Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.06.2016, 21:38 #2638526   #4981
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Можна це якось обгрунтувати??? ... де це написано ???
Звичайно.
Я вже давно рекомендував Вам читати Біблію:
Цитата 28 Так само й Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, а щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох!
(Матв.20:28 )

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бог демонізмом не займається. Вселяються в людину демони, а не Бог.
Далі читайте Біблію:
Цитата 20 Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.
(Об.3:20)
Цитата 23 Ісус відповів і до нього сказав: Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме, і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього.
(Iван.14:23)
Цитата 4 Ви від Бога, дітки, і ви перемогли їх, більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі.
(1Iван.4:4)
Цитата Того дня пізнаєте
ви, що в Своїм Я Отці, а ви в
Мені, і Я в вас.
14. Перебувайте в Мені,
а Я в вас! Як та вітка не може
вродити плоду сама з себе, коли
не позостанеться на
виноградині, так і ви, як в Мені
перебувати не будете. (Iван.14:20)
Спеціально упускаю немало цитат про Духа Святого, який оселяється у кожній людині, яка вірує в Ісуса Христа.
Не хочу давати Вам приводу богозневажати Духа Святого, хоча Ви вже і так робили це не раз.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Якщо всередину буквально ввійде (вселиться), то буквально залізе в шлунок.
Нічого не чули ще і про серце? В Біблії - це слова часто означає центр розумового, внутрішнього життя людини, те, що потрібно берегти більше, ніж зіницю ока. Це внутрішній світ людини, її духовне єство, яке, при народженні згори, від Бога, Бог очищує і робить місцем Свого перебування зі своєю дитиною, оселяючись там з нею.
А Ви все про шлунок і про демонів.
Чого Вас там навчають у вашій організації? Про їжу і про демонів вчать? Не про народження згори?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це він говорив про своїх учнів з Небесним (ангельським) покликанням.
Цитую Вам ще раз і прошу не перекручувати слів Ісуса Христа і не не додавати від себе, ніби вони (ці слова Ісуса) стосуються лише мізерної частки тих, хто вірує в Нього:
Цитата 34 Ісус же промовив у відповідь їм: Женяться й заміж виходять сини цього віку.
35 А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити,
36 ні вмерти вже не можуть, бо рівні вони Анголам, і вони сини Божі, синами воскресіння бувши.
(Лук.20:34-36)
Звертаю Вашу увагу на два віки (цей і майбутній) про які говорить Ісус і про відмінності між людьми у цьому віці і віці майбутньому.
Це один із моментів Доброї звістки, яку Ісус приніс людству.
Жаль, що Вас про це не вчать у вашій організації.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Є ангели- один "сорт", є люди- інший "сорт", а нове створіння- ще інший "сорт".
Євангелія, яку приніс Ісус УСЬОМУ людству, вона проста.
Потрібно її знати і увірувати.
Ваші проблема в тому, що Вас так навчили у вашій організації, що Ви і знаєте частинно і віруєте ще менше, бо кажете, що Вас це не стосується.
Таким чином Ви викидаєте саму суть із Божого Слова, зверненого до людей і робите марною для Вас Жертву Ісуса Христа.
Натомість Ви прийняли слова ваших керівників і віруєте їм як Богу, бо їхні слова для Вас вищі за Божі.
Тому Вас очікує і нагорода від ваших керівників, а не від Бога.
Якщо ж навернетеся до Бога і послухаєтеся досконалих Божих слів, та приймете вірою Ісуса Христа, то ось що на Вас очікує:

Цитата 1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)

2. 15 Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.
(1Iван.4:15)

3. 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)
А тепер задайте самі собі запитання: "Ви прийняли Ісуса Христа?" "Ви народилися від Бога?" "Ви віруєте, що Ісус то Христос?"

Хто Вам завадив це зробити? Хто той ворог, який відгородив Вас від Ісуса Христа, щоб не дати Вам прийняти Його?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 08:50 #2638579   #4982
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі. (Iван.14:10,11)
--- По вашій теорії Отець згвалтував Сина ? ...........
Ні, це тільки вказує на їхню єдність. Тому я не сприймаю ці слова буквально, як ви.

Додано через 3 хвилини
Цитата Євангелія, яку приніс Ісус УСЬОМУ людству, вона проста.
Потрібно її знати і увірувати.
Тобто не усвідомлює різниці між людьми, ангелами, тваринами, рослинами..? Якась суцільна тупість.
Бо Євангелія Ісуса ХрИста мене вчить це розрізняти.

