Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.11.2016, 21:07 #2664558   #141
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата Якої влади? Я живу на дачах, тут єдина влада - голова коперативу, який роками внески зібрати не може в найбільших крикунів яким "повинні зробити". В моєму пості жодного слова на захист мера чи комунальників, а написав те що власними очима побачив. Я не знаю де ти побачив як "всі розчищали самостійно", але більшість дворів ніхрена не розчищені.
Ну так ти уточнюй, що на дачах живеш - у вас там своя атмосфера і свої закони. А в Тернополі ситуація геть інша - тут є мер, якого вибрали і який має визначені обов"язки, з якими він не впорався.
На рахунок дворів. Поки я в понеділок витягнув свою дупу на двір, то народ вже розчистив досить широку стежку до автомобільної дороги. В других будинках схожа ситуація, десь краще, десь гірше - людям якось треба на роботу ходити. На самій дорозі - повна срака. І ця срака була геть до самої середи. Далі проїхав грейдер і з вкатаного снігу зробив кашу.
Тут обурюються не через те, що дороги погано прибирали, а через те, що їх не прибирали зовсім.
В понеділок пройшов від пивзаводу до "Півника" - жодного трактора чи іншої снігоприбиральної техніки! Тротуари - вузька, сантиметрів 50-60 шириною, стежка. І це всюди, а не на якісь одній ділянці. Ну припустимо, що техніки немає, а ле чому до середи ЖОДЕН тротуар не був посипаний піском? Біля 3 школи - каток. Невже така криза, що й піску немає?
ПС тут, до речі, була тема від ТМР, де вони вихваляються про виконану роботу - 10 тротуарів і доріг (!) за цілий день. Оце все, що треба знати про роботу наших комунальників.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (19.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2016, 22:00 #2664561   #142
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Тротуар біля пивзаводу Опілля досі не прибраний. Добре що за мовчазної згоди Джоджик захопив добрий кусок землі.
Муніципальна міліція імпотентна.
В парку Шевченка відновили роботи з укладання бруківки. Лило до Нового року хоче отримати кошти від ТМР за виконані роботи, а Надал за поставлену бруківку.
Тіштесь, що шось робиться.
Domino зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (19.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 09:29 #2664598   #143
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
То всі висновки, які ти зробив із мого посту? Співчуваю твоїй геніальності. А тепер на пальцях, щоб побачити що комунальники обіср...лися не треба бути таким геніальним як ти. То побачили і відчули всі. А от якби підняв сраку з-за компа і відкинув сніг біля свого будинку, щоб швидка могла хоча б там проїхати, думаю нічого страшного би не сталося, чи нє? Один багатоквартирний будинок за кількістю народу як невелике село, при бажанні за півгодини можна до асфальту все вилизати, принаймі у своєму дворі, але ж нє буде сидіти і рахувати скільки людей впало і руки поламало і гнівно постити те, що всім і так ясно.
на відміну від тебе і твого мера, мені швидше і дешевше, було, розгорнути сніг трактором, біля будинку, але гробити машину на вулицях міста, я бажання не мав, у мене не танк
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 09:30 #2664599   #144
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Тема вже неактуальна. Інша тема цієї теми.

ТЕРНОПІЛЬ ТОПИТЬ . ЩО РОБИТИ ?
NEXT зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (19.11.2016), roma22101987 (19.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 09:33 #2664601   #145
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис



Ага то шо до сіл транспорт не ходив то також Надал винен? Не прочистив гад і там дороги?
до сіл транспорт не пішов, бо проїзду і виїзду з міста не було, в селах дороги почистити, проблем не було, бо тендери виграли місцеві фермери і власники тракторів, зацікавлені в прочищених дорогах

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Тема вже неактуальна. Інша тема цієї теми.

ТЕРНОПІЛЬ ТОПИТЬ . ЩО РОБИТИ ?
що, що, брати відра і черпати )

Востаннє редагував qazwsx321: 19.11.2016 о 09:33. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (19.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 17:29 #2664638   #146
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від MadPiksel Переглянути допис
Перехрестя "Західний ринок" - Об'їзна - Лучаківського. 9:30. Світлофор вже третій день не працює. Видимість можете оцінити з фото. ЗБС ПРАЦЮЄМО!
то все або путін, або трамп, або агенти кремля. точно, я думаю то агенти путіна світлофор виключили, диверсію зробили. і взагалі чого до нашого мера причепились, на світлофор скинулись би краще, свій поставите і будете бігати включати коли загальний не працює. лопатами би сніг порозгортали, скільки там тої обїзної, кілометрів 15-20? чого мішаєте тендери проводити? а то путін нападе.

