Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Всі люблять зовнішність.

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 02.07.2018, 23:44 #2731762   #11
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі люблять зовнішність.

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
ніколи не доганяв цих приколів на рахунок першого кроку. Це такої дурні мами вчать?? Чи це просто традиції минулого століття? Чи просто елементарні комплекси?? Скоріш останнє. Дівчині подобається хлопець, який не дуже звертає увагу на неї, а воне буде просто сидіти і чекати манки з неба?? Ну удачі з сидінням таким дівчатам....
Я не знаю, як це пояснити. Пояснення можеш придумувати сам, які тобі подобаються. Але прийми це як факт. Серед моїх знайомих таких десь 80 відсотків. Просто може цей факт пригодиться колись вам, мужчини, коли ви будете чекати поки дівчина сама до вас підійде.
До речі, як ти кажеш "сидіння" і мені і всім решта допомогло набагато більше, ніж тим хто першою проявляє ініціативу.
Напевно, як би ми не старалися, інстинкти грають свою роль і самцю не цікава самка, якої не треба добиватися.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (15.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:46.