Додано через 1 хвилину
Цитата "Ви віруєте, що Ісус то Христос?"
https://www.jw.org/uk/%D1%81%D0%B2%D...3%D1%81%D0%B0/

Додано через 3 хвилини
Цитата Звертаю Вашу увагу на два віки (цей і майбутній)
А ще є третій- минулий час (вік).

Додано через 7 хвилин
Цитата Звичайно.
Я вже давно рекомендував Вам читати Біблію:
Дякую за рекомендацію, але я це роблю набагато швидше за Вас, коли я це вже робив, Ви ще Біблію не тримали в руках, або тримали як якусь книжку, а не Писання.Чи Ви вважаєте що Ви правильно тримаєте Біблію в руках, а інші неправильно? Це тільки показує на Ваше небажання глибше розуміти Біблію. Поверхневі Ваші твердження далекі від глибоких знань, для мене дилетантські.

Додано через 18 хвилин
Цитата А тепер задайте самі собі запитання: "Ви прийняли Ісуса Христа?" "Ви народилися від Бога?"
Це тільки слова, а тепер надайте докази цього, що Вас стосується народження зверху. Те що з побічними ефектами немає жодного відношення до такого народження- це можете не наводити і не забирати час у читачів.

Додано через 2 хвилини
Цитата "Ви народилися від Бога?"
Це відносини не для публіки і стосуються тільки двох: Бога Єгови і особи, яка народилась зверху. Подібно як Ісус родився звище, коли на нього зійшов дух святий у вигляді голуба. А Вам що до чужих сімейних відносин ??? Ви що лізите в чужі сімейні відносини між синами Бога і Богом??? Це люблять баби пліткаті і помазанику (так як твердите що є помазаником Бога) не годиться лізти у сімейні відносини синів Божих.

Востаннє редагував Ychen: 08.06.2016 о 08:58. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 09:05 #2638600   #4983
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто не усвідомлює різниці між людьми, ангелами, тваринами, рослинами..? Якась суцільна тупість.
Учень, Ви неуважно прочитали мої слова і зробили хибні висновки, приплівши сюди ангелів, рослин...
Прочитайте ще раз і зверніть увагу на підкреслене:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Євангелія, яку приніс Ісус УСЬОМУ людству, вона проста.
Потрібно її знати і увірувати.
Ісус прийшов до людей, не до анголів, не до тварин і рослин і Євангелія Ісуса Христа звернена до нас.
Хто увірує - той спасеться.
Тому то я і спитав Вас:


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А тепер задайте самі собі запитання: "Ви прийняли Ісуса Христа?" "Ви народилися від Бога?" "Ви віруєте, що Ісус то Христос?"

Хто Вам завадив це зробити? Хто той ворог, який відгородив Вас від Ісуса Христа, щоб не дати Вам прийняти Його?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А ще є третій- минулий час (вік).
Для нас з вами минулий вік існування космосу чи людства не є актуальним.
"Ось тепер час сприятливий, час спасіння!" - оці Божі слова є актуальними, бо людина живе в теперішньому часі і саме зараз приймає, або відкидає Божі слова.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дякую за рекомендацію, але я це роблю набагато швидше за Вас, коли я це вже робив, Ви ще Біблію не тримали в руках, або тримали як якусь книжку, а не Писання.
Дякую, я знаю (з Ваших слів, бо Ви неодноразово про це говорили), що Ви кращий за мене і за будь-кого із християн на форумі, можливо і в цілому світі.

Питання в іншому: подібні Вам керівники вашої організації (а подібне притягується до подібного) не тільки очорнюють християн, але самі не приходять до Ісуса Христа, щоб отримати спасіння і вам, рядовим свідкам, не дозволяють.

Що ви (свідки) маєте в результаті?
Оскільки у внутрішньому світі людини (її серці, яке не моторчик для перекачування крові) може бути лише один господар, то ви залишаєтеся там Паном.
І, оскільки Вам не дозволили впустити в своє серце Бога, то там є оселя вашого Его, замість того, щоб там була оселя Єгови.
І що робить Его?
Воно хвалиться, величається, принижує інших і т.д., демонструє всі свої якості, набуті в цьому світі. Це і є стан смерті, про яку говорив Ісус. Це стан смерті.
Тому, за словами Ісуса, людині необхідно народитися згори, стати НОВИМ творінням.
Як це відбувається?
Коли людина вірує в Ісуса Христа і розуміє, що Його Жертва була конче необхідною, щоб врятувати від тієї смерті, яка починається з зіпсутого серця і поширюється на все єство, тоді вона приймає Його Жертву, як за себе принесену. А Бог обдаровує віруючих в Ісуса Христа Своєю благодаттю (не від діл, щоб не було чим хвалитися): повним прощенням усіх провин, праведністю Христовою і, НАЙВАЖЛИВІШЕ(!) - оселяється в людині Духом Святим, в її серці, творячи в ній оцю нову людину, духовну, Божу.