от бачите сніг танути почав, скоро можна буде відзвітувати що тернопіль з "аномальним" снігом впорався, дороги розчищено.

Востаннє редагував nifu: 19.11.2016 о 17:40.
nifu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 21:47 #2664659   #147
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата P.S. Живу біля Тернополя, давно звик, що якщо щось то шуфлю в руки і розчищаємо з сусідами свою вулицю і центральну наскільки вистачить здоров'я. Але ще є хитровимахані сусіди такі як ти, які знають що в нас буде розчищено і нахрен їм напрягатися, то ходять і їздять через нашу. Мені не шкода, але задовбав такий рагулізм.
Я 3 дні так "шуфлював" що мені б позавідували шахтьори мля...це окрім того, що у мене робота як, сподіваюсь, і у всіх інших.Але якого хрена під час цієї боротьби зі снігом Я в свому під'їзді не зустрів нікого крім таких же братів по нещастю яким потрібно було вибратись з цієї жопи?де славні надалівські орли зі своїм планом очищення?
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 12:30 #2664712   #148
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Тернопіль перетворюється на велику калюжу. ФОТО

http://zz.te.ua/ternopil-peretvoryuj...kalyuzhu-foto/
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 12:37 #2664714   #149
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата Тернопіль перетворюється на велику калюжу.
тепер треба морозу.буде великий каток.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 16:21 #2664740   #150
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис






Міський голова Тернополя Сергій Надал не залишився осторонь негоди.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 19:51 #2664765   #151
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Все місто заставлено зеленими ящиками для піску. Думаю загляну, що там? Піднімаю кришку , а там пусто. Отака підготовка до зими Соколовського і Стемковського.
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 20:01 #2664766   #152
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Все місто заставлено зеленими ящиками для піску. Думаю загляну, що там? Піднімаю кришку , а там пусто. Отака підготовка до зими Соколовського і Стемковського.
може пісок вже використаний
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 20:07 #2664767   #153
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Він "працює"
romatereb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 20:56 #2664775   #154
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
може пісок вже використаний
Хіба що в минулому році. Там навіть крупинки немає. Хіба що перевертали і витрушували.
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 06:57 #2664796   #155
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Їздив вчора до себе в Теребовлю: живу на одній з тих вулиць, що розкидані на горбах довкола міста. Асфальту там нема, бруківки теж, вулиця тупикова. Коротше морально був готовий чистити метрів 300 дороги вручну, інші 300 метрів надіявся все ж, що хтось до мене вже проїжджав - то може почистив. Навіть ланцюгами запасся на всяк випадок, бо не вірив, що так виїду.
І шо ви собі думаєте? Вулиця почищена вся!
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 07:22 #2664798   #156
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Їздив вчора до себе в Теребовлю: живу на одній з тих вулиць, що розкидані на горбах довкола міста. Асфальту там нема, бруківки теж, вулиця тупикова. Коротше морально був готовий чистити метрів 300 дороги вручну, інші 300 метрів надіявся все ж, що хтось до мене вже проїжджав - то може почистив. Навіть ланцюгами запасся на всяк випадок, бо не вірив, що так виїду.
І шо ви собі думаєте? Вулиця почищена вся!
Чи може розтанула? Я в Теребовлі був з неділі на понеділок, коли то все почалося, ніхто там ніфіга не розчищав так же само як і у Тернополі. МТЗ з лопаткою пройшовся по вулиці, зібравши 10-15 см. снігу при тому, що колію зробив на пів метра.На Тернопіль Я виїхав в понеділок вечером і то при тому, що розчищали все своїми силами.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 11:09 #2664849   #157
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Хех
По прошестю цього тижня (не розстаючись із лопатов. 15 кубів сніга то такий тернопільський фітнес) хочется подякувати любителям голосувати за лавочки і бруківку, так тримати
п.с. до мера претензій не маю...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (21.11.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 11:32 #2664860   #158
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Чи може розтанула?
на горбах снігу ще достатньо. трохи спресувався, але сантиметрів 20 ще точно є - розчищав площадку біля дому, щоб машину поставити.
В двір навіть не заїжав - там снігу на пару годин роботи - хай поки сам тане...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 13:47 #2664881   #159
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Підрядника який не прибрав місто жорстко покарано.
Цитата сума відшкодування за невиконання умов договору згідно п.7.2 самого договору 215 грн.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 14:19 #2664888   #160
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Уважніше читай - там відшкодування 140 000 грн. і штрафні санкції 215 грн..
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:44.