-Украина.

"За восемь месяцев 2017 года Египет принял уже 430 тыс. украинских туристов", - сказал он журналистам в кулуарах 25-го Международного туристического салона "Украина" в Киеве в четверг.
Ну і Ryanair нарещі буде в нас літати (Нарещі назбирали гроші на взятку)

org100h зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (23.03.2018), HamanN (23.03.2018), Petro Ford (23.03.2018), vanco2 (23.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 15:09 #2725079   #397
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В даному випадку саме так. В нас за все відповідає президент. Це він всунув Гройсмана, Луценка, членів конституційного суду, його люди контролюють нацраду по телебаченню і радіомовленню. (комітет пропаганди)
Він же поставив Гонтарєву, багатьох губернаторів. Його шістки понтролюють Верховну раду.
Так що він несе відповідальність за все. Точніше ще не несе, але може статися так, що понесе.
Саме так! Я теж чув шо саме Порошенко заважає тобі платити податки! І саме він підписує на субсидії тих хто на чорній ЗП! А ше він сцить в підїзді і палить кнопки в ліфті!


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Раніше дивувалася. Вже нормальні люди не дивується. Все херово кругом тому, що сама ці західна "європейська" політична система херова. Вона взагалі не має нічого спільного з демократією і демократичними принципами. А визнати, що совок поміняли на ще херовішу систему ніхто не хоче, бо то получається какбє самім себе признати ідіотами. А інші проосто мозги не напрягають і вірять у всякі Юлі, Грценків, Саакашвілі, Семенченків, Тягнибоків .
ООООО, так ти ше й любітель совка! Ну це просто христоматійни приклад далбаїбізму! А знаєш чого ніхто не хоче визнавати шо система не херовіша? Бо вона насправді не херовіша, вона краща за совок! Ти подивись на країни які співпрацювали після війни з совком і рашкою (Куба, КНДР, Осетія, Придністровя) і подивист на тих хто мав набагато гірші страртові позиції, але пішли на співпрацю з капіталістичними штатама - Японія, Німеччина, Сингапур. Але шо далеко ходити, ти глянт на найсвіжіший приклад, як живуть на території ОРДЛО і решти України. По рівню життя навіть Крим, де нема війни гірший ніж Україна, а пройшло всього пару років.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
HamanN (23.03.2018), Petro Ford (23.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 15:25 #2725082   #398
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата Конгресс США собирается выделить 250 млн долларов на борьбу с российским влиянием. Кроме того, в проект бюджета США предусмотрена помощь Украине в размере 420,7 млн долларов, не считая еще 200 млн долларов на военные нужды. Усталость от страны растет с каждым нулем в конце выделяемых финансов, ага. Бюджет одобрен, так что это не нарисованные цифры, а конкретика
http://interfax.com.ua/news/political/493732.html
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 15:28 #2725083   #399
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Пропоную ігнорити еммі, толку вести з ним розмову нема ніякого.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 16:34 #2725088   #400
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так! Я теж чув шо саме Порошенко заважає тобі платити податки! І саме він підписує на субсидії тих хто на чорній ЗП! А ше він сцить в підїзді і палить кнопки в ліфті!




ООООО, так ти ше й любітель совка! Ну це просто христоматійни приклад далбаїбізму! А знаєш чого ніхто не хоче визнавати шо система не херовіша? Бо вона насправді не херовіша, вона краща за совок! Ти подивись на країни які співпрацювали після війни з совком і рашкою (Куба, КНДР, Осетія, Придністровя) і подивист на тих хто мав набагато гірші страртові позиції, але пішли на співпрацю з капіталістичними штатама - Японія, Німеччина, Сингапур. Але шо далеко ходити, ти глянт на найсвіжіший приклад, як живуть на території ОРДЛО і решти України. По рівню життя навіть Крим, де нема війни гірший ніж Україна, а пройшло всього пару років.
Таке враження, що Порошенко тебе зумисно відправив кілька років тому у Штати, щоб писав звіти, як його любиш.
Не треба зайвих слів, треба просто дати людям можливість чесно проголосувати.
Навіть 10 відсотків не набереться.
І в Криму краще, ніж в Україні.

Востаннє редагував Ingenue: 23.03.2018 о 16:55.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:53.