Тому я ще і ще раз запитую Вас:

"Ви прийняли Ісуса Христа?" "Ви народилися від Бога?" "Ви віруєте, що Ісус то Христос?"

Хто Вам завадив це зробити? Хто той ворог, який відгородив Вас від Ісуса Христа, щоб не дати Вам прийняти Його?

Бо ось Божі слова, у які потрібно вірувати:

1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)

2. 15 Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.
(1Iван.4:15)

3. 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)

Віра грунтується на конкретних Божих словах, Його обіцянках нам, людям.
Якщо ж Ви відкидаєте оці Божі слова, а вірите тим, хто говорить інші речі, заперечуючи Боже Слово, віруєте тим, хто неодноразово виявив себе лжепророками, проголошуючи роки настання Армагедону (1914, 1925 - Рассел і Рутерфорд), то ОЦІ ЛЮДИ стають Вам за Бога.
І Ви отримаєте від них нагороду за свою віру, від них, а не від Єгови.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 11:00 #2638608   #4984
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Віра грунтується на конкретних Божих словах, Його обіцянках нам, людям.
Це Ваша віра грунтується тільки на словах, а моя на ділах Бога по відношенню до мене також. Тому просто слова нічого не варті, якщо б не були доказані Ділами Бога.
Я довіряю Йому і Його Ділам не так як Вам ! Якщо б це було інакше, то може я Вас би і послухав. Але я знаю що ми дійсно від Бога і не ми це собі так захотіли, а Бог нам дав докази цього, бо ми послухались Його Слова саме так як Він і хотів.

Додано через 1 годину 44 хвилини
Цитата то ОЦІ ЛЮДИ стають Вам за Бога.
По-перше я до них на могилу не ходжу і ні разу там не був,
по-друге апостоли Вам за Бога, чи Ви їх ігноруєте і не слухаєте??? Чи апостоли Вам за Бога ??? З Ваших слів апостолів також не треба слухати, інакше вони за Бога.
Мабуть дух Вам таке нашептав, раз апостоли також за Бога. У Вас дух, який віддаляє людину від апостолів і веде до того що Бог Вам слуга, а не Пан. Це сатанські мрії зробити з Бога служку.Нам з Вами Новак не по дорозі, бо я служитель Бога Всемогутнього, а не Бог мій служок, як у Вас.

Востаннє редагував Ychen: 08.06.2016 о 11:02. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 12:53 #2638660   #4985
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це Ваша віра грунтується тільки на словах, а моя на ділах Бога по відношенню до мене також. Тому просто слова нічого не варті, якщо б не були доказані Ділами Бога.
Учень, Ви кажете, що Божі слова нічого не варті?
Для Вас Бог - це те саме, що людина, яка говорить і не виконує?

Я ж сказав чітко:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Віра грунтується на конкретних Божих словах, Його обіцянках нам, людям.
Ви не довіряєте Божим словам і обіцянкам? Це тому Ви і не приймаєте дарунків Його благодаті?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
По-перше я до них на могилу не ходжу і ні разу там не був,
До чого тут могила (-и)?
Чого Вас постійно тягне до речей тілесних, хоча я Вам говорю про духовні?
Ви послідовник Рассела і Рутерфорда, бо слухаєтеся їхніх слів, засвоїли і виконуєте їхнє вчення. Тому Ви є духовним учнем цих вчителів.
Тут все просто і ясно, до чого тут могили?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
по-друге апостоли Вам за Бога, чи Ви їх ігноруєте і не слухаєте??? Чи апостоли Вам за Бога ??? З Ваших слів апостолів також не треба слухати, інакше вони за Бога.
Якщо б апостоли проповідували те саме, що ваші вчителі - тоді так, слухатися їх НЕ потрібно.
Апостол павло сам казав це:
Цитата 4 Коли бо хто прийде й зачне проповідувати про Ісуса іншого, про якого ми не проповідували, або приймете іншого Духа, якого ви не прийняли, або іншу Євангелію, якої ви не прийняли, то радо терпіли б ви те!
(2Кор.11:4)
і далі:
Цитата 8 Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий!
9 Як ми перше казали, і тепер знов кажу: коли хто вам не те благовістить, що ви прийняли, нехай буде проклятий!
(Гал.1:8,9)
Оскільки апостоли проповідували те, що прийняли від Ісуса Христа і передавали не своє вчення і не свою науку, а Слова Бога і Христову науку, то їх належить слухатися.

