Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2018, 14:54 #2726838   #1881
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
З точки зору квантової фізики матерії не існує. Тоб то і ви і я нематеріальні.
Фізика взагалі не займається нематеріальним світом.
Фізика вивчає матеріальний світ.

В даний момент предметом розмови є не підручник фізики, а Біблія. Якщо Ви не сприймаєте всерйоз інформацію, яка викладена в Біблії і маєте більш авторитетні джерела, когось кращого за Ісуса Христа, тоді що Ви робите в цій темі?
Почніть свою, пояснюйте людям про свого бога і т.д. Може це когось зацікавить.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2018, 17:38 #2726851   #1882
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо Ви не сприймаєте всерйоз інформацію, яка викладена в Біблії і маєте більш авторитетні джерела, когось кращого за Ісуса Христа, тоді що Ви робите в цій темі?
Біблія велика. Щось сприймаю всерйоз, щось не сприймаю . Лишіть вже в спокої того бідного Ісуса Христа. Він вроді взагалі біблію не писав а ні Старий заповіт а ні Новий. До тих хто це понаписували є бізліч питань, але нема з кого питати. Всі повмирали десятки віків тому назад. Тому мусимо розслідувати без них що там правда, а що ні.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Почніть свою, пояснюйте людям про свого бога і т.д. Може це когось зацікавить.
В мене нема свого бога. В мене з вами один спільний Бог . Просто ми його по різному собі уявляємо.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2018, 20:23 #2726862   #1883
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Біблія велика. Щось сприймаю всерйоз, щось не сприймаю .
То Ви критик Слова Божого? Маєте достатньо знань, щоб визначати де там правда, а де неправда?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Лишіть вже в спокої того бідного Ісуса Христа. Він вроді взагалі біблію не писав а ні Старий заповіт а ні Новий.
Ісус Христос і є Словом (Логосом), яке наповнює записане слово Боже (Грамата, Писання).
Він є Творцем всього видимого і невидимого (згідно Біблії).
Він став Жертовним Ягням заради порятунку людства.
Він помер заради нас (і Вас також) і третього дня воскрес.
І Ви називаєте Його бідним?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В мене нема свого бога. В мене з вами один спільний Бог
Бог, в Якого я вірю, явив Себе в Ісусі Христі.
а Ваш? Як Ваш бог ставиться до Ісуса Христа? Так само як Ви?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 01:06 #2726884   #1884
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Ви критик Слова Божого? Маєте достатньо знань, щоб визначати де там правда, а де неправда?
Слів Божих я не чув щоб мати про них якесь особисте враження. . Якщо ви про біблію, то так, частково критик, а частково вважаю правдою те. що там написано. В біблії все переплутано, заплутано, та ще вдобавок сказано мовою і термінами 20-ти вікової давності. Автори просто не могли тоді написати більш зрозумілою мовою, а частково просто не хотіли писати чітко і ясно.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус Христос і є Словом (Логосом), яке наповнює записане слово Боже (Грамата, Писання).
Він є Творцем всього видимого і невидимого (згідно Біблії).
Він став Жертовним Ягням заради порятунку людства.
Він помер заради нас (і Вас також) і третього дня воскрес.
І Ви називаєте Його бідним?
Все що ви написали або неправда, або дуже сумнівно. Звісно що він бідний. Постраждав, а його місія фактично провалена. Та ще й купу злочинів скоєно прикриваючись його ім"ям. А відповісти чи зупинити це все він не може.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог, в Якого я вірю, явив Себе в Ісусі Христі.
а Ваш? Як Ваш бог ставиться до Ісуса Христа? Так само як Ви?
Поняття не маю. Я в Бога інтерв"ю не беру, а сам не берусь відповідати за Бога як до кого він ставиться.