А ваші вчителі проповідують ІНШОГО Ісуса Христа і навчають іншої Євангелії, тому ставлення до них має бути відповідне.
Саме вони загороджують Вам шлях до Ісуса Христа і не дають прийняти Його, щоб спастися.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це сатанські мрії зробити з Бога служку.
Без Божого служіння Вам Ви залишитеся мертвяком.
Так, Ви будете робити діла, будете гордитися і вихвалятися тим, як Ви служите Богові, але це не змінить Вашої внутрішньої суті, бо її змінює тільки Бог, через нове народження, коли Він оселяється в людині і служить їй, змінюючи її серце зсередини, працюючи в її думках, почуттях і бажаннях, приводячи її до Божого образу і подоби духовно.

Здається я розумію чому Ви не приймаєте Ісуса Христа.
В часи Ісуса теж були люди, які слухали Ісуса Христа, бачили Його і говорили собі: "А для чого він нам (мені)? Я задоволений життям, я виконую заповіді, сплачую десятину з усього, з чого тільки можу, дотримую суботи, відвідую синагогу і вивчаю Писання, служу Богові. Для чого мені цей дивак із його вченням про якесь спасіння?"

А той митник, який стояв в храмі і голови не смів підняти, бо знав, що він грішний, той розумів потребу у Божому спасінні. У спасінні зараз, тепер.

Чому я прийняв Ісуса Христа?
Бо я чітко усвідомив, що є конче пропащий, знаходжуся в ямі гріха, яка затягує мене все глибше і не маю ЖОДНОЇ надії вибратися звідти самостійно. Тому я зрозумів, що Ісус простягнув руку таким, як я, пропащим і безсилим, щоб спасти їх. Я нічого не міг запропонувати Йому за моє спасіння і не міг і не можу ніяк віддячити, відплатити Йому за Його Жертву, кров і смерть.
Все, що я міг - це повірити в Його благодать і прийняти від Нього спасіння, нове життя. Як дарунок Любові. Як дарунок, розумієте?
І от, сталося: я був мертвий і ожив, був пропащий і знайшовся! Хвала Богу!!! Тільки Йому одному!!!
Сталося те саме, про що свідчать перші віруючі в Христа:
Цитата 4 Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив,
5 і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю,
6 і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,
7 щоб у наступних віках показати безмірне багатство благодаті Своєї в добрості до нас у Христі Ісусі.
8 Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,
9 не від діл, щоб ніхто не хвалився.

10 Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.
(Еф.2:4-10)
Хвала Богу за це!!!
Я нічого не можу до цього додати: ніяких своїх заслуг, ніяких відплат взамін, ніяких справ ЗА ЯКІ Бог мав би мене спасти.
Я був мертвий і ожив, був пропащий і Бог знайшов мене - Він це зробив, а не я.
Ну а фарисеї так і не прийняли Ісуса, бо вважали себе достойними по ділах своїх і хотіли ділами заслужити Божу милість і спасіння.
Духовна спадкова лінія фарисеїв не скінчилася тоді, продовжується і досі, втягуючи в марне служіння людей, які хочуть виправдатися перед Богом своїми ділами. Принижуючи цим самим значення смерті і воскресіння Ісуса Христа і не приймаючи Ісуса Христа. Вони залишаються і без Христа і без Бога. Мертві, бо не дозволили Богу вселитися і їхні серця і народити їх до нового життя. Мертві, але горді собою і своїми справами.

Востаннє редагував Новак: 08.06.2016 о 13:02.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 13:18 #2638663   #4986
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви послідовник Рассела і Рутерфорда, бо слухаєтеся їхніх слів, засвоїли і виконуєте їхнє вчення.
Я від них не отримував знань.

Додано через 1 хвилину
Цитата Саме вони загороджують Вам шлях до Ісуса Христа і не дають прийняти Його, щоб спастися.
Тому не загороджуйте шлях власною праведністю і тлумаченням.

Додано через 1 хвилину
Цитата Без Божого служіння Вам Ви залишитеся мертвяком.
Так, Ви будете робити діла, будете гордитися і вихвалятися тим, як Ви служите Богові, але це не змінить Вашої внутрішньої суті, бо її змінює тільки Бог, через нове народження, коли Він оселяється в людині і служить їй, змінюючи її серце зсередини, працюючи в її думках, почуттях і бажаннях, приводячи її до Божого образу і подоби духовно.
То де цей результат у Вас ? Чому цього не помітно за Вами ???

Додано через 2 хвилини
Цитата 8 Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,
9 не від діл, щоб ніхто не хвалився.
А чого хвалитесь, якось не те що тут пише.

Додано через 1 хвилину
Цитата Духовна спадкова лінія фарисеїв не скінчилася тоді, продовжується і досі, втягуючи в марне служіння людей, які хочуть виправдатися перед Богом своїми ділами. Принижуючи цим самим значення смерті і воскресіння Ісуса Христа і не приймаючи Ісуса Христа. Вони залишаються і без Христа і без Бога. Мертві, бо не дозволили Богу вселитися і їхні серця і народити їх до нового життя. Мертві, але горді собою і своїми справами.
Тому я Вам і співчуваю.

Востаннє редагував Ychen: 08.06.2016 о 13:19. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 14:18 #2638675   #4987
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви послідовник Рассела і Рутерфорда, бо слухаєтеся їхніх слів, засвоїли і виконуєте їхнє вчення.
То вроді називається "закваска".
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 14:55 #2638680   #4988
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я від них не отримував знань.
Отримали.
Від них і їхніх послідовників, по ланцюжку. Називається це духовною спадковістю.
Ось типовий приклад: звідки Ви отримали знання, що тільки біля 0.1% тих, хто прийняли Ісуса Христа, народилися від Бога?
Від Ісуса?
Від апостолів?
Ну так апостол Іван чітко каже:
Цитата 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)
Тут написано слово ВСІМ чи "одному із тисячі з тих, хто Його прийняли"?
Ви вірите апостолу Івану чи тим людям (вашим керівникам), які "виправили" слова апостола і встановили інше розуміння цих слів?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому не загороджуйте шлях власною праведністю і тлумаченням.
В мене нема власної праведності, я вже сказав про це.
І ще: я Вам цитую Біблію, а Ви видаєте у відповідь тлумачення, як у випадку із словами апостола Івана, у прикладі вище. Замість "всім" тлумачите як "одному із тисячі".


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То де цей результат у Вас ? Чому цього не помітно за Вами ???
Як Ви можете помітити те, чого не бачите і не знаєте?
Ви знаєте мене до увірування? Ви знаєте які зміни сталися і продовжуються ставатися в моєму житті завдяки Божому втручанню і Його допомозі (служінню)?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А чого хвалитесь, якось не те що тут пише.
Учень, то Ви хвалитеся своєю винятковою праведністю і вищістю наді мною та іншими християнами. Ви ж, без сумніву, вважаєте себе кращим за мене чи інших християн з форуму, правда ж? Тому і поводитеся зверхньо.
Ви хвалитеся тут, на форумі, багатьма речами, а я можу хвалитися тільки Божим милосердям, якого я не заслужив і якого я не є достойний і тим, що Ісус Христос помер за мене, як і за всіх, хто загинув і не міг самостійно спастися. Ісус помер за мене, розумієте?
Я Богом хвалюся, не собою.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому я Вам і співчуваю.
Прочитайте ще раз і дивіться кому слід співчувати і хто відкинув, не прийняв Ісуса Христа:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Духовна спадкова лінія фарисеїв не скінчилася тоді, продовжується і досі, втягуючи в марне служіння людей, які хочуть виправдатися перед Богом своїми ділами. Принижуючи цим самим значення смерті і воскресіння Ісуса Христа і не приймаючи Ісуса Христа. Вони залишаються і без Христа і без Бога. Мертві, бо не дозволили Богу вселитися і їхні серця і народити їх до нового життя. Мертві, але горді собою і своїми справами.
Чи, може, Ви прийняли Ісуса Христа?
Народилися від Бога, як написано:

1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)

2. 15 Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.
(1Iван.4:15)

3. 12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)

Вірите цим конкретним словам Божим, приймаєте їх, чи замінили словами своїх керівників і вірите вашим керівникам?