Востаннє редагував Emmi: 08.04.2018 о 01:18.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 08:34 #2726891   #1885
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Слів Божих я не чув щоб мати про них якесь особисте враження. . Якщо ви про біблію, то так, частково критик, а частково вважаю правдою те. що там написано.
На підставі чого Ви відрізняєте що в Біблії правда (це теж важливо!) і що неправда?
Те, що написано там про Ісуса Христа - це правда?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В біблії все переплутано, заплутано
Для тих, хто читає поверхово, без заглиблення і вивчення.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Все що ви написали або неправда, або дуже сумнівно.
Я Вам процитував Біблію, записане Слово Боже.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Звісно що він бідний. Постраждав, а його місія фактично провалена.
Його місія успішна. Сотні мільйонів людей прийняли Його і навернулися від смерті до життя.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Та ще й купу злочинів скоєно прикриваючись його ім"ям.
Це проблема тих людей, які використали ім"я Ісуса Христа для прикриття.
Якщо хтось, без Вашої згоди, самовільно, використає Ваше ім"я для злочину, то чи буде це означати, що Ви винні (чи маєте причетність) до вчинення злочину?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
А відповісти чи зупинити це все він не може.
Поки не настане час. А час настане. Перехід людства до нової епохи існування наближається з кожним днем. Людство все більше і більше розділяється на два табори: тих, хто приймає Ісуса Христа і хто відкидає. Коли настане відповідний час, все це завершиться. І кожної з цих двох груп людей буде різне майбутнє, у відповідності до їх ОСОБИСТОГО вибору. Це і Вас стосується і мене і інших людей також.
Саме тому ім"я Ісуса Христа постійно проповідується по всьому світові. І Вам також.
В т.ч. проповідується про те, що Ісус ВОСКРЕС. Бідний Він, кажете? )))

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Поняття не маю.
Ваш бог взагалі не виявляє свого ставлення? Ну хоч до чогось?

Востаннє редагував Новак: 08.04.2018 о 08:42.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:04 #2726900   #1886
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
На підставі чого Ви відрізняєте що в Біблії правда (це теж важливо!) і що неправда?
Те, що написано там про Ісуса Христа - це правда?
На підставі логіки.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис



Його місія успішна. Сотні мільйонів людей прийняли Його і навернулися від смерті до життя.
Голослівне тверлдення не підкріплене реальними фактами.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо хтось, без Вашої згоди, самовільно, використає Ваше ім"я для злочину, то чи буде це означати, що Ви винні (чи маєте причетність) до вчинення злочину?
Порівнняння недоречне. Тим більше що ті, хто використовували для злочину посилалися на біблію. Якщо біблія написана так. що нею можна виправдовувати злочини значить ця книга недоснонала. Це мало бути наперед передбачено і унеможливлено ще на етвпі написання біблії, Для прикладу у вашиму компютері є багато род"ємів які можна під"єднати лише одним способом. Це передбачено, для того, щоб унеможливити тлумачення, використання, під"єднання проводів іншим способом, щоб не спалити всю систему і не нанести шкоду замість користі. Це настільки очевидно, що зрозуміло і дитині..