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
То вроді називається "закваска".
Все, що нас оточує: слова, ідеї, бажання - це закваска. Світ, гріховність, яка панує в ньому, постійно намагається влізти всередину людини в її серце, щоб ми стали одним цілим з ним.
Фарисеї просякнулися ідеєю власної праведності і намагалися цим заслужити прихильність у Бога. Сучасні фарисеї роблять те саме: виставляють себе і свої справи "служіння Богу" напоказ, хваляться перед іншими і звинувачують інших у тому, що вони не такі праведні, як вони.
Це, до речі, типова риса цього світу, яка грунтується на гордості людській і намаганні перегнати когось, виграти, опинитися вище, над кимось.

Востаннє редагував Новак: 08.06.2016 о 14:55. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 14:58 #2638685   #4989
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Все, що нас оточує: слова, ідеї, бажання - це закваска. Світ, гріховність, яка панує в ньому, постійно намагається влізти всередину людини в її серце, щоб ми стали одним цілим з ним.
Фарисеї просякнулися ідеєю власної праведності і намагалися цим заслужити прихильність у Бога. Сучасні фарисеї роблять те саме: виставляють себе і свої справи "служіння Богу" напоказ, хваляться перед іншими і звинувачують інших у тому, що вони не такі праведні, як вони.
Це, до речі, типова риса цього світу, яка грунтується на гордості людській і намаганні перегнати когось, виграти, опинитися вище, над кимось.
Я про це і говорю. Це ж ми слуги диявола,нечета справжнім хРистиянам. Ой,не ту букву виділив.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 15:07 #2638688   #4990
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви вірите апостолу Івану чи тим людям
Вірю апостолу Івану, а не Вам людино:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%8F%2014%3A1-3

Востаннє редагував Ychen: 08.06.2016 о 17:49.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2016, 23:18 #2638907   #4991
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вірю апостолу Івану...
Вірте.
Коли приймете Ісуса Христа і станете дитиною Бога, то це буде надважлива подія, але це початок спасіння, перший крок. Це буде народження нової людини, спорідненої з Богом по духу. Народження - це початок нового життя.
Бажаю Вам не залишитися у старому житті, а прийняти нове від Бога.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 04:41 #2638930   #4992
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Народження - це початок нового життя.
Дякую!
Я в курсі.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 08:15 #2638935   #4993
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дякую!
Я в курсі.
Тоді не баріться прийняти це нове життя, яке Бог дарує кожному, хто насправді вірує в Ісуса Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 09:28 #2638945   #4994
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тоді не баріться прийняти це нове життя, яке Бог дарує кожному, хто насправді вірує в Ісуса Христа.
Дякую, я таке життя давно веду- хто мене знає той в курсі.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 10:28 #2638958   #4995
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Дякую, я таке життя давно веду- хто мене знає той в курсі.
Нічо сє ти крутий. Ше не світишся,крила вже виросли,чи тільки прорізаються?

Доречі,кинути курити і пити,ше нічо не означає.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 13:31 #2639003   #4996
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Тобто, ти проти такого життя?http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=18:0-18:748
І як треба жити, ану розкажи?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 14:53 #2639019   #4997
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто, ти проти такого життя?http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=18:0-18:748
І як треба жити, ану розкажи?
Якого такого? Ану розкажи детальніше
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 17:08 #2639053   #4998
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Детальніше: тиснеш синеньку зсилку і маєш детальніше.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 17:46 #2639066   #4999
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Детальніше: тиснеш синеньку зсилку і маєш детальніше.
А самому слабо? Чи ти тільки на папері так живеш,як по ссилці,а на практиці розказати нічого? Розкажи пару прикладів якйи ти класніший за других!?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2016, 19:57 #2639099   #5000
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дякую, я таке життя давно веду- хто мене знає той в курсі.

Учень, Ваша відповідь чітко показує, що Ви не розумієте про що мова.
Я Вам говорю про те, щоб прийняти подароване Богом нове життя, народитися від Бога, від Божого Духу. Це подарунок, розумієте?
А Ви мені відповідаєте у дусі "я вже давно веду таке життя", тобто хвалитеся собою і тим, що Ви робите. Типова поведінка людей, які в часи Ісуса хвалилися своїм виконанням Закону і всіляко вивищувалися над "митниками і грішниками".
Ісус, явно не безпідставно, називав цих "гробами побіленими", вказуючи на те, що вони ззовні гарно виглядають, але всередині мертвяки. І додавав, що митники і грішники охочіше приймають Добру Новину і бігцем біжать, щоб прийняти спасіння. А самоправедні стоять збоку і зневажливо посміхаються, навіть насміхаються над тими, хто біжить до Бога за спасінням.
В чому різниця між цими двома типами людей?
В чому суть відмінності між ними?
Можете відповісти?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:53.