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ваш бог взагалі не виявляє свого ставлення? Ну хоч до чогось?
Нема поняття ваш Бог і наш Бог. Є один Бог і різні вірування. Я не берусь судити яке до чого в нього відношення. А навіть якщо судити то оцінювати треба по діях, а не по словах.. Можна в найсвятіших книгах написати одне, а на ділі будемо бачити зовсім інше.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:22 #2726902   #1887
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
На підставі логіки.
Логіка лише оперує фактами.
На підставі яких фактів Ви відрізняєте що в Біблії правда, а що ні?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Голослівне тверлдення не підкріплене реальними фактами.
Огляніться навколо, подивіться статистику по різних країнах.
Тільки за останні 50 років, в умовах жорсткого тиску комуністичного режиму, в Китаї прийшло до віри в Ісуса Христа 80 млн. людей.
Я вже не кажу про те, скільки християн у світі, в т.ч. і за останні майже 2 тис. років.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Порівнняння недоречне. Тим більше що ті, хто використовували для злочину посилалися на біблію.
Порівняння якраз в точку. Людина, яка вчиняє злочин, може посилатися на Вас.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Якщо біблія написана так. що нею можна виправдовувати злочини значить ця книга недоснонала.
Ага, заповіді (якщо Ви їх знаєте) спрямовані на виправдання злочинів? Що Ви говорите? Може таки почитаєте Біблію спочатку?
Справа у темній, безбожній суті людина, яка готова все завгодно притягувати, ради виправдання своїх злочинів.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Нема поняття ваш Бог і наш Бог. Є один Бог і різні вірування.
Ну я якраз і питаю про Ваше вірування в Бога. Як Ваше вірування в Бога впливає на Ваше ставлення до Ісуса Христа і зневажливі висловлювання на Його адресу, які Ви робите.
Мусить же бути причина такого Вашого ставлення, чи не так?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:27 #2726903   #1888
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ага, заповіді (якщо Ви їх знаєте) спрямовані на виправдання злочинів? Що Ви говорите? Може таки почитаєте Біблію спочатку?
Не висмикуйте. Свята Інквізиція діяла повністю на основі біблії і під патронатом Папи Римського, який вважається першим заступником апостола Петра.
Зауважте, що ці злодіяння коїлися не під проводом якогось одного Папи, а при багатьох папах римських, так що тут можна говорити про системну поразку біблейного вчення.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:35 #2726905   #1889
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не висмикуйте. Свята Інквізиція діяла повністю на основі біблії
Ви можете навести підстави в біблії, для підтвердження цих своїх слів?
Я чітко заявляю, що Ви говорите неправду, вірите неправді, бо в Біблії нема підстав для того, чим займалася інквізиція.
Я маю змогу довести правоту свого твердження, а Ви?
Невже Вам подобається носити чужу брехню по світу, вірити в неї?
Християнство і інквізиція несумісні по суті, Ви в курсі? Ні?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
під патронатом Папи Римського, який вважається першим заступником апостола Петра.
Ким вважається? )))
Який з пап? Як щодо тих, які були вбивцями, блудниками, звірами в людському вигляді, безбожниками? Тими, від читання їхніх справ, кров холоне в жилах, бо це діла Сатани. Ви теж їх вважаєте намісниками ап. Петра?
Якщо так. то скажіть, Ви можете ззовні відрізнити вівцю і вовка? Є у Вас для цього достатні знання?
Якщо так, то чому у Вас нема знаь, щоб відрізнити християн від слуг антихриста?
Може варто Біблію почитати, повивчати хоч трошки?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 12:44 #2726908   #1890
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Який з пап? Як щодо тих, які були вбивцями, блудниками, звірами в людському вигляді, безбожниками? Тими, від читання їхніх справ, кров холоне в жилах, ?
Усі папи були призначені за християнськими догмами і канонами. Приблизно так і бібліє канонізували. Не здивуюся якщо повикидали з неї багато чого перед тим, як затвердити як догму, а ви тепер на те посилаєтеся як на правду.
Я б на місці Бога закрив би ту лавочку з папами грішниками, щоб вони не дискредитували моє слово. Якщо Бог цього не рообить, значить йому підходить те, що там коїться під прикриттям християнства.
Для прикладу Содом і Гоморру знищив за значно менші провини, а тут столяттями злодіяння кояться під брендом Ісуса Христа і Біблії і все нормально.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 13:04 #2726911   #1891
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Усі папи були призначені за християнськими догмами і канонами.
Сміюся )))
Ви, який заперечуєте суть християнського вчення, не визнаєте Ісуса Христа Тим, Ким (і яким) Він є, знаєте християнські канони?


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
а тут столяттями злодіяння кояться під брендом Ісуса Христа і Біблії і все нормально.
А Ви в курсі, що все це передбачено ще Ісусом Христом і Його учнями?
Що це допущено, щоб люди НА ДІЛІ виявили своє істинне ставлення до Ісуса Христа і Його Слова?
Ви стали б рипатися проти когось, говорити щось проти, якби знали, що Вам за це моментально голову знімуть з плеч?
А Бог і не діє так, бо Він бажає добровільного навернення до Нього і щиросердого прояву людської суті.
Ви ж щиросердо обзиваєте тут Ісуса Христа, кепкуєте над Ним? Це і є Ваша внутрішня суть і саме ця суть має виявитися, щоб Ви могли зрозуміти ким (яким) Ви є. Ну і потім прийняти відповідні наслідки, як належне.

П.С. Вовків і овець відрізняєте? Чи ні?
Вираз "вовки в овечих шкурах" Вам відомий?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 16:22 #2726916   #1892
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Сміюся )))
Ви, який заперечуєте суть християнського вчення, не визнаєте Ісуса Христа Тим, Ким (і яким) Він є, знаєте християнські канони?
Це не секрет. Навіть мусульмани без проблем можуть почитати і взнати християнські канони і принципи.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А Ви в курсі, що все це передбачено ще Ісусом Христом і Його учнями?
Що це допущено, щоб
Не можна таке допускати. Просто НЕМОЖНА. Якщо таке допушено, то вся християнська концепця разом з Ісусом летять під три чорти.
Значить або не було допущено, або Бог лицемір і вбивця.

Додано через 2 години 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А Бог і не діє так, бо Він бажає добровільного навернення до Нього і щиросердого прояву людської суті.
Числа 31:17

Востаннє редагував Emmi: 08.04.2018 о 16:22. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cinema (12.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2018, 08:36 #2726947   #1893
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не можна таке допускати. Просто НЕМОЖНА. Якщо таке допушено, то вся християнська концепця разом з Ісусом летять під три чорти.
У Ваших очах?
Чому для сотень мільйонів християн нічого нікуди не летить?
Може причина в тому, що Ви не туди дивитеся?
Ви дивитеся на псевдохристиянство і називаєте це християнством.
А християни диівляться на Ісуса Христа і Його Слово і в них нема труднощів із розумінням що є що.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Числа 31:17
Ви навели приклад одної із війн в період дії старого завіту, коли народ під назвою мідіанітяни напав на ізраїльтян і хотів їх вбити, стерти з обличчя Землі.
Для чого Ви навели цей приклад, що ним хотіли довести?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 13:34 #2727036   #1894
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому для сотень мільйонів християн нічого нікуди не летить?
Може причина в тому, що Ви не туди дивитеся?
Причина елементарна. 99% християн не читали Біблію. Передають казочки від бабці до внучки і слухають, що піп в церкві після "будьмо уважні" каже. І то не всі, бо, по-перше, мало що чути, а, по-друге, треба розгледіти, хто в чому вдітий і хто з ким прийшов)
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
cinema (12.04.2018), Lео (11.04.2018), orka13 (16.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 10:31 #2727101   #1895
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Причина елементарна. 99% християн не читали Біблію.
Статистика з довідника "Стелля"?
Пантеро, Ви ж знаєте, що читання Біблії, саме по собі, теж мало дієве. Більш того, деякі люди, читаючи Біблію, ухитряються спокуситися, бо шукають в ній не Бога, не спасіння, а чогось іншого.
Ну а щодо християн (яких я знаю), то вони і Біблію читають і роздумують над написаним, а, головне, вірять в Ісуса Христа, як Спасителя, прийняли Його Жертву, як за себе принесену і прийняли від Бога нове життя, через нове народження, як Бог і обіцяв. Оця практика (не теорія) християнського життя і є визначальним моментом.

Востаннє редагував Новак: 06.05.2018 о 13:58.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2018, 13:49 #2728458   #1896
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Статистика з довідника "Стелля"?
Пантеро, Ви ж знаєте, що читання Біблії, саме по собі, теж мало дієве. Більш того, деякі люди, читаючи Біблію, ухитряються спокуситися, бо шукають в ній не Бога, не спасіння, а чогось іншого.
Володь, шукають щастя. Неважливо, алкоголь, наркотики, секс, агрокультура)))

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Причина елементарна. 99% християн не читали Біблію.
Пантерочко, ти оптиміст.
Недавно був на похоранах. Ксьондз не знає від кого вірш цитує. Мені трохи незручно було перебивати і уточняти))))

Востаннє редагував Lео: 06.05.2018 о 13:49. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2018, 07:36 #2729046   #1897
Vityab
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не можна таке допускати. Просто НЕМОЖНА. Якщо таке допушено, то вся християнська концепця разом з Ісусом летять під три чорти.
Значить або не було допущено, або Бог лицемір і вбивця.
Якби всі люди жили по тому чому навчавє Ісус Христос, то Світ би був би іншим. Уявіть тільки, якби всі люди притримувались одної вимоги - не брехати, як би змінився б Світ?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Числа 31:17
Ви б хотіли жити в Північній Кореї? Чи ви б хотіли жити знову, як при Кучмі жили?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2018, 11:00 #2742432   #1898
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Фізика взагалі не займається нематеріальним світом.
.
Нематеріального світу не існує!
Бог та весь духовний світ - цілком матеріальні.Інша справа, що на цьому ви не розумієтесь.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2018, 13:12 #2742433   #1899
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Нематеріального світу не існує! Бог та весь духовний світ - цілком матеріальні.Інша справа, що на цьому ви не розумієтесь.

Як тонко ви написали, що віруючі люди "не вміють в фізику, логіку, грамотність та взагалі в науку".
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2018, 17:49 #2742442   #1900
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Як тонко ви написали, що віруючі люди "не вміють в фізику, логіку, грамотність та взагалі в науку".
Хіба то моя цитата?
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:33.